Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. kochany Omen, ale się wczoraj cieszył i gadał :) słodki jest, w sumie pierwszy raz go widziałam takiego "naprawdę" :) dzielny, ja nie wiem jak on to zrobił, że żyje.
  2. gmina długosiodło - wymusiliśmy (znaczy jak juz Omen zachorował to zadzwoniliśmy i im powiedzielismy jak to wyglada), ale jeszcze nie zapłacili, niestety na piśmie oświadczenie nie mamy
  3. czekam jeszcze na kase od gminy. dzis-jutro powinna byc...
  4. a daj spokoj, szkoda gadac :( znaczy gadac bedziemy, ale czy cos z tego bedzie zobaczymy
  5. [quote name='Akrum']wow, to póki co Omen jest na plusie :)[/QUOTE] nie, to tylko część rachunku, jeszcze 1 tys. złotych trzeba zapłacić około
  6. wpłaty i koszty najnowsze wpłaty: 2010-06-08 50,00 PLN HUSKYADOPCJE 2010-06-08 70,00 PLN MACIEJ S. dzieki :):):) [SIZE=4]razem: [B]2101 zł.[/B][/SIZE] [COLOR=Red][B]wydatki...[/B][/COLOR] 2010-06-08 [COLOR=Red][B]2 000,00[/B][/COLOR] PLN KLINIKA WETERYNARYJNA BEMOWO -[B] [SIZE=4]to tylko I część rachunku! (całość to okolo 3 tys. zł)[/SIZE][/B] [SIZE=4]na koncie Omena zostało [B]101 zł. [/B][/SIZE][CENTER][SIZE=4][B]POTRZEBA JESZCZE CO NAJMNIEJ 900 zł.! :([/B][/SIZE] [/CENTER]
  7. hurra:) bo juz chciałam Abrę wrabiać ;)
  8. no tak tak, oczywiscie :) to taka ostatecznosc, jak juz nie da sie inaczej - czasem niestety sie nie da
  9. bo chyba chodzi nie o to, zeby bolało, tylko zeby pies czegos nie robił co np. moze go zabic :) zaczyna sie w ogole od bardzo malego napiecia, żeby pies tylko reagował - niekoniecznie piskiem z bólu, tylko zeby odwrócić jego uwagę no i potem żeby kojarzył, bał się wyjść z posesji, bo może kopnąć. jeśli zakoduje mu sie wibracje przezd to juz samej wibraji teoretycznie powinien sie bac, bo jest zapowiedzia bólu. ale to wiadomo, zalezy od psa. jednego kopnie, drugi nic nie poczuje. jeden skojarzy wibracje sama, drugi szybko zorientuje sie ze wibracja nie boli i nie ma po niej prądu, wiec można isc :)
  10. a no wlasnie, zerduszko, moze jest :) pewnie ma byc taka zwracajaca uwage, rozumiem faktycznie sa przeciez psy np. slepe i głuche na raz no no to ma sens ale u Hena nie trzeba, bo on slyszy bardzo dobrze :)
  11. co do suki wezwij SM! i powiedz nam, jak tylko dowiesz sie, ze faktycznie ją zabrali - odnajdziemy ją na Paluchu na Paluchu ją przynajmniej wysterylizują! Hen na takie szczekajace płoty nie reaguje, jeśli nie idzie jakoś mega blisko, wiec spoko ;) nie wiem co prawda, co zrobi jak zobaczy (eee usłyszy), że Twoje suki sczezkaja
  12. [quote name='malawaszka']jakieś plany konkretne, o których chcielibyśmy wiedzieć??? i za które trzeba trzymać :kciuki: ?????[/QUOTE] kokrety jak będą to napisze :) kciuki trzeba zawsze!
  13. o, Marta ;) hej, nie ogarnęłam, że coś tu piszecie ostatnio byłam u Henia, awanturował się, że musi tam siedzieć a ja co :( a ja mu powiedziałam, że no musi :( kurcze, z tym wyjazdem faktycznie - musimy przywieźć dwa psy aż zza Wrocławia fajne, może chcecie któregoś? ;) straszny ON, co nas chciał zjeść niedawno: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179532-KAE-sek-URATOWANY-juA-w-hotelu-ale-brakuje-200-zA-deklaracji-POMOCY[/url] i Pitek po walkach psów :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/176120-Pit-ju%C5%BC-po-resocjalizacji!-D-wraca-do-nas-i-szuka-DOMU[/url]! anyway, no nie damy rady :( ale potem juz nic nie planujemy wyjazdowego, więc jesteśmy otwarci! z obrożą wibracyjną... to ja pisałam czy ktoś? pewnie na początku, jak myśleliśmy jeszcze, że Hen ma zaburzenia neurologiczne :) wiem, że taka obroża elektryczna to często do oduczania np. wychodzenia za bramę służy. pies przekracza jakieś miejsce graniczne i dostaje kopa (wielkość kopa można ustawić) więc się zastanawia co jest i już teoretycznie ma tego nie robić. kara jest wtedy z nikąd, nie od nas, więc nas z nią nie kojarzy tylko nie wychodzi. ale zapytam jeszcze Pawła, bo może jest coś innego? u Hena to nie ma sensu. z nim ew. do klikera można wrócić :) na pweno go jeszcze pamięta. a tak naprawdę to głównie czas i cierpliwość jak on wpada na wszystko itp. ;)
  14. nowe wpłaty na Omena: 2010-06-07 50,00 PLN RODZICE MRU 2010-06-07 20,00 PLN ADAM C. 2010-06-07 40,00 PLN ANNA B. 2010-06-07 50,00 PLN MAGDALENA W. 2010-06-07 50,00 PLN AGMAREK daje to razem [B]1981 zł.![/B] DZIĘKUJEMY! :)
  15. rachunek na dziś wynosi: [B]2700 zł.![/B]
  16. my w razie co po tym Mińsku Maz. dysponujemy transportem ;)
  17. może NiJaSe sie dziś czegos dowie na temat rachunku i ile jeszcze Omena trzeba w szpitalu trzymać.
  18. [quote name='NiJaSe'] Mru poza powstańców to bylo 320 zł , raz 200 i raz 120 zł ;chyba ze to mi sie coś pochrzaniło :O[/QUOTE] jeszcze USG do tego doliczyłam 105 :)
  19. nie twerdze, że ktoś Wam daje kasę hmm... w ogóle nie rozumiem tej rozmowy :P każdy chyba zbiera kase, jakby ktoś komuś dawał to dpiero by było! :P 1. "ja" (czyli my tu wszyscy) nazbieram ile mogę, żeby nie prosić o wspracie, bo wsparcie i tak będzie trzeba spłacić 2. jeśli już to Viva [B]dopłaci[/B], nie [B]zapłaci[/B], bo my mamy te 1700 zł. na Omena przecież + to co jeszcze wpłynie to nie o to chodzi, że jak nie zapłacimy to go nie wydadzą ;) tylko że trzeba na dniach zapłacić. tyle :) ja zapłacę w terminie, mysleć będziemy potem skąd wezmę kasę, żeby ew. dołożyć? - to bardziej moja sprawa, nie musze z każdym takim problemem lecieć do Vivy ;) right?
  20. jak Viva zapłaci? tak dobrze to nie ma. ja mam subkonto, ale sama na swoje psy "zarabiam", nie ma lekko - z resztą nie na tym to polega
  21. nie, nie mamy znajomości :( nooo i zapłacić trzeba w ostatnim dniu leczenia :) super, nie?
  22. na dziś spokojnie około 2500, a wciąż jest w szpitalu... i jeszcze nie wiemy do kiedy. nie tu i tu, tam było poza (425) a tu jest na Powstańców :P
  23. za [B]samych powstanców bedzie ze 2k zł...[/B] :( doba to 55 zł plus leki... plus krew, usg itd... 8 dni chyba jest w lecznicy leczenie [B]poza[/B] Powstanców kosztowało [B]425 zł.[/B]
×
×
  • Create New...