Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. beka, nieprawda. nie wszystkie. lab pojechał z jajkami "bo panu zależało... ale on siedzi z suką kaukazką, która jest stara i już nie może mieć młodych" przecież psy z jajami lepiej szczekają :P i nie tylko lab przecież... no i nie chipuje się giełdowych psiaków na 100% my zabieraliśmy psy, które wcześniej jeździły wiele razy na giełdę i żaden nie miał chipa to nie jest tajemnica z resztą staruszki jasne, takie co siedzą to tak ale jak pies może pójść szybko to nie kastrują tylko wiozą na giełdę.
  2. a u Lipki stwierdzili tę babeszję? boże, okropne :(
  3. ale kurde Choinek i Wojtuś takie fajne psy... mam nadzieje, ze nie trafili bardzo źle. kazdy pies jest inny psychicznie, niektóre nie maja problemów z mieszkaniem pod płotem. to widać... ale z giełdy psy na łańcuch też trafiaja, z tym zawsze pies ma problem nawet jeśli nie widać. obawiam sie, że duży procent tych psów tak kończy :( no ale nie są to Korabiewice... nie jest to las, dziura w ziemi, drzewo i sznurek... łopata w łeb itp... tylko kurde tak mi ich szkoda, jak sie o takich psach nie wie czy ich nie widzi to można pokręcić głową i jechać dalej, ale jak się je zna to trudniej. ja nie jestem jakaś mega emocjonalna, nie placzę tam R w rękaw i nie wyzywam go że pieski źle wydał - dlatego on nas jeszcze znosi i w sumie chyba traktuje normalnie (gdyby nie te króliki haha)... ale za każdym razem jak mam tam jechać w niedzielę to mi jest niedobrze.
  4. [quote name='Syla']Niestety, ale kocham staruszki.Najlepiej jak jeszcze ślepe, głuche i bezzębne.To nie żart.Marusia ma duże szanse na fajny domek.Te, moje, to już u mnie dożyją sobie.Powodzenia Marusiu.[/QUOTE] jakie niestety? :P ja wierzę, ja też takie kocham ale kur*** jakimś cudem trafiają mi się wszystkie młode :/ nabrałam tego tyle i teraz już doopa, nic nie wcisnę. ale jednego ślepego głuchego (ma jeszcze zęby i umie ich używać hehe) mam w domu :) [quote name='sleepingbyday']ja tez mam chopla na punkcie dziadków, a za szczeniakami nie przepadam. marusia od wczoraj jestkobietą, pierwszy okres właśnie przechodzi :-) poza tym - znów postepy. w sobotę wyszła na spacer z obca osobą. oczywiście trzeba było na nia polowac do nałożenia szelke i smyczy, ale po schodach zeszła i po dworzu ładnie chodziła :-). i do parku nawet całkiem grzecznie idzie, na co dowody na zdjęciach wrzucam. panicznie boi sie innych psów i ludzi. [/QUOTE] aaa Marusia jest kobietą mmm... a domu nie widać, ja nie wiem...
  5. ja wiem, beka wiem to wszystko o Krzyczkach i wiem jak wyglądają Korabiewice i dlaczego R nie chce tam dawać psów ale i tak mi się to nie podoba, o. mogłoby być lepiej, bo mogliby bardziej do ludzi z psami wychodzić, ogłaszać (w RedLinie jest osoba od ogłaszania np.) a oni... nie zgadzam się z nimi, ale też nie uważam, że są bardzo źli. Tylko... wiesz co innego wydać laba do pilnowania parkinku w Słomczynie a co innego fakt, że lab ma jajka. To nakręcanie bezdomności. Takie rzeczy mnie bolą. wiem jak jest, znam realia - przecież my byśmy nie dali wyadopotować tylu psów co idzie na giełdzie - no chyba, że bylibyśmy zaangażowani tylko w lecznicę a tak się nie da :( dokładnie jak mowisz - miejsce i czas... nie ma ich :( nie damy rady, nigdy chyba.
  6. ogolądać ten filmik ze swinką to trochę jakbym ogladała jakiś filmik sprzed 60-70 lat przekonujący, że Żydzi to też ludzie i też np. muszą jeść i czują i potrafią się cieszyć! ale i tak tylko oszołomy ich trzymaja przecież ;)
  7. no ale ewentualnie ostatecznie oszołomy z królikami mogą przyjść... ;) nie wyrzucą nas, ale "no już nie przesadzajmy" na takiej samej zasadzie szuka się domków na parkingu czy w szkółce roślin...
  8. ta świnka z filmiku zachowuje się zupełnie jak mój terrier Gacek :)
  9. tak, Ammounie :) my właśnie wczoraj odebraliśmy ludziom króliki - dwa tylko przeżyły. reszta leżała na wpół rozłożona w klatkach z żywymi. To przypomina Krzyczki i Krężel... no ale to nie psy. Ponieważ to to króliki z gminy Piaseczno, są wychudzone i chcieliśmy je pokazać wetowi... R powiedział, że nie przesadzajmy, to nie są domowe zwierzęta i w ogóle co my chcemy? że co? je się hoduje na pasztet to po co je badać? sterylke robić? a po co? to wystarczy przecież utuczyć... hehe...
  10. trzeba te staruszki ogarnąć, tylko od nas zależy ile będą siedziały :(
  11. oh Choinek :( i słodki Jejek (chociaż wykastrowany?) muszę nadrobić, a jeszcze dziś się wkur*** na R z innego powodu mam dość tego chłopa wiem tylko o staffiku, bo przeze mnie się kontaktowali :) faktycznie zabiorą go na DT ;) i nawet wymusiliśmy, że ciachną go...
  12. Teksty: Pixi to roczna, jamnikowata sunia. Jest bardzo łagodna, wycofana, ale nieagresywna. Potrzebuje cierpliwego, zdecydowanego właściciela, który da jej spokój i miłość. Jest zaszczepiona i wysterylizowana. Skontaktuj się w sprawie adopcji: 509 075 051 ; 604 129 008 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Pixi to mała, roczna sunia o pięknej, czekoladowej sierści. Jest wielkości jamnika, ma około roku. Jakiś czas temu trafiła do schroniska, jednak tutaj staje się coraz bardziej wycofana – potrzebuje właściciela, który da jej miłość, spokój i będzie cierpliwie czekał, aż sunia się całkiem oswoi, co nie potrwa długo. Pixi to chodząca miłość, jest łagodna w stosunku do dzieci, innych psów i kotów, całkowicie nieagresywna, choć wycofana – potrzebuje czasu na oswojenie się z nowymi sytuacjami. Sunia jest zaszczepiona i wysterylizowana, teraz pilnie wypatruje swojego domku. Jeśli jesteś zdecydowany na przygarnięcie Pixi, skontaktuj się: 509 075 051 ; 604 129 008 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Ogłoszenia: oczekują na moderację: sprzedasz.pl, ojej.pl, adopcje.org [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1032029324[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,15404,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...5404,Lw==.html[/URL] [URL]http://hodowcy.com.pl/8557[/URL] [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/99590.html[/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mala-lagodna-mloda-suczka-szuka-domku-W0QQAdIdZ203543822"]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ203543822[/URL] [URL]http://www.mojpupil.pl/oddam_psa[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/20649/podglad/[/URL] [URL]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=92262046&g=6[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/11973/[/URL] W Anonsach Warszawskich ogłoszenie pojawi się 12.05
  13. ja niestety nie wiem, nie zdołałam dotrzeć do lecznicy (min. odbieraliśmy ludziom króliki... z 16 zostały dwa.. reszta same trupy) beka, wiesz coś? ja postaram się podjechać w tygodniu! dziekujemy za ogłoszenia dla Pixi :)
  14. i jeszcze kilka :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/f_092.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/f_082.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/f_122.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/f_101.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/f_137.jpg[/IMG] [/CENTER]
  15. ja tak myslę, że się nadaje :) dostałam foty małej! :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/f_140.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/f_138.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/f_142.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/f_149.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/f_163.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/jamnisia/f_164.jpg[/IMG] [/CENTER]
  16. pani od Miki byc może ma dla niej dom: Jest pewien pan, a właściwie cala rodzina – czteroosobowa. Mąż – zona i dwoje dzieci – ale nie małych – koniec podstawówki i gimnazjum. Mieszkają na wsi, ale bez gospodarstwa. Szukają psa, takiego troche do zabawy, na spacer, do biegania, generalnie takiego przy rodzinie, tata w tej rodzinie ma doświadczenie z psami, zawsze miał ich po kilka i z wszystkimi sobie radzil, zbierał nawet tzn „beznadziejne przypadki” i wyprowadzał na prosta. Rozmawialiśmy o Miki, umówiliśmy, ze przyjedzie, zobaczy, poznają się z dzieciakami i może zamieszkała by z nimi, pan pracuje w domu, wiec Miki zawsze byłaby z kimś. Pan nie dal od razu odpowiedzi, chce zobaczyć jak się sobie spodobają, zaprasza Miki i mnie do siebie, najpierw w gości, zobaczyc jak sposoba jej się na wsi. Dopiero da odpowiedz, rozmawailismy, ze chodzi o to, aby nie była oddawana z rak do rak Ten pan przekłada to bardzo osobiście i traktuje powaznie. dla mnie ok, brzmi fajnie, tylko jednak chciałabym sprawdzic dom no i koniecznie podpisać umowę...
  17. a ja wczoraj poznałam Whiskiego :) i Tomka ;) przypadkiem... i jak się okazuje znamy się ze Wściekłą :) Whisky to piekny psiak, Tomek i Wściekła cały czas regularnie go odwiedzają, ma chłopak szczęście :)
  18. jakby Kumpel został w domu to mogłaby iść do tego DT za 200 zł. o ile jeszcze będzie miejsce.
  19. dostałam od znajomej info, że we wsi Dębe pod Ożarowem (za Ostrowcem Świętokrzyskim) ktoś trzyma 3 psy na polu. dokładny opis: *** Psy "strachy na wróble". Koniec wsi Dębno w stronę Lasocina trzy psy na szczerym polu przywiązane do wbitych metalowych prętów. Nie mają picia ani jedzenia. Na ziemi leży mokry chleb zmieszany z błotem. Śpią na ziemi, bo łańcuchy nie sięgają do szczątków bud. Wszystkie są w kiepskim stanie. Nie wiadomo, kto jest ich "właścicielem" [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Debno/800px-Dbno_pieski_3.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Debno/800px-Dbno_pieski_25.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Debno/800px-Dbno_pieski_7.jpg[/IMG] *** gdzie to jeszcze wrzucić? do kogo pisać? [B]założyłam im wątek:[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185130-TRZY-PSY-przywi%C4%85zane-NA-GO%C5%81YM-POLU%21-POMOCY%21-okolice-Lasocina...?p=14634143#post14634143"]http://www.dogomania.pl/threads/1851...3#post14634143[/URL] tam jest więcej zdjęć... [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]
  20. zuziu, on nie nie miał i ja ciagle o tym myślę i kiedy to zrobić... zrobić trzeba, w tym wieku trzeba go całego przebadać. czyli na razie jakieś 60 zł i ekg? jakbyś miała chwilę czasu to zrób proszę :) i co tam jeszcze trzeba z tego, co wiem Miś ma pieniążki :)
  21. no ja tez :) jak tak na nia patrze detalicznie to faktycznie widze haskiego haha i akite ;)
  22. lista wpłat, było ciężko i za bardzo nic nowego nie ma :/ czekam na daty i na imie i nazwisko osoby, od której jest ostatnia wpłata 20 - Piotr C. 15 - Anna K. 10 - Agata L. 20 - Sylwia B. 10 - Katarzyna R. 10 -
  23. [quote name='Kociabanda2']Mru, a moja wpłata jeszcze nie doszła? Wysłałam 4 maja. Kamila, pewnie doszła tylko ja z opóźnieniem dostaję wyciąg :( dowiem się! :) [quote name='ulvhedin']Deklaruję na BIG-a 20 zł. Nie dam rady więcej w tym miesiącu... BIG trzymaj sie dzielnie!! wow dzięki ogromne :):):) [quote name='Equus']a materacyk się nada czy nie chcecie? jaanka, chcemy?:)
  24. sylwija - spoko, kochana dzieki :) a wpłata doszła milicia dzieki :) i reszcie też! oto wpłaty: Emi 25 zł. (maj) 4.o5 sylwija 40 zł. 4.o5 Pola53 30 zł. 4.o5 sleepin 5 zł. 4.o5 wapiszon 30 zł. 4.o5 kas999 10 zł. 5.o5 milcia17 5 zł. 6.o5 w sumie: 1800 zł. - 400 zł. - 230 zł. - 400 zł. - 400 zł. = 370 zł.
×
×
  • Create New...