-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Piękna Helena znalazła swój port...... Już w DS!!!!!
Cudak replied to AlfaLS's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Estrella']zapisuję i zaraz biorę się za ogłoszenia :)[/QUOTE] Dziękujemy :loveu::loveu::loveu: -
Piękna Helena znalazła swój port...... Już w DS!!!!!
Cudak replied to AlfaLS's topic in Kotki już w nowych domach
Poprosiłam Estrellę o pomoc w ogłoszeniach :) [COLOR=purple][B]Bardzo prosimy o wsparcie na szczepienia dla Helenki![/B][/COLOR] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='agat21']wysłałam dziś 30 złociszy na kociule Helenka, trzymaj się dzielna kocino[/QUOTE] Bardzo Ci dziękuję :loveu::loveu::loveu: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Na razie będę w tym poście dodawać ogłoszenia Helenki, która da się edytować: [URL="http://eszukam.pl/piekna-mloda-porzucona-kotka-pilnie-szuka-domu-szczecin-ogloszenia-szczecin,2,25000,2371/"]eszukam.pl[/URL] [URL="http://petsy.pl/?view=showad&adid=13986&cityid=11"]petsy.pl [/URL] [URL="http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=103829"]najpewniej.pl[/URL] [URL="http://szczecin.swistek.pl/helena-ok-roczna-koteczka-szukajaca-swojego-miejsca-na-ziemi-szczecin_84918.html"]szczecin.swistek.pl[/URL] [URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/21428/piekna_mloda_porzucona-kotka-pilnie-szuka-domu-szczecin/"]e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.rozglos.net/ogloszenie-247841.html"] rozglos.net[/URL] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='AlfaLS']To mój tekst / troszkę zapożyczony z tekstu Cudak /, poczytajcie, oceńcie i jak trzeba to pozmieniajcie. Nie wiem tylko jaki telefon podawać w ogłoszeniach. Cudak Twój czy mój? Jakby co to mój numer masz [/QUOTE] Tekst wydaje mi się dobry :) Myślę, że lepiej byłoby podawać jednak Twój nr, bo więcej wiesz o Helence i gdyby ktoś chciał ją odwiedzić, to też ciężko byłoby mi was umówić ;) [quote name='AlfaLS']I jeszcze jedno - ja Helenę odrobaczę i wykropię kropelkami na pchełki na własny koszt ale mam ją szczepić? Jeśli tak to poproszę o informację czy pomożecie pokryć ten koszt? Sama nie bardzo mogę sobie teraz pozwolić na takie wydatki........ Jak jej nie szczepimy na razie to proszę zdanie o szczepieniu wykasować z tekstu do ogłoszeń [/QUOTE] Założyłabyś Helence osobny wątek? Może uda się uzbierać na szczepienia, zanim znajdzie DS, a jak nie to pozostawimy to przyszłemu Opiekunowi. Nie wiesz, jaki jest ich koszt w lecznicy, do której chodzisz? Pięknie Helenka wygląda :loveu: Najedzona i szczęśliwa :loveu: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[IMG]http://img151.imageshack.us/img151/4137/sdc14205.jpg[/IMG] Kicia bardzo prosi o wpłaty na konto: [B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000 koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: "na koty ze Stepnicy" lub "na koty z portu w Stepnicy"[/B] W niedzielę chcę wysłać zamówienie na trochę lepszej karmy i puszeczek, głównie dla niej, żeby jej na boczku podawać z lekiem. Potem może z bazarków coś się dla niej uzbiera, żeby ją odkarmić ;) ...ale na razie bardzo prosimy o wsparcie :-( -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='beataczl']karteczka doszla ze Stepnicy! dziekuje bardzo! naprawde ladna :)[/QUOTE] Na razie poszła tylko do Ciebie i Estrelli, bo nie dostałam jeszcze adresów 3 pozostałych stałych deklarowiczów, dla których obiecane były kartki.. ;) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Szarotka']Moja deklaracja bedzie dopiero ok. 15 marca, bo tak wolno idzie...............[/QUOTE] Dziękuję :) Dobrze, że ok 15. bo stałe deklaracje będą szły na karmę dla wszystkich kotów z portu. Teraz chodzi gównie o tego chudego kotka i to zamówienie będzie głównie ze względu na niego. (Musze też zdobyć receptę na lek na grzybicę dla niego, bo te zmiany skórna to najprawdopodobniej właśnie grzyb...) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Bardzo prosimy o wpłaty na konto: [COLOR=#ff0000][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000 koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: "na koty ze Stepnicy" [COLOR=blue] [/COLOR][/B][/COLOR][COLOR=blue][B]W niedzielę chcę złożyć zamówienie na lepszą karmę i puszki dla tej chudzinki z portu, żeby ją odkarmić. [/B][/COLOR] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/4137/sdc14205.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/i/36629062.jpg/[/IMG][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/4419/36629062.jpg[/IMG] Czy ktoś się dołoży? :-( [COLOR=#ff0000][/COLOR] -
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że ten guzek to nic poważnego :( Może to tylko tłuszczak? Nie boli jej to? [quote name='gonia141']Nie zaszkodzi chyba jak będzie miała i jedno i drugie?[/QUOTE] Chyba najlepiej weterynarza zapytać :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Cieszę się, że wszystko dobrze u naszej szczęściary z portu ;) Nikt nie dzwonił :( ale to pewnie z powodu miejscowości (była wpisywana w tytuł ogłoszeń) - ludziom nie chce się jechać po kota na wieś, której nazwy nie kojarzą... W mieście szanse na domek bardzo rosną.. To, że jest w domu to też ogromny plus - bo ludzie wolą jednak czystego kotka, niż bezdomnego. [B]Estrella[/B] też obiecała pomóc w ogłoszeniach :loveu: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]AlfaLS [/B]wszystko w porządku u Helenki? :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Bardzo prosimy o wpłaty na jedzonko dla portowych kociaków :( -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='AlfaLS']Helenka już coraz pewniejsza, chodzi sobie po całym mieszkaniu, zaczęła się dziś bawić kuleczką i wstążeczką na patyczku :multi:. Coraz mniej w niej stresu a coraz więcej ciekawości :lol:. Może jutro zrobię jakieś nowe fotki pięknej Heleny........ Cudak - Helena wymiziana i nawet jej się to spodobało:loveu:[/QUOTE] Czekamy na fotki :loveu::loveu::loveu: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Doszły dwie wpłaty na konto Fundacji: Tobiasz S. Opole 33 zł (ktoś z dogo? [B]LeCoyotte?[/B]) i od pani Hanny z facebooka Bardzo dziękuję w imieniu kotów :loveu::loveu::loveu: :multi: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Podnoszę... potrzebujemy stałych deklaracji na karmę :-([B] AlfaLS[/B] jak kicia? -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Bardzo prosimy o pomoc dla pozostałych kociaków z portu... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]AlfaLS :loveu::loveu::loveu:[/B] Wymiziaj Helenkę ode mnie :loveu: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Nadal bardzo prosimy o wsparcie na zakup karmy: [COLOR=#ff0000][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000 koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: "na koty ze Stepnicy" [/B][/COLOR][B]AlfaLS[/B] może potwierdzić, że portowe koty mają ogromny APETYT, a jest ich tam jeszcze ponad 20 (ok 25) :shake: Jak Helenka? Nie rozrabia? ;) [COLOR=#ff0000][/COLOR] -
[quote name='E-S']Prawnych możliwości także brak - pies jak rozumiem prawnie jest pod opieką Fundacji. Czyli przy braku woli tej Fundacji do współpracy z osobami z zewnątrz, celem np. zgromadzenia i zabezpieczenia środków finansowych na np. 5 mies. pobyt u Jamora ze szkoleniem psiaka (ależ on piękny, że jeszcze raz westchnę, jak ze snu ! i zbój też jak ze snu - tylko dla odmiany koszmarnego :D) - nie ma możliwości udzielenia mu pomocy, choćby i byli chętni ... to moja taka opinia, ale rzecz jasna mogę się mylić - nie znam wszystkich szczegółów, wiedza jest "dawkowana" przez Fundację i osoby trzecie na różnych portalach, w PW (jak mniemam), więc może ktoś wtajemniczony wie lepiej.[/QUOTE] Zawsze można prosić "Fundację" by się go zrzekła.............
-
Prześliczna mała młodziutka Hienka-Tycia już W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Na kleszczce może lepiej oprócz/zamiast kropelek obroża? Bo jak Tycia jest często kąpana, to kropelki nie będą chyba działały, tak jak trzeba...