Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. straż to nie pojedzie... trzeba wiedziec co z psem zrobic jak juz sie go złapie my mozemy sobie tak poprzestawiac jutro, ze mozemy dojechac pomóc szukać/łapać - idusiek, moze moglabys jechac z nami? zawsze to osoba wiecej. tylko co potem...
  2. ktoś w ogóle ma umowe z tą gminą mtf?
  3. oo może pan Janusz? u nas tak: problem z czasem plus problem co z psem zrobić? cholera coś trzeba!
  4. już już jestem i wieści mam ;) pani przeprasza, że tak się nie odzywała, ale to dlatego że nie miała internetu z Miki coraz lepiej ;) napisała, i jeszcze że więcej napisze niebawem :) dokładniej i być może ze zdjęciami!
  5. oj myslalam ze juz poszło?! rachunek od 10 kwietnia tak?
  6. dobra, nazwałam sunie Pestka i Pola :) ta mała głośna to Pestka a ta większa stateczniejsza zamyślona to Pola ;) zaktualizuję pierwszy wątek!
  7. nie szkodzi, taki spam jest mile widziany pracuję na Mokotowie, zapamiętam go
  8. Kumpel miał wczoraj jechać do hoteliku, ale uciekł Panu Piotrowi :( będziemy próbować.
  9. nie wiem, co ja z tą datą :P za mało chyba ostatnio sypiam
  10. [quote name='zuziaM'] Zaczelam mu dawac lek na poprawienie stanu stawow i kosci. Dostalam opakowanie w prezencie i przeznaczylam je dla Misia. [/QUOTE] dzieki :) jakby sie czuł lepiej to moze mu stale kupowac?
  11. ojeza :/ faktycznie w Andzie nic sie nie da zrobić nie wiadomo jaki koszt? maaatko, psiak musi faktycznie cierpieć :/ mam fajnego chirurga na Sadybie :) bardzo dobry chociaż tu nie problem w znalezieniu chirurga w Warszawie, ale w kasie... :/
  12. a to staffik... :):):) [CENTER][img]http://sbtforum.com/files/5_458.jpg[/img] [img]http://sbtforum.com/files/4_116.jpg[/img] [img]http://sbtforum.com/files/2_211.jpg[/img] [img]http://sbtforum.com/files/1_202.jpg[/img] [/CENTER]
  13. beka dzieki za foty małej!!! to ta wyżlico-labka znaleziona w Józefosławiu beka mówi, że suka ma 4 miesiące i motorek w tyłku ;) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Finka/DSCF2986.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Finka/DSCF2988.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Finka/DSCF2993.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Finka/DSCF3002.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Finka/DSCF3003.jpg[/IMG] [/CENTER]
  14. [B]zapraszam na osobisty wątek jamniczki czekoladowej:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/184162-%C5%9Bliczna-czekoladowa-jamnisiowata-sunia...-mieszka-przera%C5%BCona-w-transporterku[/url]...
  15. ah to dobrze. znaczy dobrze i niedobrze. eeeh ;/ założyłam wątek jamniczce: [url]http://www.dogomania.pl/threads/184162-%C5%9Bliczna-czekoladowa-jamnisiowata-sunia...-mieszka-przera%C5%BCona-w-transporterku[/url]...
  16. inne zdjęcia malutkiej: [CENTER] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/IMG_4361.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/IMG_4363.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/IMG_4364.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/IMG_4365.jpg[/IMG][/CENTER]
  17. [LEFT]Ta śliczna łagodna sunia w typie jamnika trafiła do przytuliska już jakiś czas temu… Nikt jej nie szuka, nikt o nią nie pyta… a ona siedzi w małym boksie i tęksni.[/LEFT] [CENTER] [LEFT] Za czym? Za człowiekiem, za bezpieczeństwem, za spokojem. Wokół szczekają inne bezdomne psy, jamniczka wciska się w kąt boksu… kto ją wyciągnie i zabierze do domu? [/LEFT] [URL="http://www.konstancin.szkolimypsy.com/wp-content/uploads/2010/04/IMG_4358_2.jpg"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/IMG_4354.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/IMG_4355.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [LEFT]Jamniczka jest młoda i malutka – to istny aniołek :)[/LEFT] [CENTER] [/CENTER] [LEFT]Mimo, że życie w przytulisku zupełnie jej nie odpowiada i okropnie stresuje – jamnisia nie wykazuje cienia agresji.[/LEFT] [CENTER] [/CENTER] [LEFT]Przy człowieku zaczyna się otwierać. Potrzebuje opiekuńczego domu, w którym upewni się w sobie i będzie bardzo kochana! [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/IMG_4357.jpg[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/IMG_4358.jpg[/IMG] [/CENTER] [/LEFT] [LEFT] Jamnisia, którą roboczo nazwałam [B]Pixi [/B](ona ma jakieś imię inne w lecznicy) mieszka w przytulisku pod Warszawą. W tym przytulisku ma opiekę i spacery, ale niestety przyszłość każdego psa jest tu niepewna. Dlaczego? Przytulisko jest wiecznie przepełnione :( a i tak zbiera tylko psy w największej potrzebie... kiedy jest przepełnienie gmina grozi wywózką części psów do Korabiewic... poza tym psiaki wydawane są w różne warunki, nikt tego nie sprawdza rozdawane są np. do adopcji na giełdzie pod Grójcem... taki psi los :( [B]wątek ogólny lecznicy: [/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-i-kotki-z-lecznicy-pod-Warszaw%C4%85-%28-te-zwierzaki-naprawd%C4%99-nie-maj%C4%85-czasu-%28[/URL] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/IMG_4360.jpg[/IMG][/CENTER] [/LEFT]
  18. [quote name='aldira']na pierwszej stronie jest jamnisia zrobcie dla niej osobny watek tak bedzie latwiej poszukac jej domku , podajcie na nim wszystkie wiadomosci co do jej adopcji .. jesli jest to mozliwe .... czekam na ten watek moze by sia dalo cos zrobic ..... aby znalazla kochajacy dom..[/QUOTE] tak, założę jej wątek wybaczcie, tyle tu tych bid, ze nie mam glowy czasem założe, moze chociaż jej sie uda
  19. znalazłam wątek na staffikowym forum: [url]http://sbtforum.com/viewtopic.php?t=779&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url] to nasz staffik
  20. mysle, ze znaczenie ma to, ze tam nikt nie powie "aha, to jest w Konstancinie przytulisko! ato oddam tam swoje burki" nikt go tam nie zna, nikt mu nie podrzuci psów bo za daleko
  21. podrzucam jamnisiowatą spod Warszawy [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/IMG_4361.jpg[/IMG] [/CENTER] jamnisia jest strasznie kochana i równie przestraszona niestety :( mieszka w transporterku... bo w przytulisku pełno psów :( siedzi w kącie tego transporterka... i bardzo się boi. wczoraj do mnie podeszła :) chociaż bardzo się bała jest kochana, łagodna ma śmieszna czekoladowo-rude tricolorowe umaszczenie wiek: ok 2-3 lata tamto przytulisko wydaje psiaki byle jak :roll: komu popadnie byle nie mieć przepełnienia, bo jak jest przepełnienie to hycel wozi psy do Korabiewic także psiaki są wydawane np. do pilnowania, na podwórko (najczęściej na giełdzie w Słomczynie) dlatego proszę o jak najszybszą pomoc. ona ma jakieś imie w lecznicy, ale nazwijmy ją roboczo [B]Pixi[/B]. [B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-i-kotki-z-lecznicy-pod-Warszaw%C4%85-%28-te-zwierzaki-naprawd%C4%99-nie-maj%C4%85-czasu-%28?p=13689991&viewfull=1#post13689991[/URL][/B]
  22. mimo, że on teraz chodzi słabo, to przecież jak dojdzie do siebie to będzie idealny jeszcze ma lata praktyki na budowie... mówiliśmy R o Dniu Ziemi... "nie, bo jak ostatnio był taki piknik w Lesznowoli, to wydaliśmy 4 psy a doszło nam 8 nowych" :P nieważne, że Warszawa to nie Lesznowola - Lesznowola nie miała wtedy pewnie umowy z nikim albo ciemnych mieszkańców (albo to i to) przecież nie musi krzyczeć skąd jest i gdzie trzyma psy i dlaczego co i jak no ale nie, nie i nie. giełda lepsza, bo nikt nie zwraca psów ani nie przywiezie innych, bo wystarczy na ulicę wywalić.
  23. ooo, tam gdzie jest wiele rzeczy jest możliwych :P mam nadzieję, że z tym chodzeniem to mu się poprawi... :(
  24. jestem! Murzyna wczoraj poznałam :) chyba nie jest aż tak stary :) ale fajny jest, ma wielki nos na razie jest w stresie i obrażony, ale będzie dobrze... :) ważne, żeby go szybko zabrać ja wiem, że to czasem nierealne ale trzeba go zabrać, bo w lecznicy jest pełno :( i Murzyn jak tylko dojdzie do siebie może trafić znów do pilnowania gdzieś :/ masakra jakaś normalnie
×
×
  • Create New...