-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
kuurcze no postaramy się byc z majdanem!
-
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
na razie kasę mamy, bo marusia dała na Marusię pieniążki jakieś :) Ola dziś np. kupi szeleczki :) -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
stan konta Biga: malibo dzięki za kasę na karmę :) i za bonus!!! :D (i za uściski na Polach!) [FONT=MS Shell Dlg 2][SIZE=3][SIZE=4]670 zł. - 499,50 zł. - 88 zł. (karma) = 82,5 zł.[/FONT] -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
sunię nazwaliśmy w końcu Marusia, bo długo wczoraj siedzieliśmy i nic nam mądrego do głowy nie przychodziło potem okazało się dlaczego - bo to miała być Marusia od początku ;) dlatego właśnie marusia zarejestrowała się na froum jako marusia :razz: także jest Marusia :) pasuje jej do kędziorków i uszu :) Marusia pod lecznicą jak widzicie nie chciała iść ;) dostała nagłego paraliżu, ale to zrozumiałe... potem też nie chciała iść ;) mimo, że próbowaliśmy ją namówić. w domu położyliśmy ją na kocyku tymczasowiczów i tak leżała, w końcu się trochę wyluzowała jak zobaczyła ruch i zabawki ;) ale nie wstała wstała jak my wyszliśmy :) zjadła. nóżkę trochę zaczyna obciążać :) idusiek, dzięki za sesję :):):) -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie mam wieści od Marka, muszę mu o sobie przypomnieć ;) a Pita ogłosić w końcu! nowe wpłaty: [FONT=Arial][SIZE=2]20.04 jostel5 [B]20 zł. [/B][/SIZE][/FONT][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=2] [B]BAZAREK ogłoszeniowy koosiek:loveu:[/B] slapcio [B]30 zł.[/B] 19.04 agnieszka24[B] 30 zł.[/B] 20.04 Delph [B]10 zł. [/B]23.04 ogłoszenia dla Mietka[B] 23 zł.[/B] 26.04 [/SIZE][/FONT] [SIZE=4][B]1429 zł. [/B]- 230 zł. - 400 zł. - 400 zł. = [COLOR=Red]399 zł.[/COLOR][/SIZE] -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nowa wpłata na Kąska :) Lazy 10 zł. (kw) 20.04 razem wpłat 1595 zł. Kąsek ma 165 zł. -
Malwi pewnie nie :( zapytam... słucjacie może ktoś chciałby Fince labko-wyżlicy zamówić ogłoszenia? tylko 10 zł... 13 z tekstem... [url]http://www.dogomania.pl/threads/182929-OGA-OSZENIA-25-x-2-tylko-10-zA-na-Pitka-co-ma-tylko-10-zA-do-koA-ca-kwietnia?p=14404011#post14404011[/url] ona w niedzielę jedzie na giełdę :(
-
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dla jamniczki nie było DS -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dobrze :P cwana jesteś ;) mała już w DT a z jamniczką być może coś się uda w środę... nie chcę zapeszyć. -
SZNAUCER olbrzym - traci DOM, traci wszystko... JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
mru replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
jestem! pomocy dla Atoskaaa!!! -
pomoc możliwa :) napisz kontakt 604 129 008/509 075 051 :) [email][email protected][/email]
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
maja :D chodź i dopinguj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/180259-Pestka-i-Pola-5-miesi%C4%99czne-sunie-rosn%C4%85-i-ca%C5%82y-czas-czekaj%C4%85-na-domy[/url]! -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dokładnie!!! i nawet nie wiedzą... :P -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no ja dzis jadę uzbrojona w aparat;) -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ojejku no będzie najśliczniejsza... to taki puchatek :) i kędziorek.. :) ale się cieszę, bo kurcze zadrżało mi serce a mała musiała przeżyć psią traumę -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
spory z niej szczeniak :) tak, jest DT :) jupii, w Warszawie, także dziś pewnie ją zabierzemy, żeby już nie siedziała w klatce tylko się socjalizowała... :) -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
hihihi noo :) na co dzień a w niedziele tak go wszyscy wygłaskali, że nawet łupież zniknął... ;) -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie, nie ma jej jeszcze! -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ja nie mowie, zeby sterylizowac!!! tylko zeby czekac lub dawac jako warunek - ze moze wrócić na sterylke! ale o czym ja mowie... -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
być może przechowaja ją do jutra ja dziś zabiorę ją na soacerek i zobaczymy jaka jest - bo wiecie, to dzikusek troszkę, ale może nie tak baaardzo... -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dziekuje, ze przyszliscie :) -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
o bozeeee jak ja nie znosze tego jak oni wydaja psy bez sterylek!!!! &^&^^%#$@$##$