Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. Fajnie, że z psami ok :) Moje psiaki nie tolerują obcych kotów :angryy:
  2. Śliczna jest :loveu::loveu::loveu: Lubi się kąpać?
  3. [quote name='AlfaLS']A teraz leżę sobie już umyta :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/743/deaeee1987348deemed.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Najedzona, umyta i wygląda na zrelaksowaną :) Psów chyba jeszcze nie widziała, co? Dziękuję Ci bardzo [B]AlfaLS, [/B]że dałaś jej szansę :loveu:
  4. [B]AlfaLS [/B]jak Helenka? Nie jest mocno zestresowana?
  5. Transport musi wypalić :) Przy przekładaniu do Twojego transportera uważajcie bardzo, żeby nie uciekła, bo będzie na pewno bardzo zestresowana drogą. Helenka schudła trochę, ale odkarmisz ją ;)
  6. [B][COLOR=red]Helenka już złapana!!!![/COLOR][/B] :) [quote name='beataczl']mialam kiedys 2 koty na dt, ciezarna kotke i duzego bysiora .[/QUOTE] Okociła się u Ciebie ta ciężarna kotka? [quote name='beataczl']Teraz to niemozliwe niestety, przychodzi na osiedle mysliwski pies (chwala sie ze na dziki dobry) nieduzy foksterrier . kilka razy juz go hycel lapal,ale wlasciciela stac na wykupienie psa za kazdym razem i nic sobie z tego nie robi. Jest zaciekly na koty -1 zginal , 2 musialam znalesc nowego wlasciciela bo by nie przezyl ( akurat namierzylam go w akcji).[/QUOTE] Powinni mu odebrać tego psa :angryy:
  7. [B]Estrella[/B], skorzystamy na pewno, jak już tylko jedna z kotek dojedzie do [B]AlfaLS[/B] :) Bardzo dziękuję :loveu:
  8. No to muszę się spieszyć z łapaniem, żeby jakaś sierotka Ci na drodze nie stanęła wcześniej :) Ja tam wolę dorosłe koty niż maluszki - widać przynajmniej, jaki mają charakter, no i rozrabianie tez już mają za sobą. [B]AlfaLS[/B] podasz mi na PW swój nr tel? Jak się uda którąś złapać, to chyba lepiej na tel się umawiać, niż przez dogo ;) ..a tym czasem nadal prosimy o wsparcie na jedzonko :-(
  9. [quote name='diabelkowa']taka waga moze byc spowodowana nie tylko czystym lakomstwem, ale zaburzeniami z hormonem tarczycy. Martens od nas z forum ma takie problemy z suka, wczoraj tez kolejny pies z tarczyca tym razem mojego znajomego z osiedla beagle...[/QUOTE] Kurcze, to i mojemu chyba będę musiała zrobić te badania, jeśli nie uda mi się go odchudzić :( Nie wiesz, jaki może być koszt?
  10. Z ogłoszeniami na pewno nie będzie problemu! Mam nadzieję, że długo na domki nie będą czekały :razz: Ale naprawdę różnie bywa i z psami i z kotami. Czasem okazują się inne niż się początkowo wydaje, "nieadopcyjne". Chciałabym, żebyś wiedziała, że kociak w każdej chwili będzie mógł wrócić, jeśli okaże się, że np atakuje Twoje psy lub coś niszczy (chociaż jeśli miałaś koty, to pewnie wiesz czego można się spodziewać :evil_lol: ). To już nie są maleńkie kociaki, nie powinny rozrabiać, ale też 100% pewności nie mamy, jak będą zachowywać się w domu. Na pewno nie chciałabym przerzucać na kogokolwiek odpowiedzialności za nie, dopóki nie znajdą DS. Fajnie, że w ogóle dostaną szanse :) Tylko niech się złapać dadzą... Wczoraj nie było też kilku innych kotów z portu, więc może razem wybrały się na spacer? ;)
  11. Ja Helence łatwo nie odpuszczę :razz: Co do drugiej kotki - jeśli da się złapać na sterylkę, to mogłybyśmy zrobić tak, żeby dopiero po zabiegu do Ciebie pojechała. I oczywiście w jednym, czy drugim wypadku, gdyby coś było nie tak, zawsze kot może wrócić do portu i nikt się z tego powodu nie obrazi (no, może poza kotem ;))
  12. No i Wampir - jak zwykle przy wejściu :) [img]http://img291.imageshack.us/img291/8111/sdc14198h.jpg[/img] [img]http://img535.imageshack.us/img535/2292/sdc14199.jpg[/img] [img]http://img848.imageshack.us/img848/2964/sdc14202.jpg[/img]
  13. Kocurek - oswojony, również bardzo się dziś domagał głaskania. Jest uroczy, ale niestety niefotogeniczny. Na zdjęciach nie widać, jaki jest ładny. Ostatnio trochę kichał, ale dziś podczas mojej wizyty nie kichnął ani razu :) Jest jednak trochę chudziutki.. [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/1218/sdc14192.jpg[/IMG] [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/9338/sdc14196.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/2157/sdc14223.jpg[/IMG]
  14. Nie było jej dziś :angryy::angryy::angryy: Byłam tylko "orientacyjnie", bez transporterka i bardzo żałuję, bo pojawiła się jej koleżanka (do sterylki) i strasznie się łasiła, bez problemu dałaby się dziś złapać :( [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/370/sdc14193.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/9130/sdc14197.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/7946/sdc14217.jpg[/IMG] Kotka ta jest w podobnym wieku, co Helena. Wydaje się jednak większa od niej, ale to tylko złudzenie, bo ona ma po prostu dłuższą sierść :) Również oswojona, daje się głaskać (wręcz domaga się tego). Trzeba ją jednak wysterylizować. [B]AlfaLS[/B], gdyby Helena nie dała się złapać, byłabyś skłonna przyjąć tą kotkę na DT? Chociaż mam nadzieję, że Helena wróci :(
  15. [quote name='AlfaLS']Cholewcia Wy wiecie jak jest pusto w domu bez kota, jak się kociaki miało przez 20 lat??? Jeden, dwa albo trzy były a teraz nic...........[/QUOTE] Ja sobie nawet nie próbuję wyobrazić, jak musi być pusto :shake: Dobra, to ja będę polować na nią :evil_lol: Myślę, że najpóźniej w poniedziałek powinna do Ciebie pojechać :multi: Jeśli oczywiście nie będziemy się mijać w porcie, jak z tą kotką, co się na sterylkę złapać nie chce... Trzymajcie kciuki!
  16. [B]:multi::multi::multi: AlfaLS[/B] :loveu: jeśli chodzi o same finanse, to myślę, że naprawdę damy radę. Helena ma wątek na miau, wydarzenie na facebooku - myślę, że i tam będziemy mogły prosić o pomoc, a koszty nie powinny być duże. To kiedy mogę ją łapać? Transport jakoś wykombinujemy :) Dałabyś radę ją ewentualnie ze Słonecznego odebrać?
  17. [B]AlfaLS [/B]byłoby wspaniale!! Helena wygląda na zdrową, choć na pewno trzeba ją odrobaczyć i odpchlić "standardowo", ew później zaszczepić. Oczy czyste, sierść lśniąca. Nie widać żadnych objawów choroby. W dodatku jest młodziutka, wydaje mi się że nie ma jeszcze roku. Ogłoszenia już ma, jak będzie w DT (w dodatku w mieście!) to zwiększą się jej szanse na adopcje. Myślę, że nawet Poczekalnia TOZ by wystarczyła, żeby domek się znalazł :) Możemy jej też wtedy założyć osobny wątek, spróbować uzbierać na weta (odrobaczanie, szczepienia itp), czy karmę, może jakieś bazarki? To nie będą wielkie koszta. Myśl, myśl :)
  18. [quote name='beataczl']moze sie schowala gdzies..albo na slonko wyszla sie wygrzewac gdzies wyzej...[/QUOTE] Tak, teraz ładna pogoda to koty chodzą na wycieczki...a teren portu jest duży, za płotem jest dzika plaża, miała gdzie się schować :(
  19. [quote name='AlfaLS']Cudak a ta Helena jest wysterylizowana?[/QUOTE] Tak :) Przy okazji sterylki okazało się, że jest taka oswojona.
  20. Na forum Fundacji PE można znaleźć informacje, że psiaki znalazły DS :)
  21. [quote name='Kamila Proc']a to latawica jedna[/QUOTE] Jak latawica, to jeszcze pół biedy, bo ja to zaraz jakieś czarne wizje mam :(
  22. Nie udało się złapać kotki na sterylkę, bo nie było jej w porcie :angryy:
  23. [quote name='diabelkowa']Proponuje zbadac jej hormony tarczycy :)[/QUOTE] Dlaczego??
  24. [quote name='Kamila Proc']do trzech razy sztuka[/QUOTE] W tym wypadku nie :shake: Trzeba łapać do skutku, żeby zdążyć ją wysterylizować, zanim się okoci.
  25. Dobrze, że się na spacerach bawi i biega - trochę kalorii spali :D
×
×
  • Create New...