Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. wysłałam jej PMa, bo nic mi nie szkodzi ;) dzięki, Ninti!
  2. cholera nie no a tak było dobrze :( kurcze kurcze dlaczego :shake: dobrze, że młody ma dużo siły... ale też straszne, bo młody... bo tyle przed nim :(
  3. boże :( a jest tak zimno... w nocy minus chyba już :shake:
  4. może wpisać w tytuł, że szukamy kogoś, kto sprawdzi domek? :)
  5. *** zaktualizowałam informacje o Maksiku :) podnoszę biedaka edit: głupie pytanie :roll: ale ten nowotwór to nowotwór czego....?
  6. wcale nie zwyczajna no! gdzie miłośnicy większych kochanych kobiet ? :D o pięknych oczkach!
  7. aaa taaaki kochany no no damn fak i w ogóle :( co z wami, ludzie? przyjedźcie, zobaczcie, weźcie go na spacer zakochacie się jak nic :shake:
  8. [quote name='ania_sami'] Tak, Falon-Alon-Niuchach zauroczyl Mru i siotre Mru:) Bo on tak lubi milosci:loveu:[/quote] zgadzam się w 100 % ja też lubię miłooości! od Falonka tym bardziej :oops: a Falonek jak grzecznie biegnie do swojej miłości [B]ani [/B]jak się go z boksu wypuści prosto w ramiona ! no niesamowite :D
  9. *** dodam :) [quote name='pidzej'] Maksik czasem sie ożywia na spacerach, szczeknie, podrepcze żwawiej. Przytula główkę i zastyga... oooh jej bidaczek no :shake:
  10. i ja Cię w przerwie śniadaniowej podniosę :D ej, ale jemu trzeba nowe foty zrobić :( i jak mu zrobić skoro nie wychodzi na spacery w ciągu dnia raczej? :( tylko popołudniami...
  11. super, dzięki :) już dodaję, bo to ważne!
  12. łooo ale szybko domek! Antoś podróżnik :D ale im wcześniej dotrze do siebie tym lepiej :D
  13. Maksik [B][url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/stary-chory-maksik-ile-wytrzyma-pilnie-dt-psi-aniol-warszawa-125158/#post11264158[/url][/B] :shake:
  14. 28. listopada - dziś stan Maksika się pogorszył i został on uśpiony. 22. listopada 2008: Azylowa wetka powiedziała, że Maksowi pozostały prawdopodobnie jakieś 2 lub 3 miesiące życia :placz::placz::placz::placz::placz::placz: Błagam pomóżcie znaleźć mu tymczas by te ostatnie miesiące były dla niego szczęśliwe. Nie możemy pozwolić na to by umierał w schronisku. PROSIMY O POMOC! * * Zbieramy na TYMCZAS! oto maksiowe bazarki: http://www.dogomania.pl/forum/f99/maskotki-wazoik-filizanki-drobiazgi-na-tymczas-dla-starszego-chorego-maksika-124268/ http://www.dogomania.pl/forum/f99/psie-ciasteczka-bosch-zbieramy-na-hotelik-dla-chorego-maksika-125392/#post11286355 http://www.dogomania.pl/forum/f99/gry-na-pc-mafia-call-juarez-wyspa-skarbow-na-umierajacego-maksia-do-29-11-a-125487/#post11295426 http://www.dogomania.pl/forum/f99/rajstopy-stringi-na-umierajacego-maksia-dt-dla-niego-do-3-12-a-125633/#post11308250 *** Maksik to duży i jeszcze ciągle tak piękny starszy pan... Jego życie musiało być mocno nieciekawe :( czy ten pies zaznał miłości? pewnie nie... Jedno wiadomo - dziś jest chory, stary i bardzo bardzo pilnie szuka domu... nawet tymczasu, który zapewniłby mu opiekę i miłość :roll: odebrany pijakom, którzy o jego istnieniu nagminnie i regularnie zapominali :angryy: Maksik miał świerzb - jego leczenie wciąż trwa (lecz Maksik już nim nie zaraża!) Maksik ma także nowotwór :shake: oraz chorą wątrobę - jest na karmie weterynaryjnej :-( tym bardziej potrzebuje DT na już :( inaczej będzie strasznie cierpiał i na pewno zgaśnie. Maksik to bardzo smutny piesek - leży tylko na swoim posłanku i wcale się nie rusza :shake: Na spacerze się czasem ożywia :D szczeknie, podrepcze żwawiej. Przytula główkę i zastyga... Ostatnio jednak nie chciał iść na spacer. Chwilę na nas popatrzył po czym położył głowę... :placz: Katatrofa :( jednym słowem. Czy on w ogóle ma szanse na cokolwiek...? :roll: Kontakt w sprawie... adopcji? :placz: tel.: 504 226 339 email: [email protected] tel.: 500 493 942 email: [email protected]
  15. noo ona tylko łapy ma za krótkie :D (to jest żona Dymka)
  16. nooo inny pies :D taki smutny tam był, że prawie go nie poznałam ;)
  17. buahaha :D aaa wiecie, że Falbi nas poznał :crazyeye: wyszedł z boksu i od razu się wgapiał :evil_lol:
  18. i mi wątek uciekł :razz: damn no ale myślałam dziś o nim w pracy :eviltong: (szkoda, że z myślenia nie biorą się domki...)
  19. [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Bobik/164893cef90d77b8.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Bobik/6ca5e5e6402dbda6.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Bobik/72bcf43ed28844dc.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Bobik/1dfdec87e94994b1.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Bobik/7e467021d05e5c34.jpg[/IMG] :cool3: piękny, prawda? [url=http://www.youtube.com/watch?v=iMvhUSZIF24]YouTube - Bobi młody energiczny wesoły pies do adopcji. Azyl pod Psim Aniołem[/url] [/CENTER]
  20. [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Bobik/dsc0101ui7.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Bobik/dsc0125ys9.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Bobik/dsc0129dh7.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Bobik/dsc0104ns5.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Bobik/dsc0107hl2.jpg[/IMG] :loveu: smutasek taki niby ;) [/CENTER]
  21. [SIZE=1]Z powodu braku aktualizacji zakładam nowy wątek temu psiakowi: [B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f85/blakajacy-sie-w-powsinie-mlodziutki-przerazony-pies-w-domu-112455/[/URL][/B][/SIZE] [RIGHT][SIZE=1](bo piesek wcale w domu nie jest :shake:)[/SIZE] [/RIGHT] [CENTER][SIZE=3][B] Bobi[/B][/SIZE] to wspaniały młodziutki piesek. Został znaleziony w czerwcu tego roku w Powsinie. [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Bobik/bobi1cl8.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Bobik/bobi2dw9.jpg[/IMG] [/CENTER] Aktualnie przebywa w [URL="http://www.psianiol.org.pl/o_azylu"][B]Azylu Pod Psim Aniołem w Warszawie-Falenicy[/B][/URL]. [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Bobik/dsc0099gx6.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Bobik/dsc0111nv3.jpg[/IMG] [B]Bobi [/B]to bardzo mądry piesek. Wykonuje podstawowe komendy. Już raz poszedł do adopcji... i wrócił z powrotem do Azylu :shake: Ludzie wydawali się fajni lecz niestety kilka pogryzionych przedmiotów przeważyło... do tego [B]brak chęci pracy z psem[/B] i zajęcia go czymś... Łatwiej oddać :razz: Więc [B]Bobi[/B] [B]nadal siedzi w boksie[/B] - mimo, że bardzo bardzo potrzebuje ruchu i kontaktu z człowiekiem. :shake: [SIZE=3][B]Radosny, raczej drobny, choć nie mały i przeuroczy Bobi bardzo potrzebuje domku.[/B][/SIZE] Najlepiej takiego, w którym, będzie dane mu się mądrze wyszaleć :cool3: [B]Bez problemu dogaduje się z innymi psami i suczkami :) jest tez idealny do dzieci - nie wykazuje wobec nich agresji :D[/B] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Bobik/e52ce51173c8f93c.jpg[/IMG] [B]oto bobikowy banerek :D[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/bobi-dla-osoby-aktywnej-d-w-azylu-pod-psim-aniolem-warszawa-125153/"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/705/bobisk5.png[/IMG][/URL] [LEFT][SIZE=3][B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B][/SIZE] [B][SIZE=3]tel.: 500 493 942 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/B] [B][SIZE=3]tel.: 501 258 303 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/B] [/LEFT] [/CENTER]
  22. [url]http://img135.imageshack.us/img135/427/bild1358cn3.jpg[/url] muahaha :evil_lol:
  23. płakanie i wycie pewnie mu przejdzie :) mojemu przeszło :D a niosło się, że aż miło :diabloti: ale nie, już zupełna cisza i zrozumienie :eviltong: a sikanie kurcze na pewno da się ten nawyk zlikwidować może jak się psy bardziej dogadają? moje np. długo nie mogły się zupełnie dogadać i Dym znaczył :razz: często i gęsto :razz::razz: ale już teraz lepiej jest i znaczy bardzo rzadko! (ale one to sie tłukły na początku więc dlatego było często haha) u Was to wygląda lepiej ;)
×
×
  • Create New...