Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. a co gdyby się rozszczekała? :) ale fakt - boska jest i na pewno sprawi nowemu domowi sporo radości
  2. nie miała żadnych spoecjalistycznych badań, ale nie wyglada jakby jej coś dolegało miała pewnie krew itp. jest w dobrej formie :)
  3. i jeszcze Łatka :) [CENTER] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010714.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010713.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010711.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010707.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010716.jpg[/IMG][/CENTER]
  4. i jeszcze jeszcze! [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010695.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010706.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010704.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010702.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010701.jpg[/IMG] [/CENTER]
  5. jeszcze maluch [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010692.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010691.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010690.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010696.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010697.jpg[/IMG] [/CENTER]
  6. [B]Łatka[/B] to starsza sunia, trafiła kilka dni temu do przytuliska pod Warszawą, w którym jestem wolontariuszką... nie jest to miejsce dla żadnego psa a już na pewno nie dla 4kg starszej suni, która nawet boi się wyjść ze swojego betonowego małego boksu... oto wątek tego miejsca: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-z-lecznicy-pod-WarszawAE-PRZEPEA-NIENIE-POMOCY/page86[/URL] sunia potrzebuje DT lub domu stałego na już :( nie narobi wiele kłopotów, potrzebuje tylko opiekuna, który po pracy usiądzie z nią w fotelu i przytuli, pogada, wyjdzie na spacerek po osiedlu. może być drugim, trzecim a nawet czwartym czy którym tam kto może psem w domu :) potrafi się naprawdę otworzyć i zaufać człowiekowi, wystarczy spędzić z nią kilka minut :) a potem trzeba ją włożyć znów do boksu :( i odejść... czy ktoś może ją wziąć i już tam nie chować spowrotem...? [CENTER] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010683.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010684.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010693.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010694.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010698.jpg[/IMG] [SIZE=4][B]kontakt[/B][/SIZE] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] magda [B]604 129 008[/B] paweł [B]509 075 051[/B] [/CENTER]
  7. foty ma Fela :) hihi ostrzeham, że Sed ma stracha przed sesjami fotograficznymi :P ja się zakochałam, latałam z nią i się bawiłyśmy :) tylko wiesz mam w mieszkaniu 4 psy i mama mi ostatnio groziła eksmisją hehe razem z moimi 3... :(
  8. nie wiem czy mi nie przeniosą do "innych" [url]http://www.rottka.pl/forum/viewtopic.php?p=48931#48931[/url]
  9. czy ktoś ma do nich jakiś bezpośredni kontakt? mogę go wrzucić na forum, tylko nie wiem czy zostanie szybko zauważony... to nie Anioł, to taki prawie rottek na moje oko duży i sierść gładka
  10. Anioł na pewno nie dr go zabierze :( ale jesli ktoś szybciej go zabierze to oddadzą ;) więc trzenba do nich uderzyć no i mieć lepsze foty :/ czy ktoś mógłby mu zrobić lepsze? ja nie wiem kiedy bym mogła podjechać (no i już będzie ciemno...)
  11. Sed daje rade :) jest kochany i wyluzował :) widać, że poznał stare kąty i czuje się tam o niebo lepiej niż w boksie po świniach. Sed nas w sumie nie potrzebuje jest wesoły, nie ciągnie na smyczy no i z tą agresją to po prostu najlepiej uważać bo teraz po 1 nie ma jak tego trenować a poza tym z tym nie ma tragedi! połowa z nas ma takie psy :P można ew. pracować z nowym właścicielem - pokazać mu jak ma reagować itd. no i to musi byc ktoś, kto Seda utrzyma (no ale to nie kaukaz!) gdyby nowy właściciel był z warszawy to ma u Pawła oczywiście jakąś lekcję darmową ;) jeśli będzie spoza Warszawy to chociaż jakieś porady telefoniczne karma dostarczona :) Fela, jak lady trzech imion? Sabażabakropka? ma wątek jakiś?
  12. [B]...maleńka stara łaciata sunia[/B] - boska jest :) przestraszona, nie ufa ludziom ale po kilku minutach zaczyna :) słodka, może dla niej szybko się coś znajdzie!!!... założę jej zaraz wątek [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010684.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010693.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010713.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010695.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010697.jpg[/IMG] [/CENTER]
  13. [B]...psiak w typie rottka [/B]- ewidentnie boi się ludzi, ale nie byłam z nim na spacerze i nie wiem nic więcej, przez kraty się bał - reagował szczekaniem... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010670.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010671.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010672.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010673.jpg[/IMG] [/CENTER]
  14. [B]...Big[/B] - duży ONko azjata ;) super psiak, trochę pogryziony jakby... ma stare rany, blizny na nogach i pysku... taka trochę ciapa się wydaje i niestety jest stary :( zupełnie nie widzę tego :( a jest fajowy... boi się. ludzi, wszystkiego... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010674.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010675.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010676.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010680.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Latka/06032010682.jpg[/IMG] [/CENTER]
  15. nie wiem czy coś więcej można :( tymczasów nie ma... hotel to kolejna kasa i zbieranie :( już nie wiem naprawdę...
  16. jeśli macie jakieś miejsce dla Kajo i Agata (może też dla Klona, Gwizdka i Saby i jeszcze kilku-nastu psów, bo R. ma umowę z gminą od lat o czym wiele osób z dogo także wie-działo) można jechać ich szukać, nie będzie to bardzo trudne.
  17. [quote name='Piromanka']Jeśli jakiś pies nie zostanie zabity w bestialski sposób, i jeśli ktoś o "dobrym sercu" zadzwoni po hycla (na terenie gminy Grójec jest hycel na telefon) to hycel za opłatą odławia psa i dalej pies jest kierowany do Ewy B. Co se dzieje dalej - każdy wie... Dodam jeszcze, ze w "przytuliskach" Ewy B. stale rodzę się szczeniaki, które są gotowane i stają się pokarmem dla pozostałych psów...[/QUOTE] doskonale o tym wiem
  18. pierwsza moja mysl w ogóle jak poznałam lecznicę była - no dobra, ja te psy wrzucę na dogo, ludzie je zobaczą, będą te psy traktowane jak wszystkie psy na dogo czyli będzie im szukany najlepszy dom... a on mi potem te psy wywiezie do Słomczyna... czy to ma sens? i stwierdziliśmy, że ma, bo coś robić trzeba mimo że to nie jest normalna sytuacja, gdzie pies sobie w schronie siedzi i tylko czasem trzeba wyciagać go na JUŻ. u nas każdego psa trzeba na już na wczoraj - jak widać nie można nawet wybrać, bo się nigdy nie wstrzelimy... o ile więcej psów pojechałoby na giełdę gdyby nie wy i wasze ogłoszenia? o wiele więcej.
  19. ja bym bardzo chciała, że psy z lecznicy tam nie jeździły :( to są psy które dodatkowo znam i wieś też znam i naprawdę nie jest to dla mnie fajne kiedy wpadam do lecznicy w niedziele i nie ma któregokolwiek psa... :(
  20. tak, wimy że nikomu się jechać nie będzie chciało oddawać, nie to miał na myśli R. posesja jest blisko giełdy i R. twierdził,. że może psy same wrócą, bo nie raz już tak było że przyjechał na giełdę i spotkał tam psy, które wydal tydzień wcześniej... co się stanie z Agatem i Kajko nikt nie wie! co ja na Słomczyn mogę poradzić? wyobrażam soboie, że właśnie tak to wygląda i co - kto coś z tym robi...?
  21. właśnie, gdyby tylko ktoś zrozumiał, że on naprawdę nie wie nawet że nie widzi :( Henowi na pewno dużo ruchu nie jest potrzebne - długie spacery w różne miejsca nawet nie są wskazane, bo on umusi znać teren, żeby się nie stresować czyli o dziwo nawet mniej kłopotliwy pies...
  22. woooow! lata jak mała wiewiórka :D a teraz w przytulisku jest taka malueńka jak Star, trochę młdsza, ale też babcia - łaciata sunia tylko sunia boi się ludzi :( ale słodka jest, wrzucę na ogólny jej foty, może znajdzie taką rodzinę jaką ma Star... :)
  23. u szczeniaczków nic nowego :( cóż , nikt ich nawet nie chce obejrzeć ;/ są zapytania, ale ludzie rezygnują... chłopak trochę łysieje na grzbiecie. z kasą też słabo już :( muszę policzyć czy wydałam już wszystko
  24. equus dzieki za zainteresowanie Miki :) Miki miała allegro ale ero odzewu :( na razie nie mogę jej nawet wystawić, bo mi zablokowali konto :P ale już niedługo będę mogła jej odnowić
  25. nikt o niego nie pyta a pies cudny :/ dziś się wymizialiśmy... no ale co z tego :/
×
×
  • Create New...