Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. próba wskoczenia :evil_lol: no nie udało się, ale nadrabiamy miną młodego trzeba pilnować... no i znów próba tym razem w pogoni za Gackiem... :evil_lol: i tyle go widzieli no to jeszcze raz...
  2. bacznie obserwujemy, bo wiemy, że zaraz... ...pani wyjmie z kieszeni smakołyka! i będzie trzeba zrobić sztukę żeby go dostać :cool3: (on tak sam z siebie)
  3. a oto proszę bardzo jak Gacek jest u nas szczęśliwy... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12886g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12889g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12890g.jpg[/IMG] :eviltong: mina normalnie jak na banerek "szukam domu"
  4. to dopiero dobra zabawa! [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12635g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12641g.jpg[/IMG]
  5. trochę się rozbudziłem, mru - możemy iść! [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12703g.jpg[/IMG] no... mru! idzieeemy! (hau hau hau) [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12704g.jpg[/IMG] [I]nie wiem czemu jeszcze nie idziemy ale i tak się cieszę[/I] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12705g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12706g.jpg[/IMG]
  6. poranne: :p trooochę jeeeeeszcze śpiąąąąąący.... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12698g.jpg[/IMG] [I] a ta znowu z tym aparatem... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12697g.jpg[/IMG] [/I] patrzy podejrzliwie: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12693g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12691g.jpg[/IMG] a tam się coś dzieje...! [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12696g.jpg[/IMG]
  7. trochę zabawy :razz: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12752g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12750g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12747g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12743g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12741g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12717g.jpg[/IMG] zuo :diabloti: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12734g.jpg[/IMG] dużo trzeba gryźć jak się jest pieskiem.
  8. [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12597g.jpg[/IMG] no i... :sleep2: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12853g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12859g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12860g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12871g.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12880g.jpg[/IMG] :loveu: no i gacusiowe śpiace łapki :loveu: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12865g.jpg[/IMG]
  9. spacerowe... słaba pogoda to i zdjęcia takie tam ;) Gacek zeskakuje [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12834g.jpg[/IMG] i wskakuje :eviltong: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12829g.jpg[/IMG] czeka na smakołyka... [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12802g.jpg[/IMG] i doczekać się nie może! [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/SDC12803g.jpg[/IMG]
  10. moze banerki z nowych zdjęć? :roll: (widziała, że na forum ktoś ma taki z którymś ze smutniejszych zdjęć...) że psy potrzebują dt... itd. Isadorka może jak będzie to coś zrobi :) i plakat może będzie!
  11. ten link na pierwszej nie działa: wiécej zdjéc: http://fundacja-emir.org/aktualnosci...SKA/krezel.htm jeśli chwilowo to przepraszam
  12. ja mam nadzieje, ze Gacek wróci wie, gdzie mieszka - to jest pewne jak nic innego znam historie Krecika, który pobiegł za sunia i ona go zagryzła ale nie nie :stop: nie myślmy tak edit: [QUOTE]boję się trochę wieszać ogłoszenie na wsi, żeby jeszcze złośliwie ktoś mu krzywdy nie zrobił [/QUOTE] tu niestety rozumiem :(:(:( ludzie maja tak nasrane czasem (jak u mnie na wsi, sa trzy psy... zabrałabym je najchetniej - tylko dokad? do schronu -, ale wiem, ze na ich miejsce pojawia sie nowe... psom tym nie dzieje sie krzywda - nie sa na łańcuchach, sa karmione itd.!, ale w moim idealistycznym umysle widze jak sa bardziej kochane... boje sie cokolwiek powiedziec ich właścicielom... bo "na złość" może im się coś stać... tam jest inny świat i pomiedzy tymi światami jest przepaść, tam prawa dogo nie obowiazuja...)
  13. cholera wiesz, RM, niby ma nosek, ale w amoku jak biegnie za suką to może tak daleko podbiec, że potem trudno mu znaleźć drogę... ile razy do mojej rodziny na wieś przypałętały się psiaki :shake: wiem, ze wiekszosc pewnie wyrzucona, ale nie tylko... takie zagubione też są... i los takiego psiaka to straszny jest :( ja nie wiem, nie miałam takiej sytuacji wiem, że psy wracają! wiem, że potrafią się nagle rozpłynąć...
  14. śliczny chłopak szuka domku!!!
  15. [quote name='matinestka'] [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/4112/punio2mm9.jpg[/IMG] :bluepaw:[/quote] ooh.... :loveu::loveu::loveu:
  16. hihihi - z drugiego teraz robimy pajaca :D :multi: dobrze dobrze - to działa! :D:D
  17. :shake: jejku jejku... Pysieńku...
  18. podnoszę resztkami sił...! :sleeping:
  19. miesci sie 5, ale takich 100 na 100 a Zeniowy jest piekny, ale dluzszy niz 100 (ze 150) (dlatego ja zrobiłam Zeniowy smutny z Isadorki banerka ale 100na100 - bo mi sie tamten nie miescil:shake:) mimo to banerek wkleic i tak sie powonien a w ogole - KOKSA w górę ! :D fajna sunia taka grzeczna, trudno uwierzyć... aż wstyd i głupio się robi mi jako człowiekowi
  20. jest ślepaczek :) ktoś go zabrał? gdzie przebywa? (potrzebuje danych do wątku niewidomych)
  21. ojej RM straszna historia ale Charly ma racje we wszystkim, co mówi! On nie uciekł od was, pognał za swoim psim instynktem i jeśli się już ogarnął i go nie ma to znaczy, bankowo, że zgubił drogę wrócić może w każdej chwili nie ma wątpliwości, że wie, gdzie mieszka mam nadzieje, że nic mu nie jest (a nie sądzę...) :( biedactwo małe :( kochany taki... zawsze przy takich historiach najlepiej działają ogłoszenia Gacek mógł się u kogoś zatrzymać, komuś spodobać... nie wiem :roll: może ludzie nie liczą na to, że ktoś go szuka RM, powodzenia :(
×
×
  • Create New...