-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
a co gdyby się rozszczekała? :) ale fakt - boska jest i na pewno sprawi nowemu domowi sporo radości -
i jeszcze Łatka :) [CENTER] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010714.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010713.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010711.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010707.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010716.jpg[/IMG][/CENTER]
-
i jeszcze jeszcze! [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010695.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010706.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010704.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010702.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010701.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
jeszcze maluch [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010692.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010691.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010690.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010696.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010697.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[B]Łatka[/B] to starsza sunia, trafiła kilka dni temu do przytuliska pod Warszawą, w którym jestem wolontariuszką... nie jest to miejsce dla żadnego psa a już na pewno nie dla 4kg starszej suni, która nawet boi się wyjść ze swojego betonowego małego boksu... oto wątek tego miejsca: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-z-lecznicy-pod-WarszawAE-PRZEPEA-NIENIE-POMOCY/page86[/URL] sunia potrzebuje DT lub domu stałego na już :( nie narobi wiele kłopotów, potrzebuje tylko opiekuna, który po pracy usiądzie z nią w fotelu i przytuli, pogada, wyjdzie na spacerek po osiedlu. może być drugim, trzecim a nawet czwartym czy którym tam kto może psem w domu :) potrafi się naprawdę otworzyć i zaufać człowiekowi, wystarczy spędzić z nią kilka minut :) a potem trzeba ją włożyć znów do boksu :( i odejść... czy ktoś może ją wziąć i już tam nie chować spowrotem...? [CENTER] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010683.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010684.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010693.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010694.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010698.jpg[/IMG] [SIZE=4][B]kontakt[/B][/SIZE] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] magda [B]604 129 008[/B] paweł [B]509 075 051[/B] [/CENTER]
-
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
foty ma Fela :) hihi ostrzeham, że Sed ma stracha przed sesjami fotograficznymi :P ja się zakochałam, latałam z nią i się bawiłyśmy :) tylko wiesz mam w mieszkaniu 4 psy i mama mi ostatnio groziła eksmisją hehe razem z moimi 3... :( -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Sed daje rade :) jest kochany i wyluzował :) widać, że poznał stare kąty i czuje się tam o niebo lepiej niż w boksie po świniach. Sed nas w sumie nie potrzebuje jest wesoły, nie ciągnie na smyczy no i z tą agresją to po prostu najlepiej uważać bo teraz po 1 nie ma jak tego trenować a poza tym z tym nie ma tragedi! połowa z nas ma takie psy :P można ew. pracować z nowym właścicielem - pokazać mu jak ma reagować itd. no i to musi byc ktoś, kto Seda utrzyma (no ale to nie kaukaz!) gdyby nowy właściciel był z warszawy to ma u Pawła oczywiście jakąś lekcję darmową ;) jeśli będzie spoza Warszawy to chociaż jakieś porady telefoniczne karma dostarczona :) Fela, jak lady trzech imion? Sabażabakropka? ma wątek jakiś? -
[B]...maleńka stara łaciata sunia[/B] - boska jest :) przestraszona, nie ufa ludziom ale po kilku minutach zaczyna :) słodka, może dla niej szybko się coś znajdzie!!!... założę jej zaraz wątek [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010684.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010693.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010713.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010695.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010697.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[B]...psiak w typie rottka [/B]- ewidentnie boi się ludzi, ale nie byłam z nim na spacerze i nie wiem nic więcej, przez kraty się bał - reagował szczekaniem... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010670.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010671.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010672.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010673.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[B]...Big[/B] - duży ONko azjata ;) super psiak, trochę pogryziony jakby... ma stare rany, blizny na nogach i pysku... taka trochę ciapa się wydaje i niestety jest stary :( zupełnie nie widzę tego :( a jest fajowy... boi się. ludzi, wszystkiego... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010674.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010675.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010676.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010680.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010682.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Parkur! Radość na 4 łapach :) ma dom. oby szczęśliwy!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie wiem czy coś więcej można :( tymczasów nie ma... hotel to kolejna kasa i zbieranie :( już nie wiem naprawdę... -
[quote name='Piromanka']Jeśli jakiś pies nie zostanie zabity w bestialski sposób, i jeśli ktoś o "dobrym sercu" zadzwoni po hycla (na terenie gminy Grójec jest hycel na telefon) to hycel za opłatą odławia psa i dalej pies jest kierowany do Ewy B. Co se dzieje dalej - każdy wie... Dodam jeszcze, ze w "przytuliskach" Ewy B. stale rodzę się szczeniaki, które są gotowane i stają się pokarmem dla pozostałych psów...[/QUOTE] doskonale o tym wiem
-
pierwsza moja mysl w ogóle jak poznałam lecznicę była - no dobra, ja te psy wrzucę na dogo, ludzie je zobaczą, będą te psy traktowane jak wszystkie psy na dogo czyli będzie im szukany najlepszy dom... a on mi potem te psy wywiezie do Słomczyna... czy to ma sens? i stwierdziliśmy, że ma, bo coś robić trzeba mimo że to nie jest normalna sytuacja, gdzie pies sobie w schronie siedzi i tylko czasem trzeba wyciagać go na JUŻ. u nas każdego psa trzeba na już na wczoraj - jak widać nie można nawet wybrać, bo się nigdy nie wstrzelimy... o ile więcej psów pojechałoby na giełdę gdyby nie wy i wasze ogłoszenia? o wiele więcej.
-
tak, wimy że nikomu się jechać nie będzie chciało oddawać, nie to miał na myśli R. posesja jest blisko giełdy i R. twierdził,. że może psy same wrócą, bo nie raz już tak było że przyjechał na giełdę i spotkał tam psy, które wydal tydzień wcześniej... co się stanie z Agatem i Kajko nikt nie wie! co ja na Słomczyn mogę poradzić? wyobrażam soboie, że właśnie tak to wygląda i co - kto coś z tym robi...?
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
właśnie, gdyby tylko ktoś zrozumiał, że on naprawdę nie wie nawet że nie widzi :( Henowi na pewno dużo ruchu nie jest potrzebne - długie spacery w różne miejsca nawet nie są wskazane, bo on umusi znać teren, żeby się nie stresować czyli o dziwo nawet mniej kłopotliwy pies... -
woooow! lata jak mała wiewiórka :D a teraz w przytulisku jest taka malueńka jak Star, trochę młdsza, ale też babcia - łaciata sunia tylko sunia boi się ludzi :( ale słodka jest, wrzucę na ogólny jej foty, może znajdzie taką rodzinę jaką ma Star... :)
-
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
u szczeniaczków nic nowego :( cóż , nikt ich nawet nie chce obejrzeć ;/ są zapytania, ale ludzie rezygnują... chłopak trochę łysieje na grzbiecie. z kasą też słabo już :( muszę policzyć czy wydałam już wszystko -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
equus dzieki za zainteresowanie Miki :) Miki miała allegro ale ero odzewu :( na razie nie mogę jej nawet wystawić, bo mi zablokowali konto :P ale już niedługo będę mogła jej odnowić -
Parkur! Radość na 4 łapach :) ma dom. oby szczęśliwy!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nikt o niego nie pyta a pies cudny :/ dziś się wymizialiśmy... no ale co z tego :/