Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. zamulił mi program w pracy, bo mam za mało ramu ;/ więc zrobię jak zjem itd. :) edit: no są! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/jordan-swiezo-bez-lapki-moze-los-sie-usmiechnie-warszawa-47286/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Jordan/tnazyl170si7-2-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/jordan-swiezo-bez-lapki-moze-los-sie-usmiechnie-warszawa-47286/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Jordan/tnazyl164ov9-1-1-1.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/jordan-swiezo-bez-lapki-moze-los-sie-usmiechnie-warszawa-47286/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Jordan/dsc0223ln3-1-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/jordan-swiezo-bez-lapki-moze-los-sie-usmiechnie-warszawa-47286/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Jordan/27480987xl6-1-1-1-1.png[/IMG][/URL]
  2. nooooo i w ogóle - ale on jest mały! :crazyeye:
  3. [quote name='Fasolka'] Mru, nie dość, że czarodziejka to jeszcze ta filologia polska :lol: fiu, fiu, fiu...[/quote] tja ;) hihihi rodzino maksowa, jak tam u Was? :):):):)
  4. [quote name='Fasolka'] A w piątek wieczorem, kiedy Maksio miał iść do Nowego Domu zastałam ich wtulonych :crazyeye: i mamę tłumaczącą mu, że musi być grzeczny w nowym domu bo to jego olbrzymia szansa... ;) [/quote] ojej :loveu: urocze! i Maks się chyba posłuchał :cool3: wziął sobie do serca! i dobrze, niech on tam będzie grzeczny :modla:, bo ma taaaakich ludzi teraz :loveu: tylko czego jeszcze uciekał wtedy :motz:hehe (btw - Maks się tak na nas sam specjalnie wpakował jak szłyśmy z siostrą :eviltong: patrzymy - idzie. nie ma nikogo obok, nie ma obroży, chude to to takie... no i nasz szept - [I]o nie....[/I]) a Maks ponoć nas odwiedzi kiedyś jak już się zadomowi i w ogóle będzie chwila :D:multi: fot jest parę - racja :D warto obejrzeć! za medal dziękuję ;) ale wiesz, powinnam takie wyrazy pamiętać, bo w końcu na filologii polskiej jestem! haha :eviltong:
  5. jak mój Gacenty :placz::placz: [url]http://img261.imageshack.us/img261/3309/nowe2yq6.jpg[/url] co za bida z niego jak dobrze, że nie w schronie... matko...
  6. ooo jest i Fasolka :):):):) ja tylko chciałam napisać, że Fasolka nas uratowała tym swoim (nie-swoim) dt :) a nawet nie napisała na wątku :D takim jest cichym bohaterem :D więc oficjalnie jeszcze raz, dzięki! Ciebie też było miło poznać :):):) no i Twoją mamę! i Haiku :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. oh JoSi... :shake: kto wie, jak to jest ja myślę, że u Mojżesza to wszystko "puściło" był w domu, było ciepło, bezpiecznie nie trzeba było walczyć (chociaż w Azylu są b. dobre warunki, ale chyba co dom to dom... nie wiem) ale to chyba lepiej... tzn. nie wiem :shake: ja nie żałuję, że go wzięliśmy bardzo się cieszę! czy Barbi cierpi... ah żeby umiała mówić :( mi się wydaje, że Mo nie cierpiał aż do tamtych dni kiedy nie mógł już wstawać a bardzo chciał i wył... i jak leżał już nie ogarniając rzeczywistości i uderzając główką w podłogę... ale kto to wie...
  8. będziecie świętować? :) uuu jak znajdę czas pomiędzy grobami to zawitam :D jeszcze będę pisała!
  9. trzymajcie się, JoSi-sowe psiaczki.. :roll:
  10. nieważne :eviltong: dam radę do 25-30 dam radę ;)
  11. :D aha to okej, spoko! zaraz wrzucę w pierwszy post!
  12. Leon wskakuj mi na rączki podniosę Cię i pokaże wszem i wobec :)
  13. śliczne foty te jesienne i taki roześmiany Brutus :):):) szkoda, że sam...:shake: [B]edit: [/B]takie śliczne foty, że aż i jemu zrobiłam mini banerki ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/najpierw-ulica-potem-nietrafna-adopcja-brutus-we-fraku-dalej-czeka-w-wa-68186/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Brutus/7d521734b33cd1b6-1-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/najpierw-ulica-potem-nietrafna-adopcja-brutus-we-fraku-dalej-czeka-w-wa-68186/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Brutus/34e9b431a8b28f96-1-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/najpierw-ulica-potem-nietrafna-adopcja-brutus-we-fraku-dalej-czeka-w-wa-68186/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Brutus/83c8929fb317208e-1-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/najpierw-ulica-potem-nietrafna-adopcja-brutus-we-fraku-dalej-czeka-w-wa-68186/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Brutus/af7b6816443e66f3-1-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/najpierw-ulica-potem-nietrafna-adopcja-brutus-we-fraku-dalej-czeka-w-wa-68186/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Brutus/5166469142a2c444-1-1-1.png[/IMG][/URL]
  14. :multi: jeeee! ale 16letni? mi Neczka napisała, że około 8 zdaje się... to jak to jest, dziewczyny? :):):)
  15. aaaa! i ja nie zaglądałam, a tu... :loveu: Barbana biega! :crazyeye: i w ogóle! [url]http://i36.tinypic.com/li5c0.jpg[/url] no nie! :D :multi: wzruszyłam się... tak poważnie.
  16. nooooo :D dobre! orpha tam tło robi ;) psów więcej niż ludzi :multi:fajnie tam macie
  17. :oops::roll:... TAK! w ten weekend mam szkołę następny święto... cholera :razz: ale tak tak ja chcę! odwiedzę :):):)
  18. ładnie tam macie :) niezły las jakiś fajny szczeniak :eviltong: i niedźwiedź też fajny :loveu:
  19. jaka śmieszna :) hihi ładniutka czekajcie, teraz ja się wypowiem - miłosny ekspert (:evil_lol:) http://images28.fotosik.pl/287/b3c95025358f7858.jpg hmmm.... :hmmmm: miłość jak nic! mój Gacek już dawno by mnie ząbkami chapnął :eviltong: hihi chociaż nie, wczoraj dał dać sobie buzi nawet i nie robił min :roll:
  20. ale wiecie co powinni robić jakieś bardziej życiowe teledyski tamten jest do bani, kogo to rusza? :eviltong: muszę się nauczyć robić filmiki... :cool3: to jest coś, co najbardziej rusza ludzi - muzyka, zdjęcia i te wszystkie psie smutki
  21. :-( jak tu znaleźć domek dla niego... on potrzebuje na już... edit: a plakaty już widzę, otwierają się dobrze :) jak mi na maila wysłałaś dzięki!
  22. pewnie, że można! zrobię w pracy!
  23. :p ależ on ma kochany wyraz twarzy!:eviltong:
×
×
  • Create New...