-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ale co ja moge? tam każdy wspaniały. można Fince założyć wątek tylko ja teraz nie mam chwili na to zmusze zaległosci z weekendu nadrobić... na laby ją ktoś wrzucał? nie moge sie zalogowac -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nic konkretnego niestety :( -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
jak tylko będę więcej wiedziała to napiszę :) -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
sunia nie poszła :) mam widoki na domek w Warszawie... jutro w dzień będę wiedziała na pewno :) dlatego na razie nic więcej nie piszę ważne, że nikt w słomczynie jej nie chciał... -
sunia czuje się lepiej :) nadal ma biegunkę, ale temperatura spadła. robi się bardziej ufna, jutro musi opuścić klinikę :( nie mamy co z nią zrobić :( na razie rodzice marusi zdeklarowali się ją zabrać, ale nie na za długo, bo sami mają 2 psy i nie są w pełni sprawni niestety nie mamy co z nią zrobić :( ma ktoś jakiś pomysł? sunia maleńka 7 kg, młodziutka, troszkę nieufna. wrzucę fotki tylko miałam zabiegany weekend i ani minuty na cokolwiek :(
-
ale Paweł nie odpuści ;)
-
chyba marusi najprędzej :) z tego co wiem to tam nic nie ma... idusiek co Ty gadasz :P we 3 osoby ją złapaliśmy, chciała uciekać, chociaż dość niemrawo... bo była słaba i ma problemy z nóżką. gryzła, ale tylko z ostateczności w największej desperacji. ten skowyt to mogła byc zarówno ona jak i on on na pewno zginął od razu - bo był jej wielkości... :( jego ciało pracownicy zakładu spalili. marusia, dla nas to co Ty robisz jest niesamowite, masz wystarczająco ciężko - zawsze w razie problemów możesz do nas dzwonić. nie wiem na ile będziemy w stanie pomóc, ale próbować zawsze trzeba.
-
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
madallena ale R wyjezdza naprawdę rano, okolice 5 rano i on jedzie z synem czy dwoma a reszta domu śpi... a) nie wiem czy trafisz czasowo b)nie wiem czy odbiorą no i co powiedza jak ich o 5 rano obudzisz ah no i musi być ktoś kto przywiezie sukę na DZ my nie bo my na DZ będziemy z psami cały dzień ile wlezie -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie znam nikogo z dogo z Grójca :( i nie mam tam nikogo... myślę myślę -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1968']szlag -a może ktoś z nieznanych osób na ta giełdę by się wybrał i po prostu wziął tą sunieczkę.[/QUOTE] to jest jedyny skuteczny pomysł - tylko kto? wydałby na pewno -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
musielibyśmy zabrać ją jutro... :( nie rezerwują psów. jeśli suka pójdzie jutro to pójdzie. jeśli nie to w poniedziałek można zabrać... -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dobrze ale jutro? przyjechałaby po nią? i mimo to, że nie wiemy co z kotami? żeby dzwonić musimy mieć 100% pewności -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1968']czy psinka reaguje na koty - :loveu:[/QUOTE] nie wiem, nie ma jak sprawdzać takich rzeczy tam -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1968']Rozmawiam z pania[/QUOTE] nie odebrała od nas 2 telefonów... i co powiedziała? jeszcze moglibyśmy spróbować do lecznicy zadzwonić! -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tydzień temu poszło kilka szczeniaków, młoda sunia też jamnikowata, kocur... no i tak co tydzień ile my jesteśmy w stanie psów uratować? niewiele, bo mało kto dzwoni mimo ogłoszeń, a potem rezygnują lub oddają i za 2 dni dowiadujemy się, że "poszedł na giełdzie, pilnuje parkingu, dobry domek" -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
teraz to możemy tylko liczyć, że nie pójdzie i dzwonić jutro do pani -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
pod Grójcem, w Słomczynie - w jednej z najgorszych gmin w mazowieckim -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
aha i oni nie rezerwują psów. dla nich jeśli jest szansa wydania psa wcześniej żeby zwolnić miejsce - a teraz jest przepełnienie i psy czekają w kolejce do zgarnięcia z ulicy - to taka szanse wykorzystują -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
na giełdzie ktoś ja może adoptować i potem już odebrać może ew były właściciel... który musi pokazać jakiś dowód, że to jego pies... jest szansa, że taka przestraszona suka nie pójdzie, bo komu taka potrzebna na podwórku no i nie nada się na pilnującego... kasy nie mamy w ogóle... nie zbieramy na te psy kasy, bo musielibyśmy zbierać na każdego i każdego zabierać a tak się nie da, ich jest zawsze około 20. -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nikt nie dzwonił :/ -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
oni za 7 minut zamykaja wiec nikt nie zdazy :( wszystkich szkoda :( giełda to nie miejsce dla psów -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Basiu, chce tylko chyba pani już śpi :( ja nawet prawie miałam dom dla suni w czwartek tylko potem pan oddzwonił, że niestety córka mówi, że w typie jamnika to NIE... a ja już byłam w przytulisku już prawie mówiłam, że ją zabieram... -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
pani nie odbiera :( może jest za późno... a lecznica do 22 :/ -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[I]zgłosiła się do mnie Pani Anna chętna na danie jamniczkowi Feliksowi DT, jeśli DS w Krakowie wypali dla Feliksa / jutro wizyta przedadopcyjna/, to dam namiary na Panią Anię. [/I] nr dostałam dziś -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
doktor bardzo wcześnie jedzie, skoro świt. a nawet wcześniej.