Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. no full jest jezu :(:(:( okropne... biedna ta sunia, R ją uśpi - ale co? co można zrobić nawet nie wiem czy wobec niej mamy prawo coś zrobić
  2. Misiu Misiu, będziesz na Dniu Ziemi, może ktoś Cię wypatrzy...
  3. co za skur*** ja nie mogę :/ w lecznicy są 4 nowe psy młoda wyżlico-labradorka wielki czarny Murzyn :P przeuroczy (jak każdy) staffik i coś jeszcze... aha - stara ruda sunia :( w złym stanie ogólnie :( być może ją uśpią... beka! jak będziesz robiła foty Murzynowi to proszę proszę zrób staffika! i te inne nowe jakie tylko bedziesz mogła też!
  4. podniosę... Pikusia zdaje się zesłali na Kolonię (ale przynajmniej biega sobie raz dziennie)
  5. Ania, ja zapomniałam dać tam adres strony :( eee dupa, dałam ciała, zrobie nowe!
  6. Aniu, ja jeszcze nową wersję lepszą bede robiła :) TZ siostry mi pomoże jak będzie to Ci podeślę!
  7. niby nie widać, bo on jest potężny, ale niestety 10 kg powinien zrzucić :( Bosch już dostał :D dziękujemy Małgosiu!!!
  8. faktycznie jeśli przywiozła go 5 lat temu to zaginął 4 lata temu i błakał się 4 lata... a to już mniej możliwe. ale te 5 lat to może być 4 mógł się zgubić po ponad roku itp. wiecie no, rożne to daty się podaje w emocjach :P moim zdaniem to może wcale nie być on, ale jakie to ma znaczenie teraz już żadnego mam nadzieję, że to on bo to znaczyłoby, że psiak z Rodos jest znów bezpieczny umówię się z Panią, jak mówiłam na razie ciężko, pani pracuje do późna, może TZta wyślę któregoś dnia rano :P
  9. no właśnie właśnie ja bym brała a potem jakoś to rozwiązywała skąd niby mamy wiedzieć jak kot ze schroniska reaguje na królika? :P oh jest jeszcze jeden fajny domek niewychodzący, w Warszawie :) może oni! była pani z domem, ale pani mieszka w domu kot byłby wychodzący a dom tuż przy Grochowskiej :/
  10. z tytułem to chcę być pewna
  11. też tak myślę :) na razie pani milczy, znaczy może jest dobrze? nie chce atakować zaprosiłam panią na wątek, ale chyba nie przyjdzie :( nie wiem kiedy Pani się zdecyduje... podpisała umowę i w ogóle no... dla mnie to dziwna sytuacja, że kilka dni "czekam" na decyzję ostateczną...
  12. tak tylko jak ten test przeprowadzić? :P kto ma z Pusią jeździć i ją sprawdzać?
  13. chyba chodzi o to, żeby mogli razem biegać radziłam się kociej karmicielki mówi, że taka półdzika kotka to przez nawet kilka miesięcy nie powinna wychodzić z domu sama także raczej szukamy domu niewychodzącego, lub takiego który mógłby Pusi jakiś czas nie wypuszczać
  14. kurcze, bo moja kotka bardzo lubiła królika :)
  15. kurcze może i tak tylko okazuje się ze Pusia to taka jeszcze nieufna jest myslicie, ze dogadałaby sie z królikiem? :P Pusia w lecznicy od października siedzi!
  16. dzieki ludzie za wpłaty :):):) Kumpel jutro idzie do hotelu! :) koszt niestety 400 zł miesiecznie... mam nadzieje, ze szybko go wyadoptujemy :) postaramy się jak najszybciej! hotelik w Konstancinie, także blisko i mi po drodze
  17. Zapraszamy na Dzień Ziemi Warszawa Pola Mokotowskie - 25 kwietnia będziemy tam i my :) zapraszamy do reklamowania Psiegranych Marzeń :) - odwiedzania naszego stoiska, rozdawania ulotek
  18. moim zdaniem Miki wcale za chuda nie jest trzeba ją odżywić, ale w sensie jakości jedzenia, bo np. sierść ma słabą ale wagę moim zdaniem dobrą :)
  19. pani aspiruje na szkoleniowca, chce iść na kurs trenerski, być może właśnie z Miki więc chyba taki pies-wyzwanie to dobry początek ;) Miki na pewno przyda się posłuszeństwo i od niego nabierze ogłady co do enegrii to niestety no trzeba psa zmęczyć :) intelektualnie jak najbardziej także!
  20. był oceniany na 2-5 na moje oko ma więcej niż 2 na pewno, zęby ładne ale nie superbiałe
  21. to bardzo ważne, że tu o tym mówimy. trzeba mówić i jak najbardziej uświadamiać ludzi Rodos jest w domu, bezpieczny - jemu się udało inne tam zdychają i trzeba o tym mówić
×
×
  • Create New...