Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='magdola']A jak z Barrym????? Ma jakiś wątek? Ja myśle, ze można mu jakiś pseudonim wymyślić, bo w Teleekspresie mówili, ze psiaki z imionami piłkarzy maja wzięcie, więc moze Ronaldo?:cool3: EDIT. To jest chyba wątek psiaka ;) ale imię Dogomaniackie można mu "podkrecic" :p[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228646-Barry-mix-husky-na-%C5%82a%C5%84cuchu!-Potrzebne-wsparcie-na-transport-do-DT!!-Karm%C4%99-i-weta[/url]! Dobry pomysł z imieniem ;) nowe życie = nowe imię :D wybór zostawiam Tymczasowej Opiekunce, bo nie wiemy, czy będzie reagował na inne imię
  2. Dostałam wiadomość, że Lusia już w nowym domu... ale więcej napisze [B]Lupi[/B].
  3. Najważniejsze, że na transporty się uzbierało :) a dalej będziemy się martwic i zbierać...
  4. [quote name='magdola']Cudak, a szeleczki i obrózki do ciebie w koncu dotarły??????[/QUOTE] Tak: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228678-Dwie-staruszki-jamniczki-matka-i-c%C3%B3rka-prosz%C4%85-o-STA%C5%81E-DEKLARACJE-%28brakuje-290-z%C5%82%29?p=19302890#post19302890[/url] :) Dla staruszek zdążyłam kupić, zanim od [B]mgro[/B] odebrałam (bo nie wiedziałam, że już są), ale dla Lusi się przyda :) Dziękujemy :)
  5. Jak dojdzie wsparcie na transport z Kundelkowej Skarbonki, to będziemy mieli dla Barrego 305 zł. Na wspólnym wątku psów jest niewykorzystane ok 144 zł (do podzielenia na Barrego i sunie, co będzie pilniejsze), więc na transport jest :) Z miau mamy jeszcze na psiaki 200 zł, więc jeśli koszt kastracji z leczeniem (usunięciem) zepsutych zębów, nie będzie jakiś strasznie wysoki, to może starczy na zabieg dla niego - chociaż sama nie wiem, co jest najpilniejsze! Sunie z guzami też trzeba jak najszybciej zoperować :( jemu z kolei te zęby mogą sprawiac ból (choć tego nie wiemy, z jedzeniem sobie radzi suchym...).
  6. Dzisiejszy Wampirek: [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4504/p6281949.jpg[/IMG] [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/8792/p6281950.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/821/p6281952.jpg[/IMG]
  7. [B]Hałabajówka[/B], odetnij czarnej suni kawałek obróżki od pcheł, bo mi na widok nożyczek uciekała do budy, a dziś już nie zdążyłam... Wsparcie finansowe bardzo potrzebne! Oprócz tego, że na DT musimy uzbierać deklaracje (wpłaty jednorazowe również nas poratują!), to jeszcze [B]czarna sunia musi mieć guzy jak najszybciej wycięte [/B](nie wiemy, jak długo już je ma, a są spore i czy przerzutów nie ma!). Nie wiem, jak ze sterylkami (przy okazji wycinania guzów można by zrobić). Brązowa sunia ma guzka na plecach, ale to może być tłuszczak - wtedy tylko do obserwacji, czy nie rośnie.
  8. Nie wiem :( Mam nadzieję, że [B]Lupi[/B] dziś się dowie, bo ja dzisiaj nie miałam szczęścia do weta (rano jak byłam z suniami na szczepieniu było już czynne laboratorium, więc wyniki mi powiedzieli, ale był tylko technik wet, który o leczeniu kazał z wetem rozmawiać, a wet dopiero od 9.00 miał być...).
  9. Doszła wpłata od [B]tobciu[/B] za bazarek 45 zł, bardzo dziękuję w imieniu psiaków :) Zaraz uzupełnię rozliczenie.
  10. [quote name='pati1978'] Dziękuję bardzo za karmę i kuraka , bardzo chętnie ją je [/QUOTE] Cieszę się, ze mu Josera smakuje, bo miałam obawy, czy go nie rozpieściliście za bardzo Royalem ;)
  11. Staruszki w podróży: [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9453/p6281937.jpg[/IMG] [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/2214/p6281935.jpg[/IMG] i paragon za obróżkę: [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/198/p6281940.jpg[/IMG]
  12. [quote name='Lupi']Zaznaczmy jeszcze że wszystko to było w czasie dość dużych upałów... :angryy:[/QUOTE] Wysłałam Ci chyba to zdjęcie MMSem? Jak będziesz miała chwilę czasu i możliwość, to wstaw...
  13. Wampir ma gronkowca, paciorkowca i jakieś grzyby :(
  14. [quote name='Hałabajówka']Straszne jak można tak zaniedbać pieska i tak zapaść przecież jej ciężko i na stawy i na serce bo krążenie nie daje rady.....zostawiam to bez komentarza. A w tym wieku trudno będzie je odchodzić.[/QUOTE] Brak ruchu, jakiegokolwiek, bo do jedzenia to... nie umiem z tel zgrać zdjęcia, co miały w miskach, w dniu, w którym usłyszałam wycie szczeniaków i poszłam na tą działkę zajrzeć, co się tam dzieje. W jednym wiadrze miały glony z piórami ("woda"), a w drugim zgniłą, zeschniętą kaszę z jakimiś odpadami wymieszaną (dobry tydzień musiała leżeć u nich w miskach).
  15. [quote name='Hałabajówka']30 minut dreptały w zaroślach które powinnam skosić ale nigdy nie ma czasu ;) Wszystko robią razem, idą jedna za drugą jak jedna przystaje to druga na nią czeka. Bardzo zżyte są ze sobą. Kondycji nie mają za grosz zwłaszcza brązowa paróweczka... Chodzą za mną wszędzie choć czasem ni nadążają. Bardzo fajne, spokojne sunie.[/QUOTE] Nie mają kondycji, bo siedziały bez ruchu kilka ostatnich lat :( A jakie szczęśliwe były, że wyjeżdżają! Bez najmniejszego problemu zapakowałam je do klatki (choć obawiałam się, czy mnie nie pogryzą przy podnoszeniu) :)
  16. [quote name='kaerjot']Jak dostanę namiary to ustawię w banku stałe zlecenie w wysokości 50 zł. Przyda się??[/QUOTE] Ojej! Ogromnie dziękujemy! Mamy już razem z deklaracjami z miau 105 zł/miesięcznie, więc już tak strasznie dużo nie brakuje :) [B]Lupi[/B] będzie skarbnikiem (napiszesz do moda, by wydzielił Ci drugi post na rozliczenie?) i wyśle nr konta.
  17. Zdążyłam sunie rano zaszczepić u weta, więc pojechały już z książeczkami zdrowia (odrobaczone i zaszczepione). Wyszło razem 50 zł (25 zł za 1 szczepienie). Paragonu zapominałam zabrać. Transport razem 90 zł (60 zł [B]katlis[/B], bo sporo musiała nadrobić, by je podwieźć, ale i tak SPORO taniej niż specjalnie jechać, 30 zł dowóz do Goleniowa - musiałam busa pożyczyć, bo do małego auta mi klatka nie weszła :angryy:). Wczoraj kupiłam obróżkę za 5,50 zł (nie wiedziałam że u [B]mgro[/B] już są od [B]magdoli[/B]...), wiec obie pojechały w nowych obrożach, po nowe, lepsze życie :) Obróżki od [B]magdoli [/B]też się przydadzą dla kolejnych bid i Luśce jedną damy, bo ma starą i brzydką ;) Dziękujemy.
  18. Sunie już u [B]Hałabajówki[/B] :) Ogromnie dziękuję [B]katlis[/B] za transport i [B]mgro[/B] za pożyczenie klatki, w której bezpiecznie dojechały :)
  19. Malutkie są, zmieszczą się. Oby mnie tylko nie pogryzły ze strachu ;) Nie rozkładałam jej jeszcze, ale pogryzienie widziałam... Norek to ma mocne zęby...
  20. [quote name='tobciu']Cudak wysłałam Ci właśnie 45 zł, z bazarku dla Norka i Stepnickich psiaków. Zmieniłyśmy z mgro i magdolą podział. Teraz 75% dochodu z bazarku dostaną Stepnickie psiaki, a Norek 25%. Jako że zakup Aidy był w opcji KT i pieniądze wpłynęły na konto, to Wam wysyłam już. Jako że może uda się je jednak przewieść może jutro. Za te fanty to było 60 zł (58 zł za fanty + 2 zł "ogonek"). 75% = 45 zł Stepnickie psiaki 25% = 15 zł Norek Bazarek nadal trwa. Jakoś super się nie kręci, ale najgorzej też nie jest.[/QUOTE] Ogromnie Wam dziękuję :loveu: I bardzo proszę o kciuki za jutrzejszy transport, żeby dały się zapakować do klatki i szczęśliwie dojechały do DT... I żebym o niczym nie zapomniała, bo rano mogę miec kłopoty z myśleniem ;)
  21. [quote name='Marta_Ares']Hej, przepraszam, że dopiero teraz, czekałam bo myślałam, że uda się coś zalatwić, niestety wyskoczył mi problem z samochodem i nie wiem kiedy go zrobimy :( przepraszam za zamieszanie, w razie jakby jeszcze nie udało się go zawieźć, a będę miała naprawiony samochód to się odezwę. koszt to 350zl pozdrawiam[/QUOTE] Dobrze, że nie w drodze się zepsuł! Dziękuję, tak czy inaczej za chęć pomocy... Mam nadzieję, że [B]Lupi[/B] da radę go zawieźć we wtorek (chyba, że naprawicie wcześniej auta i będziecie mogli czasowo?)
  22. [quote name='tobciu']te 290 zł to za nie obie, czy od jednej ? poszperam coś jeszcze w kieszeni.. choć tam wieje.[/QUOTE] Dokładnie jest tak, że[B] Hałabajówka[/B] chce za tymczasowanie suniek "co łaska" + karma i wet, a to "co łaska" będzie szło na leczenie i karmę, dla bezpłatnych tymczasów, których już u siebie ma, więc te min 200-300 zł za obie sunie myślę, że wypadałoby płacić, a jak się uda to i więcej (choć bazarki ostatnio cieniutko...ale mam nadzieję, że to przez to, że koniec miesiąca?)
  23. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228678-Dwie-staruszki-jamniczki-matka-i-c%C3%B3rka-prosz%C4%85-o-STA%C5%81E-DEKLARACJE-%28brakuje-290-z%C5%82%29[/url] - sunie mają swój wątek, bardzo będę wdzięczna za rozsyłanie :(
×
×
  • Create New...