-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Przeciętny duży Łapek, idelany stróż, starzał się w schronie-już go nie ma
Cudak replied to luśka's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/szukam-domu-dla-dzieci-przygarnietej-suni-prosze-o-ogloszenia-149239/[/url] -
(*) ....................... za Mostem Tęczowym
Cudak replied to justynavege's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
http://www.dogomania.pl/forum/f1155/szukam-domu-dla-dzieci-przygarnietej-suni-prosze-o-ogloszenia-149239/ -
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/spis-stron-ogloszeniowych-post-1-2-a-122313/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/abc-adopcji-przez-dogo-w-zarysie-vademecum-adopcyjne-jak-ustrzec-sie-przed-bledami-25135/[/url] Mam nadzieję, że z nowymi właścicielami podpiszesz umowy adopcyjne i zadbasz o to by suka, którą oddajesz również została poddana zabiegowi sterylizacji? Psy ładne, ale postaraj się o lepsze zdjęcia do ogłoszeń.
-
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Również jest mi przykro, że Sandi będzie musiała opuścić tak wspaniały domek :-( Jak tylko lepiej się poczuję, pomogę w ogłoszeniach. -
[quote name='kamilqax95x']ma dom :d :d[/quote] [url=http://allegro.pl/item765332537_oddam_jamniczka.html]Oddam Jamniczka (765332537) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Mam nadzieję, że to nie on. [I]"Witam, z powodów rodzinnych muszę oddać pieska, rasy jamnik. Piesek [B]ma około roku[/B], jest zdrowy, bardzo ładny, szczuplutki, [B]brązowy[/B]. Piesek nadaje się do rodziny z dziećmi, obecnie w takiej rodzinie przebywa i bardzo je lubi z wzajemnością. Jest pieskiem bardzo energicznym, potrzebuje dużo ruchu i stanowczości. Jak każdy jamnik ma swój charakterek, ale nie jest złośliwym pieskiem. Jest bardzo wrażliwy i lubi się przytulać. Uwielbia zabawę. W swoim krótkim życiu, miał już pewne przejścia, bo [B]był w schronisku[/B]... Z żalem go oddaję i dlatego bardzo mi zależy, żeby trafił w dobre i kochające ręce.[/I]"
-
MONTER, 5 tyg.czarny piesek,mieści się w dłoni MA DOM :))
Cudak replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Super, że maluch już w nowym domku ;) -
MONTER, 5 tyg.czarny piesek,mieści się w dłoni MA DOM :))
Cudak replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki ;) -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Jakie szczęśliwe ;) Gucio biega, będzie dobrze :) -
Ala89 była ostatnio aktywna na forum dn. 21.09.2009, o godz 12:32, więc chyba mało ją obchodzą nasze wypowiedzi :shake:
-
Szczeniaki - porzucone, niekochane, niechciane :(
Cudak replied to Marfi's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/2-tygodniowe-sczeniaki-148828/[/url] Przepraszam za offa i zapraszam na wątek. Bezdomna suka i 7 szczeniaków szukają domu lub chociaż tymczasu, inaczej mogą trafić do schroniska :( -
Fredka - przesympatyczna i szczęśliwa już w nowym domu!!!
Cudak replied to Glorien's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/2-tygodniowe-sczeniaki-148828/[/url] Przepraszam za offa i zapraszam na wątek. Bezdomna suka i 7 szczeniaków szukają domu lub chociaż tymczasu, inaczej mogą trafić do schroniska :( -
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/2-tygodniowe-sczeniaki-148828/[/url] Przepraszam za offa i zapraszam na wątek. Bezdomna suka i 7 szczeniaków szukają domu lub chociaż tymczasu, inaczej mogą trafić do schroniska :(
-
NIEAKTUALNE Pajęczno - śliczne SZCZENIAKI MAJA domy
Cudak replied to missieek's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/2-tygodniowe-sczeniaki-148828/[/url] Przepraszam za offa i zapraszam na wątek. Bezdomna suka i 7 szczeniaków szukają domu lub chociaż tymczasu, inaczej mogą trafić do schroniska :( -
Może jakąś ciepłą bluzę dziecięcą mu załatw? ;)
-
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że z Guciem już lepiej, bo martwiłam się po Twoim telefonie. Mam nadzieję, że wszystko się jakoś ułoży między nim a Sandi. -
[COLOR=Black][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/10288.html"]talita[/URL][/B] [/COLOR]odpisali? [url=http://allegro.pl/item777859102_sliczna_pieski_rasy_mieszanej_shit_zu_i_pekinczy.html]Śliczna pieski rasy mieszanej Shit-zu i Pekińczy (777859102) - Aukcje internetowe Allegro[/url]