Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='sylwija']Koty teraz na wiosnę pewnie w nieustannym ruchu :)[/QUOTE] Niestety tak...
  2. Do spłaty Helenki brakuje 1 zł :) resztę na razie trzymaj. Zobaczymy, czy kolejną kotę uda mi się złapać dla AlfyLS na DT i czy też będzie wymagała leczenia.
  3. Czyli będzie 50+11+18 = 79 zł :)
  4. Ale pech! Mam nadzieję, że uda się go znaleźć... jest bardzo charakterystyczny.
  5. To będę próbowała ją łapać (i tak na sterylkę trzeba, a już kilka razy nam "umknęła", teraz będę miała jeszcze większą motywację) :loveu: Postaram się chyba o walerianę w kropelkach, o której gdzieś czytałam, że pomaga przy łapaniu kotów, bo nie mam innych pomysłów, jak ją złapać.. Pułapka odpada, bo kotów jest za dużo i jest małe prawdopodobieństwo, że akurat ona się złapie :roll: Te chore kociaki to niestety totalne dzikuski :( Kompletnie nieadopcyjne moim zdaniem. W ewentualnych wydatkach na weta jak najbardziej będę starała się pomóc. I mam nadzieję, że nie tylko ja ;)
  6. Ale super! Zaraz podeślę Ci wzór umowy :) Mam dla Ciebie 2 kandydatów na tymczasy.
  7. Poszło 18 zł z mojego bazarku. Jak dojdzie, proszę o potwierdzenie w 1. poście, żeby bazarek był rozliczony. Trzymam kciuki :kciuki: :loveu:
  8. Jaka presja?! [I]Sandra, 25.01.br : "Wczoraj Zibo wrócił z adopcji. Jest chudy, ma zmiany skórne - ale temu akurat trudno się dziwić, bo razem z nim przyjechała torba karmy Winner (rzekomo był karmiony Royalem). Ogólnie podenerwowany, wczoraj na spacerze sadził się do mnie, dzisiaj warczał i kłapał przy zakładaniu kagańca. Jest oferta tymczasu na 2-3 tygodnie, ale mam mieszane uczucia, bo znowu - jak w przypadku Bastera - narażać będę i opiekuna i otoczenie psa. Mam nadzieję, że jego agresywne zachowania wynikają ze stresu adaptacyjnego, chociaż mam pewne informacje dotyczące jego dotychczasowego utrzymania i powodów zwrotu z adopcji, więc sama już nie wiem. [B]Dostanie szansę, w ciągu kilku tygodni można będzie ocenić czy pies nadaje się do kolejnej adopcji, czy do eutanazji.[/B][/I]" [U]Sama[/U] zadecydowała, że da psu szansę :roll: tylko, zamiast, jak pisała, obserwować psa, wydała go do adopcji, w pierwsze lepsze ręce (?) już 27.01.br, czyli po 3 dniach! ...bo przecież łatwiej jest się problemu pozbyć i na kogo innego przerzucić odpowiedzialność.
  9. No to trzymam kciuki za jutrzejsze spotkanie :)
  10. [quote name='Szarotka']To dotarla ta deklaracja ??[/QUOTE] Konto nie zostało zaktualizowane ze względu na czas Świąt (zawsze w niedzielę jest aktualizacja wpłat na nasze kociaki)... ale jeśli deklaracja została wpłacona, to dotarła na pewno :loveu:
  11. [quote name='Szarotka']Deklaracja juz powinna byc na koncie.[/QUOTE] Dziękuję :loveu: [quote name='inga.mm']na psim forum zbaraniałam!!! Tu sie koty zadomowiły! Nie miałam pojęcia o tym. Bardzo sie cieszę, że sierściuchy i tu można spotkać.[/QUOTE] Witamy :loveu: Zadomowiły, zadomowiły, bo już ponad rok prowadzę im tu wątek :)
  12. [quote name='Szarotka']Wesolych Swiat :):) [URL]http://www.jacquielawson.com/viewcardm.asp?code=2853098849468&ob=1&cont=1[/URL][/QUOTE] Wzajemnie :) Piękna animacja :loveu:
  13. [B]Igiełka,[/B] ile psiaków masz obecnie na DT? Wesołych i spokojnych Świąt :loveu:
  14. [quote name='Kamila Proc']zdrowych i spokojnych Swiat zycze[/QUOTE] Wzajemnie :loveu:
  15. [quote name='Szarotka']Niestety chyba sie zaczne ukrywac, bo jak narazie Ania nie miala czasu wplaci i to na wszystkich watkach tak jest.............[/QUOTE] Zamówienie będziemy składać dopiero na początku maja, więc jest jeszcze czas i się nie ukrywaj (przynajmniej na naszym wątku :))
  16. [quote name='Estrella']podobno te, które najdłużej czekają, znajdują na końcu najlepsze domki. Tak mi Cudak napisała :)[/QUOTE] ..i zobaczysz, że tak będzie :)
  17. [quote name='Kamila Proc']szkoda ze ja nie moge na razie wspomoc finansowo[/QUOTE] Podnoszenie i obecność na wątku, też jest pomocą :loveu:
  18. [B]AlfaLS[/B] płaciła raz 70 zł, drugi raz 10 zł u weta, więc wychodzi że jest 30 zł na minusie.a jeszcze dobrze byłoby ją zaszczepić...
  19. [quote name='borderterrier']To ja mogę teraz wpłacić 18 zł.A na stałe zlecenie zrobię 5. Przepraszam że tak mało, ale ja jescze nie pracuję tylko sobie z kieszonkowego odliczam. :) ;)[/QUOTE] Bardzo, bardzo dziękuję w imieniu kociaków :loveu::loveu::loveu:
  20. [quote name='borderterrier']A ile potrzeba jesze kasy? Gdzie trzeba to wpłacać?[/QUOTE] Brakuje jeszcze 270 zł stałych deklaracji :( Miesięcznie potrzebne jest min 300 zł na samą suchą karmę (dokładnie 320 zł, jeśli chcielibyśmy kupować im Ariona, który jest odpowiedni dla kastrowanych kotów). Konto jest w 1. poście: [COLOR=#ff0000][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000 koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: "na koty ze Stepnicy" [/B][/COLOR]
  21. Zapraszam na bazarek z końskim kantarkiem: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206378-Ko%C5%84ski-kantar-rozm-COB-na-leczenie-chorej-kotki-z-portu-do-24.04[/url] Przepraszam za OT.
  22. Zapraszam na bazarek z końskim kantarkiem: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206378-Ko%C5%84ski-kantar-rozm-COB-na-leczenie-chorej-kotki-z-portu-do-24.04[/url] Przepraszam za OT.
  23. a ja zapraszam na bazarek dla Helenki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206378-Ko%C5%84ski-kantar-rozm-COB-na-leczenie-chorej-kotki-z-portu-do-24.04[/url]
  24. Co u Helenki? edit: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206378-Ko%C5%84ski-kantar-rozm-COB-na-leczenie-chorej-kotki-z-portu-do-24.04[/url] (zapraszam na bazarek z końskim kantarem, dla Helenki)
×
×
  • Create New...