-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
nie, Pitek nie sprawia problemów łatwo się nakręca, ale potrafi być spokojny trzeba będzie mu tylko sprawić szelki na spacery... bardzo szybko ogarnął wczoraj siadanie i warowanie wczoraj był w ogóle bardziej kontaktowy niż ostatnio :) Pit jest puszczany na teren i spoko, nie ma problemów :) -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
niestety mój aparat jest zepsuty, niby łapie ostrość, ale tak naprawdę jak widać nie zawsze a w ogóle generalnie nie łapie :) i jeszcze Pitem jedzący :p [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12278.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12276.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12281.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12279.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12284.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no i w ogóle jestem śliczny [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12254.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12253.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12252.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12260.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12259.jpg[/IMG] [/CENTER] zauważcie, że obok jest inny pies ;) -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
należą mi się wszelkie nagrody :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12245.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12235.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12258.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12256.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12255.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
idziemy na spacer :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12232.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12230.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12229.jpg[/IMG] [/CENTER] jestem grzeczny, dziś się nauczyłem siadać ;) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12249.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12246.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
oj jak fajnie, że jesteście! [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12214.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12219.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12216.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pitek/SDC12222.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
a wcześniej na Polach Hen prezentował się tak: [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/DSC00527_2.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/DSC00531_2.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Heniek/DSC00533.jpg[/IMG] [/CENTER] -
i jeszcze pytanie - czy on się dobrze bedzie czuł sam? czytałam, ze one jesli maja byc we dwa lub wiecej to musza być razem od małego. i pytanie - czy on moze byc sam? nie bedzie mu źle? nie chce też mieć nagle ich potem pietastu :roll: bo i tak mam już dość wyadoptowywania psów debilom, którzy myslą, że jak biorą to są panami świata i takie tam, wiecie. każy taki maluch to te 2-3 lata życia i nie chce potem sie martwić co u nich, czy żyją czy nie uciekły, czy ktoś na nich nie usiadł, eeeh. a płeć Alfreda została oceniona tak na 97% ;)
-
pan umarł... ale psiaki bezpieczne - Rudy niestety nie żyje :(
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
podniose i ja :) Ciapuś, nie dzwoniłaś, daj znać co i jak :oops::roll: -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
byle Czaka pilnować, bo wiesz jak Hen reaguje kiedy się coś do niego skrada i on to ogarnie w ostatnim momencie - Danae sobie poradzi, dziecko nie no i pomyślałam, że teraz w lato to spacery z Henem raczej nie za długie - aż trochę zrzuci sadła i przywyknie do nowego trybu :) teraz w sumie głównie siedzi w swoim kojcu :/ -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Marta, a duzo Was w domu nie ma? bramki powinny załatwić problem, Hen nie musi mieć salonów jak jest sam - on i tak będzie siedział w jednym wybranym miejscu :) nie sądzę, żeby suki się pchały, chyba że Danae :P pójdzie go wydymać - ale to spoko, on kłapnie w końcu, ona se pójdzie imo :) można też go w chłodniejsze dni zostawiać na zewnątrz w ogródku :) ogródek jest fajny, nie taki tyci i jest i cień i słońce i jakby padało to daszek. ja kiedyś robiłam tak, że zostawiałam chłopaków razem i zostawiałam włączony dyktafon, żeby wiedzieć, czy się tłuką czy warczą czy jest spokój - można to przetestować, wyjść na godzinę czy coś :) -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
aaa nie mam czasu :) wróciliśmy późno, zaraz znów trzeba wyjść :P ale powiem, że było dobrze :) myślę, że spoko. do mnie np. już zupełnie nie warczy jak jestem niżej niż on lub w jego poziomie - kwestia tego, żeby nabrał do człowieka respektu, żeby wiedział, że nie wolno - czyli trzeba z nim po "męsku" i jasno :) jedyne co to trzeba na Czaka uważać :) z psami dobrze będzie. Hen już czuje, że Danae jest wyżej i udaje, że jej nie widzi ;) nawet jak Danae zaczęła go gwałcić to on przez moment udawał, że spoko haha :) a potem kłapnął dwa razy. ale widać było, że krzywdy by nie zrobił. -
nie chodzi o to, Ola! ;) my w niedziele nie damy rady :( jeszcze gorzej z czasem... przełożyliśmy tylko jedną rzecz - na poniedziałek :) i mały już u nas :) tak, to raczej samiec byliśmy w Ogonku, pan dr Kliszcz się zachwycał Alfredem :P to chomik dżungarski, ew. roborowskiego, ale chyba jednak Dżungar :) ma 2-3 tygodnie, powinien być jeszcze przy matce chwile, ale radzi sobie - sam je i pije, wiec spoko :)
-
nie wiem naprawde, pewnie sie rozmnożyły i było o te dwa za duzo... albo dzieciaki wzieły do parku sie pobawić w dom. nie wiem, nie wiem! dzis pojedziemy do Ogonka :) sprawdzimy co to takiego może być, jak duże urośnie, co ma jeść itp :) jednak kurde nigdy nie wiadomo co jest w kartonie po butach, w worku leżącym przy drodze, w śmietniku...