Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='aicrew']Ale ten pies nie jest agresywny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] Czy ja mówię o tym psie?! :roll:
  2. Niech jedzie i robi miejsce dla następnego biedaka ;)
  3. [quote name='Sebriel']U nas prawo nie pozwala uśpić zdrowego psa[/quote] Pierwsze słyszę. Agresywny pies musi być chory, żeby go uśpić?
  4. Nic z kontekstu wyrwane nie zostało, ale sprostuj, jeśli uważasz, że źle zrozumiałam.
  5. [quote name='mariamc']Pies wróciłby do Szczecina.:evil_lol:[/quote] LAZY będzie mogła go odwiedzać :evil_lol:
  6. To trzymamy kciuki! :)
  7. [quote name='mariamc']Czekam na odpowiedż w sprawie domu,to jeszcze nic pewnego, dlatego nie piszę, aby nie zapeszyć. Jestem przesądna:diabloti:[/quote] Jest ktoś zainteresowany? Kiedy będzie odpowiedź?
  8. Ok, dziś zacznę robić ogłoszenia :)
  9. Trzymamy w takim razie kciuki i czekamy na zdjęcia z nowego domku :loveu:
  10. Czyli kastrowany będzie w nowym domu, na koszt nowych opiekunów?
  11. [quote name='Gustaw']Jeśli Sandi pójdzie do adopcji, czy będzie możliwość abym nawiązała kontakt z jej nowymi opiekunami.[/quote] Nikt nie będzie miał nic przeciwko, żebyś miała kontakt z nowymi opiekunami Sandi, kiedy pójdzie do adopcji :loveu: Tylko teraz trzeba ten domek dla Sandi znaleźć...
  12. Trzymamy kciuki! Kto zawiózł go do weta?
  13. [quote name='lucySxy']Dzisiaj zadzwonila Pani, ktora nieszka w Bydgoszczy w domku z ogrodkiem ,babcia i 2 kotami. Jest bardzo zainteresowana adopcja Sendi.Nie tak dawno stracily 18 letniego psa ,i caly czas go oplakuja. Mam znajomych w Bydgoszczy ktorzy mogli by ew zrobic wizyte przedadopcyjna. Pani chetnie sama pojedzie po Sindi. No, jest to duzo blizej niz z Pulaw.[/quote] Byłoby świetnie, gdyby sama przyjechała. [quote name='lucySxy']Greven, czy moge dac Twoj nr tel ,zebyscie mogly porozmawiać? Wiem ze masz czym innym zajetą glowe,bardzo Ci wspolczuje,[/quote] Myślę, że jednak warto poczekać teraz te kilka dni, do czasu wyjaśnienia sprawy z końmi, bo Sandra może być zajęta i nie odbierze tel, a szkoda, żeby Pani się zniechęciła...
  14. [quote name='Greven']Jak znajdę moje trzy skradzione konie, to się ogarnę z wątkami psów.[/quote] Rozumiem, dlatego też napisałam, że jak będziesz miała chwilę.
  15. Dziękuję Wam bardzo za pomoc dla Sandi. [B]Greven, jak będziesz miała chwilę napisz proszę, jakie miałaś wydatki związane z bassetką. Muszę uzupełnic w 1. poście.[/B] (nie napisałaś jeszcze ile kosztowała Cię pierwsza wizyta u weta)
  16. [quote name='Greven']No to cudnie :multi:[/quote] Ja też się cieszę, tylko jakoś tak pusto bez niej :placz: Na szczęście często będę ją widzieć. [quote name='Greven']Widziałam kocinkę wczoraj, maleńka jest, naprawdę bardzo młoda, a śliczna że za serce chwyta. Zmieściłaby mi się na jednej dłoni. Mam nadzieję, że dobrze o nią zadbają w nowym domu, taki mały niepowtarzalny skarb, mruczący i z miękkim futerkiem.[/quote] Jest maleńka, ale i tak bardzo urosła :razz:
  17. Kocię urosło, zostało dziś zaszczepione i pojechało do nowego domu :)
  18. Jutro postaram się wreszcie porobić ogłoszenia. Mile widziana pomoc :) [B]mariamc[/B] czy wiadomo jaki Cudak jest do dzieci? Nadaje się na psa rodzinnego? Czy bardziej do pilnowania/stróżowania? Czy może raczej dla osoby aktywnej? (lubi biegać?)
  19. [quote name='Sventata'] (wiadomo, że mają sukę MIX boksera i jak sie zaakceptują to zostaje u nich na stałe).[/quote] Wysterylizowana? [quote name='Sventata']ani też nie przystali na propozycję, ża ja im zawiozę Ambusia.[/quote] Jak to uargumentowali? Nie zgadzają się na wizytę przedadopcyjną?
  20. Zdjęcia: [img]http://img225.imageshack.us/img225/2492/szczecinekschron079.jpg[/img] [img]http://img242.imageshack.us/img242/4517/szczecinekschron086.jpg[/img] [img]http://img137.imageshack.us/img137/8889/szczecinekschron092.jpg[/img] [img]http://img87.imageshack.us/img87/9615/szczecinekschron090.jpg[/img] [img]http://img87.imageshack.us/img87/3861/szczecinekschron091.jpg[/img]
  21. [quote name='emilia2280']Jakie wiesci Svetanta?[/quote] ??????????????????????????????
  22. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1208/pe-szukamy-3-koni-skradziono-walacha-2-klacze-pilne-147521/[/url]
  23. [quote name='Donvitow']Zrobiłem. Ale jak już był w kojcu a nie jak biegał. Obfotografowaliśmy za to całe schronisko i zmarudziliśmy Danusi pół dnia. Gdybyś Tam była to i pewnie zapomniała byś foty porobić.:eviltong:[/quote] Mam nadzieję, że doczekamy się wstawienia zdjęć na wątek?
  24. [quote name='Donvitow']Cudak jest wielki ,a przez swoje kudły robi wrażenie jeszcze większego. Nastroszone kłaczki na pysiu i uszach nadają mu wesoły wygląd. Wymiziałem. Zostałem wylizany. Naprawdę to Cudak;)[/quote] A zdjęć nie zrobiłeś? :mad::mad::mad:
×
×
  • Create New...