Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. tak, koosiek chyba 2 osoby od ogłoszeń wpłaciły po 100 zł... niesamowite :D teraz [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179532-K%C4%85sek-musi-mie%C4%87-wp%C5%82aty-inaczej-b%C4%99dziemy-musieli-go-zabra%C4%87-z-hotelu-POMOCY%21?p=14654767#post14654767"]Kąsek[/URL] prosi, bo jedzie z Pitem na tym samym wózku ;) ale wolniej...
  2. Pitek, dzieki Wam, z pucybuta stał się... no może nie milionerem, ale... [B]nowe wpłaty:[/B] [FONT=Arial][SIZE=2]10.o5 andzia69[B] 50 zł. [/B]Renata G. [B]100 zł [/B]10.o5 Ania z poznania [B]50 zł. [/B]10.o5 agat21 [B]10 zł. [/B]11.o5 papunia [B]60 zł. [/B][/SIZE][/FONT][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=2] [B]BAZAREK ogłoszeniowy (koosiek)[/B] [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]Anita G. [B]100 zł. [/B] [B]razem[/B]: [/SIZE][/FONT][SIZE=4][B]2045 zł. [/B]- 230 zł. - 400 zł. - 400 zł. = [COLOR=Red]1015 zł.[/COLOR][/SIZE]
  3. Kąsek dał radę.... :) nowe wpłaty: haliza 7.o5 15 zł. Gochadrozdek 10.o5 20 zł. kaczadupka 12.o5 10 zł. w sumie: 1845 zł. - 400 zł. - 230 zł. - 400 zł. - 400 zł. = 415 zł. dziękuję Wam!!!
  4. hihi pani Sylwia kocha mojego Pawła, to fakt :P hihihihi no coż :( Magda nie otwiera drzwi :( :megagrin::megagrin::megagrin:
  5. kurcze... zapiszę sobie... nie wiem jak pomóc, ale na razie zaznaczę.
  6. Marusia w piątek była na konsultacji ortopedycznej, pan dr obadał ją dokładnie - zarówno układ kostny jak i neurologicznie Marusia, jeśli naprawdę pierwszego dnia po wypadku nie chodziła na obie tyle nogi - musiala mieć uszkodzenie nerwu w kręgołsupie. w takim razie[B] cud, że chodzi[/B], że wstała, że jest coraz lepiej :) w tej lewej nodze Marusia cały czas odczuwa ból, mogło być tam jakieś złamanie w miednynicy - ale z tym się nic nie robi :) z resztą Marusia ma się coraz lepiej na razie obserwować, czy obiciąża nogę i jeśli będzie gorzej to za 2-3 tygodnie trzeba bedzie iść na RTG mam dokłady opis, załączę
  7. cajus super dzieki :) no ja wczoraj weszłam na n-k i patrzę a tu nasza Marusia! :) wow!
  8. kooosiek dzieki :D czekamy na odzew.... to fajny psiak no.... :)
  9. możesz powiedziec, ze jestes znajomą pani magdy i pana pawła :) i oni Ci wtedy powiedzą, żebyś sobie poszła zobaczyła psy sama ;) chyba, że będzie akurat pani Beata, która karmi i wyprowadza psy, to ona Cie zagada i o każdym Ci powie wszystko co wie ;) (nikoeniecznie zawsze w 100% prawdę hihi) zapytaj albo o nowe psy, albo o stare albo o najpilniejsze do adopcji!
  10. no ale każdy sobie może rozmnażać co chce :) Bliss, jakbyś miała chwilę czasu zrobić foty psiakom... ja spróbuję podejchać któregoś dnia w tygodniu, bo chyba w weekend mnie nie ma w Warszawie a przynejmniej jednego dnia... za dużo tych psiaków :(
  11. ah czyli Pax to ten pies z jabłonny... ciesze sie, ze mysza go zgarnęła :) (jestem pełna pdziwu..!) i że jest u Gajowej, bo tam jest fajnie :)
  12. ale wiecie co no, było wszystko ustalone :( R gadał z nami i z osobą, która chciała dać DT małemu... no i zgodził się. z resztą tej osobie już też wydawał kiedyś (stafiika do uśpienia!!!)... okropność... "bo to są dobre geny" bla bla bla a te wszystkie szczeniaki rodzące się w rowach i roztrzaskiwane o beton to złe geny mają...?
  13. aha ta pekinka jest bardzo fajna ponoć, kurcze... trzeba ja podesłać tam i tu... tylko fot nie ma :(
  14. a staffika nam nie dali, miał jechać na DT i było wszystko ustalone (włącznie z kastracją) no ale dowiedział się o tym klient-hodowca i zadzwonił, że on chce staffika - i dostał. o. z jajkami...
  15. dzieki za ogłoszenia :):):) Diana faktycznie bardzo się zmieniła na lepsze...
  16. nie, nie jest bo nie nadążam zmieniać :/ niestety, za szybko się dzieje postaram sie uzupełnić jutro, w pracy miałam dziś straszny zapierdziel :/ z resztą nie mamy zdjęć wszystkich psów, muszę zrobić wczoraj było ciemno a na schronisku nie było światła... :/ coś szczekało - tyle wiem :(
  17. wytnie sie co trzeba :) mam takiego weta mowie Wam, że obetnie wszystko! nawet staruszkom!
  18. dla mnie jest o tyle dobrze, ze mam blisko, ze nie scigaja mnie o zapłatę tak szybko jakos, że idą mi na reke, bo juz jakis czas się znamy. no i bywam u tych psów często. ale psy tam nie powinny miesiacami siedziec, to nie taki hotel, ze spokojnie mozna dac i zapomniec ;) znaczy trzeba do psa przyjezdzac, itp.
  19. teoretycznie chodza, ale mało. nie wiem sama. tam jest sporo psów a ta kobieta jedna i poszła w ilość trochę.
  20. fajne jest to, że z tą Panią jest kontakt :) pai jest na n-k, lubi pisać maile, robi zdjęcia... :)
  21. to Pestka się kwalifikuje :) napisałam... :)
×
×
  • Create New...