-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
zrzucam z aparatu :) -
[quote name='koosiek']A co z labem? Miała być wizyta przedadopcyjna - jedzie do domu? Jest może jakiś odzew w sprawie szczeniaków z hotelu i tego u Beki? A, no i co z Wilankiem?[/QUOTE] lab dziś pojechał :) z nową panią, zapowiada się fajnie :) wpadniemy do nich jutro jeszcze pomóc opanować ogrom tej radości ;) jeśli chodzi o maluchy to nie bardzo :( ale maluchy na razie trochę w słabym stanie znaczy głównie przez niedożywienie... na ich wątku napiszę więcej :) Wilanek pojechał dziś z nowymi ludźmi do domu! państwo przyjechali, przeszli szkolenie rehabilitanckie (specjalizacja masaż:)) i zabrali malucha! aha - do domu poszła też dziś Dinka! nie wiem, kto ją zabrał, ale to był ktoś z Warszawy kto usłyszał, że można u nich adoptować psa! pani jest z Mokotowa/Centrum..! chciała małą sunię i dostała Dinkę także nie wiemy co dokładnie z Dinką, ale jest od dziś w nowym domu.
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ależ Hen jest boski :) miał dziś odwiedziny, poszliśmy na spacer - Hen się straaaasznie cieszył! nacykałam fot! potem Hen dostał prezent :) był szczęśliwy, tak sądzę. -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a tu kolejna bida :( http://www.dogomania.pl/threads/180485-Sed-znA-w-porzucony-pies-ma-wodAE-z-mA-zgu-PROSIMY-o-pomoc-DEKLARACJE-i-WPA-ATY przerażony Sed adoptowany rok temu.... oddali go do naszej lecznicy kłamiąc, że znaleźli go na Okęciu... ale psiak został przypadkowo rozpoznany... :( -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
buuuu szkoda! :P -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
:( już nic nie powiem :( -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Sed, nie chowaj się! -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak po prostu??? bez propozycji, że za miesiąc-dwa? ^&$#@#$ -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
heh to co on... no ale zobaczymy :) no ale trzymam kciuki :) mama siedzi w boksie :( jak w połowie marca Kąsek pojedzie do innego hotelu to być może będziemy mogli ją dać do tego... tylko kasa będzie potrzebna :( a z tym zbieraniem... to masakra :( -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
chodź kochanie do góry :) -
do Kamili mowie ;) Hen to moj sznaucer ślepy [url]http://www.dogomania.pl/threads/174435-niewidomy-sznaucer-Hen-w-hotelu-CZY-NAPRAWDAE-SPAE-DZI-TAM-RESZTAE-A-YCIA[/url] miał być w MP ale.... jednak nie będzie.
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
może... czekam na telefon. ale pewnie będą dwa plus reklama tego salonu na resztę strony... -
a na Hena się w ogóle MP wypiął :placz:siedzę i ryczę jak dzieciak :placz:
-
tu jak Dymek: [url]http://i49.tinypic.com/2yx5f7p.jpg[/url] ;) toż to terrier tybetański! :)
-
oh ciesze sie, ze dziewczynom sie udało :) :) :) naszego Hena za przeproszeniem obsrali... :( okropność, to była szansa, bo nikt o niego nie pyta... :(
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no tak a do nas juz nie zadzwonili :/ a stanęłabym na głowie, żeby Hen dojechał na te zabiegi pielęgnacyjne... -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no ja piszę tak: Hen to psiak spory [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] dlatego na pewno [SIZE=3][B]chętnie zamieszkałby w domu z ogródkiem. Jednak równie dobrze da sobie radę w bloku - w mieszkaniu na parterze lub w budynku z windą. [/B][SIZE=2]moim zdaniem spokojnie by się odnalazł chociaż nie sądzę, żeby był w domu wcześniej ale w sumie cholera może i był właśnie :( wiem, że dałby sobie rade w mieszkaniu :) dla mnie w ogóle Hen tylko w środku :P nie tam że w kojcu. w środku :) [/SIZE][/SIZE] -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
idusiek, już mam pusta skrzynkę :) -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek z bizuterią :) na Hazmata: [url]http://www.dogomania.pl/threads/180824-KOLCZYKI-bransoletka-pierA-cionki-na-Hazmata-frasobliwego-do-7-03?p=14201609&viewfull=1#post14201609[/url] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
zapraszam na Hazmatowy bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/180824-KOLCZYKI-bransoletka-pierA-cionki-na-Hazmata-frasobliwego-do-7-03?p=14201609&viewfull=1#post14201609[/url] -
teraz bede żebrała :roll: zbieram jakąś kasę na swojego tymczasa dotąd płaciłam zupełnie sama, ale niestety popadam w długi :eviltong: może coś się komuś z Was spodoba: [url]http://www.dogomania.pl/threads/180824-KOLCZYKI-bransoletka-pierA-cionki-na-Hazmata-frasobliwego-do-7-03?p=14201609&viewfull=1#post14201609[/url] częściowo ręczna robota :)