Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. maluchy w sobotę... te jasne to dziewczyny, czarny to chłopak :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/IMG_3528.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/IMG_3522.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/IMG_3523.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/IMG_3524.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/suka_i_male/IMG_3525.jpg[/IMG] [/CENTER]
  2. zrobiłam to allegro: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=932699704[/url] dzieki, Plicha! tak naprawdę nie wiem, co więcej pisać o Miki :( ona chce człowieka, chce biegać i no strasznie sie tam musi nudzić
  3. no :) dokładnie eh kurde wiem tylko, że to był chyba Wilanów? tak jak Gajowa pisała... może wiszą tam plakaty jakieś chociaż... tylko jak go jakiś facet przywiózł do nas i twierdził, że go znalazł na Okeciu to ja nie wiem :P to śmierdzi... teoretycznie mógł przewędrować sobie na Okęcie, ale...
  4. jejku idusiek, okej no rozumiem - może :P pytam tylko... bo mam przerażonego psa i się okazuje że to Sed... ja nie wiem, kto to jest milady
  5. nie mieli namiarów na stwowarzyszenie? a bo myslałam ze umowa była na stowarzyszenie TZ pojechał do lecznicy po dane faceta, który przywiózł Okęcika (niby z Okęcia ha ha ha... :/) ale lecznica zamknieta na patyk, bo jest zebranie lekarzy...
  6. Gajowa widziała go - to Sed. czyli potwierdza... to co już wiemy.
  7. no mielone "skóry wieprzowe" czyli świnskie ryje, krowie wymiona i kurze pazury - ftw... fuj! stoi w miarę normalnie, tył ma tak trochę skulony, ogon trochę pod sobą, ale porusza się nieźle i jesli jest skulony to raczej z ciągłego stresu :(
  8. to czemu go nie szukają? z reszta nieważne, to trzeba ustalić.
  9. oprócz tego, że on tam siedzi w kojcu betonowym to co tydzień grozi mu Słomczyn
  10. [quote name='idusiek'] nie rozumiem czemu p Maria miałaby go jeszcze weryfikować i po i kto miałby ją ciągnać 50 km, zeby zobaczyła Seda jak to przeciez widać gołym okiem ze to Sed :([/QUOTE] o matko, ja nie wiem kim jest pani maria i gdzie mieszka przeciez.... :P po fotach moim zdaniem na 100% to Sed znam Okęcika i jestem pewna, że to Sed trzeba go zabrać, to przede wszystkim
  11. i jeszcze trzy :) wrzucam wszystkie :)
  12. kolejne wplaty na Kąska: sylwija 30 zł. 18.02 (jednorazowa) kakaicezar 20 zł. 18.02 (miesięczna) LAZY 10 zł. 22.02 (miesięczna) razem wpłat 705 zł. dziękujemy!!!!!
  13. Okęcik chipa nie ma - sprawdzano to psiak jest po kastracji a ta pani Maria - czy mogłaby to zweryfikować?
  14. już je zaprosiłam na watek wysle jayo smsa bo nie moge w pracy gadac niestety (a juz na pewno nie o kundlach!) jutro Gajowa podejdzie zobaczyć Okęcika, czy to Sed...
  15. [CENTER][SIZE=4][B]czy znacie kogoś z Makowa Mazowieckiego lub okolic, któ mógłby sprawdzić domek chętny dać DT Iwie? PILNE![/B] [/SIZE][/CENTER]
  16. kto ma dane tych ludzi? trzeba jechać! jak można takiego psa zgubić? nawet jeśli tylko zgubili to dawno minął tydzień i dwa a nawet już trzy i powinni byli powiadomić!
  17. hmm tak to można do nich jechać i pytac gdzie pies a jak już się dowiedzą, że my wiemy to se możemy... coś trzeba zrobić no i... nie można go tam zostawić dziewczyny on siedzi w ciemnym betonowym boksie po świniach zero socjalizacji praktycznie, cały czas takie przerażone oczy
  18. to on idusiek, na pewno ja mam pewność sluchaj nie pisałam u Seda na wątku bo nie wiem czy właściciele nie czytaja
  19. oh znam nawet osobiście :( Ewa napisała mi dziś, że Idolek cały czas kaszle i że może by mu od razu zrobić rtg klatki piersiowej moim zdaniem nie ma na co czekać, skoro on tak kaszle i to nie przechodzi... :( poza tym to zawsze jeden głupi jaś mniej... dowiadywaliśmy się o ceny rtg na Sadybie premedykacja 50 zł. każde zdjęcie 60 zł i ew. konsultacja 60 zł. do tego jeszcze trzeba zapytać o tę klatkę piersiową jesteśmy umówieni na jutro na 18 Idolek nie może od rana nic jeść
  20. Chinek równie dobrze może pójsć... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Choinek/Obraz133.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Choinek/Obraz137.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Choinek/Obraz139.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Choinek/Obraz141.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Choinek/Obraz142.jpg[/IMG] [/CENTER]
  21. Makro... boję się, że on będzie nastepny. [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Makro/Obraz149.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Makro/Obraz150.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Makro/Obraz152.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Makro/Obraz154.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Makro/Obraz155.jpg[/IMG] [/CENTER]
  22. i takie :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/Obraz226.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/Obraz223.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/Obraz222.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/Obraz220.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/Obraz219.jpg[/IMG] [/CENTER]
  23. już wszystkie foty Miki :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/Obraz240.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/Obraz238.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/Obraz236.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/Obraz234.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/Obraz233.jpg[/IMG] [/CENTER]
×
×
  • Create New...