Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. Ty to niemożliwa jesteś :P coś w ten deseń tylko jeszcze po drodze byliśmy u weta z Marusią ;) jamnisia na tymczasie, Ninti z dogo postanowiła ją wyciagnąć i dziś to zrobiliśmy ;) jeszcze nie wiemy czy jamnisia zostanie u Ninti na tymczasie czy u naszej koleżanki, która ma ode mnie psa czy jeszcze u kogoś innego - jedno jest pewne, ta unia sie musi na ludzi otworzyć R wsadził jamnisię do kojca, gdzie nawet spacerów nie ma TZ musiał się po nią wczołgiwać do budy zwrócił im uwagę, że psa z problemem nie wsadza się w takie miejsce tym bardziej jeśli jest miejsce w lecznicy, gdzie miałaby spacery... no ale "doktor kieruje się swoim systemem, jestem pewna że słusznym" ta zaje*** słusznym... jamnisia ma oczy na wierzchu i jest przerażonym zamarłym psiakiem no ale teraz będzie miała kontakt z ludźmi i nie pojedzie na żadną giełdę...
  2. Wojtuś poszedł na giełdzie... nawet dane nie są wpisane...
  3. no pewnie się wszyscy widzieliśmy a nawet może rozmawialiśmy ja ciągle słyszałam - to HEN??? ooo to ja go znam! (ew. a to on jest z dogo...) hihi;)
  4. zrobiłam nowy bannerek, jakby ktoś chciał.
  5. podnoszę :( z BIgiem chyba słabo... matko, dostaję palpitacji w pracy :( a nawet nie mogę odebrać telefonu od Pawła :( Aniu jeśli jesteś i coś wiesz to napisz... :(
  6. tak, na tamto konto. dziekuje!!! aaaaah byle to nie było nic poważnego...
  7. słuchajcie, Big choruje :( trzeba go zabrać do weta zaczęłao się jakby od zatrucia ale co to może być - nie wiadomo musimy też wykupić leki dla Biga - nie ma na to wszystko kasy nie mówiąc już o USG :(:(:( RATUNKU!!!
  8. oooh szkoda, że się nie spotkaliśmy :) my byliśmy na poranną zmianę od 10 do 16 ;) bo psy już nie dawały rady dłużej... :) a szczególnie Azazella :P
  9. Pitka już ogłaszamy :) a to fotki ostatnie... [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/A83C.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/A84C.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/A84D.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/A84E.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/A85F.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/A860.jpg[/IMG] chciałabym fotę Pitka z innymi psami :( do ludzi to wiem, że jest świetny :) [/CENTER]
  10. Witam, w załączeniu przesyłam zdjęcia Kąska. Już można szukać domu dla Kąska. nowego opiekuna czeka jeszcze sporo pracy, ale najważniejsze jest zdobycie zaufania Kąska.
  11. [quote name='mru']wpłaty na stadionowe bidy: 20 zł. - Piotr C. 15 zł. - Anna K. 10 zł. - Agata L. [B]Atomowka[/B] 20 zł. - Sylwia B. 10 zł. - Katarzyna R. podpiszcie kto jest kim :)[/QUOTE] a inni? :)
  12. koleżanka zgodziła się zrobić plakat :) czekam. Atomowka a imie TZta i pierwsza literka nazwiska? :) lub całość na pw - zapytam
  13. eh stres stres Ola, Marusia tam powinna iść chyba właśnie, znaczy być na siłę ciągnięta ;) postęp, że stała - małymi krokami w końcu się nauczy Ola czy możnaby jakoś Marusię (może jak już będzie bardziej ogarniała) sprawdzić na koty?
  14. dziękuję Alekssandra :) czekamy na poranną relację sbd :) ciekawa jestem jak tam Marusia - gdzie nasikała i czy już stanęła na nogach :P
  15. Lady, zycze Ci z całego serca żeby Ci się udało...
  16. no właśnie u nas takiego nie ma (chyba, że nie wiem o czymś o czym wie np. beka?)
  17. [quote name='carolinascotties']Pola i Pestka juz na wizazu[/QUOTE] oooh dzieki :)
  18. właśnie, [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180259-Pestka-i-Pola-5-miesi%C4%99czne-sunie-rosn%C4%85-i-ca%C5%82y-czas-czekaj%C4%85-na-domy"]Pola i Pestka[/URL] mają po 5 miesięcy i będą do kolana lub ponad (jak mama a mama to właśnie Diana:))
  19. o to tylko w erze :) a Marusi w erze nie dają!
  20. nie, jamniczka jest w przytulisku i w środę ją na 99% zabieramy ;) trzymajcie kciuki
  21. jeszcze sie nie zaksięgowało :) dzieki!!!
  22. ja mam do adopcji Diankę: [URL]http://www.konstancin.szkolimypsy.com/?p=400[/URL] nie jakiś molos, ale sporawy wilk :) Diana ma jakieś 2 lata.
×
×
  • Create New...