Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. ja tez nie ojeza zdaje sie ze Paweł odławia jelenia z wypadku, bo R ma wolne...! wtf!
  2. słuchajcie, czy nikt nie mógłby dziś podrzucić Kasi z K-Ś pekinki na Ochotę?
  3. w lecznicy pokażą :) tylko ja lubie przy tym być, bo jak Państwo go od razu wezmą to wiecie - łatwiej
  4. kurcze na dzieci nie trzeba, chociaż pewnie nie reaguje na nie :P poproszę o te koty.
  5. czekajcie, mam zainteresowaną osobę z warszawy ;) chciałaby w sobotę obejrzeć Chudego (mnie nie ma w Warszawie, więc nie mogę być wtedy na miejscu:()
  6. można mu wprowadzić jakiś suplement, może arthroflex lub caniviton... starość nie radość, niestety :(
  7. pytanie od kogo innego - jak Chudy reaguje na koty? czy w ogóle reaguje? :P
  8. słuchajcie no, skoro tak to Chudy ma DT :D pani może go przyjąć dziś lub jutro do 18 lub po 20 jeśli nie dziś lub jutro to poniedziałek - no ale najlepiej by było jak najszybciej! ja nie dam rady go zawieźć, bo jutro o 5 rano wyjeżdżamy z Warszawy (wieziemy min. Pixi do nowego domu) i wrócimy bardzo późno lub nad razem w niedzielę... czy nie miałby nikt z Was czasu? wiem, że to 100 km prawie, no ale kurcze Chudego szkoda, żeby musiał czekać... ze strony organizacyjnej wygląda to tak, że dostaniecie psiaka, zachipują go, dadzą kartę do wypełnienia właścicielce a ja Wam dam jeszcze na maila umowę na DT... i tyle :) kartę pani wypełnia i trzeba oddać do lecznicy.
  9. ogonek w górze, czyli czuje się pewnie :) ale dogada się spokojnie :) no wiem, można mowic ze DT - ale to ich i tak jakoś strasznie nie interesuje ;) pani nie z Piaseczna, powiem wiecej jak bedzie wiadome :) Bliss - strasznie Ci dziękuję :D:D:D:D
  10. liczy sie liczy :) pani ma raczej mniejsze, nie jakieś ogromne i starych trochę, trochę młodych... pani ma ich w sumie 16 ;) wszystkie łagodne
  11. Bliss dzieki :) w lecznicy powiedz ze to dom stały ma być, jakby pytali - z reszta wszystko im jedno
  12. tam się da do 22 :) tylko potrzebowałabyś drugą osobę, żeby trzymała drugiego psa jest szansa na tymczas... :) ale pani ma psiaki
  13. czy wiadomo jak Chudy do samców? i czy ktoś mógłby to szybko sprawdzić? ;)
  14. wyglada fajnie :) tylko on będzie chciał uciekać, wiec pewnie na poczatku przydłoby się wyprowadzać go tylko na smyczy i uczyć go wszystkiego on jest bardzo sprytny, potrafi znikac :P naprawdę wprawiony pies
  15. na pewno by sie pewniej czuła w takim domu :) ona do Zosi się cieszy :)
  16. znam kogoś z Zalesia, napiszę do nich i Korze ją podrzucę
  17. a czy obroża ma kolce? zaciska się? odważnie z tym puszczeniem - skoro zakładamy, że komuś uciekła no i jest nowa uaktualniam pierwsza strone (:()
  18. hihi wygadali sie :P nie przyjmują ;) [quote name='Bliss']nie widziałam Pikusia żadnego ... tylko Chudego[/QUOTE] Pikuś to Pimpek z pierwszej strony :) łaciaty taki
  19. jeszcze sobie zarezerwuję...
  20. czy w lecznicy oprócz Chudego i Pikusia są jeszcze jakieś starsze psiaki???
×
×
  • Create New...