Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. zdrojka no weź... :oops::roll: aha suka husky powinna wyjść z lecznicy na dniach... :)
  2. [quote name='koosiek']A co z labem? Miała być wizyta przedadopcyjna - jedzie do domu? Jest może jakiś odzew w sprawie szczeniaków z hotelu i tego u Beki? A, no i co z Wilankiem?[/QUOTE] lab dziś pojechał :) z nową panią, zapowiada się fajnie :) wpadniemy do nich jutro jeszcze pomóc opanować ogrom tej radości ;) jeśli chodzi o maluchy to nie bardzo :( ale maluchy na razie trochę w słabym stanie znaczy głównie przez niedożywienie... na ich wątku napiszę więcej :) Wilanek pojechał dziś z nowymi ludźmi do domu! państwo przyjechali, przeszli szkolenie rehabilitanckie (specjalizacja masaż:)) i zabrali malucha! aha - do domu poszła też dziś Dinka! nie wiem, kto ją zabrał, ale to był ktoś z Warszawy kto usłyszał, że można u nich adoptować psa! pani jest z Mokotowa/Centrum..! chciała małą sunię i dostała Dinkę także nie wiemy co dokładnie z Dinką, ale jest od dziś w nowym domu.
  3. ależ Hen jest boski :) miał dziś odwiedziny, poszliśmy na spacer - Hen się straaaasznie cieszył! nacykałam fot! potem Hen dostał prezent :) był szczęśliwy, tak sądzę.
  4. no nie odezwała się :( a nawet jej napisałam coś więcej o Miki...
  5. a tu kolejna bida :( http://www.dogomania.pl/threads/180485-Sed-znA-w-porzucony-pies-ma-wodAE-z-mA-zgu-PROSIMY-o-pomoc-DEKLARACJE-i-WPA-ATY przerażony Sed adoptowany rok temu.... oddali go do naszej lecznicy kłamiąc, że znaleźli go na Okęciu... ale psiak został przypadkowo rozpoznany... :(
  6. :( już nic nie powiem :(
  7. tak po prostu??? bez propozycji, że za miesiąc-dwa? ^&$#@#$
  8. beka, miałam już ze trzy zapytania o Pongo ;) oprócz tej pani co chce przyjechać, odesłałam ludzi do Ciebie - ale też odpowiedziałam na ich pytania jak tylko mogłam
  9. heh to co on... no ale zobaczymy :) no ale trzymam kciuki :) mama siedzi w boksie :( jak w połowie marca Kąsek pojedzie do innego hotelu to być może będziemy mogli ją dać do tego... tylko kasa będzie potrzebna :( a z tym zbieraniem... to masakra :(
  10. chodź kochanie do góry :)
  11. do Kamili mowie ;) Hen to moj sznaucer ślepy [url]http://www.dogomania.pl/threads/174435-niewidomy-sznaucer-Hen-w-hotelu-CZY-NAPRAWDAE-SPAE-DZI-TAM-RESZTAE-A-YCIA[/url] miał być w MP ale.... jednak nie będzie.
  12. może... czekam na telefon. ale pewnie będą dwa plus reklama tego salonu na resztę strony...
  13. a na Hena się w ogóle MP wypiął :placz:siedzę i ryczę jak dzieciak :placz:
  14. tu jak Dymek: [url]http://i49.tinypic.com/2yx5f7p.jpg[/url] ;) toż to terrier tybetański! :)
  15. ojeza ja jak ide z trzema to drżę ;) bo Diego i Haz to do psów ciagną chcą je zjeść a Gacek znów za kotkiem/ptaszkiem... ale mój tata tak chodzi często i daje radę :D
  16. oh ciesze sie, ze dziewczynom sie udało :) :) :) naszego Hena za przeproszeniem obsrali... :( okropność, to była szansa, bo nikt o niego nie pyta... :(
  17. no tak a do nas juz nie zadzwonili :/ a stanęłabym na głowie, żeby Hen dojechał na te zabiegi pielęgnacyjne...
  18. no ja piszę tak: Hen to psiak spory [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] dlatego na pewno [SIZE=3][B]chętnie zamieszkałby w domu z ogródkiem. Jednak równie dobrze da sobie radę w bloku - w mieszkaniu na parterze lub w budynku z windą. [/B][SIZE=2]moim zdaniem spokojnie by się odnalazł chociaż nie sądzę, żeby był w domu wcześniej ale w sumie cholera może i był właśnie :( wiem, że dałby sobie rade w mieszkaniu :) dla mnie w ogóle Hen tylko w środku :P nie tam że w kojcu. w środku :) [/SIZE][/SIZE]
  19. idusiek, już mam pusta skrzynkę :)
  20. zapraszam na bazarek z bizuterią :) na Hazmata: [url]http://www.dogomania.pl/threads/180824-KOLCZYKI-bransoletka-pierA-cionki-na-Hazmata-frasobliwego-do-7-03?p=14201609&viewfull=1#post14201609[/url]
  21. zapraszam na Hazmatowy bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/180824-KOLCZYKI-bransoletka-pierA-cionki-na-Hazmata-frasobliwego-do-7-03?p=14201609&viewfull=1#post14201609[/url]
  22. teraz bede żebrała :roll: zbieram jakąś kasę na swojego tymczasa dotąd płaciłam zupełnie sama, ale niestety popadam w długi :eviltong: może coś się komuś z Was spodoba: [url]http://www.dogomania.pl/threads/180824-KOLCZYKI-bransoletka-pierA-cionki-na-Hazmata-frasobliwego-do-7-03?p=14201609&viewfull=1#post14201609[/url] częściowo ręczna robota :)
×
×
  • Create New...