-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
mam nadzieje, ze to tylko dlatego :(
-
teraz/ na razie najważniejsze jest to, żeby Callin podała te namiary i żeby Pysio był gotowy na 25tego :)
-
Weronia nie napisała to ja napiszę, co mi napisała na gadu :) więc Franio jest w DT, który stał się DS ;) gdzieś w Gnieźnie! pani, co go wzięła zachwyciła się, że jest taki grzeczny, że go sobie zostawi :eviltong: i zostawiła mówi jednak, że z fotami może być ciężko żeby się do tej Anety co mu ten domek znalazła odzywać na kom. mam numer :) i to uczynię za jakiś czas.
-
bede Ci orfowała :eviltong: a sleepin? mamy się zwracać sleepin[B]'[/B] czy sbd? ;) no mam Twój nr :) a teraz już oba! [QUOTE]Mru... naprawdę super ksywka!!.[/QUOTE] dzieki :) wszyscy mnie pytaja zawsze skad taka ksywa a ja nie wiem ;) to jakies dawne czasy gimnazjum :D czy coś... i w ogóle skrót od innej ksywy...
-
Callin, zrozum, że Paulina chce dla niego jak najlepiej u Ciebie nie może być o nowym domu nie wiemy nic poza tym, co mówiłaś, ze nie luksusy mi sie nie widzi Pysio w kojcu to nie dla niego jest zupełnie widzisz sama jakie masz podejście chcesz zamknąć ten rozdział itd. a Pysio chce mieć dom może my jesteśmy tu przewrażliwieni, ale musimy nie takie historie tu się dzieją
-
nie będziemy..? ;) (a do mnie wszyscy tak mówią!) magda jestem :D
-
poznamy się po psach :evil_lol:
-
Paulina też poniekąd biedna, teraz wszystko na nią... ja wiem, że nie do końca wszystko było w tej adopcji okej, ale... z tego, co mówiła to zrobili tak, jak zawsze się robi kurcze, a to bardzo niefajnie, że tak się robi :shake: najpierw pies, a potem adopcja... ale ja też na takiej samej zasadzie adoptowałam moje psiaki - oba. Paulinko, napastuj Callin żeby ta oddała Pyśka przecież tego chciała trzeba się spieszyć...:roll:
-
oooh, biedna!
-
skoro Callin nie podpisała adopcji to nie jest jej pies jakby i można jej go odebrać koniecznie trzeba znaleźć kogoś, tkto mógłby tam interweniować Callin nie odbiera telefonu? do 25 września już niedługo... a to jest dla niego szansa na normalne życie (wreszcie) :-(
-
i tak trzymaj :D czego ja się nasłuchałam... ludzie nie mogą zrozumieć - no przez głowę im nie przechodzi - dlaczego się bierze psa, co nie jest młody i radosny i zdrowy :-? już nikomu nic nie tłumaczę tylko się z politowaniem uśmiecham - działa
-
tak! organizujemy mały zlot dogo :) park skryszewski, sobota, godzina miedzy 11 a 12!
-
Dżekuś - maleńki terierek bez oczka WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU ! :)
mru replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[url]http://img413.imageshack.us/img413/9619/dzekixf7.jpg[/url] Dżekuniu, ludzie się nie znają... aaaaale masz śliczne stópki! moj Gacuś ma mleczne tylne, a Ty - przednie :) -
no, to żeśmy sie napoumawiały ;)
-
może i tak. chciałabym w to wierzyć... i może powinniśmy, bo co to zmieni? :( nie wiem, Charly, ale... Ty dałas mu chociaż szansę na pewno go nie zabiłaś martwiłaś się :) ciężka sprawa... akurat w tym przypadku byłam pewna, że wszystko się ładnie uda tak szybko Belula ofiarowała dt...
-
no nie... nawet skłamać nie potrafią... po co usypiać psa jak ktoś (nie ktoś z ulicy) mówi, że ma dla niego dom? :razz: Charly, mogłaś - nie mogłaś to nie jest ważne chciałaś żeby było mu lepiej i już. ku... a piesek miał szansę na taki domek :( co ja mowie - on juz go w sumie miał to nie :shake: jakie to jest pomaganie?
-
[QUOTE]wysiądź na przystanku park skaryszewski (102, 158, 9, 22, 24)[/QUOTE] aye! ze 40 minut pewnie zajmie. do 50 :)
-
no bede dawała komunikacja miejska! 11-12 jak najbardziej pasuje, bo zanim dojade (z chłopakami! i może siostrą) to tez sie chwile zejdzie ;) Gacek nie lubi podróżować :eviltong: tzn. robił to dwa razy w życiu po 2 przystanki biedak :diabloti:
-
też tak myślę... !
-
[IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/mapa-1.jpg[/IMG] tu gdzieś, nie? paluchem proszę :) łer du łi mit?
-
[quote name='sleepingbyday']jak znasz jakis punkt gdzieś tam , to cię zgarniemy. jak nie, to co robimy, orpha ([B]oprócz wzięcia piwa[/B])?[/quote] buahahaha :evil_lol: no ja mam babcię na międzynarodowej o zaraz obczaję na mapie jak to sie ma do parków i łąk tam ;)
-
rozbrajający... :-o nie ma nic wspólnego z tym Xantem z pierwszych zdjęć...!
-
to wstępnie na sobotę :) gdzie punkt spotkania? bo mała jest - musi mina nadrabiać ;)