-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Inari -sportowa sunia mix charta/collie już w DS!!!!!!
mru replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
słyszałam o Oskarze, znalazłam wątek, zobaczyłam go i okropnie mi przykro... bede o nim myslala... bardzo bardzo - uda mu się! Inari znam nie od dziś :) chociaż widziałam ją tylko raz słyszałam już o niej dawno jak mój Paweł jeździł ją szkolić niestety ludzie mieli dwie lewe ręce i poszli na łatwiznę - oddali Inari :/ teraz naprawdę są w jej zachowaniu postępy, ona jest bardzo żywa ale da się ją okiełznać trzeba tylko chcieć :) i się nie zniechęcać... -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
były potrzebne :) w lecznicy miał pewnie tylko krew... ale kiey to było... tam pies z diagnozą "sto lat" nie jest dalej badany, bo przecież kżdy stary pies się sypie, to po co... -
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
mru replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za Oskara :( -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
my i tak myslimy, żeby je zabrać wszystkie, tylko to nie takie proste ;/ finansowo też ledwo zipiemy musiałabym się dowiedziec o ceny u DIF, napiszę do niej. -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
my ostatnio też zabraliśmy stamtąd Azę, ma teraz o wiele więcej ruchu niestety hena nie mogę zabrać, bo sie nie dogada z psami i może na coś wpaść... a co do Pestki, chciałam żeby była blisko, żeby ludzie mogli ją oglądać... no ale odwiedzamy nasze psy i z nimi spacerujemy :P niestety tylko raz w tygodniu. -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ooo jambi :) no na razie na plusie ale minimalnie, jakieś 200 zł. -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ulka, super :) wyślę Ci namiary w pw :) dziekuje!!! -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak, oczywiscie przypomne jej :) nardzo Ci dziekuje za te badania! :) -
Ania ma rację, to są króliki kalifornijskie :D hahaha [CENTER]Króliki Kalifornijskie zostały wychodowane w latach 20 XX w. w Stanach Zjednoczonych. Rasa ta powstała w wyniku krzyżowania królików nowozelandzkich białych, himalajuskich,oraz szynszylowatych. Do Eurpy rasa ta została sprowadzona w latach 60 XX w. Wumaszczeniu tej raszy rywystępują charakterystyczne znaczenia barwne, na ogonia, łapach, uszach i nosie, a oczy są czerwone. Znaczenia te pierwotnie były czarne, ale obecnie mogą być, również czekoladowe, niebieskie i lilak, chociaż te nowe odmiany nie zawsze są uznawane na wystawach. Waga ciała tego królika wacha się od 4 do 4,5 kg. [IMG]http://pu.i.wp.pl/k,Mjk5MTQxNzQsMTk0NjI3,f,kroliki.bmp[/IMG] [B][IMG]http://kroliki.net/images/kalifornijski.jpg[/IMG]Kalifornijski[/B] Królik kalifornijski jest efektem mieszanki wielu ras m.in.: nowozelandzki biały, szynszyli oraz himalajski (rosyjski). Specyficzną cechą tej rasy jest śnieżnobiałe futro z wyjątkiem uszu, tylnich kończyn (do stawu skokowego) oraz okolic nosa, które to są ciemnobrązowe lub czarne. Oczy królika kalifornijskiego są czerwone, a pazurki ciemne. Są bardzo przyjazne i spokojne. Doskonale nadają się na zwierzęta domowe. [/CENTER]
-
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
pani jest naprawde fajna kurcze :) sensowna ze ho ho :) -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Peter ma pełną skrzynkę, napisałam mu w profilu dzieki za reszte:) -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
napisałam do kilkunastu osób, niestety wszyszcy mają po 30-40 km. do Myszkowa... nikogo, kto by miał bliżej nie ma na mapie... nie znacie kogoś np. z Siewierza? -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
piszę do ludzi z mapy...! -
czekoladowa jamnisiowata Pixi już w nowym super domu! :) dziękujemy!!!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
słuchajcie, mam domek chętny na Pixi :) pani się zakochała, w ogóle brzmi bardzo fajnie... Pani z mężem po 50tce, pół roku temu umarł im psiak i noszą się z zamiarem adopcji :) dzieci odchowane, dom z kawałkiem ogeródka przed :) ale spacery będą - Pani sama o tym pisała. szukam zatem kogoś na wizytę - województwo śląskie - Myszków - 40 km od Częstochowy, 30 km. od Dąbrowy Górniczej -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie wiem, czy mysza i mala jesczez tam bywaja :( ja bardzo rzadko, ale mogę zajrzeć do Ozzyego. jak ostatnio chciałąm to Ozzy chciał nas zjeść :D ale to akurat tego się nie boimy. wczoraj byliśmy u Poli :) która jest teraz Tosią :eviltong: i na nas wraczy, tchórz mały ;) wszystko ok, mieszka sobie w bloku w centrum :) dostaliśmy też zdjęcia Wariana :) poznajecie? [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/warian/P5030243.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/warian/P5020239.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/warian/P5020233.jpg[/IMG] [/CENTER] -
[quote name='jaanka']śliczne są te uszate , wczoraj zostałam zaproszona żeby je poznać . To króliki kalifornijskie odm. hawana ?[/QUOTE] ahaha zupełnie nie wiem :) też muszę się douczyć, szukam kogoś oblatanego w praktyce :) w lecznicy naszej kochanej tylko ocenili płeć (na 90% oba to faceci) i obcięli pazury wg nich króliki są "pasztetowe" i się ich nie szczepi :P no ale wizyta była darmowa, zaszczepimy gdzie indziej ;) niestety nie było R i nie było śmiesznie ;)
-
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie szkodzi :) co do materacu to się dowiem Big ma się dobrze :) znów bierze leki przeciwzapalne i jest ok wszystko :) dziś bał się burzy, ale ogólnie wygląda nieźle naprawdę :) -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
zuziu dzięki :) tak się cieszę, ze wszystko w normie w sumie :) a Miś grzeczny był? :) cieszył się (oprócz tej chwili co płakał?;)) -
kurcze a moje psy się dają oszukać na wegańskie parówki :P trochę wyczuwają podstęp, ale nie wzgardzą soją :P chociaż jak ostatnio byliśmy na działce i przyjechali znajomi TZta siostry z kiełbasą to im uszy w mig stanęły, coś sobie przypomniał pewnie :P u nas w domu to nie pojedzą tego ;) za to mój Gacek pokochał miłością prawdziwą... cukinię :):):) jak słyszy, że kroję to leci od razu i zajada się że ho ho :)