Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. no 2 kolejne złapane. w sumie już odjeżdżaliśmy, kiedy je zobaczyliśmy. przez 5-6 godzin nie mogliśmy ich na 100% namierzyć (brr, zimno). ale udało się. pobocze, szybki bieg, wślizg... miny grzybiarzy nie od opisania. został prawdopodobnie jeden. i suka. koniecznie trzeba wrócić.
  2. nie sadze żebyśmy dzis dali rade złapać suke i 3 małe plus drugą (łaciatą) suke i nie wiadomo ile małych :( sami... a zostawić ich nie będzie można...
  3. czyli jedziemy w 4 osoby... no super hahahaha :) to tyle, co poprzednio, skoro Agi nie będzie... no to widzę, że maluchom rośnie szansa na przezycie... :) ah to dogo, nikogo z Warszawy na nim nie ma...
  4. hehe wybzcacie, nie dzis :) jade za tymi szczeniorami latac. moze jutro :)
  5. nie, bo sa szkolenia...
  6. powiedzcie mi: 1. czy będzie aga? 2. dokąd wieziemy ew. złapane maluchy i suke/i?
  7. taka byłam zakręcona, bo jechaliśmy tam ze 2 godziny :P niby w dzien, ale po 1. zamknięty przejazd na Błonie w Brwinowie.. potem lecznica i zamieszanie, a potem... korek na wyjeździe z Błonia i w strone Błonia, więc dotraliśmy po 14 ;) a wracaliśmy niemal przez Zyrardów, bo wszędzie korki aaaa :P
  8. postaram sie w weekend lub na początku tygodnia :) byłoby fajnie, gdyby poszedł do domu, bo 1. blisko jest i kastracji dopilnuje a po 2. on sie w hotelu nuuudzi jak to dziecko :P
  9. ten pies jest boski, jak go zobaczyłam to mi nogi zmiękły... :) dom wydaje się bardzo fajny... wiedzą o umowach i wizytach, budują dom pod Warszawą. ale zobaczymy na miejscu :)
  10. Abra już chyba w Warszawie. wstępnie jutro zbiórka o 8:30 na Połczyńskiej!
  11. no miałam zamiar pisac jakiś :) na razie mam chętny wstępnie dom w Warszawie... :) muszę sprawdzić i zobaczymy co dalej!
  12. słuchajta, akcja w sobote. musimy wylapać co sie da! ile osób jedzie? mamy miejsca w samochodzie, Abra chyba tez? my mamy dwa. a Abra? Ola jedziesz?
  13. nie, a miałam? :D zakręciłam się przy tej Lulu. założę wątek i Ci podesle :) super suka z niej.
  14. tak, tylko tyle :P bo zajęłam się Lulu, narobiłam jej fotek i będzie trzeba choć trochę poogłaszać ;)
  15. nie wejdzie. :( na 100%... to jest pies zaprawiony w bojach...
  16. [CENTER][B][SIZE=4]TARPAN W DOMU![/SIZE][/B] :multi: [/CENTER] [B] więcej tu: [/B][URL]http://labradory.info/viewtopic.php?p=816537#816537[/URL][B] ** Tarpana[/B] znaleźliśmy przypadkiem, w parku zdrojowym jednej z miejscowości uzdrowiskowych... daleeeko :) Przyjechaliśmy tam szukać innego psa, tamtego nie było. [B]Był Tarpan:[/B] [B]wielki jak dog, o głowie i zachowaniu labradora... z cudownymi dropiastymi łapami. [/B] Tarpan jak gdyby nigdy nic kręcił się po ulicy, wstrzymywał ruch, ganiał za psami aby się z nimi bawić, pił wodę z miski z koperkiem na stoisku z warzywami... skąd był odganiany oczywiście. (przy nas dość łagodnie: "a idź mnie stąd!) skąd się wziął? każdy ma inną wersję, ale był tam już jakiś czas. Tarpan to dziecko, [B]ma może rok max[/B]... Kuleje, bo kilka dni temu pogryzł go pies (Tarpan jest z resztą ogromna ciapa i ma pokiereszowany pyszczek). [B]Przebywa w hotelu, ale przydałby mu się DT[/B], bo Tarpan się strasznie nudzi i strasznie chce kontaktu z człowiekiem... [B]jeśli znajdzie się DT to pomożemy finansowo![/B] Jeśli kulawizna nie ustąpi to oczywiście [B]potrzebne będzie RTG - my zapłacimy! [/B][B]Tarpan prosi o dom.[/B] Tarpan to pies [B]w 100% gotowy do adopcji![/B] Jest domowy, akceptuje inne psy, radzi sobie na smyczy, jest bardzo ufny, [B]zupełnie nieagresywny[/B] i niedominujący! Nawiązuje przyjaźnie w 5 minut! Nie sprawia większych problemów w transporcie. Jest silny, to fakt. Ale ja (ważę tyle samo, co on!) spoko sobie z nim radzę. Tarpan to pies młodziutki! [B]Ma około roku.[/B] Będzie cudownym psem kanapowym :) (tak, wie do czego kanapa służy!) kontakt w sprawie adopcji:[B] 790 102 273 ; 790 102 272 ; [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/B][CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tarpan/201009141099.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tarpan/201009141097.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tarpan/201009141098.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tarpan/201009141094.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Tarpan/201009141103.jpg[/IMG] [/CENTER] [B] * Aha...[/B][B]Tarpan prosi też o wsparcie! [/B] Tarpan kuleje – prawdopodobnie dlatego, że kilka dni temu pogryzł go inny pies. Jednak jeśli ból nie minie, konieczne będą dalsze badania i[B] RTG dwóch stawów[/B]. To spore koszty. Do tego dochodzi koszt [B]hotelowania i opieki[/B]. Dlatego prosimy o wsparcie: [CENTER][B]22 1370 1109 0000 1706 4838 7304[/B] Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! ul. Kopernika 6 m 8, 00-367 Warszawa [/CENTER] [CENTER]z dopiskiem [B]„Tarpan”[/B][/CENTER]
  17. ze szczepionką się udało. ale znaleźć nie znaleźli :P już Ci przez tel nie chciałam mówić, że ta pani trochę taka niezorientowana. wpisała go jakby jeszcze raz i ma potem pytać dra czy panią Anie, maja go szukać i przepisać wszystko. z domu nici :( a tak się Kapsel bawi w hotelu (moja mama była w szoku haha) [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Kapsel/DSC00147.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Kapsel/DSC00148.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Kapsel/DSC00146.jpg[/IMG] [/CENTER]
  18. meliśmy inny telefon (z metra...) ale szkoda gadać. straciłam tylko pół godziny na jazdę tam i z powrotem... a wczoraj odwiedziłam Piorunka Kapsla :) jest kochany, chce ciągle latać po terenie, chce do człowieka. w boksie się nudzi, chce wyjść... a jak jest wypuszczony to siedzi na fotelu haha :) strasznie fajnie tam psy maja
  19. a wiadomo co to za kot ten ze zdjęcia, które wrzuciłam? wiem, że kotka po wypadku ma dom i łapka ocalała :)
  20. czy temu małemu haskiemu możecie szybko porobić ogłoszenia? o mttako, pójdzie jak nic :/
  21. czy ktoś jest z tamtych okolic? jestem bardzo ciekawa, czy ta sprawa się ruszyła? jak to się skończyło? jeśli jest ktoś z tej okolicy proszę [B]PILNIE [/B]o maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][EMAIL="[email protected]"][/EMAIL]
  22. robimy, co się da i jak najszybciej się da.
  23. dzieki, że podnosicie :) mnie ciągle nie ma...
  24. pewnie dałoby. kombinujemy teraz w ten sposób, cierpliwości!
  25. dzikawa, poodchodzi do samochodów, ale ucieka trochę. być może da się po prostu złapać. Kasia., która tam mieszka ma próbować... ale nie ma co z nią zrobić.
×
×
  • Create New...