własnie, my tu jestesmy bardzo podejrzliwi
ludzie najczesciej wymyslaja niezłe ściemy - czasem historie sa tak beznadziejnie skomplikowane, ze żal du.. ściska - żeby oddać psy
częstą jest alergia...
nagłe wprowadzenie sie babci z alergia jest dosc dziwne
przepraszamy, jesli sie mylimy
ale my tu MUSIMY być strasznie źli, niemili i podejrzliwi
poza tym... nie macie żadnej rodziny/znajomych? którzy mogliby przetrzymywać psa?
jak napisała Charly - to jest teraz wasz pies
my go nie zostawimy, ale przeciez jest u was, wy go wzieliscie...
zdecydowaliscie sie... nie mozecie z dnia na dzien powiedziec, trudno - takie zycie
ok, teoretycznie możecie - ale to bardzo nie fair