Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. hihi a to nie TZ tam zaproponował Czorta? ;)
  2. no Gacuś moja sierotka mała... :roll: no, ba że sztuka! po dogowemu
  3. :pissed: (będę czatowała na polanie w takim razie)
  4. czyli domek czeka? :) a sprawdzony? :) Ralf, szykuj się !
  5. tak moje chłopaki też jedzą serek biały :D ale skoro Xant tam miał problemy to może faktycznie niech nam dłużej biega zdrowy :):):):) u petsitter! fajnie :) weź jeszcze coś na DT i dopiero będziesz miała szczęśliwy domek! ;);)
  6. n i e s a m o w i t y jest :crazyeye: orpha, ja będę chciała go zapoznać :cool3:
  7. banerkowo dzień zaczęłam :cool3: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/11-letni-puszek-oddany-po-smierci-wlascicielki-dozywocie-w-schronie-warszawa-123490/#post11133057"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Puszek/15f9d288735b6d17-1-1-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/11-letni-puszek-oddany-po-smierci-wlascicielki-dozywocie-w-schronie-warszawa-123490/#post11133057"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Puszek/49b9e3822ccf8ae3-1-1.png[/IMG][/URL] :eviltong: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/11-letni-puszek-oddany-po-smierci-wlascicielki-dozywocie-w-schronie-warszawa-123490/#post11133057"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Puszek/15f9d288735b6d17-1-2.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/11-letni-puszek-oddany-po-smierci-wlascicielki-dozywocie-w-schronie-warszawa-123490/#post11133057"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Puszek/49b9e3822ccf8ae3-1-2.png[/IMG][/URL] ;)
  8. cudeńko! na górę z rana! :):):):)
  9. piękny piękny piękny normalnie jak nie ze schroniska :D [CENTER]:multi::multi::multi: [/CENTER]
  10. aaa trup to już tam leżał i był fotografowany przez policje ;) no ja tez zawsze wylizać daję to Gacek sie pastwi, pastwi... potem zbieram tylko szczątki opakowań :eviltong:
  11. witaj, staruszku.
  12. noooo! ja już się cieszyłam jak Charly mi opowiedziała [CENTER]ale raz jeszcze: :multi::multi::multi::multi::multi: [/CENTER]
  13. to będzie coś :evil_lol: skok stulecia
  14. :siara: ładna dziś pogoda... :scared: (skaczemy, mała!)
  15. no ja tez ubolewam bo nawet małej bidy juz nie moge :( wzięło się takiego głupiego Dyma :diabloti: i teraz się ma... myślałam, że on tylko na facetów ale gdzież... jak Lolka była (ślepa) u nas wa dni to każdego kąta bronił... :razz:
  16. hihihi no skoro tak mówisz :eviltong: a potem nogi za pas i w tramwaj :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. :roll: a tu wspomniane już jabłuszko :D [CENTER][IMG]http://mail.google.com/mail/?attid=0.20&disp=emb&view=att&th=11d3e9ae03e6603a[/IMG] [/CENTER]
  18. noooo i przy pracy! duuuużo pracy było! no i odpocząć wypadało (ale bystre oko wcEiąż śledzi młodego) edit: (foty będą jednak potem hehehe):evil_lol:
  19. a my byśmy miały takie śmieszne fryzury i na bazarki byśmy robiły te plastiki okropne :evil_lol::evil_lol::evil_lol: hihi a tu Dym z jabłuszkiem ;)
  20. ja na pewno w tej rajstopie bym się potknęła w progu i tyle by było :shake:
  21. czyli żadnych operacji. Barbiniu, trzymaj się masz tam JoSi niebo będzie wszystko dobrze
  22. rajstopy takie grubsze :eviltong: nawet dziś mam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...