Nikt tu nie mówi o wchodzeniu na forum, tylko o telefonie do DIF. Nie wątpie, że dla DIF ten pies był tak samo ważny, jak dla pani Magdy. Dała mu DT, opiekowała się nim, gdyby nie jej DT pies prawdopodobnie zmarłby w Krzyczkach! MIAŁA PRAWO WIEDZIEĆ O ZAMIARZE UŚPIENIA. KROPKA.
Majqa, proszę Cię przestań. Wiadomo, że nie wszyscy - tylko większość. Mojamisia pisząc reszta miała pewnie właśnie tą większość na myśli, nie pisząc o poszczególnych jednostkach :roll:.