Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. ale nie skacze tylko patrzy :p;) a teraz zdjęcia: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13615a.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13616a.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13617a.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13618a.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13620a.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/SDC13625a.jpg[/IMG]
  2. bardzo grzeczny tylko sika w domu po kątach ale jakby zaznaczał teren! dziwne... u SP nie sikał myślimy z Fasolką, że to dlatego, że tam jest drugi piesek - mała sunia sznaucerkowata i ona jest zazdrosna i go obszczekuje trochę no [B]zdolności niszczycielskich nie wykazuje[/B] jeszcze został teraz sam do wpół do ósmej :) to Fasolka mi napisze wieczorem czy szalał :eviltong: byłyśmy z nim na spacerze i z samcami wszelkimi chce się tylko bawić ewentualnie ma na któregoś ochotę :roll::oops:
  3. ojej a już się cieszyłam chciałam wejść i krzyczeć, że gratuluję :eviltong: ale racja no... racja :roll:
  4. on nie ma niszczycielskich zdolności :p nie wykazuje takowych zobaczymy... zaraz lecę! biorę aparat :D
  5. coś mi się wydaje, Maxiu, że jesteś za mało medialny a Twoja historia za mało tragiczna ...
  6. mru

    Zosioblog

    tak myślałam ;)
  7. dzięki :):):) zapisałam sobie, że pati ;)
  8. dokładnie. byle go gdzie móc przetrzymać :roll: jest piękny i kochany... czekam na odpowiedź od Fasolki czy mogę i o której dziś wpaść do niego :):):)
  9. w jednej lecznicy na jakieś dwa lata w drugiej na ponad rok, ale dwa to nie na moje psy (ale one są małe - oba samce) nie warczał i w ogóle nie widziałam jeszcze żeby warczał na widok boksera (samca) podkulił ogon i schował się za mną... sprawdzę na pewno ! [quote name='SZPiLKA23']Bajer ma juz domek zaklepany teraz Twoja kolej kolego[/quote] cieszę się :multi:
  10. u mamy Fasolki (z dogo) na Ursynowie sprawdzę, bo dziś będę się starała iść z nim na spacer z jakimi psami sprawdzić samcami, tak? dużymi? wszystkimi, jakie spotkam?
  11. tak :) Maxiu chyba zawsze prawą wstaje :p tyle w nim radości! on nie wyczuwa zbliżającego się niebezpieczeństwa... :shake: :placz:
  12. zaraz się ogarniam lecę na pocztę i jeśli to te rzeczy wystawiam :) jeszcze bym chciała się z Maxem dziś spotkać i przechwycić może plakaty od Fasolki więc nie wiem jak to w czasie będzie, ale na pewno się tym zajmę :)
  13. :D bardzo się cieszymy! Staffiku, gdzie domek? :roll:
  14. mru

    Zosioblog

    zobaczyłam go i pomyślałam o Tobie ;) zaraz robię mu banerek!
  15. mru

    Zosioblog

    a ja mam coś dla Oli [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kacperek-chcieli-wypalic-oczy-slepy-bez-zabkow-skazany-na-smierc-w-zapomnieniu-122755/#post11063073[/url] i dla Was wszystkich innych też ;) słodki Kacperek :(:(:(
  16. :shake: o matko koniec świata... tak, zrobię rano ! zrobiła bym teraz, ale ból zmusza mnie żeby się położyć... :shake: co za bida no...
  17. :eviltong: dobranoc, Maxiu... szkoda, że dziś :shake: taki marny dzień był
  18. ale nie to, że jak już podszedł to próbował gwałcić ;) zaczepiał, bawili się... aż Gacek nie mógł i był zirytowany a Max mógł jeszcze ;) i niedopuszczony piszczał, wyrywał się
  19. on tak bezproblemowo bardziej się bawić chce na widok mojego Gacka dostawał szału i piszczał :roll: nie wiem czemu, może dlatego, że Gacek to kastrat? nie znam się i nie zauważyłam żeby do innych psów tak się odnosił dużych się boi (jak połowa jego), ale jak są spokojne to daje radę.
  20. napisałam do Beluli na gadu :) mówiła, że mogę męczyć :eviltong: a teraz Maxio jeszcze na dobranoc się pokaże foty z poniedziałku jak chodziliśmy po lecznicach i pytaliśmy... tak dzielnie ze mną czekał... :roll: [CENTER][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/DSC01099.jpg[/IMG] [I]tak, poczekam sobie z tobą skoro mówisz, że trzeba[/I] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/DSC01098.jpg[/IMG] [I] trochę niżej... ooo tak! jesteś kochana... [/I] [LEFT] czy on nie jest boski? :roll: piękny ma łeb... sierść i oczy i w ogóle cały jest cudowny... [CENTER]:shake: [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  21. mam awizo! z dziś. może to rzeczy od [B]miśki[/B] :loveu: niczego innego się nie spodziewam ;) oby to wystawię drugi bazarek :)
  22. a mi to do głowy nie przyszło! :razz: tak to dobry pomysł! :loveu:
×
×
  • Create New...