-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
oo Shadow na długiej smyczce, fajnie:) ale Omen morde cieszy!!! -
młoda maleńka Mimi! mikro boskość zgarnięta z parkingu! ma domek :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
i co z nim??? -
[quote name='reniax1'] 1. niech Kumpel zostanie na razie na stadionie do czasu ostatecznego zamknięcia a ma to być ok września,[/QUOTE] znaczy może ustawić sie juz w kolejke i jak bedzie nasza kolej to do wrzesnia nie czekać? [quote name='reniax1'] 2. wciągnąć Kumpla na listę oczekujących na miejsce w tym hotelu [URL="http://www.dogomania.pl/138231-Hotel-dla-ps%C3%B3w-JAMOR"]http://www.dogomania.pl/threads/138231-Hotel-dla-ps%C3%B3w-JAMOR[/URL] kto mógłby to zrobić? może ktoś ma bliższy kontakt z właścicielem?nie wiem jakie są zasady przyjęć?[/QUOTE] no jamor bardziej szkoli, moze bez sensu? są fajne hotele też bliżej :) [quote name='reniax1'] 3. nie przestawać w ogłaszaniu Kumpla na rożnych stronach, zapoczątkowała to Koosiek ale nie wiem czy to jest kontynuowane [/QUOTE] to na pewno! Kumpel był (jest) w Vege teraz, ale kurde żaden odzew :( [quote name='reniax1'] 5. chciałam tez zrobić mu ogłoszenie na allegro, ale kto mógłby to firmować aby wyglądało poważnie ? zazwyczaj takie ogłoszenia wystawiają fundacje czy schroniska to chyba bardziej dyscyplinuje ewentualnych właścicieli do podejmowania świadomych decyzji no i jeszcze sprawdzenie domu, umowa adopcyjna itp, ja tego nie zrobię nie jestem kompetentna i nie mam takich możliwości;[/QUOTE] ja bede mogła ale niestety za miesiac-dwa moze tymczasem kto inny by mogł? [quote name='reniax1'] 6. może jednak w tym czasie znalazł by się jakiś dt dla psiaka gdybyście uruchomiły swoje znajomości na tym forum.[/QUOTE] z DT baaaardzo słabo! jeszcze 2 lata temu było o wiele łatwiej (ale też mniej psów było ratowanych), teraz to nawet znajomości nie pomogą... kasa 90 zł na psy stadionowe poszła na leczenie Omena ALE :) mogę w każdej chwili oddać, znaczy powiedzmy tak: kasa jest. 90 zł mamy. są na koncie jak były. ok?
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
ostatnie super :) dobra styknie! -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
nowe wpłaty i stan konta: 2010-06-09 WERONIKA D. 20,00 zł 2010-06-09 KAROLINA S. 30,00 zł 2010-06-09 MARTA A. 46,00 zł 2010-06-10 JOSTEL5 40,00 zł razem wpłat: [B]2 437,00 zł koszt leczenia:[COLOR=Red] 3 743,00 zł [/COLOR][/B] [CENTER][COLOR=Red][B][SIZE=4]brakuje nam 1 306 zł.![/SIZE][/B][/COLOR] [/CENTER] -
młoda maleńka Mimi! mikro boskość zgarnięta z parkingu! ma domek :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
zapisze sobie Twój nr ale gadać moge po 16 dopiero :( (taka praca...) -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
będzie aukcja cegiełkowa :) muszę tylko wszystko zgrać no i przydałoby sie zdjecie wesołego Omena po :( -
młoda maleńka Mimi! mikro boskość zgarnięta z parkingu! ma domek :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
kazdy by tak wygladał jadac na plackach :P dobra, czas na ustalenia, Igiełko oczekuj pw :) -
foty labki [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/czarna_labka/DSCF3262.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/czarna_labka/DSCF3264.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/czarna_labka/DSCF3267.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/czarna_labka/DSCF3271.jpg[/IMG][/CENTER] [B]i wątek na labach: [/B][url]http://labradory.info/viewtopic.php?p=694246#694246[/url]
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
dziekujemy!!! -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
z czerwonym dywanem i wyciem do księżyca :) ojej a ja juz myslalam, ze go nie zobaczymy na 4 łapach nigdy... co za chłopak dzielny naprawde! -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
tak Shadow to taki niejadek spod Warszawy, co sam do auta wskakuje :) bardzo fajny psiak zdjęcie pod oknami świetne :D haszczaki z CBŚ normalnie! trzeba jakaś imprezę zrobić na cześć powrotu Omena do żywych! ;) i Shadowa przy okazji :P -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
oooh ! Shadow! :):):) -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='idusiek']sorry, za offa: czy ktos z was haszczakowatych widział ostatnio w centum ludzi przebranych na kowbojów i z 5 samojedami i 2 nowofunlandami- zbierajacych "na psy"?[/QUOTE] ida ja widziałam ze 2-3 miesiace temu jakichs ludzi czy jednego z dwoma niufami pod ARKADIĄ! ale szybko mi tylko mignęli i nie yłam pewna czy zbierali czy stali czy co to było ps: na pw odpisze Ci jutro, bo dłuższy temat a padam -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
[quote name='jostel5']Przelałam dzisiaj dla Omenka 40 zł,za ok.2 tyg. coś jeszcze dorzucę..Na razie mogę tylko tyle...:([/QUOTE] jostel dziękujemy :):):) -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
no właśnie zapytam kogoś w fundacji, bo ja jako ja nie mam konta (robi sie) ale fundacja jakies ma :) -
Lilunia - teraz Fifka - kłębuszek strachu- ZMARŁ PAN :-(:-(
mru replied to Awit's topic in Już w nowym domu
no słyszałam, ze juz jest haha :P -
[quote name='beka']Małego czrnego bez ogonka nie ma w lecznicy. Widziałam 2 nowe psy: miiiix husky; z naciskiem na mix z łapą po starym złamaniu, którego dzięki Idusiek juz udało się zidentyfikowac jako Madoxa, ktory był wydany do adopcji. Wychodzi na to że to adopyjna rodzina wezwała zeby go odłowic :( I beżowy przemiły kundelek z Borowiny. Jest średniej wielkości (pod kolano). Nawzywa sie Zborek.[/QUOTE] ojeza biedny Madox :/ aaah a skad był? ktos sie nim zainteresuje? :(
-
młoda maleńka Mimi! mikro boskość zgarnięta z parkingu! ma domek :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
o tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/175698-Kujawy-Domowe-Zacisze-Sprawdzony-DT-za-dary-dla-ma%C5%82ych-potrzebuj%C4%85cych-suczek-zdj%C4%99cia[/url] :) -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
do sądu nas zaproszą :P -
młoda maleńka Mimi! mikro boskość zgarnięta z parkingu! ma domek :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak tak juz widziałam :) jestesmy wstepnie oczywiscie zainteresowani! -
młoda maleńka Mimi! mikro boskość zgarnięta z parkingu! ma domek :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
już widziałam Twój wątek, Igiełko napisz mi jak by to dokłądnie wygladało? znaczy chodzi mi o płacenie :) 180 km od Warszawy to koszt +/- 100 zł. zaczynam myslec skad wziac kase :)