Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. słyszałam o Oskarze, znalazłam wątek, zobaczyłam go i okropnie mi przykro... bede o nim myslala... bardzo bardzo - uda mu się! Inari znam nie od dziś :) chociaż widziałam ją tylko raz słyszałam już o niej dawno jak mój Paweł jeździł ją szkolić niestety ludzie mieli dwie lewe ręce i poszli na łatwiznę - oddali Inari :/ teraz naprawdę są w jej zachowaniu postępy, ona jest bardzo żywa ale da się ją okiełznać trzeba tylko chcieć :) i się nie zniechęcać...
  2. były potrzebne :) w lecznicy miał pewnie tylko krew... ale kiey to było... tam pies z diagnozą "sto lat" nie jest dalej badany, bo przecież kżdy stary pies się sypie, to po co...
  3. my i tak myslimy, żeby je zabrać wszystkie, tylko to nie takie proste ;/ finansowo też ledwo zipiemy musiałabym się dowiedziec o ceny u DIF, napiszę do niej.
  4. my ostatnio też zabraliśmy stamtąd Azę, ma teraz o wiele więcej ruchu niestety hena nie mogę zabrać, bo sie nie dogada z psami i może na coś wpaść... a co do Pestki, chciałam żeby była blisko, żeby ludzie mogli ją oglądać... no ale odwiedzamy nasze psy i z nimi spacerujemy :P niestety tylko raz w tygodniu.
  5. ooo jambi :) no na razie na plusie ale minimalnie, jakieś 200 zł.
  6. ulka, super :) wyślę Ci namiary w pw :) dziekuje!!!
  7. tak, oczywiscie przypomne jej :) nardzo Ci dziekuje za te badania! :)
  8. oj domyślam się... :):):) jak bede już sama mieszkać (z psami znaczy hehe) to wezmę, wezmę i psy przekonam, że muszą się na to zgodzić.
  9. Ania ma rację, to są króliki kalifornijskie :D hahaha [CENTER]Króliki Kalifornijskie zostały wychodowane w latach 20 XX w. w Stanach Zjednoczonych. Rasa ta powstała w wyniku krzyżowania królików nowozelandzkich białych, himalajuskich,oraz szynszylowatych. Do Eurpy rasa ta została sprowadzona w latach 60 XX w. Wumaszczeniu tej raszy rywystępują charakterystyczne znaczenia barwne, na ogonia, łapach, uszach i nosie, a oczy są czerwone. Znaczenia te pierwotnie były czarne, ale obecnie mogą być, również czekoladowe, niebieskie i lilak, chociaż te nowe odmiany nie zawsze są uznawane na wystawach. Waga ciała tego królika wacha się od 4 do 4,5 kg. [IMG]http://pu.i.wp.pl/k,Mjk5MTQxNzQsMTk0NjI3,f,kroliki.bmp[/IMG] [B][IMG]http://kroliki.net/images/kalifornijski.jpg[/IMG]Kalifornijski[/B] Królik kalifornijski jest efektem mieszanki wielu ras m.in.: nowozelandzki biały, szynszyli oraz himalajski (rosyjski). Specyficzną cechą tej rasy jest śnieżnobiałe futro z wyjątkiem uszu, tylnich kończyn (do stawu skokowego) oraz okolic nosa, które to są ciemnobrązowe lub czarne. Oczy królika kalifornijskiego są czerwone, a pazurki ciemne. Są bardzo przyjazne i spokojne. Doskonale nadają się na zwierzęta domowe. [/CENTER]
  10. pani jest naprawde fajna kurcze :) sensowna ze ho ho :)
  11. Peter ma pełną skrzynkę, napisałam mu w profilu dzieki za reszte:)
  12. napisałam do kilkunastu osób, niestety wszyszcy mają po 30-40 km. do Myszkowa... nikogo, kto by miał bliżej nie ma na mapie... nie znacie kogoś np. z Siewierza?
  13. słuchajcie, mam domek chętny na Pixi :) pani się zakochała, w ogóle brzmi bardzo fajnie... Pani z mężem po 50tce, pół roku temu umarł im psiak i noszą się z zamiarem adopcji :) dzieci odchowane, dom z kawałkiem ogeródka przed :) ale spacery będą - Pani sama o tym pisała. szukam zatem kogoś na wizytę - województwo śląskie - Myszków - 40 km od Częstochowy, 30 km. od Dąbrowy Górniczej
  14. nie wiem, czy mysza i mala jesczez tam bywaja :( ja bardzo rzadko, ale mogę zajrzeć do Ozzyego. jak ostatnio chciałąm to Ozzy chciał nas zjeść :D ale to akurat tego się nie boimy. wczoraj byliśmy u Poli :) która jest teraz Tosią :eviltong: i na nas wraczy, tchórz mały ;) wszystko ok, mieszka sobie w bloku w centrum :) dostaliśmy też zdjęcia Wariana :) poznajecie? [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/warian/P5030243.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/warian/P5020239.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/warian/P5020233.jpg[/IMG] [/CENTER]
  15. [quote name='jaanka']śliczne są te uszate , wczoraj zostałam zaproszona żeby je poznać . To króliki kalifornijskie odm. hawana ?[/QUOTE] ahaha zupełnie nie wiem :) też muszę się douczyć, szukam kogoś oblatanego w praktyce :) w lecznicy naszej kochanej tylko ocenili płeć (na 90% oba to faceci) i obcięli pazury wg nich króliki są "pasztetowe" i się ich nie szczepi :P no ale wizyta była darmowa, zaszczepimy gdzie indziej ;) niestety nie było R i nie było śmiesznie ;)
  16. tak, wiem o co Ci chodzi, znam to uczucie Wisełko :( trzy dni się nie śpi lub wolałoby nie spać a one mają to codziennie ... ja przez tydzień po czymś takim nie mogłam patrzeć na swoje psy, a szczególnie na ich oczy i rzęsy. zapadły mi w pamięć rzęsy tamtych psów.
  17. tak na surowo :) on wszystko lubi na surowo, ale cukinię wybitnie i świetnie wie kiedy ją kroję :)
  18. nie szkodzi :) co do materacu to się dowiem Big ma się dobrze :) znów bierze leki przeciwzapalne i jest ok wszystko :) dziś bał się burzy, ale ogólnie wygląda nieźle naprawdę :)
  19. zuziu dzięki :) tak się cieszę, ze wszystko w normie w sumie :) a Miś grzeczny był? :) cieszył się (oprócz tej chwili co płakał?;))
  20. kurcze a moje psy się dają oszukać na wegańskie parówki :P trochę wyczuwają podstęp, ale nie wzgardzą soją :P chociaż jak ostatnio byliśmy na działce i przyjechali znajomi TZta siostry z kiełbasą to im uszy w mig stanęły, coś sobie przypomniał pewnie :P u nas w domu to nie pojedzą tego ;) za to mój Gacek pokochał miłością prawdziwą... cukinię :):):) jak słyszy, że kroję to leci od razu i zajada się że ho ho :)
  21. [quote name='koosiek']A króliki są do adopcji, czy już mają domy?[/QUOTE] króliki mają dom :) mieszkają z Bigiem - chociaż nie bezpośrednio u jego boku, bo by chyba zjadł ;) [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/kroliki/09052010964.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...