-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
murakami ja to bardzo chętnie :roll::oops: ale już tylko Pestce :D bo Pola pojechała wczoraj do domu! do Warszawy :) czy to ta Pan od Ciebie, koosiek? :) -
tak, dr zawiózł Finkę do domu w Pruszkowie. Pani przez telefon była fajna, ma dobrze zabezpieczoną posesję i sama pytała o sterylizację suni. nie macie kogoś w Pruszkowie? fajnie by było jako drugą turę ogłoszeń Finki dać Kłoskę ;) tylko nie ma zdjęć, ale beka ma dziś zrobić. beka, jeśli możesz to obfoć wszystkie nowe psy a przynajmniej może tego starego...
-
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ja do niej dziś się odezwę i podam (proszę na pw:)) -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Ola wczoraj robiła test z kotem Marusia w ogóle powąchała kota jak on sam do niej podszedł leżała całą wizytę w jednym miejscu, nie ganiała, nie warczała na kota myślę, że nawet jeśli w lecznicy warczała to wszystkiego da się ją jeszcze nauczyć :) wow, terriera z królikiem? też muszę :) tylko czasu nie ma... -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
taki jest teraz stan konta Kąska: nowe wpłaty: aniagucio 10 zł. 27.04 Israel 10 zł. 29.04 Pilcha 10 zł. 30.04 kaas 30 zł. 30.04 w sumie: 1655 zł. - 400 zł. - 230 zł. - 400 zł. - 400 zł. = 225 zł. przelew muszę zrobić do 13stego (powinnam do 13...) -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak, koosiek i to dzięki Tobie... :) Pit ma[B] 572 zł.[/B] :) uaktualniłam wpłaty!!!! -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dla Marusi może być domek w bloku :) z resztą to nie ma znaczenia - nawet pies, który mieszka w ogrodzie musi chodzić na spacery, więc chodzi bardziej o zapewnienie każdemu psu tyle ruchu ile potrzeba :) Marusia będzie mała, ale czy spokojna nie wiemy :P dla niej teraz dom w bloku na pewno lepszy, kontrolowane spacery itd. żeby się czegoś nie przestraszyła i nie nawiała... -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tego nie wiem aniu, dopytam! figa - nie ma... :( aha nowa wpłata z bazarków : hesia wpłaciła nam 100 zł :D:D:D dziękujemy!!! :D:D:D [SIZE=4][B]1529 zł. [/B]- 230 zł. - 400 zł. - 400 zł. = [COLOR=Red]499 zł.[/COLOR][/SIZE] -
suka z Palucha - stróżowała latami :( teraz jest bezdomna! POMOCY Warszawa!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
na razie nie, nie mam żadnego sygnału. zapytam! -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Big, trzymaj się.... -
na uwagę TZta, że nie ma danych powiedzieli, ze są są tylko jeszcze niewpisane w sumie powinny być, no ale fizycznie nie ma jeszcze
-
Wojtusiu biedny :(:(:( [quote name='Ammounie']Dziewczyny chcę wykupić u ladySwallow hurtowo teksty do ogłoszeń i ogłoszenia. Chętnie wykupię 9 zestawów dla psiaków z lecznicy. Napiszcie dla kogo i czego potrzeba.[/QUOTE] kochana jesteś :) najpilniejsze psy to: jamnisia - ona ma wątek, teraz jest w DT, więc to mniej pilne, ale wciąż ... Łyżew - duża szansa, że on pójdzie niestety Szach - o ile jeszcze jest Choinek Pimpek Jogulek! Dianka wszystkie są na pierwszej stronce lub tu: [url]http://www.konstancin.szkolimypsy.com/[/url] nie wiem co z Borkiem? czyli Czajnika, Ciapka nie ma już... nie wiem czy jest Makro/Macio po Finkę miał Paweł telefon, ale pani "musi pomyśleć"...
-
może dobrze :( nie wiemy bo danych nawet nie ma... boże...
-
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wczoraj popołudniem Jaanka i pani Grażyna zabrały Biga do weta podejrzewaliśmy nawet babeszję... wet też powiedział, że jej nie wyklucza... nie wiadomo do końca co mu było, ale wyniki krwi przynajmniej wykluczyły babeszjozę czyli może jakaś alergia? może leki, może karma... nie wiemy :( wyniki wątrobowe i nerkowe tak samo jak ostatnio - czyli super :) jak na starego Biga -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no juz zmieniłam, bo ile mozna! czekamy na fotki... :) -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
DS nie, z resztą to musiałby być wyrozumiały DS, który poświęci suni chwilkę czasu... jak na razie jest tak: Mała od wczoraj lezy na fotelu i za nic nie chce z niego zejść. Nie jadła i nie piła od wczorajszego popołudnia (dostała gotowane). Rano powiedziała, że jest głodna mając na myśli kaszankę. Panicznie boi się wyjść na dwór. wyprowadzona na smyczy do ogródka stoi i się trzęsie - nie sikałą od wczoraj. Na razie przekonuję ją, że na fotel można wrócić. i że hałas ulicy nie jest taki przerażający... Na spacerze prosi, żeby ją brać na rece. -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
zdjęć nie, ale rozmawiałyśmy :) miki zachowuje się jak szczeniak, ciągle męczy starego Korka :P pani mówi, że wymaga sporo pracy, ale zostaje ;) na razi nie ma internetu, powinna mieć do końca tygodnia... -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
aaa czyli Marusia przez wszystkich oszukana! -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Marusia to nie jakiś wciśnięty w kąt szczeniak czy chowający się za łóżko :) aż tak źle nie jest, więc może iść na łąkę do ludzi i psów. da radę, dobrze jej to zrobi, ale to już zadecyduje Ola :) wczoraj przyszliśmy a Marusia stała! ;) na własnych nóżkach - a jednak potrafi! ;) (jak jest rozgrzana to trochę nawet tą kulejącą obciąża.) no ale zaraz źli ludzie zabrali ją do samochodu! okropni! w samochodzie Marusia zakopała się i starała zniknąć, wcisnęła mi nos pod rękę obrażona u weta znów ukrzywdzili psiaka ;) zła pani dr zrobiła zatrzyk i potem jeszcze chciała, żeby Marusia stała, a Marusia nie chciała ;) w końcu kawałeczek się przeszła... i zaczęła uciekać pod biurko. w drodze powrotnej już lepiej :) Marusię zaciekawił wielki świat za oknami - patrzyła na poruszające się światła, ale jak tylko było tam coś większego to przyklejała się do mnie. słodka :) ja w ogóle nie lubię szczeniaków, ale Marusia to taka bida, że no łzy wyciska prawie. w domu radośc - Marusia machała ogonkiem! no bo wróciła i była ta fajna pani i pachniało jedzeniem... -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dziś powiem co dalej :) ważne, że już malej krzywda sie nie stanie.