mamy już sunię, dobrze że marusia była na miejscu :) we tórjkę było łatwiej złapać małą
o Rybon wiem, ale w końcu zabraliśmy sunię do Warszawy, tu nam bliżej do niej
wyciągnęliśmy z niej kilkadziesiąt kleszczy :( będzie cud, jeśli nie ma babeszjozy
to maleństwo, młodziutka... waży 7 kg, może nie mieć roku
stan ogólny słaby, sunia dzikus... zobaczymy jak to będzie, jak się będzie np. jutro czuła
ma podkurczoną tylną nóżkę, ale nie czuć złamania. to raczej tylko stłuczenie.
[B]
szukamy tymczasu takiego aż do znalezienia nowego domu...[/B]