-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']czy to znaczy, że są jakieś nowe wieści i jakaś nadzieja?[/QUOTE] niestety Pan się nie odzywa. Jakby się w hotelu umówił, to bym wiedziała. :( [quote name='malawaszka']a jakichś innych ludzi chwyta??? mru? są jakiekolwiek telefony o Henka?[/QUOTE] nie ma :( oprócz tego Pana jednego NIC zero :( [quote name='jambi_']zaraz... jak to "w autobusie" ? ja myślałam, że Heniowaty w hotelu pomieszkuje :question: to co on w autobusie codzień robi :???: [B]Mru[/B], a czy Ten Pan, ten z Dnia Ziemi, ten, któremu Dziękujemy, nie wykazuje chęci aby Heniutka tak ... no... przygarnąć? ;)[/QUOTE] fajnie, że go widujecie w autobusach :) ja tam nie wiem, co on całymi dniami robi! ;) być może sobie jeździ kurcze... ten Pan się nie określił wprost :) Pana bardzo los Hena poruszył Pan poznał go na Polach i potem się nim interesował. Najbardziej to chciałby go zobaczyć :) wiedział też, że nie ma kasy, więc pomógł finansowo (i to JAK!!!) ja myślę, że Hen naprawdę go poruszył... tylko coś tam nie pozwala im się spotkać. [quote name='malawaszka'] mru pisała kiedyś, że Henkowe plakaty będą w autobusach podróżować :)[/QUOTE] tak, leci Heniutkowy spot ale kurcze blade nic z tego :( uznaliśmy, że to dlatego, że jest w nim za duzo psów i są za krótko pokazywane będzie nowy spot :) z Henem i drugim psiakiem. może wtedy... [quote name='jambi_'] mru, zdradź jaka to linia, specjalnie zboczę z trasy, żeby w końcu Heniutka poznać :grins:[/QUOTE] jeśli chccesz sobie popatrzeć, to ja potwierdzam te Ursynowskie linie :) ja nie widziałam, bo jeżdżę głownie metrem, ale mój tata widział właśnie w 166 lub 179 :) ("no jakieś Wasze psy leciały, ale szybko" :D) [quote name='AniaGucio']Głównie jeżdżę po Kabatach... linia 179 i 166[/QUOTE] si si :) [quote name='mala_czarna']Ja widziałam jakieś 2 tygodnie temu Heniutka w jakiejś psiejskiej prasie, ale tytułu nie pamietam :oops:[/QUOTE] pewnie w Przyjacielu Psie :( i znów nic z tego :( [quote name='zuza1954']Szkoda że nie można go umieścić na ekranach w metrze. Tam jest jeszcze więcej ludzi.[/QUOTE] Oh tak, to trudniejsze :( wiadomo dlaczego. Wolą puszczać te bzdury ze smokiem i małpą lub ten 3-letni spot o biżuterii z odzysku ;) nie mogę na to patrzeć. Pisałam jeszcze do innch "ekranowych" firm, ale gdzie tam... nie odezwali się w ogóle. wolą jak w kółko ziemniaki lecą albo pogoda.... -
miało być, ale oczywiscie radni sie nie zgodzili czy coś takiego generalnie trudna sprawa - bo jest R. i co by o nim nie mowić jest skuteczny jasne, przydałoby sie więcej miejsc! ale wtedy te psy by siedziały w klatkach latami a tak to jest rotacja, psy musza znajdować domy, bo inne czekaja na miejsca... no ale wiadomo, że potrzeby sa wieksze :( eh
-
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Big dostał 30 zł. od koosiek :D:D:D [FONT=MS Shell Dlg 2]koosiek 30 zł. 17.o5. [SIZE=3] [SIZE=4]700 zł. - 499,50 zł. - 88 zł. (karma) - 73 zł. (leki, 20 tabl.)= 39,5 zł. [/FONT] -
"Jedyny, który nie szczekał"... kochany Chudy ma DS.... :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ale nic nie napisali :( -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
oooh Ula tak, odwiedź małą :):):) -
"Jedyny, który nie szczekał"... kochany Chudy ma DS.... :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nici z domu dla Chudego... nikt go nie odwiedził :/ Siedlce aktualne - szukam transportu tylko dowiem się w jakich godzinach pani pasuje :) -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no była u szkoleniowca, ten zalecił ćwiczenia i cwiczy i jest lepiej :) mysle, że już faktycznie zostanie... ;) -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
mam wieści :) i to całkiem fajne nie mogę całego zacytowac niestety, bo jest tam fragment bardzo prywatny ale... *** witam, nie pisałam długo, mam wciąż problemy z netem. ...ale dzięki tej sytuacji, pan (ten co był zainteresowany Miki) zabrał Miki do trenera-, Miki otrzymala "karty prac domowych" - ćwiczeń, które maja sprowadzić ją na drogę "psa anioła";-) ja po naradach, wielu przemyśleniach itd itd i troche zalem z nieudana adopcja przez rodzinkę - Miki polubila te dziewczynke, chodzac w krok za nia, do tego stopnia, ze jak ta sie zatrzymywala to Miki wpadala na nia;-)), ale ja [B]uznalam ze Miki zostanie u mnie[/B] - [B]są juz efekty wizyty u trenera i cwiczen, myślę ze uda sie i będzie dobrze.[/B] zatem [B]Miki ma dom, już nic jej nie szukamy[/B];-) pozdrawiam Miki i Asia *** jest nawet zdjęcie... :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Miki/20100424412.jpg[/IMG] [/CENTER] widzieliście na watku lecznicy Karo - podobny do Miki :( -
"Jedyny, który nie szczekał"... kochany Chudy ma DS.... :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dzieki Jo : dowiem sie juz pewnie jutro co z Chudym, dzis nikt nie bedzie wiedział -
beka jesteśmy po tej samej stronie barykady i Ty masz rację ja po prostu jestem zła, bo Borek mógł żyć, mogliśmy próbować jakoś... ja pisałam do fundacji rottkowych, ale nic z tego nie wyszło... wiem, ze powinniśmy każdego psa tam pilnować, monitorować, pytać... przecież te psy na wątku to nie wszystkie psy, jakie tam trafiają, o wielu nie wiemy lub słyszymy jak już jest po wszystkim. nie da się uratować wszystkich, ale trzeba próbować. Pewnie jestem na siebie bardziej zła w przypadku Borka.
-
beka tak - nie jest, już to mówiłam z 1000 razy czy napisałam, że jest tragedią? każdy z nas wie, jak jest w innych gminach. nie musisz nam mówić :) to nie znaczy jednak, że nie mam do naszej lecznicy zastrzeżeń. tyle. nikt mnie nie przekona, że R zrobił wszystko co się dało dla psa :P on sam mówi zawsze, że jak nie widzi sensu ratowania to usypia, sam to przyznaje, to nie jest tajemnica. ocenić każdy to może sobie u siebie w głowie.
-
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
a Pan Karol się cieszy? :) strasznie było miło poznać nową Panią Pixi :) zostawiliśmy ją tam bez żadnych obaw :) to była najprzyjemniejsza część dnia :) Bardzo dziękujemy i proszę pisać, co tam u Was :D czekamy! jakby były zdjęcia to też poprosimy (w razie problemów ze wstawieniem na wątek proszę mi na maila wysłać:) - wstawię!) książeczkę doślemy na dniach! -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
jutro Pixi będzie w swoim domu... :) już jutro. idę spać, bo wstaję o 4 rano. Pixi, Tobie radzę to samo!