Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/szukam-domu-dla-dzieci-przygarnietej-suni-prosze-o-ogloszenia-149239/[/url]
  2. http://www.dogomania.pl/forum/f1155/szukam-domu-dla-dzieci-przygarnietej-suni-prosze-o-ogloszenia-149239/
  3. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/szukam-domu-dla-dzieci-przygarnietej-suni-prosze-o-ogloszenia-149239/[/url]
  4. Tu masz spis stron ogłoszeniowych: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/spis-stron-ogloszeniowych-post-1-2-a-122313/[/url] [B]Na pewno przydałoby się allegro i ale.gratka[/B] (tam najwięcej ludzi zagląda) (może dopisz w tytule, że potrzebna jest pomoc w ogłaszaniu)
  5. Rozumiem. W takim razie proszę, żeby warunkiem jej adopcji była sterylizacja (najlepiej z określonym w umowie terminem). Za dużo już mamy bezdomnych kundelków, żeby produkować następne.
  6. Suczka widać, że przestraszona :( Czy dałabyś radę wysterylizować ją przed oddaniem do nowego domu?
  7. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/spis-stron-ogloszeniowych-post-1-2-a-122313/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/abc-adopcji-przez-dogo-w-zarysie-vademecum-adopcyjne-jak-ustrzec-sie-przed-bledami-25135/[/url] Mam nadzieję, że z nowymi właścicielami podpiszesz umowy adopcyjne i zadbasz o to by suka, którą oddajesz również została poddana zabiegowi sterylizacji? Psy ładne, ale postaraj się o lepsze zdjęcia do ogłoszeń.
  8. Czy suka, którą przygarnęłaś została wysterylizowana? Urodziła [B]u ciebie[/B] co najmniej 2 razy?
  9. Również jest mi przykro, że Sandi będzie musiała opuścić tak wspaniały domek :-( Jak tylko lepiej się poczuję, pomogę w ogłoszeniach.
  10. [quote name='kamilqax95x']ma dom :d :d[/quote] [url=http://allegro.pl/item765332537_oddam_jamniczka.html]Oddam Jamniczka (765332537) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Mam nadzieję, że to nie on. [I]"Witam, z powodów rodzinnych muszę oddać pieska, rasy jamnik. Piesek [B]ma około roku[/B], jest zdrowy, bardzo ładny, szczuplutki, [B]brązowy[/B]. Piesek nadaje się do rodziny z dziećmi, obecnie w takiej rodzinie przebywa i bardzo je lubi z wzajemnością. Jest pieskiem bardzo energicznym, potrzebuje dużo ruchu i stanowczości. Jak każdy jamnik ma swój charakterek, ale nie jest złośliwym pieskiem. Jest bardzo wrażliwy i lubi się przytulać. Uwielbia zabawę. W swoim krótkim życiu, miał już pewne przejścia, bo [B]był w schronisku[/B]... Z żalem go oddaję i dlatego bardzo mi zależy, żeby trafił w dobre i kochające ręce.[/I]"
  11. Super, że maluch już w nowym domku ;)
  12. [quote name='Dora']dziewczyny mam odpowiedz na maila :)[/quote] Co z psem?
  13. Jakie szczęśliwe ;) Gucio biega, będzie dobrze :)
  14. Ala89 była ostatnio aktywna na forum dn. 21.09.2009, o godz 12:32, więc chyba mało ją obchodzą nasze wypowiedzi :shake:
  15. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/2-tygodniowe-sczeniaki-148828/[/url] Przepraszam za offa i zapraszam na wątek. Bezdomna suka i 7 szczeniaków szukają domu lub chociaż tymczasu, inaczej mogą trafić do schroniska :(
  16. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/2-tygodniowe-sczeniaki-148828/[/url] Przepraszam za offa i zapraszam na wątek. Bezdomna suka i 7 szczeniaków szukają domu lub chociaż tymczasu, inaczej mogą trafić do schroniska :(
  17. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/2-tygodniowe-sczeniaki-148828/[/url] Przepraszam za offa i zapraszam na wątek. Bezdomna suka i 7 szczeniaków szukają domu lub chociaż tymczasu, inaczej mogą trafić do schroniska :(
  18. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/2-tygodniowe-sczeniaki-148828/[/url] Przepraszam za offa i zapraszam na wątek. Bezdomna suka i 7 szczeniaków szukają domu lub chociaż tymczasu, inaczej mogą trafić do schroniska :(
  19. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/2-tygodniowe-sczeniaki-148828/[/url] Przepraszam za offa i zapraszam na wątek. Bezdomna suka i 7 szczeniaków szukają domu lub chociaż tymczasu, inaczej mogą trafić do schroniska :(
  20. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/2-tygodniowe-sczeniaki-148828/[/url] Przepraszam za offa i zapraszam na wątek. Bezdomna suka i 7 szczeniaków szukają domu lub chociaż tymczasu, inaczej mogą trafić do schroniska :(
  21. Może jakąś ciepłą bluzę dziecięcą mu załatw? ;)
  22. Cieszę się, że z Guciem już lepiej, bo martwiłam się po Twoim telefonie. Mam nadzieję, że wszystko się jakoś ułoży między nim a Sandi.
  23. [COLOR=Black][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/10288.html"]talita[/URL][/B] [/COLOR]odpisali? [url=http://allegro.pl/item777859102_sliczna_pieski_rasy_mieszanej_shit_zu_i_pekinczy.html]Śliczna pieski rasy mieszanej Shit-zu i Pekińczy (777859102) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
×
×
  • Create New...