-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak, koosiek chyba 2 osoby od ogłoszeń wpłaciły po 100 zł... niesamowite :D teraz [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179532-K%C4%85sek-musi-mie%C4%87-wp%C5%82aty-inaczej-b%C4%99dziemy-musieli-go-zabra%C4%87-z-hotelu-POMOCY%21?p=14654767#post14654767"]Kąsek[/URL] prosi, bo jedzie z Pitem na tym samym wózku ;) ale wolniej... -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Pitek, dzieki Wam, z pucybuta stał się... no może nie milionerem, ale... [B]nowe wpłaty:[/B] [FONT=Arial][SIZE=2]10.o5 andzia69[B] 50 zł. [/B]Renata G. [B]100 zł [/B]10.o5 Ania z poznania [B]50 zł. [/B]10.o5 agat21 [B]10 zł. [/B]11.o5 papunia [B]60 zł. [/B][/SIZE][/FONT][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] [/FONT][/COLOR][FONT=Arial][SIZE=2] [B]BAZAREK ogłoszeniowy (koosiek)[/B] [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]Anita G. [B]100 zł. [/B] [B]razem[/B]: [/SIZE][/FONT][SIZE=4][B]2045 zł. [/B]- 230 zł. - 400 zł. - 400 zł. = [COLOR=Red]1015 zł.[/COLOR][/SIZE] -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kąsek dał radę.... :) nowe wpłaty: haliza 7.o5 15 zł. Gochadrozdek 10.o5 20 zł. kaczadupka 12.o5 10 zł. w sumie: 1845 zł. - 400 zł. - 230 zł. - 400 zł. - 400 zł. = 415 zł. dziękuję Wam!!! -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
trzymamy :) dzieki !!! -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Marusia w piątek była na konsultacji ortopedycznej, pan dr obadał ją dokładnie - zarówno układ kostny jak i neurologicznie Marusia, jeśli naprawdę pierwszego dnia po wypadku nie chodziła na obie tyle nogi - musiala mieć uszkodzenie nerwu w kręgołsupie. w takim razie[B] cud, że chodzi[/B], że wstała, że jest coraz lepiej :) w tej lewej nodze Marusia cały czas odczuwa ból, mogło być tam jakieś złamanie w miednynicy - ale z tym się nic nie robi :) z resztą Marusia ma się coraz lepiej na razie obserwować, czy obiciąża nogę i jeśli będzie gorzej to za 2-3 tygodnie trzeba bedzie iść na RTG mam dokłady opis, załączę -
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
cajus super dzieki :) no ja wczoraj weszłam na n-k i patrzę a tu nasza Marusia! :) wow! -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziś podliczę finanse :) -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
kooosiek dzieki :D czekamy na odzew.... to fajny psiak no.... :) -
możesz powiedziec, ze jestes znajomą pani magdy i pana pawła :) i oni Ci wtedy powiedzą, żebyś sobie poszła zobaczyła psy sama ;) chyba, że będzie akurat pani Beata, która karmi i wyprowadza psy, to ona Cie zagada i o każdym Ci powie wszystko co wie ;) (nikoeniecznie zawsze w 100% prawdę hihi) zapytaj albo o nowe psy, albo o stare albo o najpilniejsze do adopcji!
-
Kochany Paxik już w nowym domku. Powodzenia, słodziaku :-)
mru replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
ah czyli Pax to ten pies z jabłonny... ciesze sie, ze mysza go zgarnęła :) (jestem pełna pdziwu..!) i że jest u Gajowej, bo tam jest fajnie :) -
ale wiecie co no, było wszystko ustalone :( R gadał z nami i z osobą, która chciała dać DT małemu... no i zgodził się. z resztą tej osobie już też wydawał kiedyś (stafiika do uśpienia!!!)... okropność... "bo to są dobre geny" bla bla bla a te wszystkie szczeniaki rodzące się w rowach i roztrzaskiwane o beton to złe geny mają...?
-
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dla mnie jest o tyle dobrze, ze mam blisko, ze nie scigaja mnie o zapłatę tak szybko jakos, że idą mi na reke, bo juz jakis czas się znamy. no i bywam u tych psów często. ale psy tam nie powinny miesiacami siedziec, to nie taki hotel, ze spokojnie mozna dac i zapomniec ;) znaczy trzeba do psa przyjezdzac, itp. -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
teoretycznie chodza, ale mało. nie wiem sama. tam jest sporo psów a ta kobieta jedna i poszła w ilość trochę. -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
fajne jest to, że z tą Panią jest kontakt :) pai jest na n-k, lubi pisać maile, robi zdjęcia... :) -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
to Pestka się kwalifikuje :) napisałam... :)