Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [B]Inka[/B] to 4-mies, porzucony szczeniak. Została znaleziona i przygarnięta przez Osobę, która na stałe mieszka w Anglii. Urlop zleciał, a z ogłoszeń brak jakiegokolwiek odzewu :shake: z wywiadu wśród okolicznych mieszkańców udało się ustalić, że ktoś też ją dokarmiał przez jakiś czas, ktoś nawet wskazał podwórko na którym Inka się urodziła, ale właściciele posesji się jej wyparli... i dobrze, bo podobno psy są przez tych ludzi głodzone, bite, a szczeniaki trafiają do Niemiec, jako worki treningowe dla psów używanych do walk! :angryy: Inka jakimś cudem uniknęła wywózki (może uciekła, schowała się gdzieś, albo nie chcieli suki?), więc została wyrzucona... Nie umiem odmawiać, gdy ktoś prosi mnie o pomoc dla zwierzaka, a Ince groziło schronisko... Od wczoraj jest u mnie na DT. [B] Inka wymaga operacji uszkodzonej w wyniku urazu powieki, która zabliźnia się tak, że sierść wbija się suni do oka i je podrażnia, oczko łzawi i boli[/B] :( Potrzebne będzie wsparcie na leczenie oczka, szczepienia (jedno już za nią, ale za 3 tyg kolejne...) oraz karmę. Dostałam wraz z Inką miseczki, kolczatkę, smycz, ale karmy już nie, więc dostaje Joserę miniwell mojego psa, która jest zbilansowana dla dorosłych, małych psów, a ona jest szczeniakiem, który z pewnością będzie sporym psem...więc na pewno jej nie służy. [COLOR=#006400][B] [SIZE=3] Bardzo proszę o wsparcie na operację i utrzymanie Inki.[/SIZE][/B][/COLOR] Oto nasza piękność :loveu: [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/9131/p7162015.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/525/p7162017.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7114/p7172043.jpg[/IMG]
  2. Jak się czują sunie? [B]Bardzo prosimy o wsparcie dla nich i stałe deklaracje![/B]
  3. [quote name='magdola']Oj Urgo..... Nie zsocjalizowany jesteś wogule.........[/QUOTE] Łańcuch i bicie nie socjalizuje, a wręcz przeciwnie :((((
  4. [quote name='kizimizi']eh to juz wiem co sie stalo :( Wlasnie od nas mial, ten drugi, mniejszy pies Mirek jechac. Teraz to poczekamy.:roll: A jak to sie stalo z tym psem w laki? Krew sie polala?:shake:[/QUOTE] Przykro mi z powodu Mirka :( Oby domek dla Urgo szybko się znalazł, to zwolni się miejsce i może Mirek będzie miał jeszcze szansę do [B]Myngey [/B]trafić.
  5. Zapraszam: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229460-Letnie-ciuchy-buty-torebki-na-karm%C4%99-dla-kot%C3%B3w-do-22-07[/url] i o podnoszenie proszę ;)
  6. No to faktycznie kiepsko. Mogę tylko kciuki trzymać za adopcje :(
  7. :( Teraz przestój w adopcjach, bo sezon urlopowy... ale modlę się, żeby szybko znalazł się odpowiedzialny domek dla Urgo.
  8. Niedobrze. Mówiłaś, że masz jakiś kaganiec - pasuje na Urgo? Bo bez kagańca go poszczać, to jednak strach... A jak ten drugi pisak, co miał do Ciebie przyjechać? Dojechał już? Oby nie było zwarć.
  9. [B]Lupi[/B], jak zajrzysz, to napisz jak z pieniędzmi sunie stoją.
  10. Doszło na moje konto 103 zł od [B]tobciu[/B] z bazarku i 69,60 zł od [B]_Cassi[/B] też z bazarku. Z tego 100 zł przed chwilą przelałam do [B]Myngey [/B]na kąpiel i szczepienie Urgo (Barrego). 18 zł wydałam na wysyłkę karmy dla Miki i Inez. Zostaje 54,60 zł na razie na moim koncie - gdzie będzie pilniejsze, to przeleję.
  11. [quote name='Myngey']O co chodzi z kąpielą ?[/QUOTE] Myślałam, że kąpiel ze względu na strupki po pchłach - taka lecznicza :) a takie chyba trzeba powtarzac, by zadziałały.
  12. [quote name='Myngey']Dodałam Urgo na stronę forum Psiegrane Marzenia [URL]http://psiegranemarzenia.pl/forum/viewtopic.php?t=39[/URL] Adopcja starszych psów- link dodam później[/QUOTE] Dziękuję :)
  13. [B]Myngey[/B], wyślij mi swoje konto na PW :) Kąpiel lecznicza? Starczy jedna? Witaminy dziś kupowałam dla innego psa, który ma problemy z sierscią i skórą, kosztowały 9,99 zł (w płynie biotyna + cynk), więc drogie nie są.
  14. Wampir nawet nie zauważył, że zastrzyk dostał :) Przez 10 dni musi codziennie dostawać zastrzyki... Ogólnie apetyt mu dopisuje i przytył. Od zastrzyków gorsze pryskanie Imaverolem na grzyba, bo widac ze mu się to nie podoba bardzo.
  15. I ja też się cieszę :) i ogromnie dziękuję Fundacji Kastor oraz Przyjaciołom Czterech Łap za sfinansowanie zabiegów :loveu::loveu::loveu: [B] Hałabajówka[/B], podeślij mi adres do wysyłki karmy, coś dziewczynom podeślę.[B] Lupi[/B] przelała Ci pieniądze na paliwo?
  16. A suche? Powinno smakować, bo mięsa ma sporo w składzie... [B]Myngey[/B], wyślij mi nr konta na PW, to Ci wyślę pieniążki na szczepienie dodatkowe i może jakieś witaminki na sierść? Patrzałam na allegro, drogie nie są, a przydałoby mu się, bo przez pchły miał sierść przerzedzoną i strupki na skórze...
  17. [quote name='tobciu'][B]Bazarek Norka i Stepnickich Psiaków rozliczony. Część Stepnickich psiaków to : 147,30 zł W zaokrągleniu 148 zł [/B][B][COLOR=#ff0000]Przy czym do Cudak wysyłam[/COLOR] : 148 zł – 45 zł przesłane (28/06/12) do Cudak gdy psy wyjeżdżały na DT = [COLOR=#ff0000]103 zł[/COLOR][/B] Cudak, wiem, że się podzieliłyście skarbnikowaniem z Lupi :) Ale wysyłam zbiorczo do Ciebie, a Wy już dzielcie wedle pilności potrzeb. Bardzo proszę potwierdź wpływ pieniędzy, gdy dotrą - na wątku bazarku, oraz na wątku psów. Dzięki. :)[/QUOTE] Dziękuję :) Dam znac, jak dojdzie przelew i dla Urgo (Barrego) myślę, by z tego na szczepienie 40 zł (na wirusowe choroby) przeznaczyć i może jakieś niedrogie (ok 10 zł) witaminki na sierść, wtedy wyszłoby po równo dla niego i dla suczek.
  18. Zapraszam na bazarek, m. in. dla suniek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229246-Ubrania-dla-Ma%C5%82ej-i-Du%C5%BCej-na-dzia%C5%82kowe-psiaki!-%29[/url]
  19. Zapraszam na bazarek m.in dla Urgo :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229246-Ubrania-dla-Ma%C5%82ej-i-Du%C5%BCej-na-dzia%C5%82kowe-psiaki!-%29[/url]
  20. Trzymam mocno kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  21. Wstawię Urgo przed wyjazdem do DT: [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/8969/p7021964.jpg[/IMG]
  22. Będą taniej :) dziś idziemy na 1. zastrzyk na te gronkowce i paciorkowce...
  23. Zdjęcia super, tylko dałabyś radę wstawić trochę większe? Karma mu smakuje? [B]Tobciu[/B] dziękujemy za pomoc z tekstem :) O tym warczeniu chyba jednak pominąć, bo może to zniechęcić, a jeśli ktoś będzie poważnie zainteresowany adopcją, to wiadomo, że trzeba będzie o tym wspomnieć.
×
×
  • Create New...