Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. Agata mi napisała chyba dwa dni temu, że wysłała te 90 zł. :) nie doszło? napiszę jej to. a czy nie widać u Misia na skórze jakichś guzków?
  2. i tak zacznę go ogłaszać, bo ten tymczas to nie jest wymarzone miejsce dla takiego psa. on powinien mieć dom, pana któremu by ufał jak Markowi. wtedy sie otworzy, będzie normalnym psem. ten pies to po prostu sam strach, który można uspić zaufaniem, ale ten strach jest w tym psie cały czas i potrzeba czasu, żeby zniknął. widziałam Kąska u Marka, jak marek po niego poszedł, wyjął z boksu - Kąsek cieszył się do niego, cieszył się w ogóle, truchtał sobie. potem zobaczył nas i troche się zmieszał jakby. no a potem kennel, samochód, tyle godzin :( no i właśnie. eh.
  3. Kąsek bardzo przeżywa nowości. Nie chce wychodzić z budy, szczerzy się na psy. Jedziemy do niego w niedzielę przekonywać go, żeby wyszedł, nie bał się... chcemy go zabrać do weta, ale kurcze w takim stanie to nie ma szans.
  4. [quote name='koosiek']Faktycznie, wypiękniał :) I z okiem chyba lepiej?[/QUOTE] tak, z okiem lepiej :) jeszcze w niedzielę myślałam, że słabo, bo łzawiły mu. Ale teraz widzę lepiej :) oko się zagoiło, generalnie widać, ze straszny bandzior z niego był, ale już jest o niebo lepiej. teraz dom... trudne to będzie :( bo najlepiej nie z posesją, lub taki gdzie by go puszczali pod kontorlą (inne psy - on może do nich przeskoczyć, koty... no i żeby nie zdziczał, żeby ktoś go kontrolował, żeby miał kontakt z człowiekiem...), ale z drugiej stroyn musi mieć dużo ruchu aaaa!!!!
  5. schudł, myślę, że częściowo dlatego, że dużo biegał, ale też może mieć robaki... jak widać Pitek ma na razie prowizorycznie zabezpieczony kojec - ze wszystkich stron kamieniami :P to dlatego, że pierwszej nocy się wykopał (kojec od razu był zabezpieczony, ale znalazł jedno miejsce...;)) ku naszemu zaskoczeniu Pitem znalazł się na posesji biegając z innymi psami (nie zjadł ich, mimo że jest tam suka i dwóch samców z jajkami). bez problemu dał się złapać i odprowadzić do kojca. na razie nie wychodzi bez kontroli. niestety kombinuje :( nie tyle z podkopami, bo z tym już nie, ale z nakręcaniem się na psy... psy biegają i on też chce... widać, że myśli też o czymś innym, nie jest zupełnie spokojny, jeśli chodzi o agresję. napina się na psy, niestety. wczoraj do zdjęć chciano go wyjść, ale złapał jednego psa nagle za ucho. pit to pies, którego do końca zycia trzeba będzie PILNOWAĆ. dom bez psów, bez kotów, bez dzieci i najlepiej u kogoś o "męskim" usposobieniu, u kogoś stanowczego, stabilnego psychicznie, zdecydowanego... hehe ktoś chętny? matko no biedny Pitek, fajny jest naprawdę, jak go zobaczyłamw Bogatyni to myślałam, że się popłaczę :) z radości, że znów go widzę. lubię takich bandziorów. z Kąskiem gorzej :( lęk powrócił, bo w Bogatyni miał Marka i go naprawdę bardzo lubił, a teraz nowi ludzie (i to co najmniej3-4!), psy... eh :( nawet zdjęć nie można było mu zrobić - schował się do budy i miał wszystko w nosie.
  6. i jeszcze trochę złoczyńcy [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/IMG_0877.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/IMG_0869.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/IMG_0858.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/IMG_0856.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/IMG_0852.jpg[/IMG] [/CENTER]
  7. Pitek CD :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/IMG_0847.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/IMG_0841.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/IMG_0840.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/IMG_0839.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/IMG_0833.jpg[/IMG] [/CENTER]
  8. Pitek w obiektywie :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/IMG_0829.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/IMG_0827.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/IMG_0825.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/IMG_0816.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/IMG_0813.jpg[/IMG] [/CENTER]
  9. wieści :) z drapaniem nie ma juz problemu, Nuka sie nie drapie, ale tez ignoruje Marusie. tzn. stara sie jej nie zauwazac, chociaz dwa dni temu bawilam sie z nimi i Nukusia podeszla do Marusi i zaczela ja obwachiwac merdajac :) tak wiec mam nadzieje, ze to dobry poczatek. Natomiast Marusia jest bardzo grzeczna i madra. slucha i obserwuje, bardzo szybko sie uczy. I przed wczoraj wskoczyla do mnie nagle nad ranem do lozka i spala ze mna :D boi sie taty i czasem na niego szczeka, ale wydaje mi sie ze to dlatego, ze ma z nim najmniejszy kontakt, bo tata rano wychodzi i pozno wraca z pracy. ale pracujemy nad tym. Marusia merda i cieszy sie na nasz widok, jak jestem sama w domu to chodzi za mna krok w krok. duzo do niej mowimy, staramy sie ja oswajac z roznymi rzeczami, np zpowolutku z pieskami na spacerze. aha, i bardzo lubi sie bawic, np skarpetkami, ale ma swojego ulubionego misia, ktorego przenosi z pokoju do pokoju :) :lol: hihi
  10. cholera trzeba zbierać na Grafitka... zmienie tytuł i myślę.
  11. no aż serce łamie ta jego radość!
  12. [quote name='mru'][CENTER][SIZE=4]uwaga, potrzebujemy Waszej [B]pomocy w nagłaśnianiu AKCJI[/B] :)[/SIZE] [SIZE=4]chodzi o [B]rozprowadzanie ulotek[/B] :lol: każdy z Was bywa pewnie w "psich" miejscach typu: [B]weterynarz, sklep zoologiczny, salon psiej piękności[/B] czy co tam jeszcze :eviltong:[/SIZE] [SIZE=4]w tych własnie miejscach moglibyście porozkładać nasze ulotki, co Wy na to?[/SIZE] [SIZE=4]wyślemy Wam je pocztą :)[/SIZE] [SIZE=4][B]chętnych zapraszam do pisania do mnie na maila: [/B][email protected][/SIZE] [SIZE=4]poproszę o [B]adres do wysyłki ulotek i ilość[/B], jaką dacie radę rozprowadzić :)[/SIZE] [/CENTER][/QUOTE] podnoszę! na razie jest jedna chętna osoba :(:(:( starsze psy Was potrzebują!!!
  13. no Hen już był w scenerii jesiennej, potem zimowej, potem bardzo zimowej, potem Hen w roztopowych błotach, teraz w kwiatach... :( bo tak długo czeka właśnie.
  14. i jeszcze jeszcze jeszcze :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/IMG_0698.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/IMG_0730.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/IMG_0725.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/IMG_0719.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/IMG_0718.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/IMG_0716.jpg[/IMG] [/CENTER]
  15. Hena nigdy za wiele :cool3: [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/IMG_0687.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/IMG_0711.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/IMG_0710.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/IMG_0707.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/IMG_0705.jpg[/IMG] [/CENTER]
  16. i jeszcze, żeby było weselej [CENTER] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/IMG_0682.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/IMG_0696.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/IMG_0695.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/IMG_0693.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/IMG_0690.jpg[/IMG] [/CENTER]
  17. co się nie śmiejemy, śmiejemy się ;) a ja mam dla Was niespodziankę: Hen jak z plakatu filmowego! [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/IMG_0675.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/IMG_0669.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/IMG_0672.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/IMG_0686.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/IMG_0683.jpg[/IMG] [/CENTER]
  18. i jeszcze kilka :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Dybuk/IMG_0584.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Dybuk/IMG_0650.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Dybuk/IMG_0638.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Dybuk/IMG_0631.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Dybuk/IMG_0615.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Dybuk/IMG_0623.jpg[/IMG] [/CENTER]
  19. no to dla fanów malucha, piekne dybukowe fotki... :) [CENTER] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Dybuk/IMG_0582.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Dybuk/IMG_0579.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Dybuk/IMG_0568.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Dybuk/IMG_0612.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Dybuk/IMG_0587.jpg[/IMG] [/CENTER]
  20. Psiegrane Marzenia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/134345-Psiegrane-Marzenia-akcja-dla-starszych-ps%C3%B3w!-pomo%C5%BCcie-w-rozprowadzaniu-ulotek!-%29[/url] promująca adopcje starszych psów
  21. dla mnie jak sie wchodzi do NiJaSe do domu to jest... normalnie :) tak powinno byc. ja niestety nie moge miec kotów :( ubolewam nad tym, ale nie moge nic zrobic z tym moim terrierem, musiałabym miec duzo dużo czasu i warunki i nie miec gderajacych rodziców ;) kiedyś...
  22. ludzie, chciałam przestrzec przed: [quote name='salibinka'][B]Elżbieta Sa.. Kraków, ul. Łepkowskiego, 12 412 27 xx.[/B] Córka i matka. [B][COLOR=Red]POD ŻADNYM POZOREM![/COLOR][/B] W tej chwili sprawa do wyjaśnienia, wyszukuje [B]nieduże suczki [/B]- okazuje się, że kilka psów w krótkim zmarło u niej w bardzo dziwnych okolicznościach. Moja Patynka ocalała cudem - była tam trzy godziny. Dom sprawia wrażenie idealnego:angryy::angryy:[/QUOTE] uważajcie, ona bierze małe psiaki a jak dzwonicie za dwa dni zapytać jak się mają - mówi, że msuaiała uśpić... historię starszej Ninki mogę wysłać na maila :(
  23. dobra, udajemy ze sie nie smiejemy :P
  24. [CENTER][SIZE=4]uwaga, potrzebujemy Waszej [B]pomocy w nagłaśnianiu AKCJI[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/SIZE] [SIZE=4]chodzi o [B]rozprowadzanie ulotek[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] każdy z Was bywa pewnie w "psich" miejscach typu: [B]weterynarz, sklep zoologiczny, salon psiej piękności[/B] czy co tam jeszcze [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG][/SIZE] [SIZE=4]w tych własnie miejscach moglibyście porozkładać nasze ulotki, co Wy na to?[/SIZE] [SIZE=4]wyślemy Wam je pocztą [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/SIZE] [SIZE=4][B]chętnych zapraszam do pisania do mnie na maila: [/B][email protected][/SIZE] [SIZE=4]poproszę o [B]adres do wysyłki ulotek i ilość[/B], jaką dacie radę rozprowadzić [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/SIZE][/CENTER]
×
×
  • Create New...