Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. Lejla na tymczasie? super! otworzy się szukamy domku!!!!
  2. dobrze, że powoli przełamuje strach...
  3. oj weź nic nie mów :eviltong: moi sąsiedzi się jeszcze nie przyzwyczaili do biegnącego po schodach i warczącego na Gacka Dymcia :diabloti: nie mówiąc już o tym, że kot i królik muszą być odizolowane właściwie... :shake: a Dym chodzi i mendzi tylko mała jest cudna dziwne, że zachwyca mnie szczeniak ;) mam nadzieje, że szybko ja ktoś zabierze...
  4. ahaahaha :loveu: kocham czytać o tym serdelku
  5. ta :eviltong: ułożył się do tego zdjęcia jakby było z czego być dumnym ;) pozwolę sobie pokazać Wam śliczna małą sunię z Orzechowców :D juz wiem jak mniej-więcej wyglądał babyGacek ;) [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121851"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/5630/24260738hm5.jpg[/IMG][/URL] patrzcie na te łapki... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121851"][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/3761/44496668dg7.jpg[/IMG][/URL] fotki są podlinkowane pod wątek szczeniaczkowy [/CENTER]
  6. :shake: ojej a taka piękna szorstka :( ktoś, kto ją weźmie będzie miał tyle radości...
  7. ojej są maleństwa :D śliczne... oh ta szorstkowłosa sunia jaka cudna :loveu: Neczko, taaaaaaki wątek :D
  8. ależ mu się przyfarciło :loveu: tak tak - fooootki! :multi: dzięki wielkie za odwiedzenie Perełki :)
  9. pssst to ja :eviltong: drukować nie mogę, bo szef siedzi ale :cool3: jutro go nie ma :p
  10. ja za to, jak jeszcze miałam Mojżeszka spotkałam jedna panią na osiedlu zaopatrzoną w jakiegoś amstaffa na smyczy przy nodze pani miała... lekką ręka dałabym jej 65 lat jak nie więcej... to było tuż pod moją klatką schodową wracaliśmy do domu, pani szła chodnikiem Mojżesz... generalnie nie był energiczny chore stawy, jakieś problemy z kręgosłupem wyglad jak na fotkach (awatarek) - siwa grzywa... widać, że pies stary idzie noga w nogę ze mną bez smyczy :) a pani: cooo? on tak bez smyczy????! i tam coś pod nosem :eviltong: cała sytuacja była dość.... śmieszna no... byłyśmy od siebie w znacznej odległości ja znam na tyle swojego psa, żeby wiedzieć, że nie podejdzie do jej psa po moim psie widać, że ani mu się śni ginąć w paszczy amstafa o ile w ogóle obczaja go... nawet się nie mijałyśmy, bo ja juz skręcałam do siebie do klatki z resztą jej pies też nie zareagował. więc... o co chodzi? pozostanie to dla mnie tajemnicą :cool1: wybaczcie, że tak nie na temat
  11. j3nny :multi: super! dzięki! a ja dorzuciłam na pierszą jeszcze dwa mniejsze poldkowe banerki :p
  12. no Ty, orpha, to - widze po podpisie - jesteś fanką mojej radosnej twórczości :D Neczuś, banerek szczeniaszkowy źle podlinkowany zdaje się a ja bym chciała zobaczyć go :)
  13. cały weekend dogo leżało i kwiczało więc nawet jak nie było Śliwki odwiedzić... :shake: no, ale już lepiej się ma z tego, co widzę (dogo znaczy się) Śliwka jest piękna na żywo niepospolity pies pełen radości niby spory, ale taki delikatny :) kurcze... strasznie przyjazny...
  14. radosne banerki dla radosnej psinki! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=122108"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Azja/f11f93d84297a653-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=122108"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Azja/a1869969f1673977-1.png[/IMG][/URL]
  15. :multi: o matko ależ cudowne wieści ja dopiero niedawno odwiedziłam seniorka na wątku :D a on już w domku! wspaniale! :p :multi:
  16. chcę zauważyć, że psia na wątku ślepków figuruje jako Czort :D
  17. nie wiem czemu... zawsze mam takie skojarzenie... ale jesli coś tam jest to tez chcę iść do dogoraju ;)
  18. hihihi :D mnie zawsze TM przeraża wydaje mi się, że tam jest smutno, że czegoś brakuje dla mnie to bardzo upiorne miejsce w całej swojej kolorowości
  19. mam nadzieje, że będzie tak, jak mówią dziewczyny :)
  20. ah jakie piękności :loveu: szybko znajdziesz domek, prawda? :roll:
  21. no jutro zaczynam ;) więc lece spać :D papa
  22. :( może jednak... nie będzie tak źle... z całego serca tego pragnę, ale faktycznie... tyle dobrego, że nie jest sama że jest jej ciepło to już ostatni moment był Barbi, trzymam kciuki z drugiej strony jak mojemu Mojżeszowi zaczęło być dobrze to się odezwała choroba jakiś guz w mózgu się uaktywnił... ile było mu dobrze...? za krótko.... :( w schronisku jego organizm musiał byc bardzo zdeterminowany... a może tak miało być i tyle. może to przypadek... anyway, dzięki, JoSi...
  23. już komentowałyśmy to z Charlym beznadzieja i żenada sama sobie ta pani zaprzecza najpierw: [B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]odpowiednimi do twojego wieku i wiedzy [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][SIZE=2]potem:[/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Uważaj,bo szybko się zestarzejesz [/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [SIZE=2]a na koniec:[/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=4][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ty już jesteś stara i zgorzkniała[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B] porażka :eviltong: ktoś tu dużo szkoły opuścił... [B][SIZE=4][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/B]
×
×
  • Create New...