-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Z ukochanego domu w Szczecinie do SCHRONU? - Pomocy! Adoptowany
Cudak replied to żabusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='aicrew']Ale ten pies nie jest agresywny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] Czy ja mówię o tym psie?! :roll: -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Niech jedzie i robi miejsce dla następnego biedaka ;) -
Z ukochanego domu w Szczecinie do SCHRONU? - Pomocy! Adoptowany
Cudak replied to żabusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sebriel']U nas prawo nie pozwala uśpić zdrowego psa[/quote] Pierwsze słyszę. Agresywny pies musi być chory, żeby go uśpić? -
Nic z kontekstu wyrwane nie zostało, ale sprostuj, jeśli uważasz, że źle zrozumiałam.
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariamc']Pies wróciłby do Szczecina.:evil_lol:[/quote] LAZY będzie mogła go odwiedzać :evil_lol: -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
To trzymamy kciuki! :) -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariamc']Czekam na odpowiedż w sprawie domu,to jeszcze nic pewnego, dlatego nie piszę, aby nie zapeszyć. Jestem przesądna:diabloti:[/quote] Jest ktoś zainteresowany? Kiedy będzie odpowiedź? -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Ok, dziś zacznę robić ogłoszenia :) -
Trzymamy w takim razie kciuki i czekamy na zdjęcia z nowego domku :loveu:
-
Czyli kastrowany będzie w nowym domu, na koszt nowych opiekunów?
-
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gustaw']Jeśli Sandi pójdzie do adopcji, czy będzie możliwość abym nawiązała kontakt z jej nowymi opiekunami.[/quote] Nikt nie będzie miał nic przeciwko, żebyś miała kontakt z nowymi opiekunami Sandi, kiedy pójdzie do adopcji :loveu: Tylko teraz trzeba ten domek dla Sandi znaleźć... -
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
Cudak replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Trzymamy kciuki! Kto zawiózł go do weta? -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='lucySxy']Dzisiaj zadzwonila Pani, ktora nieszka w Bydgoszczy w domku z ogrodkiem ,babcia i 2 kotami. Jest bardzo zainteresowana adopcja Sendi.Nie tak dawno stracily 18 letniego psa ,i caly czas go oplakuja. Mam znajomych w Bydgoszczy ktorzy mogli by ew zrobic wizyte przedadopcyjna. Pani chetnie sama pojedzie po Sindi. No, jest to duzo blizej niz z Pulaw.[/quote] Byłoby świetnie, gdyby sama przyjechała. [quote name='lucySxy']Greven, czy moge dac Twoj nr tel ,zebyscie mogly porozmawiać? Wiem ze masz czym innym zajetą glowe,bardzo Ci wspolczuje,[/quote] Myślę, że jednak warto poczekać teraz te kilka dni, do czasu wyjaśnienia sprawy z końmi, bo Sandra może być zajęta i nie odbierze tel, a szkoda, żeby Pani się zniechęciła... -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Podnoszę.. -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']Jak znajdę moje trzy skradzione konie, to się ogarnę z wątkami psów.[/quote] Rozumiem, dlatego też napisałam, że jak będziesz miała chwilę. -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Wam bardzo za pomoc dla Sandi. [B]Greven, jak będziesz miała chwilę napisz proszę, jakie miałaś wydatki związane z bassetką. Muszę uzupełnic w 1. poście.[/B] (nie napisałaś jeszcze ile kosztowała Cię pierwsza wizyta u weta) -
Kociak szuka domu. Znalazł się domek :) [zachodniopomorskie]
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']No to cudnie :multi:[/quote] Ja też się cieszę, tylko jakoś tak pusto bez niej :placz: Na szczęście często będę ją widzieć. [quote name='Greven']Widziałam kocinkę wczoraj, maleńka jest, naprawdę bardzo młoda, a śliczna że za serce chwyta. Zmieściłaby mi się na jednej dłoni. Mam nadzieję, że dobrze o nią zadbają w nowym domu, taki mały niepowtarzalny skarb, mruczący i z miękkim futerkiem.[/quote] Jest maleńka, ale i tak bardzo urosła :razz: -
Kociak szuka domu. Znalazł się domek :) [zachodniopomorskie]
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Kocię urosło, zostało dziś zaszczepione i pojechało do nowego domu :) -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Jutro postaram się wreszcie porobić ogłoszenia. Mile widziana pomoc :) [B]mariamc[/B] czy wiadomo jaki Cudak jest do dzieci? Nadaje się na psa rodzinnego? Czy bardziej do pilnowania/stróżowania? Czy może raczej dla osoby aktywnej? (lubi biegać?) -
[quote name='Sventata'] (wiadomo, że mają sukę MIX boksera i jak sie zaakceptują to zostaje u nich na stałe).[/quote] Wysterylizowana? [quote name='Sventata']ani też nie przystali na propozycję, ża ja im zawiozę Ambusia.[/quote] Jak to uargumentowali? Nie zgadzają się na wizytę przedadopcyjną?
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia: [img]http://img225.imageshack.us/img225/2492/szczecinekschron079.jpg[/img] [img]http://img242.imageshack.us/img242/4517/szczecinekschron086.jpg[/img] [img]http://img137.imageshack.us/img137/8889/szczecinekschron092.jpg[/img] [img]http://img87.imageshack.us/img87/9615/szczecinekschron090.jpg[/img] [img]http://img87.imageshack.us/img87/3861/szczecinekschron091.jpg[/img] -
[quote name='emilia2280']Jakie wiesci Svetanta?[/quote] ??????????????????????????????
-
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1208/pe-szukamy-3-koni-skradziono-walacha-2-klacze-pilne-147521/[/url] -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donvitow']Zrobiłem. Ale jak już był w kojcu a nie jak biegał. Obfotografowaliśmy za to całe schronisko i zmarudziliśmy Danusi pół dnia. Gdybyś Tam była to i pewnie zapomniała byś foty porobić.:eviltong:[/quote] Mam nadzieję, że doczekamy się wstawienia zdjęć na wątek? -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donvitow']Cudak jest wielki ,a przez swoje kudły robi wrażenie jeszcze większego. Nastroszone kłaczki na pysiu i uszach nadają mu wesoły wygląd. Wymiziałem. Zostałem wylizany. Naprawdę to Cudak;)[/quote] A zdjęć nie zrobiłeś? :mad::mad::mad: