Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. Przepiękny :shake:
  2. ZAGŁODZONY i KATOWANY CHORY PSIAK JORK- POMOCY !!! - Dogomania Forum
  3. Super, że udało się ją złapać ;)
  4. Szyszeczka fajnie, że się zarejestrowałaś na dogo ;) Cieszę się, że Sandi tak dobrze trafiła.
  5. Niedawno był tu na forum identyczny (?) wątek, ale zniknął. Oprócz jamników i zmiksowanych maltańczyków były też szczeniaki po ON i SH. Co z nimi? Dlaczego tamten wątek zniknął?
  6. [B]Majkath[/B] czym będzie zajmować się Twoja fundacja? Będziecie zbierać pieniądze tylko na zwierzaki, które będą w Waszym schronisku? Czy może innym też będziecie pomagać? Czy psy znajdujące się pod Twoją opieką są kastrowane/sterylizowne? [url]http://img246.imageshack.us/img246/2535/pa253004.jpg[/url]
  7. [quote name='majkath']np wpłacisz jakąs dotację na konto mojej [B]fundacji[/B]???[/QUOTE] Jaką fundację prowadzisz? ;) edit: Zdjęcia załaduj na str [url]www.imageshack.us[/url] i wklej linki między: [img][\img]
  8. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13363449#post13363449[/url]
  9. Fajnie, że Sandi już w nowym domku. Faktycznie wygląda dużo lepiej, jakby młodziej ;)
  10. Trzymam kciuki za Waszą podróż ;) i mam nadzieję, że nie będziemy musieli długo czekać na zdjęcia Sandi z nowego domku :loveu: Poza tym jeszcze raz Ci dziękuję.
  11. Nie rozumiem. Jeśli zabrała ją [B]fundacja[/B] i oddała do adopcji, to wrócić powinna do fundacji, nie do schronu...
  12. Również czekam na zdjęcia ;) mam nadzieję, że będzie na nich tak samo szczęśliwy i uśmiechnięty, jak na zdjęciach z hoteliku. [U] Dziękuję wszystkim, a w szczególności [B]myszy1[/B] za pomoc dla Cyganka-Cudaka[/U].
  13. [quote name='Maya_Alex']Jak juz wspomniałam, nie ja opiekuję się suczką i nie mogę podjąć takiej decyzji. Mogę najwyżej zaproponować rozwiązanie, a decyzja należy do jej opiekuna.[/quote] Czy opiekun suki jest przeciwny uśpieniu maluchów? [quote name='Maya_Alex']P.S. A co do sterylizacji, to sunia będzie wysterylizowana. Trudno było przeprowadzić zabieg podczas ciąży. [/quote] Cieszę się będzie wysterylizowana, choć szkoda, że wcześniej pominęłaś moje pytanie o to. [B]Sukę w ciąży jak najbardziej można sterylizować[/B], nazywa się to sterylizacja aborcyjna. Jest to o wiele lepsze niż usypianie ślepego miotu. [quote name='Maya_Alex']Ktoś ją wyrzucił (zapewne dlatego, że w ciąży była), a dobry człowiek ją przygarnął. To przykre, że tak go i mnie oceniacie.[/QUOTE] Nikt tu nikogo nie ocenia. My tylko proponujemy rozwiązania. Nie oceniałam cię wyrażając nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z problemu bezdomności wśród psów. Nie zdajesz sobie sprawy? Trudno, nie oceniam tego. Przynajmniej nie tu, na forum. Jeśli jednak upieracie się, by szczeniaków nie usypiać, to czy z [U]każdym[/U] nowym opiekunem zostanie podpisana umowa adopcyjna, w której osoba adoptująca zobowiąże się wysterylizować szczeniaka, kiedy ten osiągnie stosowny wiek?
  14. Rozumiem i życzę powodzenia w szukaniu nowych domków, co kilka miesięcy dla min 5 szczeniaków.
  15. [quote name='Sventata']I co z bokserką?? Znalazła domek??[/QUOTE] [url]http://szczecin.schronisko.net/adoptowany35485.html[/url] [I] [B]1207/09[/B] Przygarnięty przez fundację. Sunia trafiła do naszego Schroniska 21.09.2009, znaleziona została przy ul.Komuny Paryskiej i do nas doprowadzona.[/I] [B]Która fundacja ją przygarnęła??[/B]
  16. [quote name='Maya_Alex']Mamy jeszcze nadzieję, że ktoś się znajdzie..[/QUOTE] Jest teraz całe mnóstwo bezdomnych szczeniaków, [B]a te które dziś w nocy urodziły się w waszej firmie zabierają im tą szansę na znalezienie domku[/B]...
  17. [quote name='ewajanka']Skoro są to szczenięta jednodniowe to rozważcie czy nie lepiej dla wszystkich, jeśli zostaną uśpione ew. zostanie jeden. Wiem że to brzmi strasznie ale według mnie to najlepsze wyjście.:roll:[/QUOTE] Też wydaje mi się, że to byłoby najlepsze rozwiązanie. Niestety bardzo wiele osób jest przeciwnych usypianiu ślepych miotów, jednak mam nadzieję, że [B]Maya_Alex [/B]zdaje sobie sprawę z problemu bezdomności wśród psów, rozważy uśpienie szczeniaków i postara się by suka została wysterylizowana.
  18. Czy suka zostanie wysterylizowana?
  19. Zdarza mu się jeszcze warknąć, ale jest dużo lepiej ;) Zgodnie z umową został już wykastrowany, co też za jakiś czas powinno przynieść efekty.
  20. Do ogłoszeń na pewno będą potrzebne lepsze zdjęcia. Jest już w ogóle, gdzieś ogłoszona?
  21. [quote name='doddy']Szczeniaczek ze schroniska w Szczecinie. Schronisko nie sprawdzało jeszcze czy słyszy. Dla ludzi miodzik, który rozmiękcza spojrzeniem każdego. Troszkę się bał cyfrówki. Psiul ma sporą przepuklinę pępkową. [URL="http://picasaweb.google.pl/FundacjaAST/Szczeniak_schronSzczecin#"]Picasa Web Albums - fundacjaast - Szczeniak_sch...[/URL][/QUOTE] [quote name='doddy']Właśnie Aga1234 mi napisała na gg, że ona i Ania są w kontakcie ze schroniskiem w Szczecinie w sprawie białaska, bo Aga1234 chce go wziąć do siebie do domu na DT. Później wstawię fotki suni pręguski, która się cieszy do ludzi całą sobą. :loveu:[/QUOTE] [B]Co z psem? Udało się go wziąć na DT?[/B]
  22. Przytyło się dziewczynie :loveu: a Gucio jaki obrażony :diabloti:
  23. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=149239[/URL] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/1629/dsc00117chojrak.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/9361/dsc02343b.jpg[/IMG]
  24. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1155/szukam-domu-dla-dzieci-przygarnietej-suni-prosze-o-ogloszenia-149239/[/url]
×
×
  • Create New...