Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. u Krzysia dobrze, generalnie wygląda jak szmatka ze przodozgryzem lub żywy trup, ale zapewniam, że to tylko takie pozory :cool3: Krzyś w sumie całe dnie sobie popierdziela po domu, nie robi pod siebie wbrew pozorom ani nic z tych rzeczy! dziś ogarnął, do czego służy posłanko Gacka i że się w nie wchodzi (P mówi, że to przypadek, że się akurat tam położył, ale ja obstaję przy swojej wersji hihi) i z Diegusiem :) konwersacja na FB: Charly: a czy on pokazuje, ze mu lepiej? wiesz jakąs taka wdzięcznośc hehehheh mru: NIE :D
  2. pytam pytam. cały czas o nim pamietam :( mam jeszcze na P sukę, którą musze zabrac, koszmar jakiś :( nie wiem też co u niej... o psie mysle, zastanawiam sie czy on te zatoki ma tak przewlekle chore czy jednorazowo? bo wiem, ze bywa tak ze to niestety jest na stałe :(
  3. a no i my jutro jedziemy po dwie małe sunie za Warszawę... nie wiem jakie dokładnie, jutro Wam pokażę. ale strasznie ludziom wadzą, wiecie - proszą o żarcie i w ogóle skandal...
  4. nie wiem jak aktualna sytuacja, ale ostatnio te dwa wątki były tragiczne :( mama i szczeniaki zamarzają w norze: [url]http://www.dogomania.pl/threads/172285-Matka-i-szczeniaki-w-le%C5%9Bnej-norze-zaraz-zamarzn%C4%85!Brak-pomys%C5%82%C3%B3w!-Pom%C3%B3%C5%BC-[/url]! oraz biedak jakiś w świętokrzyskim :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/194591-%C5%9Bwi%C4%99ty-krzy%C5%BC!!-B%C5%82%C4%85ka-sie-pies-z-guzem-na-szyi-chor%C4%85-%C5%82ap%C4%85-chodzi-pokrzywiony[/url]!!!
  5. dzięki :) już ściągnęłam, wiec możesz usunąć, żeby nie było że czyjeś dane publicznie :)
  6. hej ja w przyszłym tygodniu mogę oba domki sprawdzić :) powiedzcie tylko który to maluch jest? z domkami umowie się albo dziś wieczorem jak pogadam z TZtem albo jutro!
  7. ojej podobny, ale chyba aż taki koń nie urośnie :)
  8. to uwazaj, zeby nie wyrósł Tarpan z niego haha - pokaż go :)
  9. była wizyta :):):) pozwolę sobie trochę zacytować [B]ambird: [/B] "Mieszkanie w kamienicy na drugim piętrze. Bardzo pozytywni ludzie :) Jest para, ok 4 letnia dziewczynka i babcia, która psom odda życie ;) Świadomi są posiadania dużego psa, byli właścicielami rottweilera przez 10 lat. Babcia trochę starych poglądów, jednak z zaciekawieniem słuchała co mam do przekazania. Trochę chyba się załamała kiedy powiedziałam, że sucha karma wystarczy i nie będzie musiała gotować [IMG]http://labradory.info/images/smiles/a.gif[/IMG] [IMG]http://labradory.info/images/smiles/y.gif[/IMG] Opowiedziałam o: żywieniu - wyjaśniłam różnicę między karmami marketowymi a tymi lepszymi, profilaktyce weterynaryjnej - są świadomi rocznych stałych kosztów, wiedzą ile kosztuje leczenie psa, szkolenie pozytywne - bardzo ich zainteresował ten temat, wzięli numer telefonu do mojego szkoleniowca." oczywiście wyślę jeszcze [B]ambird[/B] lub kogoś innego na wizytę po :cool3: no i chyba pozostaje umawiać szczegóły i szukać transportu...
  10. maaaaatko... super, co jeszcze:(
  11. oooh, ale to i tak super wieści :)
  12. tak, fajne psiaki, to te co myślałam. natomiast dałam do obejrzenia TZtowei i mówi, że żaden z tych psów nie jest tym, co go TZ kiedyś ganiał i łapał. czyli żaden nie jest psem tej kobiety, co o niej myślałam. tamten był większy. to psy czy suki? pierwszy i ostatni faktycznie rodzina. drugi super - czarny i chyba stary, śliczny.
  13. noooo, masę :) a nie zawsze się zdarza, że ludzie utrzymują z nami jakiś częstszy kontakt (niestety:()
  14. oprócz tego, ze Viva zrobiła? kasa z tego wpłynie na konto Renaty jak tylko aukcja sie skończy.
  15. właśnie nie wiem, jak jestem w subskrypcji wątków to nie wiem na który wątek kliknąć.
  16. no to czekamy czekamy na wiesci :) psiaki faktycznie biedne często tam leżą... myślałam ze moze czyjes jak to na wsi.
  17. [B]Waldek [/B]czyli wiadomo, że psy są niczyje? i że trzeba ratować? to trzeba :) chyba je kiedyś na górze widziałam jak je ktoś karmił, ale robił to poza swoim podwórkiem, więc pewnie po prostu je dokarmiał. poza tym tam przy wjeździe na górę jest takie miejsce, w którym mieszkają bezdomni zdaje się... może to ich? chociaż nie wiem... w niedziele o 11 szukam psa w Ursusie :(
  18. ja wiem gdzie są te psy i znam je faktycznie. słuchajcie, może nie piszcie dokładnie gdzie są... to ryzykowne. co do psiaków - one tam faktycznie zawsze są. zawsze te same czarne. jednego kiedyś TZ ganiał, jak ten uciekł jakiejś kobiecie co mieszka nieopodal. tak na 90% to był jeden z tych psów. ale nie wiem... myślałam, ze są z tego domu obok, gdzie zawsze jest otwarta brama, kiedyś tam w bramie leżały...
  19. okazuje sie, że pominęłam całą stronę wpłat :crazyeye: rozliczenie Mieszka: [B]wpłaty:[/B] 2010-10-04 EWA D. 50,00 zł 2010-10-05 ALEKSANDRA CH. 30,00 zł 2010-10-05 BARBARA A. 20,00 zł 2010-10-05 ATOMOWKA 25,00 zł 2010-10-05 W. ALDONA 25,00 zł 2010-10-05 BEATA Z. 30,00 zł 2010-10-05 ULKA URSZULA N. 20,00 zł 2010-10-05 U. ELŻBIETA I W. DANIEL 60,00 zł 2010-10-05 SYLWIA CZ. 30,00 zł 2010-10-05 NATALIA T. 30,00 zł 2010-10-05 D.-K. MAŁGORZATA 200,00 zł 2010-10-05 W.-M. ANNA 30,00 zł 2010-10-06 MAGDA SZ. 15,00 zł 2010-10-06 KATARZYNA B. 20,00 zł 2010-10-06 K. EWELINA 35,00 zł 2010-10-06 S. MAGDALENA 20,00 zł 2010-10-06 ANNA KRYSTYNA M. 30,00 zł 2010-10-06 DOROTA S. 100,00 zł 2010-10-06 MARTA C. 30,00 zł 2010-10-06 KATARZYNA SZ. 50,00 zł 2010-10-06 C. MAŁGORZATA 3,21 zł 2010-10-06 N. AGATA 10,00 zł 2010-10-06 MAURA REBEKA Ł. 100,00 zł 2010-10-06 G. NATALIA 13,00 zł 2010-10-06 ANNA MAGDALENA S. 20,00 zł 2010-10-06 SYLWIA MAGDALENA P. 10,00 zł 2010-10-06 MAGDALENA B. 50,00 zł 2010-10-06 S. MARIA 50,00 zł 2010-10-06 MAŁGORZATA W. 200,00 zł 2010-10-06 K. PAULINA 30,00 zł 2010-10-06 KATARZYNA S.-M. 50,00 zł 2010-10-07 DOMINIKA D. 25,00 zł 2010-10-07 DONATA G. 50,00 zł 2010-10-07 AGATHA S.-B. 200,00 zł 2010-10-07 W. LIDIA 70,00 zł 2010-10-07 HANNA Z. 50,00 zł 2010-10-07 L. GRAŻYNA 100,00 zł 2010-10-12 DOROTA SZ. 15,00 zł 2010-10-12 IZABELA H. 300,00 zł 2010-10-14 TOMASZ K. 100,00 zł [SIZE=4]razem: 2 296,21 zł[/SIZE] [B]wydatki:[/B] 2010-10-13 wetki 200,00 zł [B]czyli:[/B] 2 296,21 zł - 200,00 zł [SIZE=4][B]= 2 096,21 zł[/B][/SIZE] tyle było na dzień dzisiejszy na moim koncie a chwilę temu poszło to na konto domu tymianka!
  20. boże, zobaczcie :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172285-Matka-i-szczeniaki-w-le%C5%9Bnej-norze-zaraz-zamarzn%C4%85%21-Brak-pomys%C5%82%C3%B3w%21-Pom%C3%B3%C5%BC-"]http://www.dogomania.pl/threads/172285-Matka-i-szczeniaki-w-le%C5%9Bnej-norze-zaraz-zamarzn%C4%85!-Brak-pomys%C5%82%C3%B3w!-Pom%C3%B3%C5%BC-[/URL]!
  21. matkoooo :( my na dzien dzisiejszy mozemy ew. pomoc odławiać :( ostatnio przybyła nam masa maluchów :( najpierw 4 (matka wciaż w lesie...), potem jeszcze 4 (mama czeka na dom) i teraz jeszcze 7 maluchow i mama wielkosci kaukaza :( aaaaaa
  22. no no, nie szkodzi :) [B]ambird[/B] od labków się jeszcze nie odezwała.
  23. zapisuje sie, niestety nie mamy mozliwosci pienieznych ani miejsca :( napiszcie jak sytuacja z łapaniem?
  24. [B]wpłaty [/B]na Mieszka jeszcze na nasze konto: 2010-10-04 EWA D. 50,00 zł 2010-10-05 ALEKSANDRA CH. 30,00 zł 2010-10-05 BARBARA A. 20,00 zł 2010-10-05 ATOMOWKA 25,00 zł 2010-10-05 W. ALDONA 25,00 zł 2010-10-05 BEATA Z. 30,00 zł 2010-10-05 URSZULA N. 20,00 zł 2010-10-05 U. ELŻBIETA I W. DANIEL 60,00 zł 2010-10-05 SYLWIA CZ. 30,00 zł 2010-10-05 NATALIA T. 30,00 zł 2010-10-05 D.-K. MAŁGORZATA 200,00 zł 2010-10-05 W.-M. ANNA 30,00 zł 2010-10-06 MAGDA SZ. 15,00 zł 2010-10-06 KATARZYNA B. 20,00 zł 2010-10-06 K. EWELINA 35,00 zł 2010-10-06 S. MAGDALENA 20,00 zł 2010-10-06 ANNA M. 30,00 zł 2010-10-06 DOROTA S. 100,00 zł 2010-10-06 MARTA C. 30,00 zł 2010-10-06 KATARZYNA SZ. 50,00 zł 2010-10-06 C. MAŁGORZATA 3,21 zł 2010-10-06 N. AGATA 10,00 zł 2010-10-06 MAURA Ł. 100,00 zł 2010-10-06 G. NATALIA 13,00 zł 2010-10-06 ANNA S. 20,00 zł 2010-10-06 SYLWIA P. 10,00 zł 2010-10-06 MAGDALENA B. 50,00 zł 2010-10-06 S. MARIA 50,00 zł 2010-10-06 MAŁGORZATA W. 200,00 zł 2010-10-06 K. PAULINA 30,00 zł 2010-10-06 KATARZYNA S.-M. 50,00 zł 2010-10-07 DOMINIKA D. 25,00 zł [SIZE=3]razem: [B]1 411,21 zł[/B][/SIZE] [B]wydatki z naszego subkonta: [/B] 2010-10-13 Cztery Łapy wizyta z dn. 8.10.2010 [SIZE=3][B]200,00 [/B]PLN[/SIZE] [B]zostało:[/B] [SIZE=4][B]1 211,21 zł[/B][/SIZE]
  25. od razu poprosiłam, w czwartek wizyta :)
×
×
  • Create New...