-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
i jeszcze parę :) [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Buli/IMG168.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Buli/IMG169.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Buli/IMG185.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Buli/IMG197.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Buli/IMG199.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
cytuję maila od Agnieszki :) [CENTER]Zgodnie z umową przesyłam kilka zdjęć Buliego, żeby pokazać, że chłopak ma się całkiem dobrze !:) Zadomowił się już na dobre, jest ulubieńcem mamy, calej okolicy i oczywiście moim! Kochany psiak, jest jeszcze malutki, ale bardzo się słucha i mało rozrabia. Piesek okazuje nam strasznie dużo miłości i jest naprawdę cudowny! Cudowny! Byliśmy juz dwa razy u weterynarza - raz na odbaraczeniu, raz na drugiej szczepionce, kolejna wizyta 28 października. Buli na widok weterynarza strasznie się cieszył i kładł brzuszkiem do góry, wiec to bardzo dzielny chłopak:) Strasznie go kochamy i bardzo się cieszymy, że jest z nami:) Jemu chyba też jest dobrze. Dziękuję jeszcze raz za przywiezienie tak cudownego chłopaczka:) [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Buli/IMG200.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Buli/IMG203.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Buli/IMG205.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Buli/IMG209.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/Buli/IMG211.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
tych na ulicy to ciągle więcej :( a to czyjeś,a to niczyje i wszystkie niczyje w sumie byliśmy po nie - to jednak para - nie było ich... będziemy szukać... a zaraz Wam pokażę, jak się miewa BULI :D
-
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak, Aza wciąż nie ma domu :/ już nie wiem jak ją ogłaszać i gdzie... a Pitek jest super, cudo. tylko właśnie chwilami żebra mu widać, powinien chyba mieć tam trochę więcej tłuszczyku, chociaż tak to mu kości nie sterczą ;) zabiorę go na krew któregoś dnia. -
Kocinka Maja zamieszkała w domu w Warszawie.
mru replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
tak, oba domki wiedzą i są świadome i oba są strasznie fajnymi domami i bardzo chcą Maję, więc nie wiem Paulina co zadecydujesz :P napisałam Ci szczegóły w mailu! domy super, szkoda żeby się marnowały ;) -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
a tu... PITEK! :D [CENTER] [video=youtube;rs1BB6fHwVA]http://www.youtube.com/watch?v=rs1BB6fHwVA&feature=player_profilepage[/video] [/CENTER] -
Krzysztof Odkrywca - malutki i starutki. mój aniołek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
not found :( -
już tylko Ali szuka domu - LENKA już w domu w Gdańsku! :)))
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
a to właśnie nasze maluszki :) [CENTER][video=youtube;2yCc5ZG_EZo]http://www.youtube.com/watch?v=2yCc5ZG_EZo&feature=player_profilepage[/video] na filmiku: [B]1:16 [/B]chłopak, [B]1:34[/B] chłopak, [B]1:57[/B] dziewczyna, [B]2:26[/B] też dziewczyna :) [/CENTER] -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
na razie koleżanka Pitka - Aza :) ta co chciała Pitka gryźć ;) i ta co ją koosiek lubi :) [CENTER][video=youtube;M7sWWQ1SJ5k]http://www.youtube.com/watch?v=M7sWWQ1SJ5k&feature=player_profilepage[/video] [/CENTER] -
OWCA MA DOM!!! Odszedł kochany za TM [*]
mru replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
strasznie sie ciesze! :) -
szkielecik [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2465.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2475.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2421.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2425.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2450.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
a to taki psiak, którego znalazła kobieta z Konstancina i prosi nas o pomoc... beka, to chyba ten, o którego Cię pytałam niedawno - że leci w stronę ogrodu... [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_1976.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_1977.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2014.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2039.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2049.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
ten jakiś wesoły :) [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2327.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2339.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2407.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2411.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
to ja wrzucam foty a golf Ty opisz psiaki tak, żebym mogła to też na FB wrzucić :) [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2370.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2378.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2392.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2360.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2363.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
pręgowana Morena i Tigerek krzywołapek...juz ponad poł roku czekają
mru replied to golf's topic in Już w nowym domu
no i Morena [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2546.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2548.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2550.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2526.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2527.jpg[/IMG] [/CENTER] -
pręgowana Morena i Tigerek krzywołapek...juz ponad poł roku czekają
mru replied to golf's topic in Już w nowym domu
i jeszcze :) [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2276.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2260-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2261.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2265.jpg[/IMG] [/CENTER] -
pręgowana Morena i Tigerek krzywołapek...juz ponad poł roku czekają
mru replied to golf's topic in Już w nowym domu
Tigerek :) [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2291.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2227.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2256.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2260.jpg[/IMG] [/CENTER] -
pręgowana Morena i Tigerek krzywołapek...juz ponad poł roku czekają
mru replied to golf's topic in Już w nowym domu
Kropeczka jeszcze [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2198.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2297.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2181.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2186.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2299.jpg[/IMG] [/CENTER] -
pręgowana Morena i Tigerek krzywołapek...juz ponad poł roku czekają
mru replied to golf's topic in Już w nowym domu
Kropka bardziej mini amstaff :) [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2125.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2077.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2099.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2124.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/sylwia_1/IMG_2190.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Krzysztof Odkrywca - malutki i starutki. mój aniołek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak, odrasta mu tak śmiesznie :) na razie ma bardzo rzadkiego jeżyka ;)