-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
dokładnie 2 tyg temu Grzesiek dzwonił i pytał, czy można odebrać Shadowa, bo był u niego i coś mu się nie podoba... czyli już jest nagle ok i dajemy tam drugiego psa? i wszelkie płacze w poczekalni z okresu jak Omen był umierający i mówiło się, że go nie oddamy tak na szybko też były tylko przypływem emocji? bo ja nie kumam... -
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
mru replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
jak to Omen w nowym domu a my nic nie wiemy...? szczerze powiem nic z tego nie kapuję... już pomijając uzgodnienia z nami to przecież jeszcze niedawno Grzesiek miał wątpliwości co do Shadowa... czy go nie zabrać, więc chwileczke... -
[quote name='Romka']Uboczowie ,pewnie dzwonią co tam u Miśki?;)Tak to jest jak dzieci zostają z ciocią!:lol:[/QUOTE] no jasne, że dzwonią ;) ale nie nerwowo, raz dziennie co najwyżej :D dziś wracają... Misia się ucieszy ;) a mi będzie brakować tego towarzystwa: Misi, która w końcu zaczęła się cieszyć na nasz widok (mimo, że nie jakoś wylewnie haha); Łapki, która nie ważne co się dzieje śpi sobie w kuchni;); Bartusi, która ciągle się pcha do człowieka:P; Gusia, który chodził z nami na spacery :); Białki, która w końcu się przełamała i już nie uciekała na nasz widok i OCZYWIŚCIE mej miłości - Smolusia, który jest boski :D (i też wczoraj byl z nami na spacerze!!!) [quote name='becia66']A co ty [B]mru [/B]zrobiłaś ze swoim inwentarzem ? Czyżby wszystko siedziało u UBOCZÓW ? :cool3: A co na to Gacuch mój kochany ? Uświadomiłam sobie teraz jak dawno nie zaglądałam na jego wątek.... Wstyd mi....:oops:[/QUOTE] a moje zwierzaki u mnie w domu, do UBOCZÓW by nie dało rady, moje psy ganiają koty :( ja te kilka dni kursowałam :) praca, UBOCZOWIE, dom, UBOCZOWIE, dom... itd ;) Gacuś na to: osz ty...! o nas nie pamiętas?! do jakichś innych się prowadzas! :) a serio to Gacuś strasznie przeżywa upały, wyjdzie na sekunde i już wraca, potem leży i dyszy...
-
no, Zośka! w końcu :)
-
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ahahahah dokładnie :D ahahahahaha kochani, zapraszam miłośnikow kotów i nie tylko na aukcję cegiełkową, z której dochod przeznaczymy na troskę o wrażliwe wnętrze Pitka :D [url]http://allegro.pl/item1150675710_pokaz_mu_jak_zyc_pit_potrzebuje_czlowieka.html[/url] -
DT na CITO dla 3 szczeniaków- pso-lampartów-szczaniaki juz w DT!! Mają domy
mru replied to golf's topic in Już w nowym domu
zapisuje sie :( -
"Jedyny, który nie szczekał"... kochany Chudy ma DS.... :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
podobno tak :) dostałam filmik (ale sprzed zabiegu) [video=youtube;CiUxkolWvIE]http://www.youtube.com/watch?v=CiUxkolWvIE&feature=player_embedded[/video] -
stara sunia jak pół kota, porzucona na ulicy. podobno odnalazł się jej pan
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
cholera, cisza :/ -
pan umarł... ale psiaki bezpieczne - Rudy niestety nie żyje :(
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
z tym, że osoba która zgłqszała psiaki jest wiarygodna, nie jest to ktoś anonimowy -
pan umarł... ale psiaki bezpieczne - Rudy niestety nie żyje :(
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
z nieoficjalnych informacji: Kajtuś, Fredzia i czarny zostaly przez kogoś z okolicy przygarnięte... Rudy nie żyje - babeszjoza... nie wiem na ile to informacje prawdziwe, bo bardzo trudno mi się dogadać z osobą, któa zgłosiła mi problem... już nie pierwszy raz tak jest z resztą... -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ooo Bliss poznała Henia :) -
stara sunia jak pół kota, porzucona na ulicy. podobno odnalazł się jej pan
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
cisza.... :/ -
pan umarł... ale psiaki bezpieczne - Rudy niestety nie żyje :(
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Kajtusia zdaje się ktoś przygarnął, dowiem się więcej! -
stara sunia jak pół kota, porzucona na ulicy. podobno odnalazł się jej pan
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ponad 200 wejść... kurcze i nikt na 200 osób nie może wziąć takiego maleństwa? -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak, wiemy! :) Paweł u niej był zdaje się przedwczoraj :) Pestka ma się świetnie, podobno z tymi stojącymi uszami wygląda korzystnie no i w ogóle podobno wyładniała u xelki :) nowa rodzina jest bardzo fajna, mieli sunię poprzednią bardzo długo. sunia umarła na nowotwór, w domu przy wszystkich. poczekała aż wrócą do domu i umarła z nimi. Pesteczka boi się jeszcze wchodzić do klatki, ale daje radę ;) jest wesoła, kochana -jak to nasza Pesteczka :) -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
mru replied to red's topic in Już w nowym domu
pani Asiu, bardzo dziękuję :( jak zobaczyłam Odyna po raz pierwszy nie wierzyłam, że przeżyje on godnie jeszcze pół roku malibo, Tobie też okropnie dziękuję, nie pierwszy raz z resztą mam u Ciebie dług Cantadorra, Tobie też dziękuję, że wypatrzyłaś Odynka... i wszystkim, którzy pomogli a o których nie wiem, bo robią to z chęci pomocy a nie, żeby się pławić w blasku chwały na dogo, dziękuję. wsztyscy jesteście Odynowymi bohaterami. Odynku, śpij. Myślę o Tobie. Tak Cię zapamiętam: [CENTER][URL="http://img59.imageshack.us/i/dsc3804.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1848/dsc3804.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] -
stara sunia jak pół kota, porzucona na ulicy. podobno odnalazł się jej pan
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ulv, dowiem się, możesz też napisać do APSY :) -
"Jedyny, który nie szczekał"... kochany Chudy ma DS.... :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wieści z wczoraj :( *** Mam chyba złą wiadomość. Chudy ma nadziąślaka. Jutro obejrzy go doktor. Narośl rośnie bardzo szybko. Jest między przednimi zębami, a raczej tym co mu z nich zostało, w dolnej szczęce. Mogłabym przysiąc, że nie miał narośli,. gdy do mnie przyszedł, bo oglądałam mu ząbki, żeby określić wiek. Nasz pan doktor to doskonały chirurg. Zdamy się na niego. Martwi mnie tylko tempo w jakim nadziąślak urósł. Mogę ci obiecać, że zrobimy wszystko, aby o Chudego walczyć. To nasz kochany senior, najmądrzejszy ze wszystkich naszych nygusów! Jest tak spokojny i ufny. Przychodzi na głaskanie, patrzy w oczy. Aha, ma teraz lekka nadwagę, o co mam już do siebie pretensje. Dam ci znać po wizycie u doktora. Mam filmik z Chudym, jak biega z psami na smoczym polu, ale jeszcze jest w aparacie. Potem ci wyslę:). *** oraz z dziś! *** Chudy jest już po zabiegu! Jeszcze śpi. Byłam przy nim na sali i można powiedzieć, że trzymałam go za łapkę:). Cały nadziąślak usunięty, trzeba tez było wyrwać dwa trzonowe zęby, które już się potwornie ruszały i zapewne sprawiały mu ból. Ma tez usunięty kamień, więc teraz uśmiecha się jak gwiazdor filmowy. Waży 7,1 kg, czyli utył 2 kg. Jest bardzo dzielny i przekochany. Muszę cały czas gadać do niego, a on patrzy tymi swoimi mądrymi łagodnymi oczami. Będzie dobrze! *** trzymajcie kciuki! -
stara sunia jak pół kota, porzucona na ulicy. podobno odnalazł się jej pan
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='siekowa']Bo na FB ją sporo osób promuje. :) Zaraz ją wstawię na NK i psiegrane.[/QUOTE] nooo :) niech ją zauważą! wrzuciłam też na mikropsy a APSA mi powiedziała, ze na P jest dużo takich małych :( i jest " 1 kg chichuachua. Taki wychudzony chomik na szczudełkach i z dwoma zebami na krzyż..."