Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='Justyna Klimek']Możemy dofinansować sterylki po 150zł za sztukę. Zapisuję sunie w 4. poście. Wszelkie dane są w pierwszym poście :)[/QUOTE] Ogromnie dziękuję :)
  2. [quote name='Myngey']Przed chwilą wróciłam od weterynarz wizyta darmowa, ładnie się uśmiechnęłam Kastracja 150 zł wiek ok 8 lat waga 36 kg. I co mam zrobić z tą wiedzą bezpośrednio do kastora na e- mail pisać.[/QUOTE] Super, że się uda za taką cenę :) "Proszę wypełnić poniższą metryczkę i przed wykonaniem zabiegu, a po uzgodnieniu ceny z lekarzem, przesłać na adres Fundacji: [EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL] Data i typ zabiegu: Imię psa / płeć: Cena zabiegu: Nazwa Gabinetu Wet.: Miejscowość: Zdjęcia lub link do wątku: Nazwisko i imię zgłaszającego: Nick z dogo: E-mail zgłaszającego: Proszę powiedzieć wetowi, że na fakturze ma być napisane, że to za sterylizację/kastrację psa i imię tego psa, a nie jak zwykli pisać "Usługi weterynaryjne". [B]Musi być wyraźnie napisane, że to za sterylizację lub kastrację i imię psa lub kota[/B] [B]oraz nazwisko i imię zlecającego zabieg.[/B] Faktury proszę nie płacić, faktura ma być przelewowa na: Fundacja KASTOR ul. Siewna 23/23 31-231 Kraków NIP 9452164992 Metryczkę proszę wypełnić i przysłać jak najszybciej. [B]Ważne: [/B] [B]Faktury będą honorowane tylko po uprzednim zaakceptowaniu przez Fundację ceny zabiegu podanej w metryczce.[/B] [B]Fakturę należy wystawić i wysłać bezzwłocznie. Faktury przysłane po upływie 2 tygodnia nie będą regulowane.[/B]"
  3. [quote name='__Lara']Do skarpety im. Talcott ja wpłacam regularnie, więc jakbym zgłosiła sunie to nie trzeba by nic zwracać ;)[/QUOTE] Mogłabyś? :)
  4. [quote name='Myngey']Chudzina z niego trzeba go konkretnie podtuczyć dałam mu do jedzenia Brit z który przyjechał, jogurcik też smakował no i oczywiście kotleciki to najbardziej smakowało.[/QUOTE] Głodny był bo pewnie przegłodzony przed podróżą :) Myślę, że lepiej żeby nie przytył za mocno, bo przez to później kłopoty ze stawami itp. Utuczyć zawsze łatwiej, niż odchudzić. Przy szczepieniu wet mówiła, że jest w dobrej kondycji, ale zawsze można to skonsultować jeszcze przy okazji kastracji. Jak ze schodami i w mieszkaniu? Nie bał się wejść? Super, że kota ignoruje, bo u mnie na podwórku był zainteresowany kotami (dawno ich nie widział).
  5. [quote name='Hałabajówka']Badania przed sterylką są w ich wieku niezbędne, bez nich wet się nie podejmie cięcia. Możemy gdzieś indziej je ciachnąc jak znacie jakiegoś weta po niższej cenie w Koszalinie albo Białogardzie nie widzę zastrzeżeń. [/quote] Ty jesteś na miejscu, więc wiesz najlepiej gdzie najlepiej i najtaniej. Tylko takiej kasy w 2 dni nie uzbieramy - zostaje tylko liczyć na pomoc "skarbonek". Mam nadzieję, ze uda się to wszystko załatwić jak najszybciej. [quote name='Hałabajówka']Przed chwilą wróciłam z sesji tymczasów więc jeszcze chwilę cierpliwości na fotki ;) Inez bardzo ładnie wyszła na portretowym :)[/quote] Czekamy :) [quote name='Hałabajówka']A zapomniałam...... ja się nie udzielam w tych różnych programach pomocowych bo jeszcze nie miałam czasu się z nimi zapozanc i ogarnąc więc chyba nie wypada mi prosic o pomoc.[/QUOTE] Ja znów za często w ostatnim czasie prosiłam o wsparcie dla różnych psiaków, ale spróbuję.... W końcu nie dla siebie proszę o pomoc... Gdyby jechały razem to szacowany koszt 500 zł za zabiegi + ile za dojazd?
  6. [quote name='Figunia']Wpiszcie mnie na deklaracje stałe do grudnia tego roku. Po 20 zł na łebka" czyli 40zł. miesięcznie. I wpłacę jeszcze 20 zł. Może za mną pójdą inni... Pozdrawiam.[/QUOTE] Ogromnie dziękujemy :)))
  7. [quote name='AlfaLS']A może jeszcze poprosić o pomoc Skarpetę in. Talcott [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-dla-starszych-piesk%C3%B3w-w-potrzebie"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-dla-starszych-piesk%C3%B3w-w-potrzebie[/URL]. Czy one mają ponad 8 lat? Choć tam jest napisane, ze w uzasadnionych przypadkach można odstąpić od tej granicy wiekowej... Co prawda trzeba zwrócić 25 % udzielonej pomocy ale jest na to 6 tygodni...[/QUOTE] Mają 12 i 13 lat...
  8. Zapraszam na miau, na bazarek od [B]joszko89 [/B]dla naszych psiaków: [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=143421[/url] Za podnoszenie będę wdzięczna :)
  9. Poprosiłam o pomoc tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/130324-Akcja-kastracja-Przyjaciele-Czterech-%C5%81ap[/url] czekam na odpowiedz, ale max refundacja za sterylkę to 150 zł. Gdyby ktoś poprosił Skarbonkę: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!Kochajmy-Kundelki!-Razem-mo%C5%BCemy-wi%C4%99cej!-POM%C3%93%C5%BB[/url]! o wsparcie na leczenie 200 zł, to byłoby na zabiegi (ja poprosić nie mogę, bo za dużo w ostatnim czasie korzystałam z pomocy Skarbonki: karma dla Psotki, karma dla Norka, transport Barrego...). [B]Hałabajówka[/B], mogłabyś? Bo i tak na Twoje konto by musiało iść ewentualne wsparcie. Z bazarków i wpłat najlepiej byłoby na opłatę za DT zbierać, bo inaczej utoniemy w długach. Za mało deklaracji mamy :(
  10. Witam. Chciałabym zapytać, czy byłoby możliwe wsparcie na sterylki 2 starszych suczek z tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228678-Dwie-staruszki-jamniczki-prosz%C4%85-o-STA%C5%81E-DEKLARACJE-i-wsparcie-na-STERYLKI[/url] Sterylki [B]bardzo pilne[/B], bo obie sunie maja gruczolaki, które po zabiegu mają się wchłonąć. Wstępnie koszt jednej 250 zł (chyba ze względu na wiek i możliwe komplikacje taka cena...).
  11. [quote name='tobciu']a na kastracje jednej ile trzeba ?[/QUOTE] Chyba 250 zł za jedną, czyli 500 zł za obie + dojazd
  12. [quote name='tobciu']Z bazarku, gdzie 75% jest dla Stepnickich psiaków będzie jakoś około (dokładnie teraz nie pamiętam) 160 zł 75% - 120 zł dla suniek i Barrego. Minus 45 zł które już wcześniej przelałam Cudak jak sunie jechały do DT Czyli 75 zł jest jeszcze dla suniek i Barrego. To tak wszystko około, bo dokładnie nie liczyłam i jeszcze pieniądze są w trakcie wpływania, a czasem są dodatkowe pieniądze z "ogonków", czyli zaokrągleń kwot. Będę na dniach robić kolejny bazar dla suniek i Barrego - jeśli to pomoże mogę wyłożyć 50 zł na już jako zaliczka - i potem odbiorę to sobie z bazarku.[/QUOTE] Dziękuję :) Można tą sumę przeznaczyć wtedy dla suniek, ale i tak mało na 2 zabiegi, a gdzie jeszcze opłata za DT.... dlatego myślę, że najlepiej byłoby popytać, czy gdzieś wsparcia na zabiegi by nie dostały.
  13. Kasy wpłynęło chyba 50 zł od [B]kaerjot[/B] (ale to jako stała deklaracja na DT) i 35 zł od Figunia. Mam 20 zł z bazarku cegiełkowego na psiaki i ze wspólnego wątku zostało 105,55 zł. Za mało na zabieg. Z karmą jest tak - przekazałam dziś DT Barrego 150 zł na kastrację, ale może uda się z Fundacji zabieg wykonać, więc za te pieniądze można by zamówić mu karmę, a dla suniek zamówić do 100 zł karmę z Vivy (bo tyle na facebooku Ktoś wpłacił).
  14. Mika nie jest w tej chwili za gruba na zabieg? Ceny nie da się utargować? (u nas 150 zł koszt za takiej wielkości sukę) 250 zł to cena z badaniami przed sterylką?
  15. [quote name='emilia2280']Zaplacimy 150 zl za kastracjé, na tylé proszé wystawic fakturé przelewowá na Fundacjé Kastor, koniecznie poproszé tez o maila z wypelnioná metryczká: Proszę wypełnić poniższą metryczkę i przed wykonaniem zabiegu, a po uzgodnieniu ceny z lekarzem, przesłać na adres Fundacji: [EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL] Data i typ zabiegu: Imię psa / płeć: Cena zabiegu: Nazwa Gabinetu Wet.: Miejscowość: Zdjęcia lub link do wątku: Nazwisko i imię zgłaszającego: Nick z dogo: E-mail zgłaszającego: Proszę powiedzieć wetowi, że na fakturze ma być napisane, że to za sterylizację/kastrację psa i imię tego psa, a nie jak zwykli pisać "Usługi weterynaryjne". [B]Musi być wyraźnie napisane, że to za sterylizację lub kastrację i imię psa lub kota[/B] [B]oraz nazwisko i imię zlecającego zabieg.[/B] Faktury proszę nie płacić, faktura ma być przelewowa na: Fundacja KASTOR ul. Siewna 23/23 31-231 Kraków NIP 9452164992 Metryczkę proszę wypełnić i przysłać jak najszybciej. [B]Ważne: [/B] [B]Faktury będą honorowane tylko po uprzednim zaakceptowaniu przez Fundację ceny zabiegu podanej w metryczce.[/B] [B]Fakturę należy wystawić i wysłać bezzwłocznie. Faktury przysłane po upływie 2 tygodnia nie będą regulowane.[/B][/QUOTE] Dziękuję :) Mam nadzieję, że uda się to załatwić, żeby zmieścić się w cenie.
  16. [quote name='__Lara']Barry, dobrze, że już jesteś bezpieczny! :)[/QUOTE] Oby tylko nie rozrabiał, bo na ta chwilę nie byłoby gdzie go zabrać.... :shake: a bezpieczny tylko max do grudnia, więc jak będzie wszystko ok i będzie można opis do ogłoszeń zrobić, to będzie trzeba pilnie mu DS szukać. Jak z ogłoszeń nie będzie odzewu, to DT będziemy szukać.
  17. Barry już w DT, więcej napisze[B] Myngey[/B] - bardzo potrzebne wsparcie na kastrację i karmę!
  18. [quote name='Hałabajówka']Ja się tam nie udzielam więc nie znam zasad jak to działa.... :-([/QUOTE] Chyba 50% zwrotu jest, ale nie ma z czego wyłożyć i widzę na wątku, że ludzie się nie mogą o zwrot doprosić... :(
  19. Albo Kundelkową Skarbonkę, bo w tym przypadku sterylka to leczenie gruczolaków, a nie zapobieganie ciąży (podobno obie już cieczki nie mają). Tylko ja już prosiłam kilka dni temu o wsparcie na transport Barrego, więc musiałby ktoś inny poprosić. Mógłby Ktoś? Karma specjalistyczna, czyli jaka dokładnie? Po prostu "Light"?
  20. [quote name='emilia2280']a ile kosztowalaby kastracja Barego?[/QUOTE] Wstępnie [B]Myngey[/B] pytała i ok 150 zł + 50 zł wizyta kwalifikująca do kastracji (Barry nie jest młodym psiakiem).
  21. Za szybkie i bezproblemowe przystosowanie się do nowego życia również kciuki potrzebne... Ten psiak chyba całe życie na łańcuchu spędził :( w ostatnim czasie był tylko na kilku spacerach i to tylko w łąkach, a mieszkał w szczerym polu na tej działce. Jak dziś go przyprowadziłam na podwórko, by go wykapać, to był oszołomiony, nie wiedział biedny, co ma robić (wokół psy, koty, kury, ludzie...), po kąpieli posiedział trochę uwiązany, to się uspokoił dopiero.
  22. [quote name='tobciu']Będę zabierać się za kolejny bazar na dniach. Postaram się by w czwartek działał.[/QUOTE] Ogromnie dziękuję w imieniu psiaków :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...