-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
mru replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
zamulił mi program w pracy, bo mam za mało ramu ;/ więc zrobię jak zjem itd. :) edit: no są! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/jordan-swiezo-bez-lapki-moze-los-sie-usmiechnie-warszawa-47286/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Jordan/tnazyl170si7-2-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/jordan-swiezo-bez-lapki-moze-los-sie-usmiechnie-warszawa-47286/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Jordan/tnazyl164ov9-1-1-1.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/jordan-swiezo-bez-lapki-moze-los-sie-usmiechnie-warszawa-47286/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Jordan/dsc0223ln3-1-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/jordan-swiezo-bez-lapki-moze-los-sie-usmiechnie-warszawa-47286/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Jordan/27480987xl6-1-1-1-1.png[/IMG][/URL] -
nooooo i w ogóle - ale on jest mały! :crazyeye:
-
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fasolka'] Mru, nie dość, że czarodziejka to jeszcze ta filologia polska :lol: fiu, fiu, fiu...[/quote] tja ;) hihihi rodzino maksowa, jak tam u Was? :):):):) -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fasolka'] A w piątek wieczorem, kiedy Maksio miał iść do Nowego Domu zastałam ich wtulonych :crazyeye: i mamę tłumaczącą mu, że musi być grzeczny w nowym domu bo to jego olbrzymia szansa... ;) [/quote] ojej :loveu: urocze! i Maks się chyba posłuchał :cool3: wziął sobie do serca! i dobrze, niech on tam będzie grzeczny :modla:, bo ma taaaakich ludzi teraz :loveu: tylko czego jeszcze uciekał wtedy :motz:hehe (btw - Maks się tak na nas sam specjalnie wpakował jak szłyśmy z siostrą :eviltong: patrzymy - idzie. nie ma nikogo obok, nie ma obroży, chude to to takie... no i nasz szept - [I]o nie....[/I]) a Maks ponoć nas odwiedzi kiedyś jak już się zadomowi i w ogóle będzie chwila :D:multi: fot jest parę - racja :D warto obejrzeć! za medal dziękuję ;) ale wiesz, powinnam takie wyrazy pamiętać, bo w końcu na filologii polskiej jestem! haha :eviltong: -
jak mój Gacenty :placz::placz: [url]http://img261.imageshack.us/img261/3309/nowe2yq6.jpg[/url] co za bida z niego jak dobrze, że nie w schronie... matko...
-
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ooo jest i Fasolka :):):):) ja tylko chciałam napisać, że Fasolka nas uratowała tym swoim (nie-swoim) dt :) a nawet nie napisała na wątku :D takim jest cichym bohaterem :D więc oficjalnie jeszcze raz, dzięki! Ciebie też było miło poznać :):):) no i Twoją mamę! i Haiku :evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Mozarcik odszedł za Tęczowy Most w kochającym DT. :(((
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mozartkowe banerki :) * * -
Mojżesz... mix sznaucera i wszystkiego innego. odszedł w ds
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oh JoSi... :shake: kto wie, jak to jest ja myślę, że u Mojżesza to wszystko "puściło" był w domu, było ciepło, bezpiecznie nie trzeba było walczyć (chociaż w Azylu są b. dobre warunki, ale chyba co dom to dom... nie wiem) ale to chyba lepiej... tzn. nie wiem :shake: ja nie żałuję, że go wzięliśmy bardzo się cieszę! czy Barbi cierpi... ah żeby umiała mówić :( mi się wydaje, że Mo nie cierpiał aż do tamtych dni kiedy nie mógł już wstawać a bardzo chciał i wył... i jak leżał już nie ogarniając rzeczywistości i uderzając główką w podłogę... ale kto to wie... -
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
będziecie świętować? :) uuu jak znajdę czas pomiędzy grobami to zawitam :D jeszcze będę pisała! -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
trzymajcie się, JoSi-sowe psiaczki.. :roll: -
:D aha to okej, spoko! zaraz wrzucę w pierwszy post!
-
5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!
mru replied to bumel's topic in Już w nowym domu
śliczne foty te jesienne i taki roześmiany Brutus :):):) szkoda, że sam...:shake: [B]edit: [/B]takie śliczne foty, że aż i jemu zrobiłam mini banerki ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/najpierw-ulica-potem-nietrafna-adopcja-brutus-we-fraku-dalej-czeka-w-wa-68186/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Brutus/7d521734b33cd1b6-1-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/najpierw-ulica-potem-nietrafna-adopcja-brutus-we-fraku-dalej-czeka-w-wa-68186/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Brutus/34e9b431a8b28f96-1-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/najpierw-ulica-potem-nietrafna-adopcja-brutus-we-fraku-dalej-czeka-w-wa-68186/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Brutus/83c8929fb317208e-1-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/najpierw-ulica-potem-nietrafna-adopcja-brutus-we-fraku-dalej-czeka-w-wa-68186/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Brutus/af7b6816443e66f3-1-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/najpierw-ulica-potem-nietrafna-adopcja-brutus-we-fraku-dalej-czeka-w-wa-68186/"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Brutus/5166469142a2c444-1-1-1.png[/IMG][/URL] -
:multi: jeeee! ale 16letni? mi Neczka napisała, że około 8 zdaje się... to jak to jest, dziewczyny? :):):)
-
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:oops::roll:... TAK! w ten weekend mam szkołę następny święto... cholera :razz: ale tak tak ja chcę! odwiedzę :):):) -
ładnie tam macie :) niezły las jakiś fajny szczeniak :eviltong: i niedźwiedź też fajny :loveu:
-
jaka śmieszna :) hihi ładniutka czekajcie, teraz ja się wypowiem - miłosny ekspert (:evil_lol:) http://images28.fotosik.pl/287/b3c95025358f7858.jpg hmmm.... :hmmmm: miłość jak nic! mój Gacek już dawno by mnie ząbkami chapnął :eviltong: hihi chociaż nie, wczoraj dał dać sobie buzi nawet i nie robił min :roll:
-
ale wiecie co powinni robić jakieś bardziej życiowe teledyski tamten jest do bani, kogo to rusza? :eviltong: muszę się nauczyć robić filmiki... :cool3: to jest coś, co najbardziej rusza ludzi - muzyka, zdjęcia i te wszystkie psie smutki
-
Łódź- Stefan. Nieudana adopcja. Pilnie potrzebny dom
mru replied to szajbus's topic in Już w nowym domu
:helo:domku? -
Rafi starszy mix onka i wilczarza. JUŻ JEST ZA TM... [*]
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:-( jak tu znaleźć domek dla niego... on potrzebuje na już... edit: a plakaty już widzę, otwierają się dobrze :) jak mi na maila wysłałaś dzięki! -
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
mru replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
pewnie, że można! zrobię w pracy!