Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [SIZE=3][B]Inka nie wyjedzie do Anglii[/B][/SIZE]. Potrzebne jest wsparcie finansowe na jej leczenie (operacja oczka) oraz na odpowiednią karmę! Bardzo pilnie...
  2. Jak się wyrobię to wezmę ją do miejscowego weta (niedawno otwarto u nas lecznicę na miejscu, ale tylko 2 godz dziennie jest otwarta). Jeśli to początek nosówki, to nie ma na co czekac..
  3. Nosek nadal suchy, ale humor jej dopisuje...
  4. [quote name='magdola']To, ze ma suchy i ciepły nie zawsze oznacza gorączkę...... Moze sie zestresowala? Była u Was burza???? Zobacz rano..... Wtedy będziemy myśleć.....[/QUOTE] Od rana tak ma - też myślałam, że przejdzie. Zobaczymy jutro. W pn była szczepiona na choroby wirusowe i nie powinna przez 2 tyg mieć kontaktu z dorosłymi psami, bo po szczepieniu spada odporność, a psy mogą być nosicielami różnych chorób, nawet jak są zdrowe... U mnie i w domu dorosły pies, i na podwórku psy sąsiadów, na spacerach też psy spotykamy, mogła coś załapać :(
  5. Inka chyba ma gorączkę, bo ma suchy, ciepły nosek :(
  6. [quote name='baster i lusi']oj cioteczka dziękuję za zaproszenie .Grosik jednorazowo ode mnie poleci ,dajcie nr konta.[/QUOTE] Dziękuję :) Nr konta dopiero jutro wyślę, jak dostanę odpowiedź, czy jest szansa by pojechała do Anglii.
  7. No to się poświęciłaś :) Inka bardzo dziękuje: [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/8361/p7192064.jpg[/IMG]
  8. Póki co z ogłoszeń było tylko jego mailowe zapytanie o Inez... Pełno teraz szczeniaków, więc na pewno będą musiały chwilę poczekać na domek :( Cieszę się, że czują się dobrze, a z tą otyłością to faktycznie ciężka sprawa, jak ruszać się nie chcą za dużo. [B]Bardzo prosimy o stałe deklaracje na DT oraz o jednorazowe wpłaty, bazarki na ich utrzymanie. [/B]
  9. [quote name='Panna Marple']Będzie z niej kawał baby:evil_lol:. ode mnie 50 zł jednorazowo na operację[/QUOTE] Dziękuję za pierwszą deklarację :)
  10. [quote name='__Lara']Dobra, idę rozsyłać wątek, nie ma rady....[/QUOTE] Dziękuję:)
  11. Poczekamy do piątku ogłoszeniami - choć Osoba, która ją znalazła i niby chce ją do Anglii wziąć, nie odezwała się jeszcze... Bardzo potrzebne są [B]deklaracje[/B] na operację oczka (wstępnie pytałam u weta, to cena zabiegu to ok 100 zł) oraz na karmę, bo to co zjadła w te dwa dni, starczyłoby mojemu psu na tydzień spokojnie (no i nie jest to odpowiednia dla niej karma). Potem jeszcze szczepienia, powtórne odrobaczenie... Póki co odpchliłam ją Fiprexem, 22 zł (spot-on), bo się drapała.
  12. I na wątkach cichutko :( a pomoc cały czas potrzebna :(
  13. [quote name='magdola']Oj, tego to nie wiem.....:hmmmm: "[B]Kiedy można kastrować psy i sterylizować suki?[/B] [COLOR=#333333][FONT=arial]Suki można sterylizować już od 3 do 6 miesiąca życia, zaś psy około 7 – 12 miesiąca. Tutaj należy wiedzieć, że zabieg ten w żaden sposób [B]nie zmienia rozwoju psa[/B], jeśli zostanie przeprowadzony w tym czasie. Mitem jest również przekonanie, że przed sterylizacją suka powinna dostać cieczki – pełen cykl rozpłodowy wcale nie jest tutaj potrzebny, natomiast może powodować nieprzyjemne dolegliwości u suki."[/FONT][/COLOR][/QUOTE] Chyba im większa rasa, tym dłużnej się rozwija? Czyli można by ją było w 5-6 mies wysterylizować. Na jakich zasadach byłaby ta refundacja?
  14. [IMG]http://img816.imageshack.us/img816/4729/p7162007.jpg[/IMG] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/7563/p7172039.jpg[/IMG]
  15. [quote name='magdola']Ale ona piękna..... Rozumiem, ze ni jest wysterylizowNa bo za młoda.... Więc moge zadeklarować pomoc w sterylizacji do 100% w zależności od ceny.[/QUOTE] Super by było, tylko w jakim wieku można najwcześniej sterylizować?
  16. [quote name='Myngey'] [B]Najważniejsze że dla ludzi jest przyjazny każdy może go pogłaskać i się nadstawia do głaskania. [/B] Dzisiaj mija drugi tydzień jak Urgo do mnie przyjechał przez ten czas nauczył się ze miotła służy do zamiatania nie do bicia, odkurzacz do odkurzania dywanu a nawet jego bo na tyle mi zaufał grzbiet został odkurzony nawet okolice ogona - socjalizacja Urgo moim zdaniem przebiega dość szybko na to co przeszedł u dawnego właściciela i na taki krótki czas jaki jest u mnie.[/QUOTE] Sporo się nauczył, mądry z niego psiak i cieszy mnie to, że trafił do DT z doświadczeniem. Mam nadzieję, że kastracja go uspokoi, jak już hormony z niego zejdą - a na to też trzeba chwili czasu. [B]Urgo bardzo prosi o wsparcie na karmę, bo jest duży i je sporo.. [/B]
  17. A ktoś go dokarmia chociaż?
  18. Inka prosi o deklaracje na leczenie i karmę... [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9225/p7172055.jpg[/IMG]
  19. I karma i bazarek na wagę złota :loveu: je naprawdę sporo...
  20. [quote name='__Lara']Może pora ruszyć z jakimiś ogłoszeniami?[/QUOTE] Ma ogłoszenia... ale teraz sezon urlopwy :(
  21. Na pewno spora będzie, dlatego martwię się o jej żywienie... Zanim została przygarnięte, była niedożywiona, zarobaczona (podobno ogromny brzuszek miała od robali), teraz nieodpowiednio karmiona - może to się odbić na jej zdrowiu w przyszłości. Jak tylko będę wiedziała na czym stoimy, to pierwsze co będzie potrzebne to karma dla szczeniaków dużych ras, a potem operacja oczka, bo sprawia jej ono ból. Ogólnie fajny, spokojny psiak z niej (mam nadzieję, że nie zapeszę!). Na smyczy trochę się pląta, ale ma jeszcze prawo ;) Bez smyczy bardzo się pilnuje. W domu przeważnie śpi, raz dziś nalała. Próbuje coś tam gryźc, ale wystarczy podniesionym głosem powiedzieć "zostaw!".
  22. Proszę o pomoc dla mojej Inki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229590-4-mies-Inka-z-chorym-oczkiem-potrzebne-DEKLARACJE-na-leczenie[/url]!
  23. Cichutko u naszych staruszek :( Proszę o pomoc dla mojej Inki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229590-4-mies-Inka-z-chorym-oczkiem-potrzebne-DEKLARACJE-na-leczenie[/url]!
  24. Spokojnie dał sobie ściągnąć szwy? Jak jego zachowanie? Proszę o pomoc dla mojej Inki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229590-4-mies-Inka-z-chorym-oczkiem-potrzebne-DEKLARACJE-na-leczenie[/url]!
  25. Rozliczenie: wpłaty: [B]Panna Marple [/B]50 zł [B]baster i lusi[/B] 20 zł [B]El&Udun [/B]100 zł [B]Kundelkowa Skarbonka[/B] (na karmę) 146 zł wydatki: Fiprex spot-on na pchły 22 zł 5 kości wędzonych za 1,50/szt = 7,50 zł krople do oczu 28 zł ([URL="http://img689.imageshack.us/img689/6751/p8022307.jpg"]link do zdjęcia[/URL]) karma 148,76 zł ([URL="http://img838.imageshack.us/img838/7326/p8022304.jpg"]faktura[/URL]) zabieg usunięcia sierści z powieki 50 zł _____________________ stan konta 59,74 zł Bardzo dziękuję w imieniu Inki za wsparcie :) Jako, że Inka znalazła DS, a zostały w jej "skarbonce" pieniążki, to przelałam je dn. 17.10.2012r na konto [B]Hałabajówki[/B]: 30 zł dla Dextera z wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232986-Skóra-i-kości-na-łańcuchu-BEZ-BUDY-już-w-DT!-potrzebne-wsparcie-na-utrzymanie[/url]! 30 zł dla suniek z wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228678-Dwie-staruszki-jamniczki-w-PDT-czy-mają-szansę-na-DOM[/url]
×
×
  • Create New...