-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
[quote name='olga7']Czy ten Filip byl caly czas u tej kobiety -gdzie byl adoptowany czy toi już kolejny dom byl ? nie czytalam dokladnie teraz -ale chyba to byla jedna adopcja ...[/QUOTE] Był cały czas u tej kobiety. Prawie 4 miesiące... Na moje pytania o niego odpowiadała, że wszystko ok, tylko, że czasem warczy.
-
Ufff... Napisała, że się znalazł... (może wcale się nie zgubił, tylko szkoda jej było kasy na bilet, bo umówiłyśmy się, że mi go dowiezie pociągiem kawałek...i dopiero miał się zgubić, a zapobiegawczo zapytała, czy są jakieś konsekwencje, jeśli się zgubi i nie znajdzie...) Grunt, że pies jeszcze żyje, teraz tylko muszę się z nią umówić na konkretny dzień, żeby go odebrać... i jeszcze muszę dla niego jakąś budę załatwić, bo nie mam. Moje psy mają legowiska na zabudowanej werandzie, on nie będzie mógł z nimi spać, żeby nikogo nie ugryzł... :(
-
[quote name='LAZY']Mam nadzieje, ze pies sie jednak znajdzie! Czy ktoś tam go w ogóle szuka???[/QUOTE] Po tych smsach mam wątpliwości, czy w ogóle będą go szukać :( Prosiłam, żeby porobili chociaż ogłoszenia. Nie wiem, co mam robić. Do Świdwina mam ponad 100 km. Nie mam samochodu. Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to porobić ogłoszenia w internecie...ale czy podawać jej nr?
-
Pani wylądowała już na CK. Przed chwilą dostałam sms o treści: "[B]Pies uciekł! Czy mam go szukać?[/B]" odp "tak!!!" sms2 "Ale szukałam już i nigdzie go nie ma! ale ten pies jest agresywny! do krwi ugryzł też mnie i moją mamę! czy w zamian za niego miałabyś jakiegoś młodszego i nieagresywnego psa?" sms3 "dobrze. a tobie też kiedys uciekł? i czy się znalazł?" sms4 "[B]a jeśli się nie odnajdzie czy jakies konsekwencje sa[/B]", odpisałam, że tak, żeby przeczytała umowę adopcyjną, że nie dopilnowała psa i jeśli coś mu sie stanie z ich winy, spotkamy sie w sądzie. sms5 "dlaczego z naszej? mąż chciał go wziąć na smycz, otworzyl drzwi a pies uciekl wiec jak to moze byc nasza wina?" sms6 "przytrzymywalam go ale sie wyrwal i uciekl" sms7 "[B]czemu mi grozisz? to wredny pies[/B]" sms8 "jakbym wiedziala ze on taki jest nigdy bym sie na adopcje nie zgodzila" sms9"dobra. to podły pies nie mam ochoty zeby tu rządził i do krwi gryzł!"
-
SZCZECIN znaleziono młodą suczkę BOKSERA, juz w NOWYM DOMKU!
Cudak replied to LAZY's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za OT, ale błagam o pomoc dla jamnika Robaka, który za kilka dni wraca do mnie z adopcji i z ciepłego domku będzie musiał przenieść się do zimnej budy...[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/heul.gif[/IMG] Pilnie potrzebny TYMCZAS!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/142740-Jamnik-Robak-Filip-WRACA-Z-ADOPCJI-PILNIE-potrzebny-nowy-dom-lub-DT/page20[/url] -
Przepraszam za OT, ale błagam o pomoc dla mojego jamnika Robaka, który za kilka dni wraca do mnie z adopcji i z ciepłego domku będzie musiał przenieść się do zimnej budy...[IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/heul.gif[/IMG] Pilnie potrzebny TYMCZAS!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/142740-Jamnik-Robak-Filip-WRACA-Z-ADOPCJI-PILNIE-potrzebny-nowy-dom-lub-DT/page20[/url]
-
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
Cudak replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przepraszam za OT, ale błagam o pomoc dla mojego jamnika Robaka, który za kilka dni wraca do mnie z adopcji i z ciepłego domku będzie musiał przenieść się do zimnej budy...:placz: Pilnie potrzebny TYMCZAS!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/142740-Jamnik-Robak-Filip-WRACA-Z-ADOPCJI-PILNIE-potrzebny-nowy-dom-lub-DT/page20[/url] Pomożecie? -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za OT, ale błagam o pomoc dla mojego jamnika Robaka, który za kilka dni wraca do mnie z adopcji i z ciepłego domku będzie musiał przenieść się do zimnej budy...:placz: Pilnie potrzebny TYMCZAS!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/142740-Jamnik-Robak-Filip-WRACA-Z-ADOPCJI-PILNIE-potrzebny-nowy-dom-lub-DT/page20[/url] -
Przepraszam za OT, ale błagam o pomoc dla mojego jamnika Robaka, który za kilka dni wraca do mnie z adopcji i z ciepłego domku będzie musiał przenieść się do zimnej budy...:placz: Pilnie potrzebny TYMCZAS!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/142740-Jamnik-Robak-Filip-WRACA-Z-ADOPCJI-PILNIE-potrzebny-nowy-dom-lub-DT/page20[/url]
-
Niestety...[B]Robak dotkliwie pogryzł swojego pana i nadal szuka domu!![/B] W przyszłym tygodniu wraca do mnie, ale do domu nie będzie miał wstępu, więc zostaje dla niego tylko buda :shake: ale czy buda to odpowiednie miejsce dla jamnika na zimę? Nie wiem, może lepiej go uśpić? Czy on w ogóle ma jeszcze szanse na nowy dom...?
-
[B]dorotkado[/B] widziałam na innym forum, że jest ktoś chętny, żeby ją kupić. Sprawdzałaś, czy to pewne i jakie warunki by tam miała?
-
Szkoda, że nie będzie zdjęć. Wtedy byłaby jakaś szansa znalezienia prywatnego nabywcy, chyba, że taka opcja nie jest w ogóle brana pod uwagę?
-
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[B]Nemi[/B] - wiadomo, że można oszacować zwykły zabieg typu kastracja/sterylizacja, po którym rzadko dochodzi do powikłań. Tu była trochę inna sytuacja. W sumie nikt z nas nie wiedział, czy Weron w ogóle przeżyje operację, czy nie będzie problemów z wybudzeniem, jakie leki będzie musiał przyjmować.... więc ciężko było przewidzieć, jaka kwota będzie potrzebna. Najważniejsze, że operacja się udała i Weron czuje się dobrze. Teraz jeszcze przydałby mu się nowy domek :loveu: -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nemi']Jakoś tak dziwnie zabrzmiał Twój post. Czy na tych innych forach źle piszą ? Czy, że za drogo ???[/QUOTE] Pozwolę sobie przytoczyć czyjeś słowa z innego forum: [I]"Dalam Ci przykład Werona, wiesz Kaja jak ja kocham owczarki niemieckie - kurcze nie wiele brakowało a podzieliłabym sie forsą , opłaciłabym ta operację. Ale zatkało mnie , zatkała mnie nonszalancka odpowiedz Sandry - nie wiem. Jak to przygotowywuję psa do operacji i nie wiem za ile. Toż jak ja własnego psa przygotowywałam do operacji to pierwsze moje pytanie do weta było- panie doktorze ile musze przygotowac pieniązkw, ile będzie mnie kosztowac operacja i pozniejsze wizyty. No tak ale to moje pieniądze , moje które zarobłam i ktore szanuję. Odpowiedz Sandry (tak ja to odczuwam) była taka bo to nie wazne, forsa musi się znalesc, brak szacunku do forsy czyjejs." [/I] -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Mariamc wysłała do Pauliny (LAZY) i do mnie takiego samego maila, z tym, że ja przeczytałam go dopiero wczoraj, bo z jakiegoś powodu wylądował w spamie. Odpisałam- zapytałam, co dalej i czy potrzebna jest jakaś pomoc np w ogłoszeniach. (nie wiem, jak w tym schronisku szuka się nowych domów...). Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni. -
Wrzuciłam go na "psiaki, które widzą sercem", ale jak widać bez odzewu... :(
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']Wiem, widziałam. Ale nie rozumiem, co to oznacza.[/quote] Że pies należy teraz do jakiegoś stowarzyszenia? [quote name='Greven']Wydaje mi się, że powinnaś zmienić tytuł wątku... Tylko na jaki?[/QUOTE] No właśnie, na jaki? Na razie usunęłam "ma dom". Jeszcze nie wiadomo, co dalej, czy szukamy mu domu... coś się dopisze, jak będzie wiadomo. [quote name='Szarotka']Dosyc to skomplikowane:p:p, to on jest w schronisku czy w DT. ???[/QUOTE] Był w hoteliku, przy schronisku. Teraz chyba należy do schroniska, albo działającego przy schronisku stowarzyszenia? -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']no i po co było robić takie gwałtu rety?? ;)[/QUOTE] Po to, że od 2 miesięcy nie było żadnych wiadomości o psie... [quote name='LAZY']Nie wiem co dalej. Czy szuka domu, czy juz tam zostaje.[/QUOTE] Jak zostaje? W schronisku? [quote name='Greven']Jaki jest teraz status prawny Cygana-Cudaka?[/QUOTE] [I] "jest na stanie naszego stowarzyszenia i my za niego płacimy" [/I] -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[quote name='darunia-puma']poproszę o numer konta na jakie mogę wpłacić na naszego przystojniaka pieniążki[/QUOTE] Wysłałam nr konta Greven na pw ;) Można też kupić cegiełkę: [url]http://allegro.pl/item842454575_mam_raka_pomoz_daj_szanse_przezyc.html[/url] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Cudak replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[url]http://szczecin.schronisko.net/kwarantanna-id-39227.html[/url] [B]1538/09[/B] [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 6 lat [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]boks:[/B] szczeniętarnia [B]numer:[/B] 1538/09 [B]miasto:[/B] Szczecin [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B] Pies po wypadku trafił do naszego Schroniska 30.11.2009, został dowieziony przez nasz samochód interwencyjny z ul.Nehringa. [img]http://szczecin.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/39227.jpg[/img] [img]http://szczecin.schronisko.net/images/adopcja/2/normal/39227.jpg[/img] -
Psiaki, które widzą sercem-przeczytaj pierwszy post:)
Cudak replied to Charly's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/174532-A-lepy-znaleziony-w-lesie[/URL] [IMG]http://i716.photobucket.com/albums/ww167/A_R_S_foto/Obraz057.jpg[/IMG] [IMG]http://i716.photobucket.com/albums/ww167/A_R_S_foto/Obraz048.jpg[/IMG] Tel w sprawie adopcji: 798 44 26 68 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior'] Mozę straciła subskrypcję, może jest inny powód... Pisałaś do niej na pw????[/QUOTE] Przed chwilą wysłałam do mariimc pw z linkiem do tematu i prośbą o napisanie choć kilku słów o psie/jego nowym domu. Kilka osób dołożyło się do hoteliku dla Cyganka, LAZY wiozła go tam na swój koszt - i tym osobom należą się wyjaśnienia. Pies PODOBNO trafił do nowego, niesprawdzonego domu na początku października, teraz mamy już grudzień i tak naprawdę nie wiemy, gdzie jest pies, w jakich żyje warunkach i czy w ogóle żyje.... Rozumiem problemy rodzinne i inne, że może mieć dużo na głowie itp, ale w międzyczasie mariamc udzielała się na innych wątkach, więc chyba problem leży gdzie indziej...? -
Dzięki za uporządkowanie linków ;) Biorę się do roboty... zrobiłam dla Pontona na: [URL]http://www.ojej.pl/[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/[/URL] [URL]http://warszawa.gumtree.pl/[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/9678[/URL] [URL]http://www.vetmozga.com/[/URL] [URL]http://www.autogielda.pl/[/URL] [URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=26119[/URL] [URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-119888.html[/URL] kilka trzeba aktywować.
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[B]Mariamc [/B]wyjaśnisz nam wreszcie, co dzieje się z Cygankiem? Minęło już naprawdę dużo czasu, bywasz na dogo... dlaczego nie napiszesz choć kilku słów? -
Zaglądam, zaglądam, ale póki nie uporządkujesz linków, nie bardzo mogę pomóc ;) Szkoda czasu na dublowanie ogłoszeń.