-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
Cudak replied to Ewkaa's topic in Organizacje
[quote name='wellington']Canis Gratia e.v. pod 'patronatem' pani Agnieszki Draabe. Mysle ze wazne podac nazwisko osoby, ktora za tym stoi. A kto bierze psy ze Swinoujscia, wiesz moze ? Prawdopodobnie też ona, ale nie jestem na 100% pewna. -
[quote name='Greven']Pewnie zgubiony i właściciel się znajdzie.[/quote] Był przywiązany do drzewa w parku, więc chyba się nie zgubił? [quote name='Greven']Ale gdyby było trzeba, to za karmę, wet. i paliwo oferuję tymczas, bo niedlugo kończy się u mnie tymczas Amisia, a dzięki niemu chyba polubiłam jamniki :loveu:[/quote] :loveu:
-
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
U mnie też robiła koncerty :evil_lol: Ale nic Ci nie mówiłam, bo nie chciałam Cię zniechęcić do niej :loveu: -
[quote name='emilia2280']Super Jagoda. Zgadaj sié z Cudak- ona tez oferowala ogloszenia wczesniej. Podzielcie sié, czy jak wolicie, byle nie dublowac.[/quote] Może zrobimy tak, że Jagoda zrobi ile da radę, a potem ja zrobię tam, gdzie Ona nie zrobiła? [SIZE=5][B] Sventata DZIĘKUJĘ[/B][/SIZE]
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
Cudak replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Ze Szczecina psy masowo wyjeżdżają do niemieckich schronisk, dzięki fundacji Canis Gratia e.v. Oczywiście nie wiadomo, co się później z nimi dzieje, ale kogo by to obchodziło... -
[quote name='Erazm']Moze by jej ogloszenia porobic, rownie dobrze mogla sie komus zgubic, nie wszyscy wiedza jak szukac psiaka[/quote] Tylko allegro nie można robić, bo schronisko zabrania. Śliczna jest. Dowiedz się o niej więcej. Nie jest agresywna, chyba? Chociaż spojrzenie ma zabójcze :evil_lol:
-
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
Cudak replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Dobrze by było i nikt nie zarzucałby już braku dowodów :evil_lol: -
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f970/ile-pies-powinniwn-miec-zeby-go-dopuscisc-pierwqszy-raz-musi-skonczyc-rok-137221/[/url] [B]"Pies żeby go dopuścić pierwszy raz przede wszystkim powinien mieć uprawnienia hodowlane. Żeby je miał musi mieć trzy oceny doskonałe na wystawach (jedna co najmniej międzynarodowa lub klubowa). Oceny muszą być uzyskane powyżej 15 miesięcy życia."[/B]
-
Sterylizują tylko suki. Psy kastrują na życzenie i za dopłatą (?)
-
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Chwilowo rezygnuję z uczestnictwa na forum Dogomania. Nie wiem dlaczego mnie tutaj nie lubią. Jeśli ktoś chciałby się ze mną skontaktować zapraszam na PW. Pozdrawiam.[/quote] Jesteś tu dla ludzi, czy dla psów?????????? :angryy: Kto będzie teraz pomagał Frogg w podnoszeniu bazarków? :shake: -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Na pewno przyda się fartuszek. Dziękujemy bardzo :loveu::loveu::loveu: Fajnie, że chcesz odwiedzić sunie, ucieszy się z karmy nasz żarłoczek. -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
Cudak replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Isadora7']Jakbym miała całą treść tej aukcji to powiedziałabym ci dokładnie co w niej było źle. Nie patrz na to co allegro pisze. Wysyłają każdemu standardowy maila. Ni licz że ktokolwiek napisze ze w tej auckji było złe "totototo". Nawet jak wyślesz maila z zapytanie "co konkretnie było źle". Odpowiedzą jednym ze standardów nie wnikając w co było naprawdę. Prawda jest taka, że są pewne sformułowania których nie należy używać. Jak chcesz podeślij mi zapis aukcji a podpowiem. Tylko na maila poproszę: [email protected] Nie mam już treści aukcji, wyskakuje tylko: "Aukcja została usunięta przez pracownika Allegro." W każdym razie napisałam tam, że proszę nie licytować, kot nie jest na sprzedaż tylko do adopcji i warunki adopcji, oraz trochę informacji o kocie. -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
Cudak replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Isadora7']Nie martw więc już o allegro Amisia. Będzie OK. Jak to jest z tym allegro? Kilka dni temu zrobiłam allegro dla mojej tymczasowej kotki, a dziś dostałam maila o treści: Witamy, Z przykrością informujemy, że następujące aukcje/przedmioty zostały usunięte z Serwisu Allegro: Śliczna 4-5 tyg kotka do adopcji (735989201) Wszystkie opłaty za te aukcje/przedmioty zostały automatycznie zwrócone. Usunięte aukcje/przedmioty (lub ich opisy) były niezgodne z zasadami, które obowiązują na Allegro. Na Allegro umieszczać można tylko i wyłącznie oferty sprzedaży konkretnych towarów/usług. Nie jest dozwolone wykorzystywanie formy aukcji Allegro w celu ogłoszeniowym i reklamowym - opis nie może służyć jako reklama oraz sposób promocji swojej działalności, towarów oraz usług, które nie są oferowane na aukcjach Allegro. Zakaz dotyczy także wykorzystania opisu przedmiotu w Allegro do przedstawienia całej swojej oferty wraz z cennikiem. Niedozwolone jest zamieszczanie w opisie przedmiotu sformułowań zabraniających licytowania lub sugerujących, że zakup jest bezcelowy, gdyż sprzedaż przedmiotu nie odbędzie się w ramach Allegro. Oferta nie może też być wykorzystywana jako sposób kontaktowania się z innymi Użytkownikami, wyrażania opinii na ich temat lub na temat konkurencyjnych produktów. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Pomocy Allegro. Nasze działania opierają się głównie na zgłoszeniach od Użytkowników oraz firm i instytucji, których część uczestniczy w Programie Współpraca w Ochronie Praw. Jeżeli chcesz ponownie wystawić ten przedmiot - upewnij się, czy jego opis nie narusza obowiązujących w Allegro zasad, gdyż może to doprowadzić do ponownego usunięcia Twojej aukcji, a nawet do zawieszenia dostępu do Allegro (więcej informacji). Jeśli masz wątpliwości i chciałbyś odpowiedzieć na ten e-mail, skorzystaj z poniższego odnośnika do formularza kontaktowego: http://www.allegro.pl/contact/bwcontact.php?id=7844577&t=4 Uwaga: kontakt w inny sposób niż poprzez powyższy odnośnik (link) może znacząco wydłużyć czas reakcji. -- Z poważaniem, Zespół Allegro Dział Weryfikacji -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Ale wypiękniał :) i jaki szczęśliwy jest! Mysza dziękuję Ci, że znalazłaś mu taki super hotelik i że psiak wreszcie się może wybiegać... -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam przed chwilą z Sandrą. Suczka czuje się dobrze, jest teraz z Sandrą i jamnikiem ([url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/jamniorek-w-dt-szuka-wciaz-domu-potrzebna-na-leczenie-jedzonko-146569/[/url]) nad jeziorkiem :) Sandra niestety nadal ma problemy z internetem, strony nie chcą się jej ładować, dlatego nie może pisać na wątku, ale zawsze można do Niej zadzwonić (nr tel w 1. poście) -
[quote name='Sventata']I nic dla tego psa też nie wnosicie tylko niepotrzebny zament i ferment.[/quote] Proponujemy pomoc finansową, hotelik i ogłoszenia. To za mało? [quote name='Sventata']"na koszt" to było IRONICZNE bo w życiu nie chciałabym, żeby taka osobą jak ty miała coś wspólnego z tym psem.[/quote] Nie musiałabym mieć nic wspólnego z psem, by wpłacić na twoje konto kasę na kastrację :roll: [quote name='Sventata']Nie użyłam słów "na pewno tego nie przeżyje". I sytuacja psa nie jest DRAMATYCZNA. Ale jak już to jest to czas przeszły a taka sytuacja instniała w momencie oddania psa do schronu.[/quote] Nie ty użyłaś takich słów, a kto inny, ty uważasz, że pies jest zdrowy, a nie wykastrujesz go, bo...nie. [quote name='Sventata']Trzeba bylo sie tym zainteresować jak pies był w schronisku i szukał domu a nie w momencie kiedy to JA jestem prawnym opiekunem. I tak prawde to jest moja sprawa czy pies zostanie u mnie w domu, pod moją opieką czy znajdę mu inny dom. Mam prawo zmienić decyzji ot TAK. I nikogo nie prosze o "RADY" ani o pomoc a niczego zabronić mi nie możecie ;] mam ochote zostawić mu jądra to mu zostawie. A wy możecie mowić co chcecie. Prosze o czytanie ze zrozumieniem a nie to co chce sie usłyszeć/przeczytać.[/quote] Oczywiście, możesz z psem zrobić, co ci się tylko podoba. My ci tylko radzimy, ale jeśli twoje widzimisię jest ważniejsze niż dobro psa, nic tu po nas... Pozostaje nam tylko trzymanie kciuków, by pies znalazł dobry dom... i przeżył podróż, skoro jest z nim tak źle, jak ageralion to przedstawiła.
-
Spaniel Atos-moja pani chciała mnie wywieźć do lasu!! MA DOMEK :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Wszyscy żyją, więc jest ok, jak na razie ;) -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Wkleiłam linki do bazarków w 1. post. Dziękuję Wam bardzo! :) -
[quote name='terra']Cudak, dziękuję za odpowiedź :loveu:[/quote] Nie ma sprawy :) Daj znać, jak znajdziecie właściciela.
-
[quote name='terra']Kto zlokalizował byłych właścicieli psa? Kto ma ich dane i kto się z nimi kontaktował? Czy "własciciel" zrzekł się praw do psa? Indexel - International Animal's Registration Database System. na stronie wypełniłam formularz, że znalazłam psa. Po jakimś czasie dostałam maila z danymi właścicieli. 1. właściciel nie miał telefonu, i w uwagach było napisane: " JAMNIK SZORSTKOWŁOSY ODŁOWIONY W ŚWIĘTEJ 23, DNIA 12/06/2006 PRZEKAZANY NOWEMU WŁAŚCICIELOWI" 2. właściciel tel miał, zadzwoniłam i spotkałam się z nimi. Twierdzą, że psa komuś oddali, ale nie wiedzą komu i gdzie. W każdym razie psa nie chcieli, więc nie potrzebna była w tym wypadku umowa zrzeczenia.
-
[quote name='Sventata']Pies jest zaszczepiony.[/quote] Rozumiem, że przed 03.09.2009? ...ale nie to niemożliwe, bo w poście z 11.09 ktoś napisał, że dopiero zostanie zaszczepiony, ale przecież mozna wpisać wcześniejszą datę, nie? :angryy: [quote name='Sventata']podjęcia decyzji do jakie rodziny pojdzie i ewentualnie o kastracji.[/quote] Ty jako osoba odpowiedzialna za psa powinnaś decydować o kastracji! Taki praktyk i autorytet, jak ty powinien o tym wiedzieć! W wolnych chwilach (o ile je masz, bo jesteś tak zajęta adopcjami psów, że może ich nie masz?) poczytaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/abc-adopcji-przez-dogo-w-zarysie-vademecum-adopcyjne-jak-ustrzec-sie-przed-bledami-25135/[/url] [quote name='Sventata'] Ona sama będzie się tym bokserem zajmować. Nie ma problemu, żebym od czasu do czasu zadzwoniła i sprawdziłą jak ma sie Ambuś. Telefon na stronie jest.[/quote] Mam nadzieję, że będziesz się z nami dzielić informacjami i zdjęciami. Możesz mi jeszcze powiedzieć, dlaczego nic nie pisałaś o jego dramatycznym stanie, wymiotach, biegunkach? Zaproponowałaś nawet, że możesz go na mój koszt wykastrować, a teraz okazuje się, że pies jest w takim stanie, że na pewno by tego nie przeżył?
-
Biedna Suczka rasy rottweiler po zmarłej włascicielce 2 Filmiki
Cudak replied to kamilqax95x's topic in Już w nowym domu
Kamila, nie mogłabyś z nimi pogadać, żeby dali jej szansę? -
[quote name='wellington']Padly tu nazwy dwoch roznych fundacji : Canis Gratia e.V. oraz Notboxer.de. Przez ktora z tych fundacji pies ma jechac do Niemiec ?[/quote] Przez c.g do notboxer?
-
[quote name='kamilqax95x']No właśnie wszyscy się wymądrzają ale żeby coś zrobić to zostawiacie na założycieli wątku czy opiekuna psa.... ale pomyślcie kasa nie rośnie na drzewach .... ageralion ani Sventata nie potrafią uleczać ... nie mają daru jasnowidza ... i się starają a wy tylko narzekacie widzicie tylko te złe strony... wady..... a ze się podjęły takiej odpowiedzialności to nikt nie zazdrości ...[/quote] [B]Kilka osób zadeklarowało pomoc finansową + hotelik![/B]
-
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Greven ma problemy z netem :(