Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='olga7']Czy ten Filip byl caly czas u tej kobiety -gdzie byl adoptowany czy toi już kolejny dom byl ? nie czytalam dokladnie teraz -ale chyba to byla jedna adopcja ...[/QUOTE] Był cały czas u tej kobiety. Prawie 4 miesiące... Na moje pytania o niego odpowiadała, że wszystko ok, tylko, że czasem warczy.
  2. Ufff... Napisała, że się znalazł... (może wcale się nie zgubił, tylko szkoda jej było kasy na bilet, bo umówiłyśmy się, że mi go dowiezie pociągiem kawałek...i dopiero miał się zgubić, a zapobiegawczo zapytała, czy są jakieś konsekwencje, jeśli się zgubi i nie znajdzie...) Grunt, że pies jeszcze żyje, teraz tylko muszę się z nią umówić na konkretny dzień, żeby go odebrać... i jeszcze muszę dla niego jakąś budę załatwić, bo nie mam. Moje psy mają legowiska na zabudowanej werandzie, on nie będzie mógł z nimi spać, żeby nikogo nie ugryzł... :(
  3. [quote name='LAZY']Mam nadzieje, ze pies sie jednak znajdzie! Czy ktoś tam go w ogóle szuka???[/QUOTE] Po tych smsach mam wątpliwości, czy w ogóle będą go szukać :( Prosiłam, żeby porobili chociaż ogłoszenia. Nie wiem, co mam robić. Do Świdwina mam ponad 100 km. Nie mam samochodu. Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to porobić ogłoszenia w internecie...ale czy podawać jej nr?
  4. Pani wylądowała już na CK. Przed chwilą dostałam sms o treści: "[B]Pies uciekł! Czy mam go szukać?[/B]" odp "tak!!!" sms2 "Ale szukałam już i nigdzie go nie ma! ale ten pies jest agresywny! do krwi ugryzł też mnie i moją mamę! czy w zamian za niego miałabyś jakiegoś młodszego i nieagresywnego psa?" sms3 "dobrze. a tobie też kiedys uciekł? i czy się znalazł?" sms4 "[B]a jeśli się nie odnajdzie czy jakies konsekwencje sa[/B]", odpisałam, że tak, żeby przeczytała umowę adopcyjną, że nie dopilnowała psa i jeśli coś mu sie stanie z ich winy, spotkamy sie w sądzie. sms5 "dlaczego z naszej? mąż chciał go wziąć na smycz, otworzyl drzwi a pies uciekl wiec jak to moze byc nasza wina?" sms6 "przytrzymywalam go ale sie wyrwal i uciekl" sms7 "[B]czemu mi grozisz? to wredny pies[/B]" sms8 "jakbym wiedziala ze on taki jest nigdy bym sie na adopcje nie zgodzila" sms9"dobra. to podły pies nie mam ochoty zeby tu rządził i do krwi gryzł!"
  5. Przepraszam za OT, ale błagam o pomoc dla jamnika Robaka, który za kilka dni wraca do mnie z adopcji i z ciepłego domku będzie musiał przenieść się do zimnej budy...[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/heul.gif[/IMG] Pilnie potrzebny TYMCZAS!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/142740-Jamnik-Robak-Filip-WRACA-Z-ADOPCJI-PILNIE-potrzebny-nowy-dom-lub-DT/page20[/url]
  6. Przepraszam za OT, ale błagam o pomoc dla mojego jamnika Robaka, który za kilka dni wraca do mnie z adopcji i z ciepłego domku będzie musiał przenieść się do zimnej budy...[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/heul.gif[/IMG] Pilnie potrzebny TYMCZAS!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/142740-Jamnik-Robak-Filip-WRACA-Z-ADOPCJI-PILNIE-potrzebny-nowy-dom-lub-DT/page20[/url]
  7. Przepraszam za OT, ale błagam o pomoc dla mojego jamnika Robaka, który za kilka dni wraca do mnie z adopcji i z ciepłego domku będzie musiał przenieść się do zimnej budy...:placz: Pilnie potrzebny TYMCZAS!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/142740-Jamnik-Robak-Filip-WRACA-Z-ADOPCJI-PILNIE-potrzebny-nowy-dom-lub-DT/page20[/url] Pomożecie?
  8. Przepraszam za OT, ale błagam o pomoc dla mojego jamnika Robaka, który za kilka dni wraca do mnie z adopcji i z ciepłego domku będzie musiał przenieść się do zimnej budy...:placz: Pilnie potrzebny TYMCZAS!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/142740-Jamnik-Robak-Filip-WRACA-Z-ADOPCJI-PILNIE-potrzebny-nowy-dom-lub-DT/page20[/url]
  9. Przepraszam za OT, ale błagam o pomoc dla mojego jamnika Robaka, który za kilka dni wraca do mnie z adopcji i z ciepłego domku będzie musiał przenieść się do zimnej budy...:placz: Pilnie potrzebny TYMCZAS!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/142740-Jamnik-Robak-Filip-WRACA-Z-ADOPCJI-PILNIE-potrzebny-nowy-dom-lub-DT/page20[/url]
  10. Niestety...[B]Robak dotkliwie pogryzł swojego pana i nadal szuka domu!![/B] W przyszłym tygodniu wraca do mnie, ale do domu nie będzie miał wstępu, więc zostaje dla niego tylko buda :shake: ale czy buda to odpowiednie miejsce dla jamnika na zimę? Nie wiem, może lepiej go uśpić? Czy on w ogóle ma jeszcze szanse na nowy dom...?
  11. [B]dorotkado[/B] widziałam na innym forum, że jest ktoś chętny, żeby ją kupić. Sprawdzałaś, czy to pewne i jakie warunki by tam miała?
  12. Szkoda, że nie będzie zdjęć. Wtedy byłaby jakaś szansa znalezienia prywatnego nabywcy, chyba, że taka opcja nie jest w ogóle brana pod uwagę?
  13. [B]Nemi[/B] - wiadomo, że można oszacować zwykły zabieg typu kastracja/sterylizacja, po którym rzadko dochodzi do powikłań. Tu była trochę inna sytuacja. W sumie nikt z nas nie wiedział, czy Weron w ogóle przeżyje operację, czy nie będzie problemów z wybudzeniem, jakie leki będzie musiał przyjmować.... więc ciężko było przewidzieć, jaka kwota będzie potrzebna. Najważniejsze, że operacja się udała i Weron czuje się dobrze. Teraz jeszcze przydałby mu się nowy domek :loveu:
  14. [quote name='Nemi']Jakoś tak dziwnie zabrzmiał Twój post. Czy na tych innych forach źle piszą ? Czy, że za drogo ???[/QUOTE] Pozwolę sobie przytoczyć czyjeś słowa z innego forum: [I]"Dalam Ci przykład Werona, wiesz Kaja jak ja kocham owczarki niemieckie - kurcze nie wiele brakowało a podzieliłabym sie forsą , opłaciłabym ta operację. Ale zatkało mnie , zatkała mnie nonszalancka odpowiedz Sandry - nie wiem. Jak to przygotowywuję psa do operacji i nie wiem za ile. Toż jak ja własnego psa przygotowywałam do operacji to pierwsze moje pytanie do weta było- panie doktorze ile musze przygotowac pieniązkw, ile będzie mnie kosztowac operacja i pozniejsze wizyty. No tak ale to moje pieniądze , moje które zarobłam i ktore szanuję. Odpowiedz Sandry (tak ja to odczuwam) była taka bo to nie wazne, forsa musi się znalesc, brak szacunku do forsy czyjejs." [/I]
  15. Mariamc wysłała do Pauliny (LAZY) i do mnie takiego samego maila, z tym, że ja przeczytałam go dopiero wczoraj, bo z jakiegoś powodu wylądował w spamie. Odpisałam- zapytałam, co dalej i czy potrzebna jest jakaś pomoc np w ogłoszeniach. (nie wiem, jak w tym schronisku szuka się nowych domów...). Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni.
  16. Wrzuciłam go na "psiaki, które widzą sercem", ale jak widać bez odzewu... :(
  17. [quote name='Greven']Wiem, widziałam. Ale nie rozumiem, co to oznacza.[/quote] Że pies należy teraz do jakiegoś stowarzyszenia? [quote name='Greven']Wydaje mi się, że powinnaś zmienić tytuł wątku... Tylko na jaki?[/QUOTE] No właśnie, na jaki? Na razie usunęłam "ma dom". Jeszcze nie wiadomo, co dalej, czy szukamy mu domu... coś się dopisze, jak będzie wiadomo. [quote name='Szarotka']Dosyc to skomplikowane:p:p, to on jest w schronisku czy w DT. ???[/QUOTE] Był w hoteliku, przy schronisku. Teraz chyba należy do schroniska, albo działającego przy schronisku stowarzyszenia?
  18. [quote name='Asior']no i po co było robić takie gwałtu rety?? ;)[/QUOTE] Po to, że od 2 miesięcy nie było żadnych wiadomości o psie... [quote name='LAZY']Nie wiem co dalej. Czy szuka domu, czy juz tam zostaje.[/QUOTE] Jak zostaje? W schronisku? [quote name='Greven']Jaki jest teraz status prawny Cygana-Cudaka?[/QUOTE] [I] "jest na stanie naszego stowarzyszenia i my za niego płacimy" [/I]
  19. [quote name='darunia-puma']poproszę o numer konta na jakie mogę wpłacić na naszego przystojniaka pieniążki[/QUOTE] Wysłałam nr konta Greven na pw ;) Można też kupić cegiełkę: [url]http://allegro.pl/item842454575_mam_raka_pomoz_daj_szanse_przezyc.html[/url]
  20. [url]http://szczecin.schronisko.net/kwarantanna-id-39227.html[/url] [B]1538/09[/B] [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 6 lat [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]boks:[/B] szczeniętarnia [B]numer:[/B] 1538/09 [B]miasto:[/B] Szczecin [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B] Pies po wypadku trafił do naszego Schroniska 30.11.2009, został dowieziony przez nasz samochód interwencyjny z ul.Nehringa. [img]http://szczecin.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/39227.jpg[/img] [img]http://szczecin.schronisko.net/images/adopcja/2/normal/39227.jpg[/img]
  21. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174532-A-lepy-znaleziony-w-lesie[/URL] [IMG]http://i716.photobucket.com/albums/ww167/A_R_S_foto/Obraz057.jpg[/IMG] [IMG]http://i716.photobucket.com/albums/ww167/A_R_S_foto/Obraz048.jpg[/IMG] Tel w sprawie adopcji: 798 44 26 68 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  22. [quote name='Asior'] Mozę straciła subskrypcję, może jest inny powód... Pisałaś do niej na pw????[/QUOTE] Przed chwilą wysłałam do mariimc pw z linkiem do tematu i prośbą o napisanie choć kilku słów o psie/jego nowym domu. Kilka osób dołożyło się do hoteliku dla Cyganka, LAZY wiozła go tam na swój koszt - i tym osobom należą się wyjaśnienia. Pies PODOBNO trafił do nowego, niesprawdzonego domu na początku października, teraz mamy już grudzień i tak naprawdę nie wiemy, gdzie jest pies, w jakich żyje warunkach i czy w ogóle żyje.... Rozumiem problemy rodzinne i inne, że może mieć dużo na głowie itp, ale w międzyczasie mariamc udzielała się na innych wątkach, więc chyba problem leży gdzie indziej...?
  23. Dzięki za uporządkowanie linków ;) Biorę się do roboty... zrobiłam dla Pontona na: [URL]http://www.ojej.pl/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/9678[/URL] [URL]http://www.vetmozga.com/[/URL] [URL]http://www.autogielda.pl/[/URL] [URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=26119[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-119888.html[/URL] kilka trzeba aktywować.
  24. [B]Mariamc [/B]wyjaśnisz nam wreszcie, co dzieje się z Cygankiem? Minęło już naprawdę dużo czasu, bywasz na dogo... dlaczego nie napiszesz choć kilku słów?
  25. Zaglądam, zaglądam, ale póki nie uporządkujesz linków, nie bardzo mogę pomóc ;) Szkoda czasu na dublowanie ogłoszeń.
×
×
  • Create New...