Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. mru

    Zosioblog

    kuurcze no postaramy się byc z majdanem!
  2. na razie kasę mamy, bo marusia dała na Marusię pieniążki jakieś :) Ola dziś np. kupi szeleczki :)
  3. stan konta Biga: malibo dzięki za kasę na karmę :) i za bonus!!! :D (i za uściski na Polach!) [FONT=MS Shell Dlg 2][SIZE=3][SIZE=4]670 zł. - 499,50 zł. - 88 zł. (karma) = 82,5 zł.[/FONT]
  4. sunię nazwaliśmy w końcu Marusia, bo długo wczoraj siedzieliśmy i nic nam mądrego do głowy nie przychodziło potem okazało się dlaczego - bo to miała być Marusia od początku ;) dlatego właśnie marusia zarejestrowała się na froum jako marusia :razz: także jest Marusia :) pasuje jej do kędziorków i uszu :) Marusia pod lecznicą jak widzicie nie chciała iść ;) dostała nagłego paraliżu, ale to zrozumiałe... potem też nie chciała iść ;) mimo, że próbowaliśmy ją namówić. w domu położyliśmy ją na kocyku tymczasowiczów i tak leżała, w końcu się trochę wyluzowała jak zobaczyła ruch i zabawki ;) ale nie wstała wstała jak my wyszliśmy :) zjadła. nóżkę trochę zaczyna obciążać :) idusiek, dzięki za sesję :):):)
  5. nie mam wieści od Marka, muszę mu o sobie przypomnieć ;) a Pita ogłosić w końcu! nowe wpłaty: [FONT=Arial][SIZE=2]20.04 jostel5 [B]20 zł. [/B][/SIZE][/FONT][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=2] [B]BAZAREK ogłoszeniowy koosiek:loveu:[/B] slapcio [B]30 zł.[/B] 19.04 agnieszka24[B] 30 zł.[/B] 20.04 Delph [B]10 zł. [/B]23.04 ogłoszenia dla Mietka[B] 23 zł.[/B] 26.04 [/SIZE][/FONT] [SIZE=4][B]1429 zł. [/B]- 230 zł. - 400 zł. - 400 zł. = [COLOR=Red]399 zł.[/COLOR][/SIZE]
  6. nowa wpłata na Kąska :) Lazy 10 zł. (kw) 20.04 razem wpłat 1595 zł. Kąsek ma 165 zł.
  7. Ty to niedługo z torbami pójdziesz figa :) dzieki! napiszę koosiek
  8. Malwi pewnie nie :( zapytam... słucjacie może ktoś chciałby Fince labko-wyżlicy zamówić ogłoszenia? tylko 10 zł... 13 z tekstem... [url]http://www.dogomania.pl/threads/182929-OGA-OSZENIA-25-x-2-tylko-10-zA-na-Pitka-co-ma-tylko-10-zA-do-koA-ca-kwietnia?p=14404011#post14404011[/url] ona w niedzielę jedzie na giełdę :(
  9. dobrze :P cwana jesteś ;) mała już w DT a z jamniczką być może coś się uda w środę... nie chcę zapeszyć.
  10. pomoc możliwa :) napisz kontakt 604 129 008/509 075 051 :) [email][email protected][/email]
  11. maja :D chodź i dopinguj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/180259-Pestka-i-Pola-5-miesi%C4%99czne-sunie-rosn%C4%85-i-ca%C5%82y-czas-czekaj%C4%85-na-domy[/url]!
  12. dokładnie!!! i nawet nie wiedzą... :P
  13. no niestety, ale ogólnie fajnie, zainteresowanie ogólnie tak tylko trudno przebić się w tłumie majac tylko plakat i psiaki :( no ale trochę nasza wina, bo długo zwlekaliśmy aaaa trzeba na inne takie imprezy wbijać :)
  14. no ja dzis jadę uzbrojona w aparat;)
  15. ojejku no będzie najśliczniejsza... to taki puchatek :) i kędziorek.. :) ale się cieszę, bo kurcze zadrżało mi serce a mała musiała przeżyć psią traumę
  16. spory z niej szczeniak :) tak, jest DT :) jupii, w Warszawie, także dziś pewnie ją zabierzemy, żeby już nie siedziała w klatce tylko się socjalizowała... :)
  17. hihihi noo :) na co dzień a w niedziele tak go wszyscy wygłaskali, że nawet łupież zniknął... ;)
  18. ja nie mowie, zeby sterylizowac!!! tylko zeby czekac lub dawac jako warunek - ze moze wrócić na sterylke! ale o czym ja mowie...
  19. być może przechowaja ją do jutra ja dziś zabiorę ją na soacerek i zobaczymy jaka jest - bo wiecie, to dzikusek troszkę, ale może nie tak baaardzo...
  20. jezu jak dobrze ze ta sunia starsza odnalzeiona... aaaaaa :) Kłoska ładnie ;)
  21. o bozeeee jak ja nie znosze tego jak oni wydaja psy bez sterylek!!!! &^&^^%#$@$##$
×
×
  • Create New...