Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. nowe wpłaty: 2010-06-10 OD LIVKI I NIKUSIA 50,00 zł 2010-06-11 LOLALOLA 25,00 zł 2010-06-11 MICHAŁ G. 26,51 zł 2010-06-11 VIola005 50,00 zł 2010-06-11 KATARZYNA K. 20,00 zł 2010-06-11 MIKOŁAJ M. 60,00 zł 2010-06-11 IGNACY G. 200,00 zł dzieki ludzie :D:multi: [B] razem: 2 868,51 zł[/B] [CENTER][SIZE=4]brakuje nam już tylko[B] [COLOR=Red]874,49 zł.[/COLOR]!!![/B][/SIZE] [/CENTER]
  2. no biedne te zwierzaki :/ u mnie to samo, masakra :( psy juz same nie wiedza gdzie spac...
  3. super :) podaj mi maila reniax, wysle Ci od razu umowe :)
  4. zuziu słyszałam o Bubie :( okropne. ta pogoda jest jakaś straszna, zimą były okropne mrozy i każdy się modlił, żeby już było ciepło a teraz...:/ te wszystkie biedne psy muszą to okropnie przeżywać, jezus :( każdy pies jest narażony...!
  5. bo Miś jest młody duchem. kurrrcze! domu nie ma :( a ostatnio poznałam dziewczynę, która powiedziała mi, że prawie adoptowała Misia... gdyby nie to, że ona wzięła kilka tygodni wcześniej starszego psiaka ze schroniska to Miś miałby super dom :) niestety, Ania ma w domu jeszcze dwa psy i kilkadzieścia szczurów ;) także wybaczam haha ale szkoda szkoda, Misiek miałby super super panią!
  6. a, Stegny, spoko :) to nie tak źle. dajcie mi nr do pani Eli :)
  7. dziś odbieram fakturę, czyli z 5 dni :/ gmina jeszcze nie raczyła zrobić przelewu... :roll:
  8. [quote name='malagos'] Mru, a nie pomyl jamnisi ze szczurkiem :)[/QUOTE] hahaha :) racja! musicie podpisać. śliczna jest, najpiękniejsze są takie starowinki do kogo ona jedzie?
  9. no, bo my kurcze bedziemy z Bogatyni wieźć 2 psy, we Wrocławiu orpócz jamniczki zabieramy jeszcze 2 szczury! no i z tym wszystkim jedziemy i musimy to potem porozdawać :P
  10. jakos damy rade, nie zostawimy Hena przecież. domki pytaja, tak :) a tyle miesiecy milczały! dom Bansai nie odpadł tylko bansai zamilkł :) ale może jeszzce się odezwie i spotka z Henem. morepig - jasne,z e na jesieni będą szkolenia :) ostyatnio trwały chyba do października!
  11. ah i ktoś musiałby mi ją wyciagnać ze schronu i podrzucic gdzies do centrum Wrocławia w godzinach eee... 10-14 :P bo my rano z Wroc jedziemy do Bogatyni, zabieramy psy i wracamy trasa Wroc - Wwa
  12. jestem :) wezmiemy małą, koszty bede musiała policzyc dzis jak juz bede wiexziała co jedzie :) ale nie beda to duze kwoty, bo kilka zwierzakow sie na trasie znalazło! piekna, komu mamy ja przekazac w Warszawie? czy ten ktos mogłby się kopsnąć gdzieś do południowej jej czesci, ew. centrum? :) ostrzegam, ze nie wiem o której dojedziemy. nasze psy musimy pod Grójec zawieźć po drodze
  13. Jak tak mysle teraz o Omenie, po tym jak go ostatnio widziałam i przypominam sobie jaki był tego dnia, co go zabralismy to wydaje mi sie, ze on musiał juz wtedy źle się czuć/być chory czy coś teraz jest wesoły, cieszy sie do ludzi, jest taki żywy a jak my go spotkaliśmy to był zupełnie obojetny, spał i nie chciał wstać ale też nie chciał uciekać, sam nie wiedział.
  14. NIJaSe zmien tytuł, ze brakuje ponad 1000 :) w sumie brakuje pi razy oko 1300 ale nie wiemy, czy nie wiecej, bo moze coś jeszcze bedzie!
  15. Kora pytałam Cie kiedyś o pekinka z Gagarina, czy on trafił na Paluch???
  16. umowa prywatna jest mało warta, polecam podpisanie umowy fundacyjnej :) tak, on teraz ich sprawdza, dominuje, znaczy :) normalnie powinno przejść, ale wyciąć byłoby najlepiej.
  17. a będziecie mogli odwiedzić panią Anię za jakiś czas? i jeśli np. moglibyśmy dostać jakieś foty wtedy... to byłoby bosko. skąd ona się o Kumplu dowiedziała? :) możemy tez podpisać fundacyjną umowę (powiedzmy, że ma całkiem prawną moc:)) mogę podesłać na maila! to by było bardzo zalecane! ;) jakby sikał i był z tym problem to możemy pomóc szkoleniowo!
  18. nawet nie odkleszczowy :( nie wiadomo co mu było zajrzyj tu: [url]http://www.interwencje.viva.org.pl/?p=771[/url]
  19. ja bym była za akcją w ogóle nie rozmnazac tylko zabierac ze schronow :) za duzo tego nieszcześcia, zeby sie wozic... a jak sie rodza i umieraja rasowe szczeniory też wiem. eh. ja ich nie znam! na ulicy ich nie widziałam :/ tylko raz wtedy pod Arkadia te niufy i tez nie wiem czy to te...
  20. na DT :):):) Madox odebrany! niby sąsiad go przyprowadził, nie wiem co myslec :( tego psa możemy juz nie zobaczyć
×
×
  • Create New...