Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. W niektórych ogłoszeniach trzeba podać najbliższe miasto, poza województwem. Największe w okolicy to chyba Koszalin? Jak nie będzie odzewu, to na całą Polskę je ogłosimy ;)
  2. Super napisane :) Na jakie miasto najlepiej je ogłaszać? Koszalin?
  3. Dziękuję :) W jakich sytuacjach potrafi warknąć?
  4. Coś tam z bazarków będzie, to można go zaszczepić :) tylko pewnie po kastracji trzeba jakiś czas odczekać. Wykupiłam pakiet ogłoszeń na bazarku, jak znajdziesz chwilę, to super by było jakbyś go opisała.
  5. [quote name='Myngey'] W nocy ma koszmary po taki przebudzeniu wskakuje do mnie do łóżka na parę minut i wraca do siebie na miejsce.[/QUOTE] To wesoło masz :D Jak dziś się nasz Urgo czuje?
  6. Cieszę się, że wszystko ok i dziękuję Fundacji Kastor za sfinansowanie zabiegu :) [B]Myngey[/B], umiałabyś opisać Barrego do ogłoszeń? Mi to zwykle nie za bardzo wychodzi ;) Urgo - ładne imię, oby przyniosło mu szczęście :multi:
  7. Śliczne :) Domki szybko dla takich maluszków się znajdą.
  8. [quote name='Szarotka']A ktory to Wampirek, bo jestem b. zajeta i nie mam czasu czytac.............???????????????[/QUOTE] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/821/p6281952.jpg[/IMG]
  9. [quote name='tobciu'] p.s. obrabiam zdjęcia do bazaru nowego. a "stary" bazar się rozlicza nadal.[/QUOTE] Dziękuję w imieniu suniek :)
  10. Spokojnie - będziesz miała wenę, to napiszesz. Najważniejsze, że sunie już bezpieczne :)
  11. 30.06. została u nas na miejscu otwarta lecznica. Na sobotę (a jeśli nie sobotę, to wtorek) wet mógłby sprowadzić dla Wampira lek, który podaje się w zastrzyku (byłby skuteczniejszy, bo go nie zwymiotuje, a i podać bez porównania łatwiej). Tylko takie zastrzyki musiałby dostawać codziennie, a koszt jednego to będzie ok 10 zł. Min 2 tygodnie. Pogadam z Panią Basią, czy mogłaby go przetrzymać te min 2 tyg u siebie (w klatce), ale nie wiem co dalej z nim robić? Po wyleczeniu zaszczepić i wypuścić? Domu szybko nie znajdzie [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG]
  12. Dałabyś radę jakiś tekst do ogłoszeń napisać dla nich? Bo mi to niezbyt wychodzi... a przydałoby się już z ogłoszeniami ruszyc.
  13. Mika na bardziej wystraszoną niż Inez wygląda ;) Na smyczy kiepsko, czy dają radę?
  14. [quote name='Justyna Klimek']Witajcie:) Rozwiązanie, jak zwykle, jest bardzo proste: 1 faktura na 200zł dla Kastora zatytułowana "dofinansowanie dwóch sterylizacji" i 1 faktura na 300zł dla 4 łap zatytułowana tak samo :)[/QUOTE] Oby się udało tak to załatwić :)
  15. Czas rozliczyć, to co zostało wpłacone na psiaki. Myślę, że najlepiej byłoby, żeby poszło to na potrzeby suczek, które są w PDT u [B]Hałabajówki[/B], bo Barry (jeśli nic nie wyskoczy innego) będzie miał zapas karmy, a kastrację ufunduje mu Fundacja Kastor. W międzyczasie będziemy zbierać na jego wydatki już na jego wątku. Żeby nic się nie mieszało skarbnikiem suczek jest [B]Lupi[/B], a ja zostanę skarbnikiem Barrego. Na tym wątku uzbierało się na konto [B]Lupi[/B] 175 zł, z czego wydała 45 zł na leki dla Lusi na zatrzymanie laktacji i 26 zł na odrobaczenie maluchów Lusi, [U]zostaje 104 zł na koncie [B]Lupi[/B]. [/U] Na moje konto wpłacono 279,85 zł z czego wydałam łącznie 278,30 zł (wyszczególnione wydatki w 2. poście), zostało 1,55 zł. Na miau dla suczek na PDT wpłacono na moje konto 60 zł. [U]Więc 61,55 zł przelewam na konto[B] Lupi [/B]dla starszych suczek. [/U] [B]Łącznie z tego wątku zostaje 165,55 zł dla suczek. [/B]Proszę o sprawdzenie moich obliczeń, bo mogłam się gdzieś pomylić.
  16. [quote name='elik']Małe sprostowanie. Fundacja musi mieć faktury za sterylizacje po 100 zł za każdą. Czy 4 łapy też muszą mieć faktury ? Jeśli tak, to będzie kłopot.[/QUOTE] Też muszą mieć faktury. Może da się to rozbić? Ja się nie znam...
  17. Nadal bardzo potrzebne są [B]stałe deklaracje[/B] dla suniek!
  18. [quote name='Myngey']Dostałam potwierdzenie z Fundacji Kastor Dostaliśmy 150 zł na kastracje zabieg w piątek 06.07.2012 Na transport do weta i powrót po zabiegu 35 zł[/QUOTE] Super :) No to teraz tylko kciuki potrzebne, by wszystko dobrze poszło!
  19. [quote name='emilia2280']hej, rozmawialam z Elá i w sumie nie pokrywamy sterylek w wysokosci 250 zl. 250 zl mogloby byc rozlozone na dwie. Ta sama kwota, ale inna wartosc sterylki. Skoro macie po 150 zl z 4 Lap, to my mozemy zaplacic po 100 zl od suki, czyli 200 zl razem.[/QUOTE] To by było super, tylko niepotrzebnie w takim razie pW wysłałam i namieszałam trochę.... ;)
  20. Super, że poprosiłaś i jest zgoda. Dziękuję :) Zaraz zapytam.
  21. Dopiero dziś udało mi się podać mu tabletkę i strasznie się po niej ślini :( ,doszedł jeszcze jeden problem i Wampir, jak najszybciej powinien znaleźć DT (chociaż na czas leczenia) [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG]
  22. [B]__Lara[/B] dziękuję, mamy po 150 zł na sunie z: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/130324-Akcja-kastracja-Przyjaciele-Czterech-%C5%81ap[/url] czyli brakuje dla nich po 100 zł na zabiegi (na dojazd z uzbieranych na wątku/z bazarków) przelejemy. [B] Hałabajówka[/B] dasz radę umówić je obie razem? Nie będzie problemu z tym: "5. Płatności dokonujemy po otrzymaniu faktury, najlepiej bezpośrednio na konto zakładu weterynaryjnego. [B]Dane do faktury: Fundacja Przyjaciele Czterech Łap Rokitno 2 74-304 Nowogródek Pomorski NIP 597-169-91-69[/B] Najlepiej wziąć fakturę przelewową z terminem płatności 14 dni i przesłać ją pocztą. Robimy przelew dla weta od razu po otrzymaniu faktury." ?
×
×
  • Create New...