Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='Kamila Proc']no to trzymam kciuki[/QUOTE] Dziękuję :) Przydadzą się! Bo to już będzie trzecie podejście do tej kotki :( Zamówiłam dla naszej portowej Heleny pakiet 100 ogłoszeń :multi: [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/6968/53504692.jpg[/IMG] Oby tylko nic jej się nie stało, do czasu znalezienia domku...
  2. Jak się uda, to jutro robimy polowanie na jedną z nowych kocic :razz: (na sterylkę)
  3. Bardzo prosimy o wsparcie i chociaż najdrobniejsze wpłaty. Miesiąc szybko zleci i koty znów zostaną bez jedzenia :shake: [COLOR=#ff0000][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000 koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: "na koty ze Stepnicy" lub "na koty z portu w Stepnicy"[/B][/COLOR]
  4. Daleko tzn? Do Kanady daleko? Czy do Krakowa?
  5. [quote name='Szarotka']Ale ladna ta kotka, wyglada jak moj Ming.[/QUOTE] Może chciałabyś do kompletu? ;)
  6. [quote name='Szarotka']Przyslesz mi kartke do Krakowa jak dojade w sierpniu, ale jak chcesz to Ci jutro podam kanadyjski.[/QUOTE] A przypomnisz mi w sierpniu...? :)
  7. [quote name='azalia']Tak jestem z dogo,Alicja S to ja czyli na dogomanii-Azalia.Pozdrawiam,postaram się za jakiś czas coś dorzucić kociakom.[/QUOTE] Bardzo Ci dziękuję :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/6968/53504692.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/6479/31722818.jpg[/IMG] [IMG]http://img864.imageshack.us/img864/6530/77120823.jpg[/IMG] [IMG]http://img864.imageshack.us/img864/9197/77222309.jpg[/IMG] Pilnie szukamy DT/DS dla tej oswojonej kotki z portu :(
  8. Dziękuję, że zaglądacie i podnosicie :loveu: Doszła wpłata: 10.03.11 Alicja S., Siedlecin 20 Czy to od kogoś z dogo? Dziękuję w imieniu kotów :loveu:
  9. Potrzebuję adresów [B]Szarotki [/B](może być kanadyjski, znaczek nie jest dużo droższy ;))[B],[/B] [B]Javeny i agat21, [/B]żeby wysłać obiecane pocztówki dla pierwszych 5 stałych deklarowiczów :loveu:
  10. [quote name='Estrella']a ile potrzeba?[/QUOTE] Tyle, co w tytule wątku, czyli min 300 zł...
  11. [quote name='Szarotka']Koty juz niedlugo, najpozniej w niedziele moj tz. wraca.[/QUOTE] Czekamy na TŻeta :kciuki: Udało się zamówić karmę wyszukaną przez [B]zołzowatą :multi: [/B]Przyjdzie aż 7 worków po 20 kg (3 dla kotów z portu, 4 dla Karmiciela pozostałych stad, bo pieniądze były jeszcze zbierane wspólnie). Powinna niedługo dojść. Czyli mamy ok miesiąca, żeby uzbierać kasę na następne zamówienie :multi:
  12. [quote name='agat21']dopiero dziś weszłam na dogo i znalazłam informację w skrzynce. deklaruję stałe 5 złociszy sama karmię moje piwniczne koty (narażając się na wściekłość i szykany "miłych" sąsiadów) i wiem, jakie to ważne, żeby nie zawieść zaufania tych kocich stworzonek :) jak czekają na żarełko, to nie ma przebacz ;) poproszę o dane do wpłat[/QUOTE] Witaj :) Dziękuję :loveu::loveu::loveu: i poproszę o Twój adres na PW (dla pierwszych 5. stałych deklarowiczów obiecałam pocztówkę). Mamy już 30 zł stałych deklaracji :multi: Konto podane jest w 1. poście. [COLOR=#ff0000][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000 koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: "na koty ze Stepnicy" [/B][/COLOR]
  13. Przepraszam za OT - proszę, zajrzyjcie do Tofika, który potrzebuje wsparcia finansowego na opłacenie DT oraz szuka DS: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177085-TOFIK-pies-staruszki-SZUKA-DOMU!-bez-ps%C3%B3w-PRO%C5%9ABA-O-WSPARCIE-FINANSOWE-kastr.-DT[/url]! :(
  14. Jeszcze jedna kartka dla stałego deklarowicza czeka :razz: Nikt się nie skusi? :-(
  15. Dziękuję, że zaglądacie :loveu: i bardzo proszę o wsparcie... Niedługo postara się wystawić bazarek dla kotów, może uzbiera się parę zł...
  16. Nie wierzę, że Tycia jest aż taka ciężka :crazyeye: Przecież to chudzinka była! Z niecierpliwością czekam na zdjęcia :) Co do czipowania, nie wiem, czy to normalna cena, bo u nas nie jest jeszcze obowiązkowe... ale wiem, że w niektórych miastach jest bezpłatne. Zapraszam do wątku Tofika, który pilnie szuka DS i potrzebuje wsparcia finansowego na spłatę DT: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177085-TOFIK-pies-staruszki-SZUKA-DOMU!-bez-ps%C3%B3w-PRO%C5%9ABA-O-WSPARCIE-FINANSOWE-kastr.-DT[/url]! (zajrzyjcie chociaż... :( )
  17. Zajrzyjcie proszę do Tofika: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177085-TOFIK-pies-staruszki-SZUKA-DOMU!-bez-ps%C3%B3w-PRO%C5%9ABA-O-WSPARCIE-FINANSOWE-kastr.-DT[/url]! , który pilnie szuka domu i potrzebuje wsparcia na opłacenie DT... a to bazarki dla niego: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203881-ZIELONA-SZYDE%C5%81KOWA-CHUSTA-na-DT-i-kastracj%C4%99-TOFIKA-do-17.03.11-g.-20-00"]bazarek1[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203532-BI%C5%BBUTERIA-NA-dt-I-KASTRACJ%C4%98-TOFIKA-do-12.03.11-g.-20-00"]bazarek2[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203967-MARY-KAY-Satin-Hands-zestaw-do-d%C5%82oni-napocz%C4%99ty-na-DT-i-kastr.-Tofika-do-18.03-g.20"]bazarek3[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203977-WYKONAM-BANERKI-dla-pierwszych-10-os%C3%B3b-do-18-marca-do-g.-20-DLA-TOFIKA"]bazarek4[/URL] Podnoście chociaż :(
  18. Przepraszam za OT, mam nadzieję, że się Igiełko nie obrazisz? Zapraszam Was na wątek Tofika, który pilnie szuka DS i potrzebuje wsparcia finansowego na DT: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177085-TOFIK-pies-staruszki-SZUKA-DOMU!-bez-ps%C3%B3w-PRO%C5%9ABA-O-WSPARCIE-FINANSOWE-kastr.-DT[/url] :(
  19. [B]Estrella[/B] dziękuję za instrukcję :) i za wstawienie banerka w podpis również :)
  20. [quote name='Estrella']Gdyby ktoś chciał :) Ja zaraz sobie wstawię [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178753-Potrzebne-sta%C5%82e-deklaracje-%28300-z%C5%82%29-na-karm%C4%99-dla-BEZDOMNYCH-KOT%C3%93W%21%21%21"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/4730/banerkooty5.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Dziękuję! Jest piękny! :loveu: Czy ktoś wie, jak w mozilli wstawić banerek?:oops:
  21. [quote name='Estrella']moja suka też ma nadwagę, dzisiaj próbowałam zaciągnąć ją na dłuższy spacer z bieganiem, ale skończyło się na tym, że poszłam sama :diabloti:[/QUOTE] Moje chłopaki też otyłe :oops: mimo, że są na karmie light..., ale za to na spacery zawsze chętnie wychodzą ;)
  22. [URL=http://img855.imageshack.us/i/sdc13966.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/930/sdc13966.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img845.imageshack.us/i/sdc13967.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/1393/sdc13967.jpg[/IMG][/URL] (ten najbardziej po lewej, z dziwną pozą ma początek infekcji - kicha) [URL=http://img847.imageshack.us/i/sdc13970.jpg/][IMG]http://img847.imageshack.us/img847/2226/sdc13970.jpg[/IMG][/URL] Kotka patrząca w obiektyw jest oswojona, szuka DT/DS [URL=http://img849.imageshack.us/i/sdc13973.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/3595/sdc13973.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...