-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Obiecałam, że pomogę w ogłoszeniach, ale za cholerę nie mogę się połapać, gdzie jeszcze ogłoszeń nie mają :angryy:
-
Tu jest spis stron ogłoszeniowych: [url]http://www.dogomania.pl/threads/122313-Spis-stron-ogA-oszeniowych-post-1-i-2[/url] Kilka osób deklarowało pomoc, więc musimy się jakoś podzielić, żeby nie dublować. (ja preferuję te, gdzie nie trzeba się rejestrować;) )
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Cudak replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[img]http://images40.fotosik.pl/227/2955c2b87059f5c4med.jpg[/img] Supełek, któremu zmarła właścicielka szuka nowego domku... Jest teraz na tymczasie, gdzie na domek czeka jeszcze jeden psiak (przybłęda) wielkości jamnika. Pomożecie? Wątek na dogo: [url]http://www.dogomania.pl/threads/174260-Won-stAE-d-SupeA[/url] (opisy bardzo obszerne ;)) -
Nie mogę znaleźć wątku jamników do adopcji... więc wkleję tu: [img]http://images40.fotosik.pl/227/2955c2b87059f5c4med.jpg[/img] [url]http://www.dogomania.pl/threads/174260-Won-stAE-d-SupeA?p=13579059#post13579059[/url]
-
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/174451-Odebrany-interwencyjnie-Przekochany-Weron-z-nowotworem-prosi-o-wsparcie-finansowe[/URL] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6822/weron.png[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6995/weron3jpg.png[/IMG] [B] Odebrany interwencyjnie Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe [/B] Weron to pies odebrany interwencyjnie z czegoś przypominającego pseudohodowlę. W bardzo słabym stanie ogólnym, wyniszczony, z chorobami skóry, zwyrodnieniem stawu biodrowego w styczniu 2008 trafił pod skrzydła Fundacji Pro Equo. Przeszedł operację biodra (resekcja głowki kości udowej), zaczął lepiej się poruszać, na dzień jest bardzo dobrze, leczenie chorób skóry (głównie nużyca) trwa do dzisiaj, jest znaczna poprawa. Niestety ostatnio Weron posmutniał, stracił wigor. Badanie u weterynarza wykazało podejrzenie nowotworu jądra (z racji wcześniejszych operacji i ciągłego leczenia nie został jeszcze wykastrowany) Wyniki krwi ma doskonałe, jest w dobrej formie ogólnej, na dniach będzie kastrowany. Liczymy na to, że uda się go wyleczyć. [SIZE=4][COLOR=Blue]allegro cegiełkowe:[/COLOR][/SIZE] [URL]http://allegro.pl/item830923600_mam_...e_przezyc.html[/URL]
-
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']No proszę, nie tylko "chamska, bezczelna" i zbyt dociekliwa, ale jeszcze ślepa... starzejesz się, Justna :D [/QUOTE] A Ty GŁODNA (zjadłaś [B]y[/B] z mojego imienia :evil_lol:) [quote name='Greven']Nr konta dla zainteresowanych na PW ;)[/QUOTE] Ten sam, co wcześniej? -
Przekochany Weron z nowotworem, prosi o wsparcie finansowe - MA DOM!!
Cudak replied to tsu's topic in Już w nowym domu
Może jestem ślepa, ale nie widzę nr konta ;) a chyba przydałby się? -
Piękne ma imię :loveu::loveu::loveu:
-
Andrus, jaka u Was pogoda? Uda się dziś zrobić lepsze zdjęcia? ;)
-
Co myślicie o tym: [url]http://allegro.pl/item823614453_pomoc_zwierzaka_jesli_masz_serce_to_wejdz.html[/url] ? Sam tytuł (!!!PoMoC ZWIERZAKĄ (Jesli masz Serce to wejdz)!!!), z błędem, wzbudza we mnie obawę, że to może jakiś dzieciak próbuje wyłudzić kasę niby na bezdomne zwierzaki ze schronisk, ale zdjęcia nie są z tych schronisk, tylko jakieś przypadkowe, ściągnięte z neta. I prywatny nr konta. Można robić zbiórki charytatywne na allegro podając swój nr konta? Myślałam, że tylko fundacje, opp itp mogą...
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorota1']Czy długo jeszcze będziemy czekali na jakieś wieści?[/quote] Mariamc była wczoraj na forum, nie wiem, dlaczego nic nie pisze w tym temacie.. [quote name='dorota1']A może trafił beznadziejnie i ktoś nie chce się przyznać do błedu? Obym się myliła![/QUOTE] Tego nie wiemy, bo nie było jeszcze wizyty poadopcyjnej. Może nowy właściciel się na nią nie zgadza? -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Cyganek ma się dobrze, niedługo ma kastrację. Więcej napiszę jak zdobędę więcej wieści.[/QUOTE] Masz bezpośredni kontakt z nowym opiekunem? [B]Mariamc[/B] udziela się w innych tematach na dogo, może wreszcie i tu zajrzy... Mam nadzieję, że z osobą adoptującą została podpisana umowa i nie będzie problemów z wizytą poadopcyjną? -
[B]Jest dom dla spaniela[/B]! [I]"Z chęcią zaadoptuje psa-cocer spaniela, który ma ok 3 lat. Mieszkam na wsi w domku, 7 km od morza, więc mam doskonale warunki aby stworzyć mu ciepłe miejsce pełne miłości:). W przeszłości miałam już pieski tej rasy więc potrafię się nimi zaopiekować. Gdyby ktokolwiek miał informacje na ten temat proszę o kontakt. telefon: 605314910 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]"[/I] [url]http://infoludek.pl/ogloszenia/?akcja=zobacz&ID=253559&&strona=[/url] Myślę, że warto sprawdzić ;)
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Wiadomo już coś? -
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, że wszystko u Was w porządku ;) Ostatnie zdjęcie super :razz: Sandi musi byc szczęśliwa, tyle rączek ją głaska. -
[quote name='...::Basia::...']Jakoś ja nie zauważyłam zeby ludzie jakoś specjalnie sobie radzili z wychowaniem yorka, wrecz przeciwnie:cool1: Każdy pies potrzebuje ruchu i wychowania ale nie każdy pies potrzebuje tyle samo:p[/QUOTE] Zaglądając do działu wychowanie można zauważyć, że największym problemem jest nauka czystości :evil_lol: Znam kilka yorków, może nie są najlepiej wychowane, ale swoją rolę psa do towarzystwa, mimo wszystko dobrze pełnią.
-
[quote name='vikiii'][B]Cudak - [/B]widać że nie masz w domu yorka:lol: York to terier i niestety tak samo dużo pracy wymaga jak "typowo" psy myśliwskie.[/QUOTE] Yorka nie miałam i nie zamierzam mieć, ale nie porównywałabym go do typowego psa myśliwskiego (jakim jest np cocker spaniel ang) :evil_lol: Pies do towarzystwa, jakim ze względu na użytkowość jest york, jak [U]każdy[/U] pies potrzebuje zabawy, spacerków i wychowania. Yorków jest teraz mnóstwo i jakoś ludzie radzą sobie z ich wychowaniem, więc nie wiem, w czym problem? Spójrzcie za to, ile jest spanielków do adopcji, agresywnych, demolujących mieszkanie itp, z którymi ludzie ewidentnie sobie nie radzą. [quote name='vikiii']Pogląd, że yorki to psiaki na "kolanka", "ozdóbki" itp ..... niestety prowadzi do wielu rozczarowań. Te psiaki to teriery i o tym nie można zapomnieć - one potrzebują ruchu, pracy i [U]wychowania. [/U][/QUOTE] Który pies nie potrzebuje ruchu, pracy i wychowania? :diabloti:
-
[quote name='madziasto4']Yorkshire terrier nie jest psem do towarzystwa. Nalezy do 3 grupy FCI, jest upartym i trudnym w wychowaniu psem- jak kazdy terier.[/QUOTE] Wg wikipedii: [I]"Psy tej rasy to głównie psy towarzyszące i reprezentacyjne."[/I]
-
Będzie to pies z rodowodem, czy bez? Dlaczego akurat te rasy? Spaniel i beagle (psy myśliwskie) potrzebują dużo więcej ruchu (i pracy) niż york (pies raczej do towarzystwa). Jakie masz oczekiwania wobec psa?
-
Wyeksploatowana suka basseta z ropomaciczem JUŻ W NOWYM DOMKU :))
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Tak, tak dotarła :multi: Miałam podziękować, wypadło mi z głowy :oops::oops::oops: DZIĘKUJĘ MIŁA :loveu: -
Co u Ambiego?
-
Może spróbuj zgłosić to do najbliższego oddziału TOZ? Są podstawy, żeby psa odebrać.
-
Pogotowie dla Zwierząt - SOS Dalmatyńczyki /aktualizacja w pierwszym poście
Cudak replied to roma_121's topic in Dalmatyńczyk
[url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13460206#post13460206]Pilne!!!przygarnij kropę!!! - Dogomania Forum[/url] [I]"witam! wczoraj znalazłam młodą,piękną sunię w typie dalmatyńczyka jest bardzo chuda i bardzo kochana poszukuję jej właścicieli (może się zgubiła? jest dobrze wychowana, myślę, .że jest jeszcze szczenięciem może ok 9, 10 miesięcznym) albo kogoś, kto chciałby ją przygarnąć - [B]ja lecę we wtorek do Anglii, więc jeśli do tego czasu nikt nie pomoże Kropie, [U]będę musiała oddać ją do schronu [/U][/B] mój tel. - 889 816 245 mieszkam w okolicach Mikołowa[/I]" -
Pytałaś się weta o te wymioty żółcią? Może trzeba zrobić psu jakieś badania...?