Jump to content
Dogomania

Kida i Olo

Members
  • Posts

    529
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kida i Olo

  1. Sarusia jest piękna! Niestety, ja, bezpośrednio nie mam jak pomóc. Wątek Krzyczek śledzę już od dłuższego czasu i dzięki Ci GB, że zdecydowałaś się zapewnić suni DT i uratowałaś ją od przebywania w tym schronisku.
  2. [quote name='"Ada-jeje"'][B]Kida 20 zl. [/B]diana baz.smyczki 44 zl. [B]Kida 15 zl.[/B] [/QUOTE] Hm, wpłacałam tylko raz - 20 zł, a reszta z bazarku. To 15, to na pewno ode mnie?
  3. [COLOR=#00bfff]Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia, Wszyscy - wszystkim ślą życzenia! Przy tej pięknej sposobności, [/COLOR] [COLOR=deepskyblue]Życzymy Tobie i Vectorowi dużo radości![/COLOR] [B][COLOR=deepskyblue]Kida i Olo[/COLOR][/B]
  4. Witaj siostrzyczko :evil_lol:. [COLOR=#00bfff]Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia, Wszyscy - wszystkim ślą życzenia! Przy tej pięknej sposobności, [/COLOR] [COLOR=deepskyblue]Życzymy Tobie i Twoim zwierzakom dużo radości![/COLOR] [B][COLOR=deepskyblue]Kida i Olo[/COLOR][/B]
  5. [COLOR=#00bfff]Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia, Wszyscy - wszystkim ślą życzenia! Przy tej pięknej sposobności, [/COLOR] [COLOR=deepskyblue]Życzymy Tobie i Moli dużo radości![/COLOR] [B][COLOR=deepskyblue]Kida i Olo[/COLOR][/B]
  6. Oleczek dzisiaj wymiotował. Kłakami. Może to jednak to było wtedy? A u Kidusi świetnie, dzisiaj u Kidusi impreza. To znaczy, zobaczę jeszcze, co z Olkiem, jak się bedzie słabo czuł, to nie ma mowy. Ale wydaje się, że już jest dobrze. [quote name='"small"'] Dlaczemu cie na chacie nie ma? [/QUOTE] Teraz to Ciebie skarbie nie ma :angryy:. Czekam na Ciebie.
  7. [URL]http://pu.i.wp.pl/?k=MzA1MzYwMDAsNTQ1NTU0&f=S5034451.JPG[/URL] Mmmm...cóż za piękne oczęta :loveu:. Ma to po swojej pani :cool3:.
  8. [COLOR=#00bfff]Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia, Wszyscy - wszystkim ślą życzenia! [/COLOR] [COLOR=deepskyblue]Przy tej pięknej sposobności, [/COLOR] [COLOR=deepskyblue]Życzymy Tobie i Twoim zwierzakom dużo radości![/COLOR] [B][COLOR=deepskyblue]Kida i Olo[/COLOR][/B]
  9. [COLOR=#00bfff]Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia, Wszyscy - wszystkim ślą życzenia! [/COLOR] [COLOR=deepskyblue]Przy tej pięknej sposobności, [/COLOR] [COLOR=deepskyblue]Życzymy Tobie i Arii dużo radości![/COLOR] [B][COLOR=deepskyblue]Kida i Olo[/COLOR][/B]
  10. [COLOR=#00bfff]Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia, Wszyscy - wszystkim ślą życzenia! [/COLOR] [COLOR=deepskyblue]Przy tej pięknej sposobności, [/COLOR] [COLOR=deepskyblue]Życzymy Tobie i Bono dużo radości![/COLOR] [B][COLOR=deepskyblue]Kida i Olo[/COLOR][/B]
  11. [COLOR=#00bfff]Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia, Wszyscy - wszystkim ślą życzenia! [/COLOR] [COLOR=deepskyblue]Przy tej pięknej sposobności, [/COLOR] [COLOR=deepskyblue]Życzymy Wam dużo radości![/COLOR] [B][COLOR=deepskyblue]Kida i Olo[/COLOR][/B]
  12. [COLOR=deepskyblue]Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia, [/COLOR] [COLOR=deepskyblue]Wszyscy - wszystkim ślą życzenia! [/COLOR] [COLOR=deepskyblue]Przy tej pięknej sposobności, [/COLOR] [COLOR=deepskyblue]Życzymy Tobie i Gassi dużo radości![/COLOR] [B][COLOR=deepskyblue]Kida i Olo[/COLOR][/B]
  13. A jak się wabi ta przyjaciółka Gassi? :cool3:
  14. [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/3167/img2853pi3.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/5321/img2854ju5.jpg[/IMG] Ech, mały brudas. Dzisiaj znowu trzeba było go kąpać :roll:.
  15. Specjalnie dla Ciebie :eviltong:: [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/5310/img3233yx9.jpg[/IMG] Widzicie tutaj to obdrapane miejsce na łóżku? Jak myślicie, czyich pazurków torobota? :diabloti: : [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/9378/img3182fw1.jpg[/IMG] Ale o co chodzi?: [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/7447/img3179gq0.jpg[/IMG] [B]Z LASU:[/B] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/637/img2844yy5.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9374/img2849md5.jpg[/IMG]
  16. [URL]http://images28.fotosik.pl/133/a79de3a138e1dbdd.jpg[/URL] Wspaniałe. I powyższy komentarz świetnie pasuje do tego zdjęcia :evil_lol:.
  17. [quote name='albiemu'][B][COLOR=red]Kończą się zapasy kaszy i makaronu - proponuję zrobic składkę i kupić co potrzeba, jak chcecie podam na pm swoje konto, wypiszę kto ile dał i kupimy dla psiaków, zostanie to spisane i zamknięte w magazynie.[/COLOR][/B] [/quote] Trzeciego stycznia kończy się mój bazarek, powinno wpłynąć minimum 30 złoty.
  18. Tak, już dobrze. Nie wiem, co się stało, mam nadzieję, że się nie powtórzy...
  19. [URL]http://images25.fotosik.pl/131/a2f29df9cb583798.jpg[/URL] Mmmm, cóż za wspaniałe oczęta :loveu:. [quote name='gassira']Mamy nadzięję,że już będziecie do nas często zaglądać:lol:[/quote] Tak, niewątpliwie będziemy częstymi gośćmi. Zapraszamy także do nas;).
  20. Proponuję zmienić w opisie maluszka na Allegro, to że leci na przednie łapki - z ostatnich relacji wynika, że już się tak nie dzieje. Wiadomo coś więcej?
  21. [URL]http://i178.photobucket.com/albums/w249/pusia84/Aria/aria28111.jpg[/URL] To jest wspaniałe, Aria wspina się po drzewach jak małpka :lol:.
  22. [quote name='gassira']o nowi goście:multi::multi::multi: Specjalnie dla was nowe foteczki no i dla wszystkich zniecierpliwionych również:eviltong: [/quote] Dziękuję :loveu:. [URL]http://images32.fotosik.pl/90/e514e8ebc0a1384c.jpg[/URL] Tutaj wygląda jakby Gassira chciała pacnąć łapką w twarz tego drugiego psiaka.
  23. Tutaj bazarek na Orzechowce - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9172406#post9172406[/URL]
  24. Dzisiaj miały być fotki, a wciąż nie ma :cool3:. Czekamy.
  25. [quote name='Acctiually'][COLOR=blue]Witam wszystkich:)[/COLOR] [COLOR=blue]I jak tam minęły wam święta:)?[/COLOR] [/quote] Bardzo dobrze, na uczeniu Olka slalomu do tyłu :evil_lol:. Tak na poważnie, to wstręt mną rzucał, jak siedziałam przy stole otoczona taką ilością ryb - śledziami, karpiami, szczupakami, rybą po grecku...No cóż, przynajmniej wędlin nie było. A jak tam minęły Twoje święta?
×
×
  • Create New...