-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Bambino, jezus! i co??? mam rozliczenie Grafitka: 2010-02-04 100,00 PLN BARTŁOMIEJ M WARSZAWA 2010-02-04 25,00 PLN BEATA G WARSZAWA 2010-02-17 200,00 PLN ZBIGNIEW G. KOZIEGŁOWY 2010-04-01 50,00 PLN JAN AUGUSTYN D. SZCZECIN [B]375 PLN[/B] [B]Wydatki:[/B] 298 PL- refundacja dla DT Bambino zgadza się ta kwota?
-
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
rozliczenie Biga: wpłaty: 2010-03-24 50,00 PLN BEATA K. ŚWIĘTOCHŁOWICE 2010-03-26 50,00 PLN KATARZYNA L. 2010-03-29 50,00 PLN AGNIESZKA JOLANTA N. WARSZAWA 2010-03-29 100,00 PLN ANNA Ł. WARSZAWA 2010-03-29 50,00 PLN KUNDELKOWA SKARBONKA 2010-03-31 20,00 PLN LUDWA 2010-04-01 50,00 PLN JAN AUGUSTYN D. SZCZECIN 2010-04-06 100,00 PLN UMKA 2010-04-06 100,00 PLN DANUTA R. WARSZAWA 2010-04-28 20,00 PLN MAGDALENA LIDIA N. BIELSKO-BIAŁA [FONT=MS Shell Dlg 2]malibo57 100 zł. [/FONT]690 zł Wydatki: 499 PLN Stępkowscy 88 zł karma zostało: 103 zł. karmy oztsało sporo, Big tego nie zja, to jest Bosch Light... zapytam w pierwszej kolejności malibo, czy nie potrzebuje -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
sluchajcie, stało się ja się stało ja trochę pochopnie wrzuciłam maila od Pani na dogo teraz muszę wrzucić kolejnego :) bo musimy dać pani szansę się obronić *** Przeczytałam opinie na forum, być może nie zrozumieliśmy się w sprawie Miki. Nie jest to tak, ze ja jestem do niej źle nastawiona, napisałam tez, że Miki jest bardzo sympatycznym psem, większy problem leży w tym, iż jest tu korek z którym nie do końca jest tak jak być powinno. Zerknęłam tez na opinie w sprawie mojego kursu trenerskiego, chce w nim uczestniczyć nie ze względu na aspiracje trenerskie, ale po to, aby łatwiej było żyć i wychowywać własnego psa. Nie chciałabym, aby nasze kontakty wyglądały w ten spsoć, iż się atakujemy. Podobnie jak Wy, ja tez chce pomoc psom, którym się nie poszczęściło, gdyby było inaczej kupiłabym psa z rodowodem, gdzie w jakimś stopniu określona jest ich psychika, nie jest to mój pierwszy pies ze schroniska i wiem jak wygląda adaptacja psa. Korzystałam już z pomocy tresera, który określi Miki jako dobrego psa, ale nie tolerującego innych braci ze swego gatunku. Ja tez nie chce, aby Miki powróciła do tych tragicznych warunków jakie miałai takiej opcji nie biorę pod uwagę!!!!!! Napisałam maila, głownie po to, aby (zgodnie z umowa) zapytać czy mogę stworzyć jej dom tymczasowy i także sama na własną rękę znaleźć jej nowy dom i warunki dla jej osobowości, myślałam o pewnej pani weterynarz, która mieszka za wsi za moja miejscowością, ma duży teren i stadninę koni, przygarnia biedne psiaki, zwłaszcza aktywne, którymi zajmuje się naprawdę dobrze, a wiem to stad, iż jakiś czas temu szukałam domu dla psa podobnego do naszej Miki, który mieszka Tm do dziś w bardzo dobrych warunkach, z pewnością nie zamierzam oddać miki w ciemno, nie sprawdzając warunków. Podkreślam, ze nie chce się w żaden sposób się kłócić ani osądzać, bo to na 100% nie pomoże Miki, a nie o to chodzi. *** my podtrzymujemy naszą propozycję pomocy na miejscu a niezależnie chyba trzeba dalej szukać domu. Oczywiście my ten dom sprawdzimy, podpiszemy umowę... tylko jak szybko Miki go znajdzie? kurcze, boję się, że nieprędko... -
wiem tylko, że kilka dni temu pan Piotr zabrał Kumpla, powiedział że do kolegi na próbę ale podobno warunki słabe i Kumpel wrócił na stadion :( nie rozumiem czemu tam a nie do hotelu... anyway, wczoraj zwolniło się miejsce na DT za 200 zł. - warunki domowe, dom z ogrodem, tylko dwa psy. więc Kumpla teraz czekają szczepienia i na dniach trafi na to DT (i hope)
-
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nr konta ten sam :) ubocze, wpadniemy :) -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Pestka to ta głośna ;) -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dzis beda nowe foty:) -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak jak podejrzewaliśmy - słabe :( zobaczcie same: *** [FONT=Calibri]Witam,[/FONT] [FONT=Calibri]W końcu odzyskałam dostęp do internetu. Niestety nie mam dobrych wieści:( W ciągu ostatnich dni wiele się zmieniło. Miki kilka razy ugryzła mnie i innych członków rodziny. Były to zupełnie nieprzewidziane i niczym nie sprowokowane ataki:( [/FONT] [FONT=Calibri]Miki również nie może się dogadać z Korkiem - w ciągu dwóch tygodni Korek został 3 razy dość poważnie poturbowany., w tym dwa ostanie w ciągu ostatnich dni. Miki w kontaktach z psami nie jest zbyt delikatna. Widać, że obecność Korka pod jednym dachem ją stresuje. W momencie kiedy korek pójdzie na spacer, ona natychmiast się relaksuje. Miki jest bardzo sympatycznym psiakiem. Myślę jednak, że jest typowym psim jedynakiem. W domu, w którym ma mieszkać nie powinno być żadnego innego zwierzaka - u mnie jest jeszcze świnka morka. Korek żyje z nią w przyjaźni, natomiast u Miki nie nazwałabym tego przyjaźnią.[/FONT] [FONT=Calibri]Obecna sytuacja nie wpływa również pozytywnie na Korka - boi się poruszać samodzielnie po domu. Nie ma mowy, żeby dobrowolnie, bez długiego przekonywania wszedł do pokoju, w którym jest Miki.[/FONT] [FONT=Calibri]Zauważyłam również, że ona nie lubi autobusów i wszystkich innych większych pojazdów. Nie byłoby to problemem, gdyby nie fakt, że mieszkam przy jednej z najruchliwszych ulic w mieście. Przejazd każdego dużego auta wywołuje u Miki furie.[/FONT] [FONT=Calibri]Obecność Korka i świnki działa na nią bardzo pobudzająco. Dziwne, że w schronisku nie wykazywała agresji do psów, zwłaszcza mniejszych od niej - tych nie lubi najbardziej i żadnemu napotkanemu na spacerze nie odpuściła.[/FONT] [FONT=Calibri][FONT=Calibri]Miałam szczere chęci zapewnienia jej bezpiecznego domu, jednak warunki jakie mogę jej zapewnić nie odpowiadają jej predyspozycją.[/FONT][/FONT] [FONT=Calibri]Nie mogę mieć w domu dwóch agresywnych psów. Dlatego jedynym rozsądnym rozwiązaniem wydaje mi się znalezienie innego domu, takiego w którym Miki będzie jedynym psem:( [/FONT] *** już mi się komentować nie chce ;) Miki agresywna nie jest i na pewno nie ugryzła z agresji. ja dotąd spotkałam jednego agresywnego psa tak naprawdę no i on już nie jest agresywny te problemy są trochę przesadzone, znaczy przecież można sobie z tym poradzić... nasza propozycja do Pani Miki jest taka, że my do niej przyjedziemy pomożemy z ułożeniem Miki. pokażemy co robić itd. zobaczymy, czy to panią w ogóle zainteresuje... ale jeśli nie lub jeśli to nic nie da... Miki nie może wrócić do lecznicy :/ po 1 nie ma tam miejsc a po 2... to nie o to chodzi. będzie trzeba myśleć o hotelu. znam jeden, w którym są wolne kojce, ale to 400 zł/miesięcznie... -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
mi ta pani też nic nie odpowiedziała, dajemy sobie z nią spokój... -
[quote name='beka'] [B]Jejek[/B] - [B]ok 1,5 roku[/B], samczyk [B]wielkosci jamnika[/B], słaodki starsznie, lizak i przytulamak.[/QUOTE] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Jejek/DSCF3116.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Jejek/DSCF3125.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Jejek/DSCF3132.jpg[/IMG] podobny do Jogulka czy Jogulek jeszcze jest? :roll: [/CENTER]
-
[quote name='beka'] [B]Kłoska młoda sunia[/B], wulkan energii, cięzko było zrobic statyczne zdjęcie ...tułów jak u labka głowa, nie mam pomysłu:). ALe ładna z niej dziewczynka. [/QUOTE] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kloska/DSCF3146.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kloska/DSCF3145.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kloska/DSCF3140.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kloska/DSCF3136.jpg[/IMG] juz po sterylce, także jej czas też się powoli kończy :( [/CENTER]
-
[quote name='beka'] I [B]Chudy[/B] - [B]staruszek[/B] który był w starsznym stanie, teraz lepiej ale glównie widze go spiącego. Też malutki z [B]7 kilo[/B] moze waży. [/QUOTE] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Chudy/DSCF3106.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Chudy/DSCF3105.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Chudy/DSCF3104.jpg[/IMG] ale kochany :( [/CENTER]
-
[quote name='beka'] Malutka sunia waży z [B]5 kilo[/B] jeśli tyle, [B]kochana chudzieńka[/B] , nazywa się jakoś na L ale zapomniałam. Ma ze[B] 2 -3 latka[/B]. Słodzinkka. [/QUOTE] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/naL/DSCF3103.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/naL/DSCF3092.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/naL/DSCF3089.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/naL/DSCF3080.jpg[/IMG] boska malutka :( [/CENTER]
-
Idolek odszedł za TM:-( Nie chciał już walczyć...
mru replied to Ewa Marta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jakie piekne zdjęcia Idolka na pierwszej... :) jaka radość jejku no... :):):) -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
przydałoby się rTG i USG :( no i leki trzeba wykupić... na razie jesteśmy na sporym minusie -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak, sama siedzi i beczy :( -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
mineło kilka dni a jamnisia się baaardzo otworzyła! :D bawi się, kocha inne psy, akcpetuje koty...! lubi ludzi :) no jest cudowna! trzeba ją ogłszać, wiemy już co pisać :) zrzutkę na ogłosznia zróbmy, to koszt kilkunastu złotych z tekstem -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no właśnie to miałam na myśli :P wybaczcie, zmęczył mnie ten weekend ;) -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Big lepiej, ale bardzo schudł. Biedny, nie o taką kurację chodziło :( ale waga jest teraz ok, trzeba utrzymać. Big machał ogonkiem wczoraj, cieszył sie nawet do nas i zdecydowanie lepiej chodził... teraz trzeba znów wprowadzić leki na stawy. -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no ja tez myslalam, ze juz po... dziwne. no ale napisałam do niej, czekam na odpowiedź. mówiła, że cały weekend jest w domu... -
[quote name='beka']Kłoska jeszcze nie ciachnieta wiec ma chwilę czasu. Ale to fajna sunia, młoda i towarzyska tylko z czystoscia ma problemy..[/QUOTE] a z tą czystością to wiesz, one tam mają dwa spacery dziennie tylko :( nie wszystkie dają radę musiałaby mieć często spacery i być nagradzana... to tylko w domu się da :(